Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

a1211
24. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem zpět, objela jsema si 10 lékáren než jsem sehnala Pregnyl:(tak na ultrazvuku dobrý, je prý vidět že clost.učinkuje mám jeden folík 17mm, takže žádná slává ale prý aspon něco, dr.mi píchla pregnyl 10000 a uvidíme....každopádně o proti minulému měsíci pokrok🙂

jane86
24. črc 2009

a1211, takže ti doktorka řekla, že by to na otěhotnění mohlo být? a kolikátý jsi DC? A jak dlouho vlaastně clostil bereš? A jak dlouhose snažíte?

a1211
24. črc 2009

ahoj jane, já jsem dneska 12DC, clostil beru druhý měsíc a snažíme se tak rok, problém je ve mě, nevíme kde, neměla jsem MS a ovu taky samozřejmě nebyla, minulý měsíc byli jen malé folíky, takže ted je to uspěch, ale mohl být větší, říkala že to klidně může vyjít že v to věří, píchla mi ten pregnyl a ted to necháme osudu

a1211
24. črc 2009

ještě jedno vám musím říct, říkala jsem jí o tom, že minule jsem měla pozit.test na ovu,ale žádná nebyla protože teplota nestoupla, a na to mi řekla že to nehraje roli at se tím nezaobírám, že nejdůl.je pozit.test, tak já nevím, měli by se ti doktoři shodnout co je teda důležitější

jaspina
24. črc 2009

a1211 - gratuluju k folíkovi 😉 Mám radost - zní to malinko pozitivně i pro mě, že se tělo třeba vzpamatuje.. Snad jo. Teprv v úterý budu volat k doktorce a ta mi řekne co dál..

jane86
24. črc 2009

a12111 a manžel byl an spermiogramu

a1211
24. črc 2009

jane jo byl než mi dr.dala clostil je v pořádku, má plno spermií, půlka sice špatná,ale na to množství je to normální, takže ten je v pořádku

a1211
24. črc 2009

jane a kolik vůbec musí měřit folík aby ovu byla?

jane86
24. črc 2009

Já vůbec nevím. Můj měl 26mm a řekla mi, že to na otěhotnění je.....Ty bereš clostil 2 měsíc? A před tím si bralo jen utroš?

jaspina
24. črc 2009

a1211 - prý těch 16-18mm je hraniční. S tím spermiem jsme měli stejné výsledky - taky půlka o.k. ale na to množství to stačilo a taky tam bylo dost těch rychlých, tak aspoň že tam není problém..

a1211
24. črc 2009

já utroš nikdy nebrala, jen druhý měsíc mám duphaston, k tomu clostil takže už jen jeden měsíc a pak pauza a pak možná v zimě zase clostil, ale tajně doufám, že se třeba zadaří. Já si říkám, že třeba se ještě trošku zvětší, když jsem 11 DC, blbě jsem to předtím napsala ted jsem to počítala, tak třeba na těch 20 by se mohl vyrůst

a1211
24. črc 2009

jaspi a můžu se zeptat pokud ti to nevadí, kolik procent vám tam napsali, že máme šänci na otěhu přirozenou cestou? nám napsali že pouze 20%, to se mi zdá málo. celkový počet jsme měli 100milionů spermií

jaspina
24. črc 2009

a1211 - my měli taky tuším nějak 103mil, z toho asi jen 47% pohyblivých a z nich cca 40% progr. rychlých. Nevím to přesně.. ale tam nebylo napsané v % šance na otěhotnění... Jen že se jedná o normální výsledek.. a dole bylo doporučení a tam předtištěno IUI, IVF a pak ty IVF s předvybranýma spermiema atd. No a my měli zaškrtnuto to IUI a IVF. Napřed jsem to pochopila, že na to jako máme jít, ale to bylo doporučení, co by mohlo pomoct v případě, že se nebude dařit přirozeně..

a1211
24. črc 2009

aha ta u nás jsme měli i napsané přirozeně že je jen 20% a při IVF asi 25% což taky nic moc:(tak nevím,ale myslím že jsou i horší výsledky, takže beru to že problém je hlavně u mě...ted jen aby folikul vůbec prasknul..což taky není jisté

jaspina
24. črc 2009

a1211 - ono i u páru kde je vše v pořádku se říká, že když budou mít sex v tu správnou dobu, tak otěhotní ze 4 párů 4 - což je 25%, takže zas žádný velký rozdíl 😉 Už pádím domů, lkrásný víkend!

