Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

Luci, já to taky přehlídla, dokonce jsem tam četla ty bacily a až teď vidím, že je tam něco jiného. A jako taky mám státnice z psaní na stroji a je normoš, že píšu kraviny, dneska když ti to Word v compu opraví, tak se vůbec nenamáhám psát bez chyb 😉

rina1
3. dub 2009

cus holky, taky gratuluju Kiki k tehu a hrozne zavidim se priznam. Ja jsem dnes nervozni strasne nevim proc, jdu neco delat at to rozchodim, jsem 3 den po IUI. Jeste 10 dni a testnu,ale davam tomu tak 10% ze ano.

rina1
3. dub 2009

Jo a dnes je Eloan na utz, doufam, ze vajicka tam budou poradny 😉

luuca2
3. dub 2009

Já teda státnici nemám, ale pár let jsem měla psaní ve škole 😅

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

Ahoj Rina, to je jasnačka, že Eloan bude mít pěknou úrodičku, pak vstříknout spermoníky a už to frčí. A za 2 týdny je tu další těhulka 🙂
A tobě to uteče a budeš mít taky // 😵

eloana
3. dub 2009

ahoj holky no nic moc -nekolik mensich 10mm a jeden 19mm -takze as jeden co? na iui jdu v pondeli🙂

miluse
3. dub 2009

Eli, i ten jeden dominantní se počítá a třeba se to zrovinka povede a budeš patřit mezi těch 10% 🙂

rina1
3. dub 2009

No Leni nevim, asi jsem nervozni z toho Utrogestanu co uzivam po IUI, meli jsme fakt spatny spermie, jeste jak mi to ta dr.rekla ze zazraky se deji no nevim, musela mi to rict, ze byly na prd, bricho tak chvilema citim, od kdy je to zvysene HCG v krvi? 9 den?? Jedu na velikonoce k pribuznym, a jedna je sestra krev mi klidne vezme jestli tam uz neco bude,protoze test ukaze az pozdeji a kdyz budu testovat brzo tak muze byt v tele jeste ten Pregnyl a ten ukazuje 2 carky pry.

rina1
3. dub 2009

Eloan, oni jeste dorostou do pondeli trochu, Budes pichat ten Pregnyl?? 😎

rina1
3. dub 2009

El ja mela o neco vetsi, ale zase jen na prave strane, leva spala ☹

eloana
3. dub 2009

jj v sobotu v 21 asi musim na pohotovost. Myslkite ze jeste dorostou?🙂

rina1
3. dub 2009

Pry denne asi o 3 mm myslim, ze jsem cetla.Takze dnes jeste neco a zitra do vecera taky, neboj

rina1
3. dub 2009

To mas jak ja, ja taky vecer v 21, delaji to vsem stejne,na IUI tam se mnou byla jeste jedna holka taky, jsme se na sebe furt usmivaly, obe jsme vedely a doufaly......

eloana
3. dub 2009

tak jsem zvedava🙂

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

Tak jsem opět zde, nějak nám tu blbnul net. Přejedla jsem se na obědě a šla bych si akorát tak lehnout 😀

El, ten dominantní folík 19 mm je krásný a třeba ještě nějaký z těch další nabere sílu a doroste 😉

Rina, já vlastně ani netuším, když už je nějaké znatelné HCG v krvi, ale takový 28DC užtam určitě hodně. Ty budeš o velikonocích kolikátý DC? A máš pravdu, že pregnyl zůstává nějakou dobu v těle a pak se ukazují //. Takže je lepší testovat až v den, kdy nepřijde předpokládá ms 😉

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

Jsem taky telátko - mělo tam být předpokládaná ms 😀

eloana
3. dub 2009

ahoj leni -diky no jsme 10 DC- mam v papirech napsane nekolik 10mm a v pravo 19mm . ja jsem trosku z oboru ucila jsme se ot -ale spise u zvirat. takze nevim jak ma byt velky - asi ot je dobry kdyz mam jit v pondeli na iui🙂 zitra musim na pohotovost aby mi pichli pregnyl

rina1
3. dub 2009

No nacetla jsem, ze Pregnyl je v tele asi 8 dni, a HCG v krvi je uz 9 den po.No uvidime, jdu ven trochu na slunce

miluse
3. dub 2009

El a to si ho nemůžeš píchnout sama? 😕 nebo se bojíš, že by jsi to nezvládla?

