Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
24. srp 2009

jASPI a jakej je ten drmek?na chut?to máš plody?a kolik stojí?

jane86
24. srp 2009

Jaspi: a jak často se to má užívat?

jaspina
24. srp 2009

Drmek je hnusný, ale nejhorší to bylo poprvé, protože jsem ho moc povařila.. Mám semínka - takové černé kuličky jak pepř a drahý není. Kolem 50kč za 100g? A pije se denně od 1DC do OVu - jak kontryhel.
Nebo jestli ses ptala na Gynex, tak to jsou kapky a ty se kapou 3x denně po 3 týdny a pak týden pauza. Jo a ještě jsem měla mateří kašičku v takových ampulkách - dopouštěly se vodou a to byl hnus fakt největší! 😝

kkamca
24. srp 2009

Tak to jde..ta cena drmku.Já piju takhle do ovu maliník na hlen..ale zatim nic moc..piju ho teprv 2.cyklus
Tu kašičku mi nabízeli sem ji nechtěla.. 🙂

jaspina
25. srp 2009

Dobré ráno holky, tak jak se dnes máte? Mš se moc nechce, ale není to nejhorší 😉
Pořád se dokopávám, abych ve čtvrtek šla do toho Pilatesu.. Napřed jsem si to sama sobě vymlouvala, že co kdybych byla třeba těhule - jenže za týden bych měla výmluvu, že čekám MS a je mi blbě...znám se. Takže bych nejradši chtěla už od toho čtvrtka. Stejně mám tušení, že tento měsíc se to ještě nezadařilo.. Ale nějak cítím, že to tak má být.. Já když napřed jsem smutná z neúspěchu, tak až přijde úspěch, jsem za něj šťastnější a daleko víc si toho vážím.. Tak jako s folíkem - kdyby byl hned první měsíc, tak bych to brala jako samozřejmost..takhle jsem byla fakt šťastná. Tak myslím, že až bude ten správný čas aby miminko přišlo, tak ono si cestu najde.. Třeba čeká právě na to, až začnu cvičit a budu mít pevnější tělo - záda a svaly pán. dna. Tak se do toho musím dokopat! 😉
Jo a chtěla jsem se zeptat -jak dlouho jste braly clostil, než vám naordinovali tu pauzu? Je to vždy po 3 měsících nebo i dýl? Já jsem první měsíc měla celkem jen 3 tablety, tak nevím jestli se to bude počítat? 😕

jaspina
25. srp 2009

Teda vy to tu dnes flákáte! 😠 😉

kkamca
25. srp 2009

ahoj..Já byla ve městě. 😝 😝

jaspina
25. srp 2009

Kkami a ty máš teď pauzu v clostilu nebo ne? Víš zajímá mě, jak dlouho ho kdo bere, než má pauzu..

kkamca
25. srp 2009

jaspi:nemám pauzu ..teda vlastně má,ale nucenou,protože mi ho doky nechce psát.Ale co sem četla snad po 3 nebo nejdýl po 6.měs má být přestávka..při menších dávkách.Jinak po 3 asi 😎

jaspina
25. srp 2009

Aha - já měla první měsíc celkem jen 3 tablety a tento 6, tak nevím jestli už jen měsíc nebo dýl? To vědomí, že je člověk těma měsícema v užívání omezený je docela stresující že? 😒

amisa
26. srp 2009

ahojte dievcata , dovno som tu nebola. Prisla som vas podporit a popytat sa co nove. Ako ste dovolenkovali?

jane86
26. srp 2009

Ahojky holky, jak je takhle při středě? Počasí docela dobré......
Jaspi kolikátý jsi DC?

jaspina
26. srp 2009

Ahoj Jane, jsem 20 DC, ale cítím se normálně - cítím že tento měsíc to nevyšlo.. Já vím, že na nějaké příznaky je brzo, ale prostě 6tý smysl nebo co.. Mám pocit, že jak tady ta stránka pěkně upadá a ztrácí na navštěvovanosti úměrně s tím, jak se nedaří a zmenšují se naděje že?

kkamca
26. srp 2009

Jaspi taky mi to tak přijde..ani já sem už radši moc nepíšu ,člověk je pak mín ve stresu.Ale zas na druhou stranu od dalšího cyklu zas začínám s clostilem tak sem polezu častěji.. 🙂
Amisa ahoj..jak se máte?S mimískem 🙂

jaspina
26. srp 2009

Kkami to já mám pocit, že se stresuju furt stejně, tak se tady o to mám aspoň s kým podělit.. 😀

kkamca
26. srp 2009

Jaspi tak to každopádně..já sem taky chodim hodně na rady 🙂 a je mi tu i dobře-jen by těch těhu mohlo přibývat a my mezi nima 😀

jaspina
26. srp 2009

Kkami to máš teda pravdu - když někdo najde // a má Closti, tak mě to napřed hrozně povzbudí a pak hodí do depky, proč já jako ne? 😀

amisa
26. srp 2009

Jaspi ahoj nechcela som ta hodit do depky.. prepac.. neviem preco niekto ano niekto nie..
ale velmi na vas myslime nebojte.. ono to raz pride len nevieme kedy
Inak mi sa mame celkom dobre.. dufam

jaspina
26. srp 2009

Amis ne né - já jsem to vůbec nemyslela na tebe a napsala jsem to spíš v legraci! 😉 Jasně - určitě znáš ten pocit, když si moc chtěla a nešlo to a kolem tebe všichni těhulily raz dva.. To není, že bych byla smutná, proto že vy čekáte miminka - moc vám to přeju! Jen na mě občas padne, že já ho nečekám.. Ale zatím to skousávám dobře, ještě to netrvá moc dlouhou dobu, tak to tak beru.. 😉

amisa
26. srp 2009

ahoj..jasne ale viem aj ja som boal v takej situaacii.. drzime vam vsetkim miesto v pokracovacej teme.. inak poviem vam tak ze v tomto teple este grcat z pociatocneho stadia tehotenstva a odpadavat neje ziadna slava.. radsej jesen zima jar..

jane86
27. srp 2009

Ahoj holčiny. Mám takový dotázek. Stávám se Vám, že při začátku MS je krev tmavá skoro až černá? Mě to dnes vystrasilo.

kkamca
27. srp 2009

jane86:stává se mi že jí mám hodně tmavou a někdy i s kousky..obzvlášt tenhle cyklus s jeřábem
JINAK ahojík všem

jane86
27. srp 2009

kkamca:tak to jsi mě trochu uklidnila. dík

kkamca
27. srp 2009

🙂
Dobrou

jaspina
28. srp 2009

Jane86 - já to taky tak mívám.. Hlavně když mám MS slabou..

kkamca
28. srp 2009

aHOJ.Tak dnes to vypadá že bude zase pařáček..
jane už je to lepší ta mrcha?

jane86
28. srp 2009

Kkamca. Už trochu jo, Zesílila a už není tak tmavá.

kkamca
28. srp 2009

jane:možná utrogestan ..jestli ho bereš to dělá..Ale mělo by se to normálně rozjet 😉

jane86
28. srp 2009

Kkamca, jo beru utrogestan, ale minuilý cyklus bylo vše opk, ale tenhle jsem zase začala špinit ještě před dobráním. Ale vlastně tak to bylo i před tím a folikul byl 26mm a když bylo vše ok folikul nikde

jaspina
28. srp 2009

Jane já zas bez clostilu jen s Utrošem MS normální a s Clostilem (i když byl folík malý) tak místo MS jen to tmavé špinění..