Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
13. srp 2009

Holky to samé jsem na netu četla taky.

jaspina
13. srp 2009

Holky máte někdy po Clostilu nějaký výtok nebo špinění? Já mám pořád pocit, že malinko jo. Ne přímo krev, spíš jen jakoby asi výtok trošku do hněda - jak bývá úplně na konci MS.. ale jen fakt malinko. Hlavně když jdu na WC, tak si toho všimnu na papíře.. Ale jako nic mě nepálí nebo tak, že by třeba nějaký zánět, to myslím že ne..

jane86
13. srp 2009

Já teda nic. Když jsem brala HA tak na špinění třeba v prostředku cyklu jsem docela trpěla, ale teď jak beru utroš a clostil tak vůbec nic.

simusca
13. srp 2009

Pri clostile nešpiním, ale pri HAK aj pri Duphastone som špinila, tak som začala užívať vitamín B6, bo som niekde čítala, že HAK odbúrava z tela tento vitamín a fakt mi to pomohlo.

michamicha
13. srp 2009

jaspi, já to mám taky 😠 neni to nijak silný, zjistim to vždy na wc na papíru, ale na slipovce nic 😔 tak nevim co to je, ale minulý cyklus a tenhle taky ☹

michamicha
13. srp 2009

ale teď to bylo ve stejnou dobu jako ten minulý cyklus, tak si říkám, jestli se mi tam nezavrtává nějaký červíček 😵

marrsee
13. srp 2009

já nešpinila ani při HA, akorád mě už druhý měsíc tak od poloviny cyklu pobolívá břicho

simusca
13. srp 2009

to mňa bolí tiež, len neviem, či to mám z toho clostilu, alebo z toho, že na to stále myslím

marrsee
13. srp 2009

jo tak mě doktor řekl, že je to normální...a když jsem to dostala tak to byla opravdu bolest že jsem si musela vzít 2 brufeny najednou aby mi to pomohlo 😝

bettynka222
13. srp 2009

ahojte babulky 🙂
dnes mi lekar predpisal clostil, takze k vam oficialne patrim 😀
mohli by ste mi ako zacinajucej costilke dat neajke rady...coho sa mam vyvarovat a taaak? ozaj a nepribera sa z toho nahodou (niekto myslim hovoril, ze z nich pribral 😕). ja osm clostil dostala po potratoch, lebo sa mi "trosku" rozhadzali hormony, tak dufam ze zaberie a vsetko uz bude ok 😉

jane86
14. srp 2009

Ahoj děvčata. Za chvilku jdu na tu folikulometrii. Tak mi držte palečky, já se pak ozvu co a jak.
Ä jinak po clostilu samotném nepřibereš, ale zvyšuje chuť k jídlu a pokud nemáš silnou vůli, tak ......Recept=nežrat! 😀 Ale na každého to působí jinak, ale pročti si diskuzi a dozvíš se, že hodně holek přibralo. zatím pa já letím....

jane86
14. srp 2009

Ahoj, tak jsem zpět. Bylo to rychlé a jsem akorát zklamaná. 2 cyklus s clostilem a nic.....samé malé folikuly. Minulý měsíc jsem reagovala pěkně a teď prostě nic. No tak to jsem nějak nečekala. A jen tak pro zajímavost. Aby vajíčko mohlo uzrát musí mít folikul alespoň 15mm....Tak zatím pa

jaspina
14. srp 2009

Jane tak to je mi moc líto ☹ Ach jo! Tak snad příští měsíc - třeba zvednou dávku ne?

jane86
14. srp 2009

Jo jo . Brala jsem jednu večer jednu ráno a teď mi přidala ještě jednu v poledne. Ale docela mě to mrzí, nějak jsem to nečekala.

jaspina
14. srp 2009

Já jsem z toho minule taky byla nešťastná..

jane86
14. srp 2009

Hm, a zase měsíc čekání.....a ty jdeš na folikulometrii kdy?

