Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mireag
6. zář 2009

Ahojte zienky,
od piatku beriem prvy cyklus clostil. Kedy nasadzujete duphaston? Pravdupovediac, nemam naladu si ho seknut hned 11dc... 😒 Este sa chcem opytat, ake ma na vas vedlajsie ucinky? Diky. 🙂

kkamca
6. zář 2009

Dášo ahoj..Já už taky tolik nepíšu,ale od příštího cyklu -pokud přijde mrcha začnu s clostilem..
Jak se jinak máš?

Duphaston já po něm neměla žádné vedlejší účinky..a nasazovala sem ho až po ovulce 🙂

janana
6. zář 2009

mireag - tak já měla po Clostilu pěkný návaly horky, bylo mi zle od žaludku, trochu mi padají vlasy a bolí mně pořád břicho. Ale na každýho to zabírá jinak.

Jinak Duphaston mám brát od 15DC, ále taky sem ho vzala až po ovulaci.

janana
6. zář 2009

jaspina - tak mě mrzí. Mně to čeká příští pondělí. Necítím se bejt těhotná a vím, že to přijde, ale ta naděje stejně pořád je...

mireag
6. zář 2009

janana, no ja mam anovulaky... a pravdupovediac okrem BT neviem, ako zbadam, ci nahodou pride... No este ked nejako odsledujem ten hlien... alebo spravim ovutest. Inak neviem... 😒

michamicha
6. zář 2009

ahoj, já v úterý začínám poslední cyklus s clostilem a pak přecházím na injekce, snad to s nima bude lepší...
pa, mějte se, zase někdy nakouknu 😉

bettynka222
6. zář 2009

ahojte babulky, teraz som brala prvy krat colstil (doki mi ho nasadil po potratoch kvoli hormonalnej nerovnovahe). chcela som sa spytat nieco o neziaducich ucinkoch, lebo toto je uz stvrte pokracovanie tejto temy a dlho by som patrala....
zda sa mi ze mam zvysenu teplotu, som stale unavena a vcera ma rezalo pri cikani. a to je vsetko? znamena to nieco zle? 😕 dakujem za odpovede 😎

jaspina
7. zář 2009

Dobré ráno holky 🙂
Daší Shaarka je těhotná? 😕 Nevím jestli myslíme tu stejnou, ale asi jo..
Betty - nevím, ale podle toho co píšeš bych to spíš tipovala na zánět močového měchýře a nebo první těhu příznaky.. 😉 Který jsi DC?

jane86
7. zář 2009

Ahoj, tak já jsem dnes 12 DC a začalo mě už včera večer píchat v podbřišku tak snad tam nějaký folík bude 😒

mireag
7. zář 2009

Dobre ranko, baby,

Bettynka, tiez mam prvy cyklus Cl. resp. dnes je 4 den. Mna z neho bolieva hlava. Snazim sa to ignorovat a nesledovat sa, ale ked sa mi k tomu este niekedy zatoci hlava alebo som unavena, tak sa to neda... 😖 Inak mi dost vypadali vlasy, ale to uz zacalo asi pred dvomi tyzdnami... 😖

Ako dlho vlastne doznievaju ucinky Clostilu?

jaspina
7. zář 2009

Mireag já ti neporadím. Začátek cyklu mám clostil, v půlce Pregnyl a celou druhou půlku Utroš, takže mě furt něco bolí, píchá.. Ale teda po Utroši se mi hodně motá hlava a strašně kazí pleť. To samé Pregnyl - z toho mi bylo i zle od žaludku. Při clostilu nic moc necítím. Jen je člověk nafouklý a břicho jak v 6tém měsíci..

mireag
7. zář 2009

jaspina, ty uz ako dlho fungujes s tym to zlozenim liekov..? Ja si pregnyl zozeniem, ked bude treba, lebo moj dr. ho vraj nepicha. Od ktoreho dna beries utrog.? A este jedna otazka, kolko a kedy ti pichaju pregnyl? Diky. 🙂

janana
7. zář 2009

mireag - tak to jsme na tom stejně, taky na sobě případnou ovulaci nepoznám, bazální teplotu si neměřím (dl MUDr., když užívám Duphaston může být zkreslená) a ovu testy nevím, minule mi čárka sílila, ale na UTZ mi MUDR. řekla, že nic není, žádný folíky. takže těm taky moc nevěřím.

bettynka222
7. zář 2009

jaspi ten mechur to nebude. bolelo ma to dvakrat (zakazdym vecer) a potom uz nic. a inak v pribalovom letaku medzi neziaducimi ucinkami su problemy s mocenim... 😝 ale tehu to nebude, v stredu idem este len na sono na 13 DC

mireag mne z toho vlasy vobec nepadaju a aj ta unava uz nejak presla sama. a inak to co pise jaspinka, ze nafuknute brusko...tak to vobec nemam 😕 no som zvedava, co mi doki v stredu povie.

