Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mariettka27
3. dub 2009

mann,tak to si vystihla,že o dierku...už susedka klebetnica o mne rozniesla,že som tehu a kamoš sa ma pýta,že kedy čakáme a ja,že čo a on,že šak si tehu,nie? 😀
no tak asi tak sa mi zvačšuje bruško moje peknučké 😝

shaar,bt nemeriam,asi by ma trafilo už z tolkých úkonov... 😀
a jak sexovali okolo ovulky,šak ja mám dnes ten ovutest pozitívny,ideme na to dnes 😀

shaarka
3. dub 2009

mariet, tak jaaaaaj sa ospravedlnujem. tolko pisem, s kadekym, ze potom zabudam, ze co a ako a kto a kedy. este raz pardon. ale nie je mojich silach ci veci zapamatat. 😀 to bude tym PCO, som pocula, ze priznakom je aj makneňutie mozgu u niektorych zien 😀 😀 😀 😀 😀

mariettka27
3. dub 2009

to je v poho,moja 😀
a ty máš pco?Ako sa to prejavuje a ako ti to zistili?

mariettka27
3. dub 2009

inak ja tiež niekedy strácam prehlad,ale šak na to sme tu,si to pekne zopákneme,opakovanie-matka múdrosti 😀

shaarka
3. dub 2009

taaaak sa to prejavuje tak, ze som do 18tky mala menzes 4x. a potom som brala HAK a ked som prakrat (asi 3x) na par mesiacov vysadila, tak menzes neprisiel. tak som zas brala HAK, lebo otehotniet som nechcela. a naposledy som vysadila HAK min. jul, ale menzes prisiel len jeden po 30 dnoch a potom uz len po progesterone, cize zbytocne.
vo februari som prisla k novej Dr, ta ma kukla na vagin. UZV a uvidela nahrdelniky 😀 HO uplne zly - vsetkeho mam malo, len prolaktin v norme a testosteron trosku vyssi. tolko v skratke.
ovu neviem co je. prisa ma nebolia, kramy len prvy den. tlusta som. chlpata ani velmi nie, teda bodlo by, kebyze menej, ale ja mam silne vlasy, tak to je asi preto. 😀
tesi ma. 😀 😀 😀

remeli
3. dub 2009

pekny vecer,

shaarka to ako keby si pisala o mojich cykolch 😀

shaarka
3. dub 2009

😀 remeli, len s tym rozdielom, ze ty nemas XXX na chrbte 😀

mariettka27
3. dub 2009

no to bol vyčerpávajúci prejav 😀 😀 😀
nie si z neho unavená? 😀 😀 😀
aaale nie,ten clostil ti myslím pomože,ani ja som necítila nikdy ovulku....menzes som mala síce častejšie ako ty 😀 ,ale dost nepravidelný....
sharinka,utekám ja,bo si tu manžel pri mne obhrýza prsty,potrebuje si čosi vytlačit 😀 😀 😀
papa a pekný večer..

a krááááásny víkendík všetkým clostilkám aj neclostilkám 😀

shaarka
3. dub 2009

tak aj ja koncim, manzel aspon bude prekvapeny, ze sama od seba a tak skoro 😀 😀 😀
pekny vecer, zajtra som tu ako na koni 😵
remeli, mylsim na teba 😵

remeli
3. dub 2009

shaarka dnes sme boli s manzelom na kontrolnom spermiograme a dr. povedal ze nie je mozen ze by som bola tehotna a posiela nas do CAR 😖

remeli
3. dub 2009
shaarka
3. dub 2009

hej, posunul. ale je to len softver.
a ako to, ze ti Dr povedal toto? ved pozeral smermie tvojho muza. co, ma vsetky zle? nechce sa mi verit!

remeli
3. dub 2009

no on bol prvy krat pred troma mesiacmi a mal ich malo pohyblive a vacsinu zdegenerovanych, tak mu nasadil profertil a dnes sme isli po troch mesiacho na kontrolu a cele zle :( bolo ich vela mrtvych. tak sa spytal ci mam ja nejake problemy ked som mu to rozpravala povedal ze najrozumnejsie by bolo CAR tak nam dal aj odporucenie s tym ze povedal ze do iscare nemusime ani chodit ze tam to nie je velmi dobre, ze tam bol aj on osobne zo sebou a zenou tak ze si mame vybrati ine centrum.
Este pockame jeden mesiac mozem este brat clostil a ked nezaberie tento mesiac tak potom tam asi pojdeme, no mne sa tam moc nechce...

shaarka
3. dub 2009

remeli, tak to mi je luto. ale neboj, spermio sa meni. skuste znova o tri mesiace. a zatial vylucit chlast, cigy, tesne nohavice, prilisne teplo, papat zdravo, vela sa mu prihovarat a masirovat s laskou. to by malo pomoct.
no a na oplodnenie urcite staci len jedna, takze sandu mate! 😉

jedna baba tu z konika skusala aj dietu, nezaskodi: vylucit mliecne vyrobky, sladkosti a zemiaky. tusim ze tak to bolo. a tusim, ze sa vola stansun, tak jej napis, ak chces vediet. im to pomohlo a tiez mali zly spermio. 😉

remeli
3. dub 2009

skusim je napisat, no ja sa stravujem zdravo manzel no neje nic nezdrave ale tak na rychlo vzdy.. chlast ani nie ale cigy 😅 hm.. to som povedala ze az ked otehotniem... viem ze by som nemala...