jaspina
14. srp 2009

Jane já jdu v úterý. CHtěli jsme do té doby na Slovensko, ale padlo to - už po třetí se mi dnes vrátil zánět do oka, tak už v pondělí musím na krev - chtějí zjistit, jestli se mi tak neprojevuje nějaká infekce v těle, otestovat i chlamydie a já nevím co všecko. Počítám že tam folíky nebudou, tento měsíc se fakt pořád necítím dobře. Myslela jsem, že to je těma lékama, ale možná fakt nějaká ta infekce..Uvidím .Už to fakt radši neřeším, protože jinak bych si asi musela hodit mašli.. 😠

jane86
14. srp 2009

Hm, to já moc dobře znám. Tak pak musíš dát vědět. Mě je fakt divný proč to u mě minulý měsíc fungovalo a teď to nefunguje.

jaspina
14. srp 2009

Já jsem tak měla Utroš. První měsíc fakt ukázková MS - sliznice evidentně narostla a tento - 2 dny špinění.. 😝

jane86
14. srp 2009

Mě už dlouho říká , že sliznice je dobrá akorát teď ty vajíčka nejsou...... Štve mě to. Kdyby ta doba čekání byla kratší a né zase měsíc ☹

marrsee
14. srp 2009

já už počítám jen stím umělí a to se zase bojím dvojčat máme je jak v rodině, tak i z umělého je větší šance, já už stím ani nepočítám že se to povede normálně...

marrsee
14. srp 2009

holky mě tak dneska třeští hlava že je mi až na zvracení, jdu si na chvilku lehnout a snad to přejde, máme před barákem rachot, protože tu dělaj novej parovod a řežou silnici...

pajass
14. srp 2009

Ahojte baby, tak jsem byla dnes na uzv a mám na jednom vaječníku 9 folikulů, na druhém kolem dvaceti a největší má jenom 9mm, takže nic, prej polycystický ovaria, je to na prd... Byl tam jinej doktor, ne můj, a divil se, jaktože ten můj to už dávno neřešil, že pravidelný krvácení s Duphastonem je mi na nic, když se snažíme o mimi bez ovulace, ach jo, ztracenej půlrok a kdo ví, co se mnou bude dál, buééééé

simusca
14. srp 2009

Ahojky. Teraz som sa aj ja vratila z folikulometrie, folik tam stale je, nepraskol 😖 , tak doki cyklus vyhodnotil ako anovulacny. Ale ze nemam vesat hlavu, ze buduci mesiac pridame 1 tabletku, takže budem brať clostil 2x denne. Ale blbe je, ze mi na 15DC nepovedal, ze si mam nasadit Duphaston a teraz 17DC uz mi ho nepredpisal, ze ho budem uzivat az v buducom cykle. Tak som teraz zvedava, kedy to dostanem...Takto som mala aspon istotu, ze za 28 dni to pride a teraz aby som cakala aspon tyzden po, aby mi nieco pichol a nez to zaberie, zbytocne dalsie 2 tyzdne vcudu... 😠 Tak sme na tom jane86 vlastne, ked to tak pocitam, uplne rovnako.
Ale v septembri (září) sa nám to už holky podarí, cítím to. 😀

simusca
14. srp 2009

pajass - a kolky si DC? Mozno este folikuli dorastu, ja som mala tiez na 10DC najvacsi 9mm (tiez mi doki spominal, ze mam okrem toho plno drobnych) a potom narastol 1 dominantny. Tak to este nemusi byt stratene.

pajass
14. srp 2009

Ahoj smu, jsem 12DC, říkal, že ještě může narůst, ale já vím, že nic nebude, dám Duphaston normálně od 15. dne a basta, hlavně že krvácím podle přepisu, to je v čudu, ztracených osm měsíců, kur.va, sorry, serinká mě to

pajass
14. srp 2009

já totiž ten Clostilbegyt nemám, nechtěl mi ho ještě dát, že úpočkáme, nevím tak na co 😨

simusca
14. srp 2009

Skús vydržať ešte mesiac, nech ti doki odsleduje folikuly, či teda dorastajú a keď nie, tak aspoň už nebude mať dôvod ti ten clostil nedať. Mne našťastie clostil dal bez problémov, ale zase mi nechce pichnúť Pregnyl, aby mi ten folikul praskol. Že ma nechce zbytočne zaťažovať tak veľa hormónmi. Škoda, že mi toto nepovedal, keď som užívala HAK. 😠

jane86
14. srp 2009

Ahojky je to na prd,ale určitě se nám to povede, Budeme si držet palce.....hm?

jane86
14. srp 2009

A Mudr. mi řekla, že ještě 2 cykly s clostilem a pak , že půjdu na laparoskopii☹((((