• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
kkami, tak to budu držet palce, aby našli příčinu, odstranili ji a tys byla maminka :wink: Mě minule na UTZ řekli, že ty vaječníky mám jakoby utlumené a proto nereagují. Četle jsem , že se to stává někdy po dlouhodobém užívání HA a trvá někdy dost dlouho, než si vaječníky znova uvědomí, že mají něco dělat.. Prostě se po nich roky nic nechce, tak zleniví.. No a já HA brala 10 let :frowning2: Ale to ti nikdy dopředu neřeknou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspina:noo to si jí brala dost dlouho..já brala před malym asi rok..pak jsem vysadila a po 2 letech byl Vilémek..Po porodu sem jí zas chvíly brala asi rok a půl a od té doby nic.. :frowning2:Přitom říkaj že právě po HA jde otěhotnět rychle..Asi jak u koho
27. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že jsem ovulovala dva cykly po vysazení HA (podle teplot), ale od té doby nic (tj. už přes půl roku). HA jsem brala necelý rok a už ji nikdy brát nechci.
27. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin:a po clostilu ovuluješ?
27. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamca: Právěže ne, respektive první cyklus nic, tento zatím taky nic (a nemyslím si, že bduu, břicho mě nebolí, žádné slibné známky na sobě nepozoruji).
27. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ji brala dlouho, protože od puberty mi MS sama od sebe nechodila leda s Proverou, tak při HA jsem to měla jak hodinky, tak jsem byla spokojená - navíc krásně čistila pleť - no teď už tak spokojená nejsem :unamused:
27. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin:to je taky divný..I když oni řikaj že 1 cyklus nemusíš reagovat,ale pak už by jsi měla..aspon nějaký folikul mít.Já měla po clostilu akorát 1 folikul.A ovulka podle teploty a testů asi byla..
27. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspino je pravda že já měla taky po Ha MS ukázkovou--Za to bez ní mrcha chodí jak chce.A navíc jsem po HA ukrutně přibrala. :unamused:
27. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamca: Mám PCO, tak třeba i proto ta reakce není taková, jakou bych ráda. Dle své endokrinoložky mě zřejmě čeká stimulace injekcema v CAR, tak uvidím, co dnes řekne gyndr.
27. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě teda břicho bolelo a folíky byly na obou stranách - ale drobné.. Jenže tak to bylo i bez Clsotilu..
27. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi já se dozvím víc zítra jestli bez clostilu něco bude :angry:
27. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkami já se taky zítra dozvím víc - budu volat k doktorce, že folíci nebyly, tak uvidíme co navrhne. Ale myslím, že zvedne dávku. Já jsem včera byla u kámošky, co je v 6tém měsíci a ukazovala mi všechny ty pidivěcičky..No nádhera - i když to člověka vždycky malinko rozesmutní že? :pensive:
27. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, a kolik jsi teď brala?
27. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla jen 3-5DC 1x, takže 3 tabletky na celý měsíc...
27. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi to si brala málo..já brala 1.cyklus 2 denně--na 5 dní.a druhý cyklus 1 tabletu na 5 dní

MĚ UŽ SNAD ROZESMUTNÍ I POHLED NA TĚHULKU o věcičkách nemluvě.Pro mě je to takové nepříjemné
27. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamca, mám to stejně (s tím pohledem na těhulku).
Jaspi, zajímalo by mě, co tvou dr. vedlo právě k tomuto dávkování.
27. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eirin - to by mě zajímalo taky..Možná si říkala, že když se mi folíky dělají sami, ale malé, že mi toho bude stačit málo - jen aby dorostly a nechtěla mě přestimulovat.. Ale schválně jsem tam tehdy volala jestli to není omyl a sestřička říkala, že doktorka to tak dává..
