Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
18. črc 2009

Kamí, to jo, ty chlupy jsou nejhorší a 3 stačí, to je jasnačka. Každý máte jednoho 🙂

Marcelko, ty máš zpoždění? A nemůže to být od těhu, to by bylo úžasný 🙂
Moc ti přeju, aby ti vyšlo IUI a nemuseli jste už nic dalšího podstupovat.
A stěhování dokončeno, to je skvělé. Takže laparka za tebou, stěhování hotové, tak teď už prostě bude ten mimísek 😵

kkamca
18. črc 2009

Leni tak tak..3 stačí bohatě..Ale zas někdy když mám depku --tak jdu a pohladim si ten jejich hebký kožíšek-hned mám lepší náladu 😀

lenka_bohousek
autor
18. črc 2009

No Kami, to mi povídej, na depku jsou kočičky nejlepší, pohladíš je, zavrní a to hrozně moc uklidňuje 🙂

kkamca
18. črc 2009

Tak já jsem na chvíly pustim miláčka..Otravuje 😀
Tak zatim pá..
Jsem koukala že se každýmu nějak rozbíjí pc..já ho měla taky v opravě-- 😠 A stejně se mi nějak nezdá

ma.ja
18. črc 2009

no nevím, těhu test doma nemam, občas mně pobolívá bříško, ale jen trošku. Uvidím, počkám do středy a pujdu koupit testík. Musím vyklidit židli u PC, moc dlouho mne tu nenechal! Tak krásný večer, pa

lenka_bohousek
autor
18. črc 2009

No teda holky, koukám, že s těma našima chlapama je to všude stejný, vůbec nás nenechají si pokecat. Já jsem teda doma sama, tak to mám zrovna dobrý. Ale taky jdu, dodělám ty postele a pak se naložím do vany.
Tak krásný večer a zítra páááááá 🙂

kkamca
19. črc 2009

DOBRÉ ráno..Tak jak se máme? 😀

lenka_bohousek
autor
19. črc 2009

Ahojky děvčátka, tak jsem doma od našich, užili jsme si fajn den, akorát teda dopoledne počasí nic moc, až teď se to vybralo. Pustím se do žehlení, ať to mám za sebou a pak jdu na návštěvu k sousedce, včera si z porodnice přivezli malého kloučínka, tak ho jdu na chvilinko okouknout a pokochat se 😝

domika9
19. črc 2009

ahojte žienky druhy cyklus beriem clostil a chcela by som vedieť či ste niečo citili myslím bolesti bruška alebo tak lebo ja necítim nič dik za odpoved 😉

lenka_bohousek
autor
19. črc 2009

Ahojky Domika, já jsem cítila bolesti v podbřišku před a v době ovulky jen v první cyklu a pak až v pátém, jinak jsem žádné bolesti neměla a folíky dorostly krásné. Určitě není podmínkou, abys měla bolesti, každá reagujeme jinak. Chodíš na folikulometrii?

domika9
19. črc 2009

ano chodím v prvom cykle sa mi vytvoril len jeden folikul ale pre mna na nevhodnej strane tak mi zvýšili davky ani v prvom cykle som necítila nič a ani teraz nič necítim -nieže by mi to vadilo len sa pytam 🙂

lenka_bohousek
autor
19. črc 2009

Uvidíš, že když ti zvýšili dávky, tak se ti vytvoří více folíků a na obou stranách 🙂

domika9
19. črc 2009

v to dufam ako dlho berieš clostil?

lenka_bohousek
autor
19. črc 2009

Já ho měla šest cyklů a bohužel nepomohl 😢 Teď si dávám 3 měsíce oddych a pak mě čeká laparka ☹

kkamca
19. črc 2009

ahoj..domiko vítej Leni já taky dnes žehlila a tak nějak poklízela byt.A byla jsem u kámošky na pokeu.Počásko nic moc až ted se to nějak vybralo.
domiko já měla clostil 2 cykly a pokaždé mě podbřišek bolel--hlavně kolem ovulky

domika9
19. črc 2009

dak tržím palce aby ti laparka pomohla ja ju mam tiež za sebou dokonca 2x 😉

domika9
19. črc 2009

kkamca tak ja mam teda do ovulky ešte pekne daleko tak uvidíme na meranie idem buduci víkend to bude aj cca ovulka -možno ak mi pregnyl pomože 😀

kkamca
19. črc 2009

domika já mám do oVulky taky daleko jsem dnes 5 DC--Jsem zvědavá jaké to bude bez clostilu

domika9
19. črc 2009

ja som dnes 4DC tak sme na tom podobne 😉
niekde som čítala že niektore žienky po dobratí clostilu otehotneli tak možno budeš aj ty jedna z nich 😉

kkamca
19. črc 2009

domika no po 3 letech snahy by to byl snad už zázrak..Pokud se to nepovede tak mě září-říjen čeká laparka,tak třeba ta snad pomůže

kkamca
19. črc 2009

domika:jak dlouho se snažíte vy?

jane86
19. črc 2009

Ahoj holky nevíme jestli stačí když se vytvoří jeden dominantní folikul? Nebo jich musí být víc?

kkamca
19. črc 2009

jane ahoj,...tak to nevím..poradí zkušenější -já měla po prvním cyklu s clostilem také 1 folikul

jane86
19. črc 2009

Ahoj kkamca, A pamatuješ jak byl velký?

kkamca
19. črc 2009

jane----neptala sem se.. 😒 Ted už se zeptám--pokud nějaký bude

jaspina
19. črc 2009

Ahoj holky! 🙂 Jen na chvilinku nakukuju..
Leni promiň že už jsem včera nenapsala, ale byl tu švagr a spravoval mi PC.. tak jsem na něj nemohla.. Jinak jak ses ptala, tak já měla clostil jen 3-5DC 1x a teď jsem 10DC. To pobolívání cítím pořád a taky si říkám, že snad rostou 🙂

jane86
19. črc 2009

Já měla folikul 25 mm, a bříško mě také bolelo jako pes asi 4 dny.

kkamca
19. črc 2009

jane tak to je fakt slušný folík

brmbolcek
19. črc 2009

ja vas zdravim ak mozem potrebujem radu ... uzivala som clostilbegyt a dnes som bola na kontrole ultrazvuk a mam ich 8 a este sami vytvaraju su dost velke a je ich mnoho dost ... dr. nam zakazala teda neodporucila nam pohlavny styk pre viac nasobnu graviditu 4-A viac cataaaaaaaaaa....

napriek tomu keby sme sli do toho su tam rizika na mimomaternicove teh. mozno by sa to uchytilo do vajecnika atd...

mate nejake skusenosti ? s tolkymi folikmi SKORO VSETKY SU NA 22mm velke

jane86
19. črc 2009

Myslíš? Já jich tam mám prý hodně malinkatých, ale tenhle je prý dominantní tak uvidíme??????