kkamca
25. črc 2009

Dobré uplakané ráno..

domika9
25. črc 2009

ahojte stalo sa vam niektorej že by sa vam po clostile nevytvoril žiaden folikul? teraz som ho brala 2cyklus 3 tabletky denn a nič folikul nikde je to bežne alebo som vynimka ?

alienka24
25. črc 2009

ahoj holky, zdravím vás zpátky z dovolené
tak bohužel jsem si mimíska nepřivezla, asi se nezavrtal nebo ani nedoputovalo vajíčko kam mělo, no takže si ted dávám chvíli pauzu od prášků opět a pak uvidíme

jaspina
25. črc 2009

Ahoj holky,
Domi to mě mrzí ☹ Mě se udělali jen malé, ale právě jsem si říkala, že na léčbu možná vůbec nereaguju, protože malé jsem měla i bez Clostilu.. Tak uvidím co příští měsíc.. Ale myslím, že kdybys na Clostil reagovala, tak při 3 denně by něco být muselo 😔 Možná ti lékař zvolí něco jiného nebo podrobnější vyšetření...
Alien je mi to líto.. snad tělíčko při té pauze nabere novou sílu a podaří se..

kkamca
25. črc 2009

Čau clostilky..
domika to je divné že see neutvořilo nic..při takové dávce.a měla si nějaké bolesti v podbřišku apod?
Jaspi ahojkyyy

domika9
25. črc 2009

kkamca praveže vobec nič ma nebolelo tiež mi to bolo divne lebo viem že žienky väčšinou boli podbruško ale tak som myslela že ved predsa nemusím mať bolesti ☹

domika9
25. črc 2009

jaspina a tebe ked sa vytvoria male tak ta nevolaju ešte na kontrolne sono o par dni ved možno sa ti začnu tvoriť neskor a ty ked tam ideš na sono napr. 10-11 dc tak je možno ešte skoro neskušali ti robiť utz o par dni neskor ?

kkamca
26. črc 2009

ahoj
domika:tak některé baby snad bolesti nepocitují--já teda cítila podbřišek jak u 2 clostilů denně,tak u 1 denně..
Leni kde jsi celé dny?

jaspina
26. črc 2009

Domi já jsem tam byla 12DC, tak asi za 2 nebo 3 dny už by tak dorůst nestihly.. Nevím, ale hlavně moje doktorka měla dovolenou, tak já byla jen přímo na UTZ v nemocnici, takže oni to prostě udělali, napsali zprávu pro doktorku a víc se o to nezajímali.. Doktorce budu volat v úterý,aby mi řekla co a jak dál.. Pak napíšu. Ale mě právě břicho pobolívalo, tak jsem čekala, že tam budou.. No byly, ale všecky drobné na obou stranách max. 1cm..

eirin
27. črc 2009

Domi, já brala dva denně, ve čtvrtek 10DC jsem byla na utz a taky nic. Dneska (14DC) jdu zase, ale moc tomu nevěřím.

kkamca
27. črc 2009

Dobré ráno....Já jdu taky zítra na UTZ aby mudr zjistil jestli i bez clostilu tam něco roste..Ale pochybuju protože jsem absolutně bez jakýchkoliv bolestí..Teplotu mám od mrchy pořád stejnou 36.5 taky divný 😠

jaspina
27. črc 2009

Holky to je mi moc líto, že vám nezabírá.. zároveň mě to děsí, že na tom budu taky tak ☹ Neříkali vám, co by se dělalo potom, kdyby prostě už nedorostly? Co by vám dali?

kkamca
27. črc 2009

Jaspi to sem zvědavá..co dávaj nebo jestli vůbec něco dávaj na dorůstání folikulů-- 😒

jaspina
27. črc 2009

Já jsem si říkala, že kdyby to nefungovalo, tak by mě asi poslali na zjištění průchodnosti vejcovodů a laparku.. ale to si jen myslím..

kkamca
27. črc 2009

jaspino to nevim--já si tak trochu zítra jedu laparku domluvit,tak jsem zvědavá který měsíc to bude chci jít nejdýl v říjnu