Mě taky vždycky dostane, když někdo z okolí oznámí, že je těhu.. Pak si připadám jako sobec, že se nedovedu upřímně radovat, ale nemůžu si pomoct. S tou holkou co jsem tam byla včera jsme si to plánovaly, jak budem těhulit najednou - no tak mě předběhla. I když z ní radost mám - je to sousedka, tak budu za malým chodit a chytat mustr :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi..tak ten druhý odstavec si napsala přesně..stejné pocity mám i já :pensive:
27. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkami je to určitě normální - prostě když se člověku něco nedaří a moc by si to přál a najednou ti někdo s rozzářeným obličejem vypráví, že mu se to povedlo.. Není snadné se radovat s nima a necítit smutek nebo závist..
27. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět od dr.. na utz folikul 12 mm (ve čtvrtek tam nebylo vůbec nic). Dr vypadala vcelku překvapená, že něco našla :grinning: Tak tam jdu zase v pátek, aby se zkontrolovalo, jestli roste.
27. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspina prečo mysliš že by za 3-4 dni nestihli dorásť ja som bola par mesiacov dozadu na utz a nič tam nebolo ani naznak že by niečo malo narasť a o týžden taky fešak tam - folikul jak svet tak aj teraz si hovorím že ved možno koncom týždna (kedže si ma pozval na kontrolne sono ) tam niečo bude ved ja dam vedieť či narastol alebo nie :wink:
27. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspina vieš ako to myslím ved ked maš folikul napr 1cm a ostatne nejake menšie tak čo potom o par dni vždy je len 1cm velky ? a ostatne tiež dalej nerastu ? alebo prasknu take maličke ? ved možno ti rastu pomalšie tym padom maš aj neskor ovulaciu (ak maš ) ved možno by ti pomohol duphostan a bolo by to ok. nebrala si ho ešte ?
27. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vám musím zklamaně říct, že ovu zase nebyla, ani Pregnyl nezabral:(folík byl ale nepraskl
27. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..alex jak to,?
27. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami já nevím, fakt už to nechápu kde je problém, myslela jsem, že taková dávka určitě folík praskne a nepomohlo to, asi se na to¨vykašlu další měsíc všechno vysadím, jsem zklamaná
27. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex věřím..ty si brala kolik clostilu-2 denně?a pregnyl nepomohl jo?a to nešlo dát vyšší dávku?
27. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo 2tabl.denně a pregnyl jsem měla 10000, což už víc nejde:(normálně se dává jen 5000 a max.je těch 10tisíc. Takže další měsíc by byl stejný, takové mega dávky a nic z toho, nevím asi toho na chvíli zase nechám, a jak to vypadá s tebou tento měsíc?
27. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex já nevim..dnes jsem 13 dc ovu test-se rýsuje slabá čárečka..takže zatim negativ.A nebo sem to projela nevim.Jak sem bez clostilu tak nic nepoznám..
Zítra mažu navečer na gyndu na UZ aby mrk jestli bez clostilu --budou folikuly nebo ne.Ale já myslim že ne protože mě nic nepobolívá jak v těch 2 cyklech s clostilem :frowning2:
27. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,ale přece ty dva cykly předtím jsi ovu měla ne?
27. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi já nevím.. podle toho jak říkala jsem pochopila, že když je toho 12 nebo 13DC folík malý - že už nedoroste.. Od 16DC beru Utroš - tak on by to možná zablokoval ne? Někde jsem to četla. Duphaston jsem neměla ale ovulku nemívám - na testu vždy jen jedna / a doktorka mi na UTZ minulý měsíc ještě bez hormonů říkala, že bez šance, že mám sliznici jen 4,2mm a pak se ukázalo, že mám nedostatek Progesteronu. Já přesně nevím jak to může nebo nemůže fungovat, ale OVU test pozitivní nikdy nebyl a bez léků nemám ani MS..
a1211 - je mi to hrozně líto! Co se bude dít dál - navrhl doktor něco? Fakt jsem držela palce.. :frowning2:
27. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek