Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
15. črc 2009

Ahoj michy.......drzim ti palecky.Na dovolene bylo docela fajn,sice jsem se hned druhy den spalila,ale dalo se to.Pusu mam sam opar

dasa.77
15. črc 2009

micho,ja jsem mela ted poprve utros.Me doktor nerekl,jestli jej mam zavadet nebo polykat.Tak jsem ho polykala,protoze kamoska rikala,ze po nem byla desne sprasena.Jak se rozpoustel,stale nosila slipovku.Brala jsem ho od 17DC kdy ovu jeste nebyla,tak nevim,jestli je to dobre.MS prisla myslim opet 32DC,nebo ten den se objevilo prvni spineni,pritom utros jsem dobrala predesly den.MS jsem mela opet slabou,stejne jako cyklus pred.Tentokrat sice dlohe spineni,1 den krvaceni a pak spineni az do vcerejska.DO laparky jsem mela cyklus 28,29 dni,ted se mi taky prodlouzil jako u vetsiny holek na 32.

dasa.77
15. črc 2009

TAK JSEM VAS DOCETLA A JSEM ZKLAMANA.ZADNA NOVA TEHULE.TO NENI SPRAVEDLIVE.

papus..........je mi lito,ze ti to nevyslo.

kamco.............tak zase jedeme dal ☹

leni...........oet nic,skoda 😢

michamicha
15. črc 2009

dášo, děkuju 😵
my jedem 27.7. do toho chorvatska už se strašně těšim na moře a jsem ráda, že manža se k moři taky těší, původně vloni řikal, že na jihu je moc horko, ale to moře si prostě zamiloval, že tam asi budem jezdit každý rok na stejný místo 😀 já dneska dospěla do fáze, kdy si řikam, že kašlu na to, že jsem tlustá, každej je nějakej a blbý kecy cizích lidí jsou mi ukradený 😀 😀

dasa.77
15. črc 2009

Ja jsem se rozhodla,ze tento mesic uz nebudu brat clostik,i kdyz ho mam doma.Prd mi to pomohlo a stejne budu delat od pristiho tydne 14 dni od rana do vecera,tak bych nemohla jit ani na UTZ a pregnyl.Dnes si koupim novy teplomer a zacinam merit BT.Jsem zvedava,jak dlouho mi to vydrzi.

MUSIM DO PRACE.MAM NA TO DESET MINUT A JESTE NEJSEM ANI OBLECENA A SKRASLENA.TAK AHOJ

michamicha
15. črc 2009

papa dášo

wolfskinka
15. črc 2009

baby nestiham to tu akosi ... uz aby sa mi vratil pc z opravy doma, lebo to je takto na nervy ...

moa ip

kkamca
15. črc 2009

Dášenko ahoj..
Wolfi já měla pc taky v opravě..a můžu říct že nejradši bych ho tam zas vrátila..pěkně mi blbne 😠

wolfskinka
15. črc 2009

no ja som bez neho uplne stratena, len co sem stihnem kuknut v robote ale aj to sa moc neda, lebo mam monitor otoceny ku dveram ... tak len sem tam nakuknem rychlo precitam cop stihnem tak sa nehnevajte fakt sa mi teraz neda

ma.ja
15. črc 2009

ahojky clostilky, jak se máte, co děláte? Co nového???? Těhulky????

kkamca
15. črc 2009

mrcha se mi rozjela takže zas nic..ach jooooo se z toho picnu

kkamca
15. črc 2009

tak holky dobrou..snad zas zítra

dasa.77
15. črc 2009

ahojky,tak jsem jeste na chvili nakoukla

dasa.77
15. črc 2009

kamco,ja uz ani nedoufam

kkamca
15. črc 2009

Dášo ahoj..n je to děs..ani clostil nezabral.jsem dnes začla papt ten jeřáb a ted nevim jestli mě náhodou neprohání..běhavka z ničeho nic 😠

dasa.77
15. črc 2009

urcite je to tim jerabem.je na procisteni pri zaludecnich potizich,jsou to kapsle,bobulky ci co? Prodava se ve zdrave vyzive nebo v lekarne,vyzkousim neco jineho nez same hormony

dasa.77
15. črc 2009

ja ho nikdy nezkousela,ale rikala mi o nem kolegyne z prace.No vidis,me nepomohla ani laparka,fakt se bojim,ze nikdy nebudu mit miminko

dasa.77
15. črc 2009

rozhodla jsem se merit BT,ale opet jsem si zapomela koupit teplomer,ten co mam nefunguje,meri,ale same nesmysly

kkamca
15. črc 2009

Dáo jsou to kapky stáli mě 55 kč..je to jak tinktura ale jestli je to po nich-tak mi dávaj pěkně zabrat

kkamca
15. črc 2009

Dášo a ty si byla kdy na laparce?A na ivf nepújdete?

kkamca
15. črc 2009

a koupila sem to normálně tam--kde prodávají čaje a bylinky.koupila sem i maliník ale ten sem zapoměla uvařit-tak zítra čajíček

kkamca
15. črc 2009

ty vo-e takovejch chyb.. 😀

dasa.77
15. črc 2009

u nas je pekna bourka.Cely den bylo silene horko a hlavne dusno,tak se to dalo cekat.

Micha pise,ze kasle na to,ze je tlusta a dovolenou si uzije.Ja jsem byla celkem v poho,ale pak mi muj rekla,jak jsem spekata a nesla jsem na plaz.Posledni dva dny jsem se ani nekoupala.A to jsem jeste pribrala 3kg.Sice kilo uz mam dole,ale fakt uz mam veeeelike faldy.Musim prestat aspon veceret.Naposledy v 18h.

kkamca
15. črc 2009

Dášo to si tak nesmíš brát..co tak máš pár kil navíc..mě už obvodák hlásá od dveří..ježiš p.p vy jste zas přibrala-neřešim 😀 Jako potřebovala bych 30 kg dolů..to neříkám,ale nejde mi to

dasa.77
15. črc 2009

na lap.jsem byla 9.4.

a na co ma ten jerab ptaci pomoct tobe?

kkamca
15. črc 2009

Dášo na zkrácení cyklu..hlavně a upravit pravidelnost

kkamca
15. črc 2009

Zkouším všecko možný abych tomu napomohla..než bude laparka

dasa.77
15. črc 2009

no nic,ja pujdu hajat

michamicha
15. črc 2009

kamčo, taky bych potřebovala dát dolů 30kg ☹

kkamca
15. črc 2009

micha:to budeš pak ale jak proutek ne? 😀 Já se potřebuju dostat aspon na 100