shaarka
3. dub 2009

aj ja kurim, ale len tak, trosku... napr. vcera len jedna ciga, predvcerom tiez. ale dnes v krcme padne urcite krabicka. zajtra asi nula a v nedelu mozno tri. tak sa to strieda... tiez mi MM vycital, ale on fakci viac ako ja (pravidelnejsie) a ja som mu povedala, ze sice to by bolo fajn - prestat fajcit, ale asi by mi z toho hrablo. akonahle mi niekto nieco zakaze, neviem sa sustredit na nic ine, len na to, ze mam neodolatelnu chut to porusit.
asi pozostatky z detstva. 😀 😀 😀

remeli
3. dub 2009

:D to iste som aj ja povedala mojej mame ze asi keby som nefajala tak bude zo mna alkoholik 😀

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

Čaute kočky, vy jste se tu zase rozjely, pořád abych dočítala 😀

Rina, co tvoje bříško? Určitě to nic není, jen sis namohla trochu svaly, jak jsi zahradničila. Tělo je po zimě zlenivělé a teď jsi mu dala zabrat. Vevnitř se určitě nic nestalo 🙂

Remeli, teplotka se ti teda drží pořád krásně nahoře. Ovulka se ti posunula, takže // se ještě stále mohou objevit 😉

Mariettka, když máš dnes obě čárky na ovu testu stejné, tak to znamená, že folík praskne během 12 - 24 hodin a je třeba dneska sexíkovat. Folík praskne a spermijky k němu akorát doplujou. Takže sexík dnes večer a zítra ráno 😝

Shaarka, ty budeš s clostíkem začínat, viď? Moc ti přeju, aby zabral na PCO a aby se všechno zlepšilo a brzy jsi byla těhulka 🙂

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

ma.ja
3. dub 2009

ahojte clostilky,
tak mam za sebou UTZ, pan dr našel dva folíky 18mm,sliznice 7mm...a v neděli znova na UTZ....a snažit se snažit se snažit se 🙂 a uvidíme...
Leni psala jsi, že folíky praskají při 18mm....já jsem teprv 11DC a už je mam 18mm...není to divný???

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

Ahojky ma.ja, teda máš krásné folíky i sliznici. A nevadí, že jsi teprve 11DC a folíky už mají 18 mm. Při stimulaci vyrostou většinou víc, je vidět, že dobře reaguješ 🙂 Já teď měla 21, 24 a 26 mm.

ma.ja
3. dub 2009

aha, tak to jo. Připadám si jak blbka, ze školy z přírodovědy ...tam se asi nic takového neprobírá...dneska jsem se pokusila tahat nějaké informace z dr., řekl mi, že není muj ošětřující dr.(chodím na UTZ na gyn.ambulanci), aby mi něco radil, prostě jsem asi obtěžovala....ještěže máme koníka!!!

rina1
3. dub 2009

Holky ja byla 11 dc a mela jsem 21 a 17 mm po Clostilu, jo a nacetla jsem ze rostou 2mm za den pri 23 mm praskaji a kdyz prasknou tak dokazou byt pripraveny na spermie 36 hod.
Jinak bricho citim, ale to je asi tim, ze jsem nekdy driv cetla, ze ten pohyb pri hrabani neni dobry v tehu, ty bocni tahy. Ale to mam asi vsugerovany tak proto na to myslim, jeste mi u prvniho tehu kamoska radila, netlacit na velky a nekoupat se v horky vode.
😵 samo ze ze zacatku tehu. Je to 6 let, ale mam to vryty do pameti.

moa
3. dub 2009

ahojte kocky tak ja uz mam tiez po sone a nakoniec praskol 😀 tak teraznuz len cakat co bude dalej.dufam,ze to dobre dopadne aj ked na 1x by to bolo extra rychle ,ale preco nie 🙂

rina1
3. dub 2009

Majo kdyz to ted nevyjde brnkni do toho Gennetu lbc, zkusite IUI a uvidis, jestli mas cas /vekove/tak jeste zkousejte doma 😎

eloana
3. dub 2009

maja ja jsem 10dc a mma jeden 19mm a nekolik 10mm

ma.ja
3. dub 2009

rina: v neděli ještě půjdu do Jbc nemocnice na UTZ a v pondělí volám do Gennetu. Už jsem se rozhodla, dneska jsem byla objednaná na 10,15, ještě s tím sestra dělala drahoty, když jsem se objednávala, že to je prý jediný volný termín, a přišla jsem na řadu v 11. To byla "poslední kapka". Chápu, že chodím na ambulanci...ale tak proč se objednávám. Kdybych šla ve svým volným čase, tak to neřeším, ale šéfka mne na chvíli pustila z práce a já byla pryč 1,5hodiny

ma.ja
3. dub 2009

věkově už moc čas na zkoušení nemáme, mně je 34, mýmu chlapovi 36, snažíme se o první...

rina1
3. dub 2009

Az budes se objednavat tak je tlac v Gennetu aby te objednali a na hormonalni profil 1-3 den cyklu aby jsi nepropasla zase mesic. Holky jdu cucet na bednu.Cus