jane86
7. zář 2009

bettynka :Jsme na tom stejně. Tky jdu ve středu k MUDr. - to budu 14 DC, tak uvidíme

bettynka222
7. zář 2009

jeeeej jane, tak nech ma pre nas obe dr. len same dobre spravy 🙂 ja isce est enie osm snazilka (mame po potratoch zakaz az do novembra), ale doki sa snazi nejak napravit tu hroznu hormonalnu nerovnovahu co mi po tom vsetkom vznikla 😝 drzim palce v stredu 😵

jaspina
7. zář 2009

Já beru Utroš 16-26DC a Pregnyl mi píchne podle folikulometrie - musí už být dostatečně velký na prasknutí. To sama nepoznáš.. Asi bych s tím sama nehazardovala. Třeba ti ho nechce jen dávat zezačátku - že nebude možná potřeba a když jo, tak ho píchne ne?

jane86
7. zář 2009

Jaspi mě ho taky po prvné nepíchla ani nic neříkala tak třeba teď ve středu...
bettynka já doufám, že mi řekne, že je tam pěkný folík

janana
7. zář 2009

holky s tím Pregnylem nevím jak u vašich gynekologů, ale ta moje mi říkala,že ho už nemůžou normální gyndaři psát, že jedině v centrech pro umělý oplodnění

mireag
7. zář 2009

Tak ja ho budem mat uz zajtra. Stretnem sa z babou z vedlasej temy a ta mi ho da. A inak v teme "mam/nemam lieky na ivf" zozeniete vsetko.
Ja sa toho moc neobavam. Viacej mi skodi to, ze mi nic nepraska, cize tomu musim pomoct a nebudem predsa cakat dalsie mesiace, aby mi to dali v CAR... Uvidim, ako bude prebiehat tento cyklus a ked nic, tak dalsi cyklus si dam pregnyl.

jane86
8. zář 2009

Mireg: já bych měla docela strach si měco naordinovat sama. Nehledě na to , že to může mít nějaký vedlejší účinek a jak to pak mudeš vysvětlovat svému MUDr. ......, ale je to na toě.
Jinak Dobré ránko všem, je tu poslední dobou nějak mrtvo. 😒

jaspina
8. zář 2009

Dobré ráno.
Mireag - to ti právě uškodit může.. Musí se to fakt píchat ve správnou dobu. Mě ho napsali normálně na gyndě, ale když jsem přišla poprvé, tak měl folikul 1,7cm a poslali mě domů, že mám přijít za 2 dny a až pak mi ho píchli. Foliku když je malý, tak prostě nepraskne a já bych se bála, že si tím fakt nadělám cysty. Jako kdybych nebyla spokojená s postupem doktorky, tak půjdu jinam, ale určitě bych si neordinovala sama hormony.. Např. já jsem měla po Pregnylu chvílema takové křeče, že jsem nevěděla jestli je to v pořádku. Navíc mi bylo zle.. No a kdybych měla jet na pohotovost a přiznat se, že jsem si něco vzala sama..Oni ten Pregnyl nepíchají vždy, protože pokud má folikul správnou velikost, tak prostě praskne i bez něj. Tam záleží na konkrétním problému. Já jsem měla pak už 2,6 a nepraskal..

jane86
8. zář 2009

Jaspi zcela s tebou souhlasím. S tímhle asi není dobré si zahrávat......

mireag
8. zář 2009

Dobre ranko, jasne, ze si ho nepichnem hocikedy. Ja chodim na folikulomtr. 3x do tyzdna a ja sa dr. na to opytam. Ja chcem odsledovat tento cyklus a uvidim, co bude dalsi. Nebojte, nepichnem si nieco len ta rano ku kave. 😉 A ked ten pregnyl nebudem musiet pouzit, tak je len dobre. 🙂

dasa.77
8. zář 2009

AHOJ HOLKY A PREJI TAKY OPOZDENE DOBRE RANO.

JA MAM TED BOLESTI SKORO KAZDY DEN A TO NIC NEBERU.ZACALO TO PO DOVOLENE,TAK TO VIDIM NA NEJAKY ZANET.ALE PRIZNAKY ZANETU JSOU TREBA VYTOK,ALE TEN NEMAM.TAK NEVIM.POBOLIVA ME V PODBRISKU,JAKO BYCH MELA DOSTAT KAZDOU CHVILI MS.TRVA TO VZDY TAK TRI DNY PO SKONCENI MS,AZ DO DALSI.NAVIC TED MAM FAKT ZVLASTNI BT.SKACE STALE NAHORU,DOLU,DEN PO DNI.AZ TED POSLEDNI TRI DNY MALINKO STOUPLA.POKUD BUDE ZITRA 36.8 TAK SNAD BYLA OVU,ALE AZ 25DC.JA SE Z TOHO ZBLAZNIM.CIM DAL TIM POZDEJI.

JINAK NEKDO SE TU PTAL,MYSLIM ZE TO BYLA JASPINA,JESTLI JE SHAARKA TEHOTNA.ANO JE ASI V 6TT.MOZNA DELE.VSAK KDYZ SE PODIVATE O NEJAKYCH 10 STRAN ZPATKY,U JEJIHO NICKU NAJDETE MISTO SNŽ.......TT.TAK JSEM SE KOUKALA NA TY JEJI GRAFY A MUSIM RICT,ZE Z NEKTERYCH JSEM DOCELA ZMATENA.2,KTERE ONA POPISOVALA JAKO ANOVULACNI,JSEM JA BRALA JAKO OVULACNI.TAK FAKT NEVIM.A OVULKU MELA AZ 37DC.NEVERILA BYCH,ZE SE DA TAKHLE OTEHOTNET.ZAZRAKY SE HOLT DEJI.
NIC MENE,PREJI TO KAZDE Z NAS.

JA MAM TENTO TYDEN ODPOLEDNI.ANI SI NEKOZATE PREDSTAVIT,JAK JSEM SLA VCERA DO PRACE S ODPOREM.MINULY TYDEN JSEM MELA CTVRTEK ,PATEK DOVCU A TAK PO PRODLOUZENEM VIKENDU SE MI VUBEC NECHTELO.UZ SE TESIM NA DALSI VOLNO.24.-28.9. JEDEME NA CHATU,TAK TO UZ MAME ZA PAR.

JINAK,JA SI NEMYSLIM,ZE CLOSTIK ZPUSOBUJE REZANI PRI MOCENI.NEBO PALENI.TADY BYLO SPOUSTA HOLEK,KTERE POPISOVALY PRIZNAKY CLOSTIKU,ALE TOHLE JE FAKT PRVNI PRIPAD.CO JA VIM,TAK REZANI PRI MOCENI JE FAKT U ZANETU MOCOVEHO MECHYRE.

jaspina
8. zář 2009

Dáši je mi líto, že máš bolesti.. ☹ Mě se teď dennodenně tak nechce vstát a jít do práce.. 😝 Připadám si po těch všech hormonech už totálně bez energie. Občas vyčerpaná i psychicky, že se mi chce přestat to všecko prostě řešit.. Dnes se chci přemluvit jít poprvé na ten pilates. Začíná v 11, ale nevím. Mám bobky, že tam udělám 2 cviky a odpadnu.. 😒

dasa.77
8. zář 2009

TAK,JA SI JDU KONECNE NACHASTAT NEJAKOU MNAMKU NASNIDANI.DNES VARIM HOVEZI PLATKY(BLEEEEE),TO JA NEMUSIM,ALE DRAHOUSEK SI TO PRAL A K TOMU HRANOLKY NEBO OPEKACKY.ALE TY BUDU DELAT AZ ZITRA,PROTOZE NA DNESEK JE TAM JESTE KRALIK NA SMETANE.MUSI SE SNIST.

UZ SI STAVIM VODU NA KAFICKO.TAK SE MEJTE HEZKY.

JO,MALEM BYCH ZAPOMELA,NEVITE CO SE DEJE S MOA? DLOUUUHO TADY NEBYLA,JA DOUFAM,ZE JE U NI VSE V NEJLEPSIM PORADKU.POKUD NEKOMU Z VAS PSALA TREBA IP,JEN DEJTE VEDET.VIM,ZE SE MELI SNAD AZ PO NOVEM ROCE VRACET NA STALO DOMU,TED NEKDY MELI JET NA SLOVENSKO.ALE UZ JE TO DLOUHO,CO SE NEOZVALA ANI FORMOU IP.TAK CAUKY KOCENKY.A AT JE TU CO NEVIDET DALSI,CO PROLOMI TU SMULU A NAJDE //.

dasa.77
8. zář 2009

JASPI...AHOJ
JA SE NEJVIC BOJIM TOHO,ZE TAM MAM OPET CYSTY A NEVYHNU SE KUCHANI

dasa.77
8. zář 2009

JESTE JSEM MYSLELA NA MIMODELOZNI TEHU,PRI NEM NORMALNE KRVACIS,NE? ALE ASI I MIMO MS.TAK TO NEJSPIS NEBUDE

janana
8. zář 2009

jaspina - takže tobě ten Pregnyl normálně píšou na gyndě? a kolikátý cyklus vůbec ty užívaš Clostil?