Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
22. srp 2009

katustek:nene má odklad..půjde až od 7 let.. 🙂
Osud už by se mohl změnit --nemyslíš? 😀

pajass
22. srp 2009

Ahoj baby, mohly bysme si udělat tabulku s přehledem délky snažení, léčby atd.? Ať máme jakousi představu,co? Tak se napíšu jako první, poptom mě zkopírujte a připište se dole

pajass, 27let, 10/08 zamlké těh. v 11tt a revize, znovasnažení od února 2009, Duphaston, od řijna Clostil dle výsledků HP

katustek
22. srp 2009

veru mohlo by sa to už aj umúdriť a dopriať šťastie tým, čo tie detičky chcú!!! Dnes som zase čítala, že našli pohodené novorodeniatko niekde za nejakým kostolom tak to je fakt sila!!! 😠

kkamca
23. srp 2009

katustek:jj je to hrozný jak si některé mamči neváží toho daru...
Jinak ahoj všem a dobré ráno..Lezu sem trochu s dotazem jak užíváte utrogestan?POLYKAT A NEBO RADŠI ZAVÁDĚT?Mám takové jako kuličky a ztratila sem návod jak ho užívat..Díky za radu.. 😉

michamicha
23. srp 2009

ahoj, tak já tento cyklus opět nic ☹ dneska jsem 34DC, test negativní a mrcha nikde 🙄
v pátek jsme jeli přes Dačice,tak jsem myslela na Leničku jak se asi má 🙂 dneska se už vracíme do Plzně a zítra do práce od 6 ráno 😝

katustek
23. srp 2009

Ahoj!!! Tak dnes ráno opäť BT 37 teraz neviem, či sa mám tešiť alebo bude pes zakopaný NIEKDE INDE 😖

lenka_bohousek
autor
23. srp 2009

Ahoj kočky, tak po dlouhé době se jdu na vás zase podívat. Moc na Koníka nechodím, musela jsem se od toho odpoutat a trochu zpomalit.
Copak je u vás nového, nějaká těhulka?

Koukám, že Kamča nic, Micha taky nic, ach jo, nějak se nám nedaří ☹

Míšo, tak ty jsi jela přes Dačice. Škoda, že jsme se nedomluvily. Tak příště třeba, až bude víc času 😉

Vidím tady spoustu nových tváří, všem vám přeju hodně štěstíčka a ať máte vytoužené miminečko brzy v bříšku 😵

No a u nás taky nic nového, já ani nevím, jaký DC jsem. Nesleduju se, nepočítám dny, prostě to teď nechávám a už se jen těším, až za 3 týdny budu na dovolené 🙂

kkamca
23. srp 2009

KATUSTEK:tak to snad neni špatný..teplota v pořádku

Leničko ahoj.. 🙂

lenka_bohousek
autor
23. srp 2009

Kamí, ahojky, jak se má Vilémek a jak si užíváte prázdniny? A co dělají kočičky? A přítel, už má práci nebo je stále doma?

katustek
23. srp 2009

kkamco ako dlho berieš clostík? lebo ja ho mám brať v septembri tretí cyklus a to 1 x2 teda ak do vtedy nebudem tehotná 😵 a dosť sa toho obávam, ako bude telo nato reagovať...

kkamca
23. srp 2009

katustek:já ted clostil neberu..nemám.. 😒 musíš mít pak nějakou pauzu mezitim,teda aspon to řikaly tady holky a snad i v příbalovým letáku to píší.. 😉

kkamca
23. srp 2009

Leničko no Vilémek v pohodě ,včera jsme byly s rodinkama opékat buřty takže si to nádherně užil.A my taky.Akorát jsme padli přejedeníma to jsme se chtěli tulit. 😀
Kočičáci řádí ostošest.. 🙂
S prací to neni slavný,pomalu přítel zkouší něco sám..Tak uvidíme
Já sem pomalu začla vážně přemýšlet,že ještě letos se objednám do nějakého CAR..Mě se na tu laparku totiž moc nechce.. ☹
A jak vy?

lenka_bohousek
autor
23. srp 2009

Kamilko, my včera byli se známýma na kolech, jenže odpoledne se spustil hrozný slejvák a než jsme se vrátili k autům, tak jsme byli promoklí až na kost a byla nám až do večera pěkná zima.
No a my teď máme od všeho pauzu, už se to nedalo, to věčné sledování. Na konci září máme dovolenou a pak mě čeká ta laparka. Kamí, ono i když půjdete do CARu, tak vám prvně nabídnou IUI, které není tak drastické pro organismus a na to musíš mít průchodné vejcovody, takže ta laparka je lepší, když už jí budeš mít za sebou. A zjistí tím i případné srůsty, endometriozu a další. Ale to víš, taky se mi na laparku nechce, ale co znám holčiny, které už chodí do CARu, tak jim stejně laparku udělali. Takže to vydržíme, ať to máme co nejdřív za sebou a pak už to miminko přijde samo, uvidíš 🙂

papus
23. srp 2009

ahoj Leničko 😵 😵 😵

lenka_bohousek
autor
23. srp 2009

Ahojky Šárinko 😵 Já jsem po dlouhé době nakoukla za holčinkama a ty jsi tu taky 🙂
Jaký jsi měla víkend?

papus
23. srp 2009

Leničko je to na houby ☹ motá se kolem malého mě si zas přestal od pátku všímat tak jsme mu to ráno řekla a on,že se chovám divně já a já to teda ne ty dojdeš z práce hned chrápeš a on tak chrápu proč se nepřitulím já.....já ,že je to divné,když pořád spí a že to nemá cenu řešit a on to nemá...............prostě je to jako by se nic nedělo mě se nezeptá jak mi je odpočívej atd šli na koupák a zda půjdu a já ne prý tak do vody nemusíš budeš jen ležet a já ,že na slunku taky nebudu....mladej tak pojd a já ne at se zeptá táty proč nejdu...Pepa to zamluvil a šli..............prostě se tomu musím smát až mi rupnou nervy tak se pak seberu a půjdu.....
A co ty jak se máš co Milda??? 😉

kkamca
23. srp 2009

Leni jsem právě četla že se dá i ta průchodnost vejcovodů zjistit jinak než laparkou.. 🙂

lenka_bohousek
autor
23. srp 2009

Šári, ach jo, to mě mrzí, že je to pořád tak nějak na prdlačku 😢
U nás je to v poho, včera jsme sportovali a dneska jsem si udělala takový uklízecí den - prádlo mi schne na balkoně, furt ho chodím obracet, protože dost fouká a točí se přes šňůry a teď uklízím v pokojíku, pak musím nakoupit a navečer jdu na pokec ke švagrové.
Milda jel s klukama lítat, tak se mi tu nemotá a práce jde hned líp od ruky. A večer už jde na noční, tak to zase bude týden - vařit, být potichu a v noci sama.

lenka_bohousek
autor
23. srp 2009

Kamí, průchodnost se dá zjistit i jinak než laparkou - dělá se to bez narkózy a přes čípek ti vstříknou kontrastní tekutinu a rentgenem zkoumají, jestli protýká tam, kde má. Nevýhodou je, že pouze zjistí průchodnost a pokud najdou srůsty, tak se to ale nedá odstranit a na laparku stejně musíš. A taky dost holky psaly, že je to bolestivé. Takže fakt je lepší rovnou jít na laparku 😉

afrika
23. srp 2009

ahojte, chcela by som poradiť- som 7 deň po IUI a krčok mám dosť vysoko a tvrdý. pri dvoch posledných IUI som ho mala vždy dole a tvrdý. znamená to, že to opäť nevyšlo? aký má byť v tehu? ďakujem moc za odpovede a prajem krásnu nedeľu

papus
23. srp 2009

Leni to jsem ráda,že u vás je vše v pohodě 😉 já jdu zítra na UTZ tak doufám,že bude vše v pořádku 😉

lenka_bohousek
autor
23. srp 2009

Afrika, já se v krčku také moc nevyznám, možná tady něco vyčteš: http://www.rodina.cz/clanek3775.htm

lenka_bohousek
autor
23. srp 2009

Šárinko, určitě bude všechno v pořádku, jak jinak 😵

lenka_bohousek
autor
23. srp 2009

Tak holčinky, já se loučím, jdu na ten nákup. Mějte se tu moc krásně, zase se za vámi přijdu podívat 🙂
S kým jsem se tu nepotkala, tak vás všechny mooooooooc zdravím, přeju spoustu štěstíčka a užijte si hezký zbytek prázdnin a léta 🙂
Paaaaaaaa 😵

jaspina
24. srp 2009

Dobré ránko všem 😉

kkamca
24. srp 2009

Ahoj Jaspi a ostatní kdo sem zavítáte.. 🙂

jane86
24. srp 2009

Dobré ráno holky..... 😉

jaspina
24. srp 2009

Holky dala jsem do alba můj první ovutest s // 🙂 Mám radost, že konečně byl aspoň folík!

kkamca
24. srp 2009

Jaspi no ovu testík supr..Chci se zeptat na co máš ten gynex?A pak tamto vtom sáčku papírovým to nejde přečíst???? 😀

jaspina
24. srp 2009

kkami v sáčku je Drmek - na čaj. A ten Gynex je na úpravu hormonů..