Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

domika9
2. srp 2009

jaspina tak bola som na kontrolne sono a vysledok je možno celkom zaujímavy aj pre teba takže clostil 3-7DC 3x1 , 10DC sono -ani naznak folikulu , 16DC folikul 17mm , 17DC pregnyl a od 19DC duphostan -duphostan je niečo ako utrogestan ale slabšie , tam padom moj cyklus nebude 28 dní ale kedže dufík budem brať 10 dni 2x1 a potom cca tyžden či príde mrška takže u tvojej doktorky si presad po jej dovolenke možno častejšie meranie folikulu -možno stačí len prísť ešte na kontrolne sono a vlastne zistíš že je to všetko o týžden v tvojom cykle posunute rovnako ako u mna (aj ked podotýkam že u mnaje každy cyklus iny fakt niekedy 27-49 bez ovulacie , PCO, a tak sa mi všetko strieda a najpresnejšie -najnormalnejšie funguje moje telo ked mam folikul na strane kde nemam vajcovod vtedy je v pohode ovulacia a ani nieje tyky dlhy cyklus ) no uvidíme ako to dopadne tento mesiac 🙂
ostatne kočky ahojte 🙂

jaspina
3. srp 2009

Domi děkuju za zprávu! 😉
Kami já beru Utroš 16 - 26DC ráno 1x večer 2x.

jane86
3. srp 2009

Jaspina, zvýšila ti MUDr. dávku toho clostilu? JAk ho teď bereš?

jaspina
3. srp 2009

Jane mám brát 2x denně ale zase jen 3-5DC. Tento měsíc ji poslechnu a když to bude k ničemu, tak příští budu trvat na tom, aby to bylo 3-7..

jane86
3. srp 2009

jaspina. Třeba to pomůže v takovéhle dávce. Někomu třeba pomohly jen celkem 3 tabletky .A kdy začínáš clostil užívat? A kdy bude snaženíčko?

marrsee
3. srp 2009

Ahoj můžu se k vám přidat? Taky ho beru už 6měsíců 2x denně, teď mi ho MUDr. dá ještě jednou a když to nezabere tak mě pošle na vyšetření. Našla jsem na internetu kontryhelový čaj a prý to také pomáhá+ kyselinu listovou a vitamín E100. Tak jsem tenhle měsíc na to zvědavá.
jane86: koukala jsem že si také z Tábora...

jednave
3. srp 2009

Ahojky, doufám, že se můžu přidat mezi vás 🙂 Sice Clostilbegytem se ještě neléčím, ale vypadá to, že brzo budu. A proto mám dotázek, kolik jste po něm přibraly (vím, že je to celkem blbý dotaz, pže pro to abysme měli mimii bych i nějaké to kilo klidně přibrala, ale ptám se hlavně proto, že se asi v listopadu budu vdávat, tak ať mám představu kolik se po něm asi přibírá, jestli nemáme se svatbou ještě radši počkat 😀

sofia2008
3. srp 2009

ahoj jednave, ja som nepribrala vobec nic, a to este beriem s clostilom duphaston a estrofem, len mam po nom nafuknute brucho 🙂 zatial som vybrala 3 balenia

jednave
3. srp 2009

Sofia, děkuju za odpověď. Tak to máš štěstí, 😎 no uvidíme jak na tom budu já 😎

marrsee
3. srp 2009

jednave: Ahoj tak já jsem po něm přibrala asi 5kg, asi je to u každého jinak...ale neboj do šatů se vejdeš, budeš je zkoušet ještě tak týden před (tedy pokud je budeš mít půjčené) a oni Ti je upraví. Vůbec neměj strach...

jane86
3. srp 2009

marrsee. Jojo bydlím kousíček od Tábora.
jednave. Já přibrala 3 kg. Ale ze vsduchu nepřibereš. Clostil a utroš a kyselina listová zvyšují chuť k jídlu. Takže se musíš hlídat a chce to vůli a hlavně nežrat 🙂 . NIc jiného v tom není. Já mám svatbu v dubnu za sebou. Tak to moc neřeším akorát cvičim.....a doufám, že se mimi brzo povede.

marrsee
3. srp 2009

jane86: hele a kolikátého si měla svatbu? já 10 dubna na radnici v Táboře.
Jo já beru ještě k tomu vitamín E100 a piji kontryhelový čaj, vyčetla jsem to tu na netu, tedy zkouším tuhle verzi první měsíc a myslím že už to vyjde

ssaara
3. srp 2009

Ahoj holky!

