Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
15. črc 2009

aha,tak to ja nepotrebuji.ale pokud by me to taky prohanelo,tak jo.Castejsi vyprazdnovani=ubytek hmotnosti 😀

michamicha
15. črc 2009

nene, měla bych 70 😅

dasa.77
15. črc 2009

ja potrebuji dat dolu 15,a kolik bych chtela,tak asi 20

kkamca
15. črc 2009

Dášo mě to teda značně vadí..to prohánění.. 🙂

dasa.77
15. črc 2009

tak vam preji dobrou noc,nakouknu zitra vecer

michamicha
15. črc 2009

jdu spát, dobrou 😉

kkamca
15. črc 2009

micha:tak tvojí váhu ti závidím..se 100 kg sem přišla do jinýho stavu
Dášo to já bych chtěla taky víc dolů..ale to se nestane..leda by mě nemoc zachvátila-což si ale nepřeju.Mamka držela diety byla silná jak já..a jak dopadla. ☹

kkamca
15. črc 2009

Tak jo....vy jdete taky ,tak já pomalu půjdu vana volá a hajííííí
pa a zas zítra

kkamca
16. črc 2009

Dobré ráno ..ty jooo sem prváááá..
Mrcha už je u mě v plný parádě ,k tomu vedro to mám zas náladu blééééé 😝

jaspina
16. črc 2009

Krásné ráno!
Kkami, to mě mrzí 😔 Kolik měsíců už Clostil bereš? Já jsem měla včera po něm břicho jak v 5tém měsíci a taky dost pobolívalo. Vůbec jsem nemohla nijak ležet, furt mi něco vadilo a říkala jsem, že ho snad budu muset mazat proti striím už teď, nebo mi popraská jak se nafukuje 😒

kkamca
16. črc 2009

jaspina ahoj..měla sem ho akorát na 2 cykly..ted už budu zase bez.Mě teda bolelo břicho při ovulce s clostilem..Jinak bez clostilu takový stavy nemívám.S clostilem jsme se ani nemohli pořádně milovat jak to bolelo ,ale jen 3 dny a zas dobrý..
Já cítila dost prsa jak jsem je měla napnutý,, 😀

a1211
16. črc 2009

ahoj holky, hezký den, tak jsem to předevčírem dostala a je to teda něco:(takže první neuspěšný měsíc za mnou ode dneška mám druhé kolo clostylu tak se modlím aby ta ovu konečně byla jinak fakt už nevím...jaspinko o striíích ani nemluv, od té doby co beru všechny ty léky tak mi strašně popraskaly boky a to jsem zase tak moc ani nepřibrala, takže mažu těhu krémem, ale praská to dál

jaspina
16. črc 2009

a1211 - taky jsem si říkala, že jsem zatím nijak nepřibrala na kila, ale to břicho je teda slušné 😠 Já mám postavu, že mám spíš silnější boky, ale břicho jsem měla vždy ploché a teď jsem jak kdybych byla těhule. Taky jsem právě včera měla pocit, že úplně cítím, jak mi to břicho táhne kůži až ze slabin.. U těch léků je blbé, že břicho vyskočí ze dne na den moc, tak ta kůže se chudák nestihne pomalu roztáhnout.. Mohlo by to aspoň pomoct....

a1211
16. črc 2009

taky mám podobnou postavu, větší zadek a boky, nahoře akorát, teda ted mi dost narostli prsa taka spon jedno pozitivum🙂ale fakt ještě někdy na jaře nic a pak najednou jedna strie a pak se to tak roztrhalo až se stydím vyslíct, kdyby to aspon nebylo tak rudý. a nejvíc mě štve, že to k ničemu nevede, zničím si tělo jak zevnitř tak zvenku a ani ovu nenaskočila

jaspina
16. črc 2009

a1211 - to mě mrzí ☹ Ale ony vyblednou neboj 😉 Prsa narostla po Clostilu? To by mi nevadilo 😀

ladybugie
16. črc 2009

Ahojky holky, taky jsem sem chvilinku patřila. Chtěla bych vám dodat odvahu a trošičku se pochlubit 🙂 Clostík jsem brala dva měsíce v kombinaci s Duphastonem. V pondělí mi mudra potvrdila těhotenství 🙂 Dostala jsem Utrogestan na udržení plodu a čekáme na potvrzení srdíčka. Holky, úplně na začátku mi mudra říkala, že u nás neexistuje možnost přírodního početí. A hop, je to tu! Nevzdávejte se, i vám se to určitě povede!! Držím pěstičky 🙂

kkamca
16. črc 2009

ladybugie:gratuluji.. 😵 já měla tu samou kombinaci a nic 🙂

nika12
16. črc 2009

Ja som brala clostilbegyt teraz prvy mesiac, nevyslo to zrejme, lebo testy negativne, ale mrcha nie a nie prist, som 30.DC, mavam 28 dnove, ale brala som antikoncepciu, ktoru som vysadila pred 2mi mesiacmi...minuly mesiac mi mrcha prisla ako pri uzivani antikoncepcie, asi na 25. den....ani nejak necitim, ze by sa blizila ...moze closilbegyt aj nejak posunut menstruaciu??

jaspina
16. črc 2009

Nika - to nevím. Já k tomu beru ještě Utrogestan, aby po jeho dobrání právě MS přišla a jak je to bez něj netuším..
Ladybugie - držím palečky, aby vše dobře dopadlo! 😉 Zpráva, že někomu tahle léčba zafungovala vždy potěší 🙂

barcaldine
16. črc 2009

Ahoj holky, pridavam sa k ladybugie, chcem vas povzbudit v snazeni, lebo aj vy ste mi pomohli. Snazili sme sa s manzelom od februara, v aprili som sla za dokinou, ta mi dala clostil +pregnyl(ten az na druhy cyklus) a teda po druhom cykle sa nam zadarilo a cakame babo.
Takze hlavy hore a vela sil do boja prajem a drzim vsetkym clostilkam palce. Samozrejme aj snazilkam bez clostiku 🙂

kkamca
16. črc 2009

dOBROU NOC VŠEM--Leni dík za info už jsem jí psala..je zdaleka SR,ale slíbila že je pošle 😀

kkamca
17. črc 2009

Krásné ráno clostilky..

samson
17. črc 2009

zdravím holky,

tak gratuluji nový novým těhulkám 😀 super jde znát, že když se chce tak to jde 😀 Jinak u mně to s closilem asi nepadne - folikuly jsou ale spermie se jaksi neumějí trefit 🙄

jaspina
17. črc 2009

Hezké ráno. konečně pátééék!!! 🙂 Dnes mi tu pravděpodobně přijede prudit šéf, ale víkend mi to nezkazí 😉

michamicha
17. črc 2009

ahojky 😵
a já se jdu pochlubit, že mám // 😵 😵 zatim teda slaboučkou, ale je vidět 😵 mám foto v albíčku je to ten úplně nejspodnější testík na poslední fotce 🙂

moa
17. črc 2009

ahojte kocky
som tu len na skok
micha jeej co to vidim krasne //teda moc,moc gratulujem 🙂 🙂 🙂
konecne je tu zasa nova tehu a mohlo by sa to tu konecne rozbahnut 😉
tak este raz gratulujem 🙂 🙂

jaspina
17. črc 2009

Micha - gratuluju hrozně moc! Vždycky když se někomu dalšímu podaří // je to nádhera! 😵

a1211
17. črc 2009

Ahoj holky, michatak to je krásné gratuluju! Že by se konečně ta smůla tady unavila? Doufám, že jo a že to půjde šupem a všechny budeme mít mimi🙂

jaspina
17. črc 2009

Já myslím, že teď je zas nová těhuvlna. V tématech kam chodím byla únor/březen a teď myslím, že je asi zas nějaké plodnější období nebo co 😉 Taky bych ho ráda stihla..

amisa
17. črc 2009

michamicha gratulujeeeeem nechces sa zaradit do temy uspesne clostilky? alebo si pockas az na lekarske potvrdenie... drz sa .