Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
29. črc 2009

TAk aspoň že tak, že víš, že ti tělo funguje.. Já jsem napřed měla cíl mít MS, teď bych byla šťastná za ovu a pak další už to mimi no.. 🙂 Protože si říkám, že ovu je základ..

kkamca
29. črc 2009

jaspi..ted se mi to ale nezdá..ta má teplota--mám strach aby bez clostilu byla ovu

jaspina
29. črc 2009

Tak snad jo..když tak bys šla na tu laparku a po ní zas na 3 měsíce Clostil?

kkamca
29. črc 2009

jaspi vůbec nevim co bude dál po laparce..to mě taky zajímá..snad když něco najdou následuje léčba.A když nic tak to asi zas chvíly nechaj na přírodě a pak to IUI a ivf..si myslim teda.Každopádně je to stráááááášně zdlouhavý.Mě to už neba

jaspina
29. črc 2009

Mě to taky štve.. nijak jsem to neřešila, brala jsem to, že to je otázkou času - ale věřila jsem tomu clostilu a po minulém zklamání na folikulometrii je ze mě víc pesimista a jsem z toho už taková rozmrzelá..

kkamca
29. črc 2009

Jaspi tak to jsme natom naprosto stejně..

kkamca
29. črc 2009

Já už pomalu a jistě zjištuju ceny v car..apolinář..radši--kdyby jsme se nedohodli s mím mudrem na té laparce.. 😔 😔

ma.ja
29. črc 2009

ahojky clostilky 🙂
kkami - nechci ti do toho kecat, ale myslím, že nejdřív je laparka a až pak tě pošlou do caru....teda aspoň tak jsem to měla já, nejdřív clostil, pak laparka a teď jsme v caru a jdem na IUI

jaspina
29. črc 2009

Maji a tobě Clostil nefungoval nebo jo, ale nezadařilo se? Víš zajímá mě, jestli se dá jít na IUI když by po Clostilu folíky byly jen malé. Nebo to nejde a byl by to pak problém i při iVF?

kkamca
29. črc 2009

ma.ja ahoj..já právě myslela (a aspon tak mi to řikala i sestřenka),že právě při ivf nutná laparo neni..A ani před iui ,které podstoupila 6 krát-ale je to už 10 let,takže postupy se mohli změnit.

ma.ja
29. črc 2009

Jaspi fungoval, poprvé jsem měla 2 a podruhý 4 folíky. Ale nezadařilo se. Máme trochu horší spermiogram a mně zlobí jeden vejcovod.
Teď máme jít za týden na IUI a taky beru clostík, tak jsem zvědavá, kolik vajuch mi vyroste 🙂 Když jsme s Mudr začali uvažovat o IUI, tak mi říkala, že na IUI můžem buď bez stimulace, nebo s Clostilem nebo stimulovat injekcema. Tak myslím, že pokud na Clostík reagješ míň, tak ti možná dají injekce, nevím. Na IVF se stimujuje asi jen injekcema, protože tam se těch vajíček musí udělat víc, nebo aspoň si to tak myslím.
Primářka v caru mi říkala, že v tom mam pěkný hokej, ale ještě pár měsíců a bude ze mne buď těhule nebo odborník 🙂

kkamca
29. črc 2009

ma.ja tak at to brzy vyjde..
jaspi taky sem slyšela že když nezabere clostil..tak pak jsou injekce.

ma.ja
29. črc 2009

kkami - tak asi jak kde, ale já jsem ráda, že mam tu laparku za sebou, měla jsem z ní hrůzu a teď aspoň vím, na čem jsem. a děkuju 🙂

kkamca
29. črc 2009

ma.ja už je to fakt 10 let..a já když jí psala že mám jít nejdřív na laparo..taky byla vyjukaná víc než já.Mudr mi to řikal,že je to lepší když omrknou vnitřek.. 😉

kkamca
29. črc 2009

Tak holky já to balim pro dnešek..mějte se fajn a dobrou noc a plodnou 😀

kkamca
30. črc 2009

Dobré ráno clostilky

jaspina
30. črc 2009

Hezké ráno -dnes mi přijede šéf, takže tu moc nebudu 😒 Jsem moc ráda, že jsou ty injekce - že je ještě prostě nějaká další varianta přede mnou 🙂
A co se týká laparky, tak toho se není proč bát - mě se už dávno dívali laparoskopicky do břicha a vzali mi při tom i slepák - jako jasně, že ty rány pak trochu bolí - ale mě hlavně bolelo to vnitřní šití a přestřelili mě narkózou, tak jsem blila jak amina.. Ale pak mi dělali ještě cystoskopii a konizaci čípku - obojí s narkozou a když jsem jim dopředu řekla, že mi bylo zle,tak to pohlídali a v pohodě.. Já si říkám, že u čeho mě uspí, tak to je mi jedno.. 😉 Kdyby mi chtěli třeba zjišťovat průchodnost bez narkózy, tak to je jiná.. Já jsem i tu cystoskopii odmítala 2 roky - až mi primář nabídl narkózu 😀

kkamca
30. črc 2009

jaspi:já už měla taky laparku,ale žlučáku..a taky ti řeknu že právě kvůli narkoze se mi do toho nechce..bylo mi strašně zle..a dlouho ani mě nechtěli pustit domů...šla jsem až po 6 dnech 😒

jaspina
30. črc 2009

kkami já jsem měla tu cystoskopii tak 3 měsíce zpátky a když jsem jim řekla, že mi bylo hrozně zle,tak anestezioložka mi říkala, že do té kapačky je přidané něco proti nevolnisti - nějaká jiná. A hodinu po probuzení jsem jela domů a doma hned valila dort - fakt v pohodě! 😉

kkamca
30. črc 2009

jASPI TAK TO JE SUPR--

kkamca
31. črc 2009

Nám to nějak upadá... 😖

shaarka
31. črc 2009

ahojte kocky, ako sa tu mate?

shaarka
31. črc 2009

a1211, napis mi do IP, sme na tom uplne rovnako.
ja som ti pisala v nejakej diskusii, ale stratila som ju.

kkamca
1. srp 2009

ahoj..dneska je pěkné vedro--
Leni ,Dášo kde jste? ☹

pajass
1. srp 2009

Ahoj děckááá, já chci taky od příštího cyklu Clostil, doufám, že mi ho doktror dá, když nemám ovu při Duphastonu- po třech baleních (blokuje mi asi při nasazení před ovu) a že zabere napoprvé!!!!! Ach jo 😉

ma.ja
1. srp 2009

ahojky berušky, co to vidím, nikdo tu ☹

jane86
2. srp 2009

Tak ahojky, mrcha dorazila. Jsem sice zklamaná, ale nemůžu chtít zázraky po jednom měsíci užívání clostilu. Konečně se mi upravil cyklus po utroši. Po prvé jsem to dostala až 3 dny po dobrání a né když jsem měla ještě 3 dny utroš užívat. Tak alespoň nějaká dobrá zpráva a to že na mě clostil působí je také OK 15 DC folikul 26mm. Tak uvidíme příští měsíc, tak mi držtze palečky.......ju?

kkamca
2. srp 2009

HOLKY jak berete ten utrogestan od kolikátého dne cyklu a kolik tablet?

jane86
2. srp 2009

kkamca : Já ho beru 17 - 26 DC jednu tabletu ráno a jedu večer.

kkamca
2. srp 2009

Jane takže těch 10 dnů je asi standart 😉