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

El, tak to je ještě čas, já chodím na UTZ až 14-15 DC a to už jsou narostlé všechny folíky. Jinak folík praská při 18 mm. Ale když jdeš na pregnyl, tak je to v pohodě, ještě chvíli budou zrát a pak prasknou a spermoníci si k nim najdou cestičku, uvidíš 🙂

eloana
3. dub 2009

holky ja nevim pichat umim picham zvirata ,ale radeji si to necham pichnout -musim ot nejak smichat nevim jak tak radeji.. . ja jdu na iui 13 den cyklu

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

El, já bych si na pregnyl taky radši došla někam na pohotovost nebo k doktorovi. Co jsem mluvila s holkama, tak ostatní injekce na stimulaci si píchaly samy, ale pregnyl je cajk a radši si došli k odborníkům 😉

eloana
3. dub 2009

radeji jo hlavne to picham v sobotu v 21 uz vidim jak od osmi mam injekci v ruce a premlouvam se at si to pichnu🙂)))

miluse
3. dub 2009

Leni, aha, tak to ju, já právě myslela, že je to skoro to samý jako ty injekce na stimulaci

eloana
3. dub 2009

me to prave rekli ,ze by mel nekdo odborny mi to pichnout. mam i papir na pohotovost

jerryjanka
3. dub 2009

ahojte otazočka
pri brani clostilu sa vždy dava pichať aj pregnyl?

eloana
3. dub 2009

ahoj jarryjanka -to bohuzel nevim ja jdu na iui -ale dle me se nemusi

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

Miluško, ono asi kdo to zvládne, tak si to píchne sám, ale co holky říkaly, tak se to píchá do zadku, tak si sama těžko dosáhneš a taky to dost bolí, tak je to lepší od odborníka.

Jerryjanka, pregnyl se vždy nepíchá, píchá se, když ti folíky neprasknout samy od sebe. Pregnyl k tomu pomůže. Nás je tu většina, co užíváme jen clostil 😉

mannerka
3. dub 2009

caute kocky 😉
vidim, ze slnecny piatok sposobil hromadny ochod od PC 😀

shaarka,

normalne si mi vcera nasadila chrobaka do hlavy, ked si sa tak cudovala, ze ako mozu narastene folikuly neprasknut a vstrebavat sa ( k tomu aj ten narast BT)
Uz som zacala rozmyslat, ze aj ja mam Dr jedneho z tych nekompetentnych ☹ .

Tak mi to nedalo a zacala som hladat viac info a nasla som (huraaaa 😀 )

Takze to co sa u mna deje, ze mi sice foliky narastu, ale neprasknu sa vola laicky Nedostatocne uvolnenie LH hormonu.
Male mnozstvo LH sa uvolni, dojde k luteinizacii folikula (narastie) , dokonca dojde aj k malemu narastu progesteronu ( preto sa BT u mna po akoze ovulke zvysi, ale iba malo), ale k samotnej ovulacii nedojde.

Na vajecniku zostane iba tento luteinizovany neprasknuty folikul, ktory sa do konca cyklu zmensi a vstreba...

Uff som sa rozpisala 😅

Vsetko to teda suhlasi s tym, co mi Dr nasiel. HP mam OK, iba LH mam na dolnej hranici – cize hoci ho mam, mam ho nedostatocne mnozstvo, aby doslo k prasknutiu.

Hadam to pomoze aj inym babam, co riesia podobny problem, aspon pochopit co sa s nimi deje 😉

shaarka
3. dub 2009

mannerka,
tak je ok 🙂 urcite je tvoj doki kompetentnejsi ako ja 😀 😀 😀 ja som to ale skor myslela tak, ze ked narastie dominantny folikul, tak tensa uz zacysti na ozajstnu cystu (a potom menzes nepride) a ked nenarastie dominantny, ale plno mensich, tak tie sa potom vstrebu alebo skor zacystia na tie male cysticky (PCO) na vajecniku.

ake mas hodnoty hormonov?