• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
já taky teda nevím kolik měřili ale dr.rovnou řekla, že z toho nic nebude. jaspi a předtím jste to nějak zkoušeli i bez léků? jak dlouho?
17. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla od začátku na každé straně hodně moc folíků, ale až dnes mi řekla, že je tam jeden velký dominantní a že by to mohlo být na otěhotnění.
17. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď ovu teda mám i podle ovu testů. A strašně mě bolí bravý podbřišek ....to je právě na té straně kde je ten můj dominantní folik
17. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a1211 - před tím jsem měla asi měsíc a půl bez HA a nijak jsme se nechránili, ale věděla jsem, že je to k ničemu - problém že nechodila MS jsem měla prakticky od puberty.. a ta nová doktorka mi to jen potvdila. Stačilo udělat HP.. a mrknout se na sliznici - jenže to se bývalé doktorce asi zdálo moc těžké.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tahle hnde dělala testy na štítku, HP, UTZ, poslala mě na hematologii a přítele na spermio. Je fakt akční.
17. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem měla blbou sliznici,ale ted mi řekla že ji mám 8mm, což ujde, takže i menstr.ted byla pořádná i se sliznicí, to už jsem neměla tak několik let, jinak mi zatím na nic nepřišli, takže nevím proč ovu není
17. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě právě tehdy po folikulomerii (kolem 14-15DC) hodně bolel podbřišek, dokonce to vypadalo i na ten ovulační hlen - ale test nic.. Něco je tam prostě špatně. A taky si myslím, že po Utroši byla sliznice dobrá - MS byla docela silná a teď ještě piju ten kontryhel.. Já bych hrozně chtěla mimčo, ale na druhou stranu si to zatím ani neumím představit, že by se to splnilo :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj splní se to já v to také doufám......Holky mám poslední den dovči tak utíkám ještě na zahradu k bazénu. Má se zkazit počasí tak si jdu ještě užít sluníčka. Večer se ozvu....papapa
17. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky půjdu - mám na 14 hodin kadeřnici. No ještě nevím, co si mám nechat udělat.. hlavně ať nejsem jak strašidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak krásný víkend! :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si vás pročetla..koukám Lenička a dáša nikde..
Tak já si jdu chystat lák na okurky zatim pá :grinning:
17. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to zavařila a nikde nikdo..to jsou mi věci.. :confused:
17. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste všecky? :grinning:
18. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem :slight_smile:
18. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha ahoj..Tak jak ti je? :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala sem ti do alba..ten posl test je nejnovější?
18. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky, tak se konečně dostávám k netu. V práci nemám vůbec šanci, je toho teď moc a domů jezdím až kolem 17.30 a to už jsem tak hotová, že ani comp nezapínám.
Dneska je pěkně hnusně, u nás prší a je zima, tak jsem doma, pustila jsem se do převlékání postelí.

A co to nevidím, Micha, to je super, doufám, že jestli budeš testovat zítra, že čárka bude ještě silnější. Moc ti držím palečky :dizzy_face:

Kamčo, co ty a tvoje mrcha, stále se tě drží nebo už máš klid?

Jo a psala mi na mobil Dáša, rozbil se jim počítač, takže se tu minimálně týden neukáže, než ho budou mít opravený.

Jaspi-Leni, jak to dopadlo u kadeřnice, máš nějaký nový účes?

Alex, pokračuješ zase s clostíkem? A máš ještě i nějaké další léky, třeba utrogestan?
18. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahoj..Kde se pořád touláš?
Jo mrcha se drží zuby a nehty a musim říct,že je pěkně silná a bolestivá. :unamused:
Jdu si dát koláč a kávičku..
A jak se máš ty Leni?
18. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamí ahoj, no jo toulám, kdybych se aspoň toulala, ale makám jako černá od rána do večera, nevím, nevím, jak dlouho tohle vydržím. Už aby byla polovina září a odpočinu si na dovolené.

Tvoje mrcha je fakt teda pěkně hnusná, kolikátý den už se tě drží?

A vidíš, kávička, já jí dneska ještě neměla a udělala jsi mi na ní chutě, tak si jdu taky dát :wink:
18. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vlastně intezivně 3 dny..ten 1 den byl slabý..Mívám to těch 6 dní.Tak snad od úterka se zas potulíme :grinning:
Já jdu 28.7 na gyndu tak jsem zvědajak tam dopadnu--budu už bez clostilu ,tak jestli uvidí dr nějaký folikul a hlavně co navrhne dál!!Asi tu laparku na 09-10/09
18. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamí, tak to míváš mrchu dlouho, to mě mrzí. Mě to stačí ty 3-4 dny, teď v těch vedrech to byla hrůza, byla jsem opruzená jako miminko, prostě děs :angry:
A jestli budeš muset na tu laparku a já taky, tak půjdeme na stejno :wink: Já ještě počkám do září, to pojedeme na dovolenou a pokud se po ní nezadaří, tak pak v říjnu laparka :slight_smile: Ta budume spolubojovnice :wink:
18. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mívám jí tak od mládí.. :grinning: dřív i 7 dní.Ted jsem ráda když skončí 5 den :slight_smile:
Trošku se té laparky bojím i když už jsem na jedné byla..žlučák,ale tak nějak obavy abych tam něco neměla.
Koukám nové foto máš krásnýho-nou britskou číču,taky jsem měla kočku britskou Emmu.Ted máme perský..modrýho a bílýho a pak britáka stříhlýho s obyč kočkou-nás napálily při prodeji.Stejně jako u té perské bílé měla to být kočka a teprve před pár dny jsme zjistily že je to kocour.Ani veterinář to nepoznal.. :grinning:
18. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamí, však já se taky bojím, aby mi tam něco nenašli :frowning2:
A vy máte tolik kocourků, to se máte, já bych je muchlala od rána do večera. Někdy je vyfoť a dej do albíčka, ať se můžu pokochat :slight_smile:
Jinak ten na fotce je Mikinek od švagrové, byli 2 týdny na dovolené, tak jsem ho chodila krmit a mazlit. Jinak já mám obyčejného černobílého kocourka a je to můj miláček :slight_smile:
A teda že veterinář nepoznal kočku od kocoura, to je docela síla :grinning:
18. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já mám 3 kocoury--
No nepoznal..až my samy doma-náhodně při kočičí očistě
18. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni - no já jsem se pořád nemohla u kadeřnice rozhodnout jestli stříhat nebo ne, tak to akorát víc prostříhala a do délky moc nešla. Ale nemohla jsem se rozhodnout s barvou, tak ona že jestli to může udělat podle sebe - nechala jsem to na ní a teď se mi barva moc nelíbí..nějak se s ní nemůžu ztotožnit. Já nosím červenou, ale do studena - červeno rezavou a ona mi dala do mahagonu. Jinak mě dnes pořád píchá v podbřišku..chvílema dost. Jsem teprv 9DC, tak jestli tam už roste nějaký folík? Snad..
Jak to, že si tak zavalená prací? :confused:
18. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, 3. Já měla nejvíc dva. Vždycky jsem chtěla víc, aby jim nebylo smutno :slight_smile:
18. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj clostilky :slight_smile:
Leni koukám nová fotečka :slight_smile:
jdu vás zkusit dočíst, máme nějakou těhuli?
18. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já toho 3 nechctěla..to přítel..kočičku,že budou kotátka.. :slight_smile:
Jaspi a ma.ja ahoj
18. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Leni a Marcelko :slight_smile:

Leni, na novou barvu si zvykneš. A ono stejně se ti to sluníčkem trošinku vyšisuje. Určitě jsi kočka a určitě ti to tvůj drahý pochválil :slight_smile:
No a s tou prací - dělám zahraniční obchod ve firmě, kde se vyrábí víčka na sklenice a protože je léto a roste hrášek, meruňky, okurky, fazole, mrkvička atd., tak se nejvíc zaváří a všechny velké konzervárny mají teď nejvíc práce a tím pádem i my a vyrábíme a vyvážíme jako blázni. U nás jede fabrika od května do září všechny víkendy. A navíc můj šéf má dovču a já ho zastupuju, tak se mi to nějak nahromadilo.

Marcelko, co ty, jak je po laparce, už chodíš do práce? A kdy se chystáte na IUI?

Kamí, tak koťátka jste chtěli a máte 3 kocourky :slight_smile:
18. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, když tě píchá v podbřišku, tak je možné, že už ti začíná růst folík. Které dny bereš clostík?
18. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni noo..ale už do dalšího nejdu.Stojí to dost peněz a je z nich i nepořádek..chlupy :grinning:
Ted at radši přijde mimísek :slight_smile:
18. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
michamicha no to je úžasný, držím palečky :slight_smile:
Leni ahoj, jsem v pohodě, doma jsem pobyla 14 dní, od 7,7,už vesele chodím pracovat. V úterý jsme byli v Gennetu na 1.konzultaci, domluvili jsme : jakmile to dostanu (už mám 4 dni zpoždění, tak nevím, jestli za to může ta laparka) tak 3.den clostík, 11 dne folikulometrie a pak IUI. Mudra říkala, jelikož mám zdravý jen jeden vejcovod, tak že máme tak 5% šanci. Takže jsme se s Jirkou dohodli, že pokud teď budou vejce v tom vaječníku, kam vede zdravý vejcovod a nepovede se to, tak jdem příští cyklus na IVF. Jesli budou vejce v tom, kda je ten blbej vejcovod, tak bychom šli ještě příští měsíc na IUI a až pak na IVF.
A hlavně už bydlíme!!! Dneska jsem dostěhovala poslední věci, už jsem z toho měla pěknou depku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek