Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

simusca
12. zář 2009

lauritka, 2 dni predtým som na UTZ mala 1 folikul 14 mm a v piatok už tam nevidel nič, tak neviem, či z toho usúdil, že ovu prebehla alebo či sa aj mohlo stať, že folikul nepraskol a zanikol. 😖

tatranka, ja som prvýkrát mala trocha bolesti v podbrušku a sem-tam návaly horka, ale druhýkrát okrem tých návalov úplne v pohode (ani som zatiaľ nepribrala, čoho som sa desila 🙂 )

lauritka
12. zář 2009

simus to sa mi nejak nezda, folikul je zrely az od 20mm a praska u vacsiny cca 22-24mm. za dva dni ti nemohl tak narast a uz aj prasknut / rastie 2mm za den/. skus este odmerat BT zajtra a vpondelok. o uzv a "vsevidiacich" lekarov viem svoje...
vela krat sa stalo. ze nevideli folikul, cyklus vyhlasili ako anovulacny a nakoniec to bolo tehu 🙄

a hlien nemas ?? dalsia vec, tak rychlo by sa pochybujem, ze vsetrebal keby tam uz nic nevidel. podla toho vcerajsieho poklesu ako vravis a popichavania vajecnikov, by som povedala, ze ovu bude zajtra a v pondelok ti stupne teplota.

jaspina
12. zář 2009

Já mám z vedlejších účinků (i s Utroše) to, že se mi fakt zhoršila pleť, mastí se vlasy..každopádně jsem žravější,takže jsem něco i nabrala a nemůžu vic dopnout přes břicho - v době užívání clostilu a tak do 16DC než zase splaskne. Pak mi asi víc padají vlasy, návaly horka se mi zhoršují každým dalším měsícem užívání a jsem šíleně náladová - všechno a všichni mě permanentně štvou.Ale dohromady se to zvládnout dá, akorát to člověka štve..

tatranka111
12. zář 2009

dakujem vam za odpovede ja mam zatial len tie navaly horka.....preto som aj chcela vediet či sa to niektorej z vas stalo
simusca mne by asi ani nevadilo keby som trošička pribrala 🙂

pajinka111
12. zář 2009

simuska ahojík, no mě to občas dělá taky,že si mi teplota nezvýší a kolikrat mi vyšel pozitivní ovulační test a teplota byla stejná,nebo jen maličko vyšší,zvýšila se mi až od 18 dne co beru utrogestan.Tak taky nevím..V pondělí jdu na měření folíku,ve čtvrtek byl malý jen 12mm,ale dnes mě od rána hrozně bolí v podbřišku jako při MS,tak taky nevím co se děje..možná folík roste 🙂

pajinka111
12. zář 2009

taky beru clostil a utroš,taky jsem nafouklá,vlasy mi padají hrozně,až se toho děsím a žravou mám taky,nevím co bych snědla a pak bych zase spala,protože su pořád ospalá..

simusca
13. zář 2009

Dobré ránko.
luaritka - ďakujem za odpoveď, tiež sa mi zdalo divné, že by folikul za 2 dni tak dorástol a aj praskol, ale som si myslela, že snáď sa tomu lekár rozumie. O tom, že by folikul skrátka zanikol sa ani nezmienil.
Ale je fakt, že minulý mesiac mi vyhlásil cyklus (prvý s Clostilom) ako anovulačný a ovulácia bola druhý deň nato (keďže som po tomto infe nemala už najmenšiu chuť na nejaké snaženiei, tak sme to vlastne prešvihli 😠 ), tak sa začnem spoliehať na vlastný úsudok. Minulý mesiac som mala hlien úplne učebnicový 😀 , a teraz je celý mesiac taký divný, len včera ráno sa mi zdal taký akorát ťahavý, ale neviem, či to nebolo zo sexiku 😀 a dnes už zase nič. Ešteže mi lekár Clostil predpísal aj na ďalší mesiac, lebo sa tak tváril, že veď v ovulácii problém nie je (asi sa mu zdá byť normálne, že ovulujem max.raz za rok a to ešte po Clostile).

pajinka - ja som ovutest neskúšala, škoda, ale na budúci mesiac si ich už určite zaobstarám

kkamca
13. zář 2009

Dobré ráno.tak holky já zas nic.Mrcha dorazila.Další cyklus najíždím na clostil..

lauritka
13. zář 2009

simus mozes sa spolahnut na BT, uz ti stupla teplota ?? neprekvapuje ma pritup lekara, lebo niektori su fakt takito strasni, co pocuvam.. 🙄

simusca
13. zář 2009

BT je stále nízka ☹ , minulý mesiac sa mi hneď zvýšila a držala sa hore až do mens., takže teraz ovu určite neprebehla. Ale ten ťahavý hlien (ako bielok) sa mi teraz zase objavil (tak to už asi z piatočného tulenia nebude), tak musím teraz mužíka nejako znásilniť 😀 , keby ovu bola náhodou ako minulý mesiac 18DC (to bude zajtra)
Mňa ten lekár práveže prekvapil, nakoľko v okolí patrí medzi tých skúsenejších, tak uvidím, akú mi navrhne ďalšiu liečbu, keď to ani ten budúci mesiac nevyšlol.

lauritka
13. zář 2009

simus tak pre istotu sa snazte, uvidis teplotku dalsie dni 😉

jane86
13. zář 2009

Ahojky hoky- kkamca a jaspina-já jsem teď 18 tý DC tak jsem nervozní jestli mrcha za 10 dní přijde či ne.

janana
13. zář 2009

Ahoj holky! Tak jakej byl víkend? Co se týče vdlejších účinků, tak to mám stejně jako Jaspina. Rpzežraná, návaly horky, hrozná pleť, padají mi vlasy... Ale cpby pro mimi člověk neobětoval, že?

mireag
13. zář 2009

Ahojte baby, tak ja som bola v piatok na folikulometrii a folik ma 15mm a sliznica 7-8mm - 12dc. Taka som isla odtial vytesena. 😀 Duph som si neslahala. Pockam, co bude. Inak idem na dofcu, tak si beriem so sebou pregnyl a v utorok idem na UTZ, tak poviem dr., nech mi ho pichne. Pochybujem totiz, ze pri PCO syn. "len tak" praskne... To bohuzial priroda nezariadi. 😠
No buduci tyzden musime snazilkovat kazdy den, tak dufam, ze to prinesie ovocie. 😀

mireag
13. zář 2009

Inak co sa tyka vedlajsakov: hrozne nalady, vlasy po celom byte, plet ...., unava a mega nafuknute brucho. 😠 😖 🙄

pajinka111
13. zář 2009

Ahojík,já mám dnes 17 dní od MS a uvulka nikde,ale už druhý den mám nafouklé břicho,bolí mě v podbřišku,také mám nateklé prsa,dost mě bolí v křížích,zítra jdu měřit folíky,ve čtvrtek byl jen 12 a druhý 11mm,tak třeba rostou a ovulka ještě přijde.Většinou mám ovulaci 12 až 14 den,myslíte když sem měla dlouhé měsíčky/ 8 dní a dost silné,těhu to nebylo,hcg z krve negativní/že se mi tím ovu posunula?většinou,mám MS tak 3 až 4 dny

jaspina
14. zář 2009

Paji a ty když máš taky Utroš s Clostilem, tak nesnížil ti ten clostil sliznici? Nemáš slabší MS? Mě teda jo 😠

pajinka111
14. zář 2009

Jaspina ahojík,sliznici mám prý krásnou,skoro pokaždé prý 16mm a někdy i více,mudr říkal,že je hodně častý problém,že je sliznice při užívání těchto léků malá..Nízkou sliznici jsem měla jen jednou když jsem dostala MS už 24 den,jen slabou,bylo to první cyklus co jsem začala brát clostil a utroš,ale většinou mám cyklus 28 až 30dní,většinou je i silnější,teda až ted co užívám léky,jinak jsem MS dostávala,tak za 2 až 3 měsíce..a to byl většinou malej porod

jaspina
14. zář 2009

Tak to já ji bez léků nedostávala vůbec.. Jako s Agolutinem jsem jen špinila a samotný Utroš mi fakt pomohl - ale jakmile jsem přidala i Clostil, tak zas o ničem.. ☹

janana
14. zář 2009

jaspina - já taky bez léků MS vůbec nedostanu. Možná tak maximálně 2 měsíce po jejich vysazení, kdy to ještě dojíždí a pak zas nic.

jaspina
14. zář 2009

To já když jsem vysadila HA, tak jsem musela hned na Agolutin.. mě tělo nejede ani se setrvačnosti.. 😒

janana
14. zář 2009

tak sem to dneska dostala ☹

jaspina
14. zář 2009

Janana - to je mi líto. Dobře si pamatuju, jak jsem byla zklamaná já.. Tolik jsem tomu clostilu věřila a doufala, že se zadaří hned první měsíc.. A teď už mám třetí měsíc a nic. Mám pocit, že ten clostil nám tady teď nějak hromadně nefunguje nebo co.. Před tím jedna těhulka za druhou, všechny první nebo druhý měsíc a teď.. ☹

janana
14. zář 2009

jaspina - Už sem si to obrečela minulej tejden. Bylo mi to jasný podle teploty. Když sem byla těhotná poprvé, měla sem pořád kolem 37,1 a teď 36,3. Ale hodně sem na to spoléhala. Ale aspoň že to přišlo přesně na den, protože další zbytečný čekání a oddalování by bylo ještě horší.
A ty budeš ještě další cyklus Ćlostil brád nebo budeš mít teď pauzu?

jaspina
14. zář 2009

Já jsem právě měla tehdy i 2 dny zpožděnou MS, tak už jsem tomu začínala i věřit. Teplotu ani neměřím.. a jestli ho budu brát i příští měsíc nevím. Jdu na UTZ asi ve čtvrtek, tak se musím s doktorkou domluvit.

jane86
14. zář 2009

vetřu se k vám do tématu. Já příští měsíc jsem bez clostilu tak jsem zvědavá. Teď jsem 19 DC tak čekám jestli mrcha dorazí nebo ne.

jaspina
14. zář 2009

Jane - jaképak vetřu, ty jsi tady přece taky inventář 😉 😀

pajinka111
14. zář 2009

Ahojky,tak sem byla dnes na měření folíků,tak přece jen povyskočil,mudr říkal, že je tam jeden asi uzralí praskající a druhý má 18mm sliznice prý je ukázková,tak mi píchl pregnyl 2x 5000,takže uvulku očekávám,chlap má tento týden volno tak se můžeme snažit 😉

jaspina
14. zář 2009

Páji, tak držím palce! 😉

janana
14. zář 2009

jaspina . já právě minulý měsíc dokonce 5 dní, tak to už sem začínala hodně doufat a nakonec mrcha dorazila ☹

no co se dá dělat, zatnout zuby a zkusit to znovu. jednou to musí vyjít!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

paji - přeju ti, aby Vám to vyšlo

jane - taky sem se nemohla dočkat až přijde den D, jestli mrcha dorazí nebo ne