Můžu taky do klubu? 😀

Čeká mě první měsíc snažení s Clostíkem,kterej mám brát 4.-9.DC a s Utrogestanem,kterej beru 18.-25.DC. Po 3 měsících snažení mě čeká folikulometrie. Pak se prý uvidí,jak dál.

Při prvním snažení jsem na clostík vůbec nereagovala,místo folíků se většinou objevila cysta. Pomohl mě až Merional,po kterym jsem měla jeden krásnej velikej folík a první IUI byla úspěšná a už máme doma rok a půl starýho rošťáka 🙂

Tak přeji všem,ať to čekání na // je co nejkratší 😉

marrsee
3. srp 2009

ssaara: tak že se snažíte o druhé?

ssaara
3. srp 2009

jojo,o druhé 😉 poprvé jsme se snažili rok přirozeně a po půl roce v CARu se povedl Sebíček 😵
má diagnóza zní anovulace 😝 🙄

marrsee
3. srp 2009

Co to znamená? Já zatím na vyšetření nebyla, ale manžel už jo a ten je v pohodě

ssaara
3. srp 2009

Můj manžel byl taky na vyšetření a spermiogram měl prý nadprůměrnej. Chyba je v našem případě u mě,nedochází u mě k ovulaci - uvolnění vajíčka,takže manžel nemá co oplodnit 😅 😝
ale třeba ten clostík tentokrát pomůže,uvidíme...

marrsee
3. srp 2009

hele já našla na netu že pomáhá i kontryhelový čaj, má se pít od prvního dne menstruace a do ovulace... 🙂

snazilkadd
3. srp 2009

ahojky marrsee, ano, ten čajík z kontryhele se má pít tak, jak říkáš, taky ho beru. A mimochodem je moc chutný, ani se nemusí nijak sladit... Ale úplně nejlepší je, když si ho sama někde nasbíráš na louce... Taky budu muset vyrazit někam na špacír do přírody🙂

jane86
3. srp 2009

marsee:já se vdávala 25.4. na Zámku Hluboká

marrsee
3. srp 2009

jane86: ale stejně je to hezký a od jak daleko to máš do Tábora? já bydlím přímo 🙂

marrsee
3. srp 2009

snazilkadd: a pomáhá Ti jak dlouho ho piješ?

jane86
3. srp 2009

10km. Jsem z Malšic.

jane86
3. srp 2009

marrsee:ty bereš clostil jak dlouho? A jaký byli foliky?

marrsee
3. srp 2009

já ho teď budu mít po 7. Nevím co je to foliky. Dneska už si jdu lehnout tak dobrou a zas zítra 🙂

ssaara
3. srp 2009

tak ten čaj taky zkusím,zítra ho zkusím sehnat...

jé,na Hluboký jsme byli minulý víkend,bylo tam nádherně,svatba tam musí být nádherná... 😵

my jsme teď měli 3leté výročí,ale svatbu bych si klidně zopakovala,byla to úžasná párty 😀 😎

jane86
4. srp 2009

Folík =folikul
Jo svatba byla úžasná, ale strašně rychle to uteklo. 😒

kkamca
4. srp 2009

Vítám nové tváře a dobré ráno

jaspina
4. srp 2009

Krásné dobré ráno!
Jane - teď teprv dobírám Utroš, takže Clostil začnu brát někdy asi v neděli nebo pondělí - podle MS.. a na folikulometrii jdu 18 - ale to budu teprv 12DC - jenže jinak jít nemůžu. Doktorka má ještě volno, tak musím do nemocnice a ti mi řekly, že prostě úterky to dělají a hotovo a kdybych chtěla jindy, tak musím jít do ordinace k některému doktorovi a až podle toho, jestli bude ochotný tam se mnou jít a ten UTZ udělat.. 😠 Takže v to úterý..

jednave
4. srp 2009

Tak Vám všem díky za odpověď , tak vidím, že to zas až taková hrůza snad nebude, takže jestli mně ho MUDr. teď po výsledcích horm. profilu nasadí, jdu do toho a svatbu teda kvůli Clositlu odkládat nebudu 🙂 Budu se snažit nežrat (hlavně čokoládu, na té jsem závislá, ale už si pomalu druhý týden odvykám, bo jsem si též sama říkala, že při těch lécích se budu muset v tomto omezovat, ať ze mě není kulička. 😀