• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
u mna su velke 22mm a je ich 8 a este sa tvoria ........
19. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm brmbolcek to tak se máš.......také po clostilu? A kolik tablet?
19. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale dr. nam neodporucila pri tolkyxch folikoch IUI... -velmi sa boja vysokogravid...

inak rozhodnutie nechala na nas .... aj samozrejme ze aj rizika ... ja som uzivala 2 krat 1 10 tabliet

kolko staci normalne folikulov ????
19. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už také slyšela, že je lepší jeden folikul, aby nebylo více dětiček:......Já také užívala 3-7 DC 2 tabletky. Myslí, že asi stačí jeden folikul----
19. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem presne kolko ich je .... a malo by byt
ale co spominala dr... ze normalne by to malo byt 3 az 5 folikulov a to je dost , ja si myslim ze i ten jeden staci, ved ked je ich viacej je to o viac deticiek ... a dufajme ze sa to chyti i pri tom tvojom jednom velkom folikule ....
19. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se sváma rozloučím..mějte se fajn a dobrou noc
19. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme za 14 dní :unamused:
19. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolky den cyklu si ? teraz ?
19. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca my tiež 3 roky ale mam za sebou 3neuspechy tak snad už je všetko na dobrej ceste
19. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mate s clostilom dobré skusenosti? podaarilo sa niektorej s nim otehotniet?
19. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
17 DC
19. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za jak dlouho test pozná jestli jsem nebo nejsem těhu?
19. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno! I když teda pondělní.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne ranko , baby prosim vas je 8 folikulov vela na IUI ci mam este pockat na dalsi mesiac aby ich bolo menej ...
20. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to vůbec nevím......asi se řiď podle toho co ti řekl doktor.
20. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky dotaz: Beru Clostil 3-5DC a Utroš 16-26DC a mám hroznou únavu - večer padnu jak zabitá i u filmu a ráno skoro nemůžu vstát.. Máte to taky tak? Je to z těch hormonů? Jen je mi divné, že teď jsem 10DC - takže už 5 dní nic neberu, ale unavená jsem pořád.. :confused:
20. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho tiez tak beriem , ale ziadne neziaduce ucinky neboli , ja som ho znasala velmi dobre az tak ze mam pozehnane dost vela folikuliov :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky tyhle léky snáším dobře. Akorát asi tak hodinu po užití utroše jsem tak hoďku taková lehce zfetlá :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky..mi to neodesílá příspěvky nebo co?? :angry:
20. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, tak se pomalu přesunu k vám do diskuze z Duphastonu... asi ho dostanu od příštího cyklu, páč mám jenom Duph. a bez ovulace podle BT, měl by mi ho dát, ne? Když se snažíme a nic, že jo, bez ovulace se to nepovede samozřejmě nikdy...
20. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer kočandy, tak koukám, že jsme zapadly až na třetí stránku :angry:
Já jako obvykle nebudu moc stíhat přes den za vámi chodit, ale večer se to pokusím napravit.

Kamí, co ty, už ti dala mrcha pokoj?

Domika, díky za držení palečků :slight_smile:

Jane86, určitě stačí jeden dominatní folík, hlavně je třeba, aby se k němu dostala ta správná spermijka :wink:

Jaspi-Leni, když bereš clostík od 3DC, tak je možné, že budeš mít ovulku dříve a proto tě pobolívá bříško. Určitě se ti tam dělají krásní folíci :slight_smile:

Brmbolcek, teda to máš pěknou úrodičku. Samozřejmě přitom hrozí vícenásobné těhu. Já měla nejvíc tuším 5 folíků a sexíkovat jsme mohli. A bohužel nám to nepomohlo, mimčo nečekáme :frowning2:
Ale pokud máte zákaz sexíkovat, tak bych to asi radši dodržela.

Pajass, vítej u nás, tak ty budeš brzy taky clostilka. Moc ti držím palečky, aby se vám brzy zadařilo :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, myslíš, že jeden folikul stačí? A jak má být velký?
20. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jane, myslím si, že jeden stačí. Vždyť při normálním cyklu bez hormonů uzrává vždy na střídačku na jedné straně jeden folík a miminka vznikají.
Jinak jestli si to dobře pamatuju, tak folík praská od 16 - 18 mm. Jak velký byl ten tvůj?
20. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jakpak se tu máte? u mě nic nového, dnešní test stejná čárka jako v sobotu, v CARu mi řekli, že mám zkusit ještě zítra jestli nezesílí a jinak půjdu na krev...
20. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Míšo, já na tebe pořád myslím, když už ta čárka začne sílit a ono nic. Kolikátý den po IUI jsi?
20. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla 26mm
20. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to byl pěkný folík, já taky většinou měla 22 a více, jednou dokonce nějak přes 30 mm.
Tak doufám, že jste pěkně sexíkovali a ten krásný folík zaútočili :grinning:
20. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska 17 :pensive:
20. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, to už je docela dlouho, to už by mohla být pořádná tlustice. A bereš utroš?
20. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sexíkovali, ale jestli se to povedlo uvidím koncem měsíce? Nebo nějak tak? Nevím přesně kdy test pozná, že jsem nebo nejsem těhu...,???
20. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek