Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
17. zář 2009

mě píchal mudr pregnyl poprvé,protože vždycky byly folíky byly moc malé,nebo zanikly..
Kolem mě je taky spoustu těhulek a ještě horší to bude až se jim to narodí..Moje kamarádka před 3 měsíci otěhotněla tak že si zapoměla vzít HA na víkend a hned otěhotněla a to brala prášky víc jak 15 let bez přerušení!!!a má všechno v pohodě...a nám všem se prostě nedaří nijak ☹

tatranka111
17. zář 2009

pajinka ved prave niekto otehotnie ani nevie ako napr. moja švagriná deti už nechcela akurat sa rozhodla že si ide dat podviazat vaječníky a čo sa nestalo? je tehu

jaspina
17. zář 2009

No já si taky myslím, že mi z toho bude pěkně zle - musím to nějak přežím 😝 Akorát si nedovedu představit jak to skloubím se sexem 😀 A netuším proč dvojitou - prostě mi řekla, že potřebuje abych dostala 10tis jednotek

tatranka111
17. zář 2009

asi sa vela vypytujem ale clostil beriem prvy cyklus......po pregnyle je zvykom, že vam byva zle?

pajinka111
17. zář 2009

mě dal mudr hned na poprvé dvojtou dávku pregnylu,možná protože mám za sebou ty 2 potraty,nebo nevím proč..No mě při tom tulení bylo taky pěkně šoufl,ale dělala sem že je to v pohodě,jinak by nic nebylo 😉 ..

Tak ze srandy sem si udělala TT,v pondělí jsem měla tu 2x5000 pregnylu,že by to mělo ukázat dnes ráno //,páč já sem je na svém testu nikdy neviděla 😒 ,ikdyž jsem byla těhule..ale nebyly tam ani ted,že by už ten pregnyl byl pryč..?ale zle mi je,takže tam ještě hcg určitě je..
není to tak dlouho co mi kamarádka vykládala,že ani doktoři ani ona nepoznaly že je těhule,UTZ nic tam nebylo a to už byla ve 3 měsíci,krev negativní,tt taky negativní a to už měla dvouletou holčičku,břicho jí vůbec nevyrostlo ms měla normálně,pak že začala strašně krvácet,tak jí volali zachranku,ti jí řekli,že potrácí asi ve 3 měsíci a v nemocnici porodila malinkatou holčičku 1600g a má se čile k světu,ted že má už 2300g a půjde brzo domu..všichni včetně doktoru z toho sou úplne vedle

jaspina
18. zář 2009

Paji - to je naprosto neuvěřitelné, ale má to nádherný konec 😵
Jinak jsem přemýšlela, proč mám toho Pregnylu dostat tolik a napadlo mě, jestli když to je vlastně HCG, tak jestli to nemá to tělo zblbnout, aby si myslelo, že je těhu a že by se nějak líp připravilo? Ale nevím.. Jinak mě fakt nenapadá proč..

jane86
18. zář 2009

Ahojky holky, tak se hlásím po ultrazvuku. Tak ovulace proběhla. sliznice 10mm a jsem 23 DC . Takže řekla, že je vše ok a chce to jen trpělivost. Se ji to říká.
Ale teď mám trochu strach, páč mi na příští měsíc už nedala clostyl a ovu bez něj zase určitě nebude. Mám doma sice jednu krabičku , ale mám strach něco užívat bez jejího vědomi, co myslíte?

jaspina
18. zář 2009

Jane - já bych poslechla doktorku.. Taky mám zvláštní dávkování Clostilu a teď se mi moc nelíbí ta dvojitá dávka Pregnylu - ale přece jen je doktorka a navíc má právě třeba dík zkušenostem své postupy.. Chce to mít hlavně doktorku, které věříš. Pravděpodobně ti teď nechá pauzu, aby si tělo oddychlo a nebyly cysty (clostil prý často funguje i dojezdově) no a pak ti ho zas dá. Mě ho nechává do konce roku bez pauzy, ale pak už ne - pak laparka. Když si to tak vezmeš, tak když ho bereš 3 měsíce - pak 3 měsíce pauza, kdy ale může ještě fungovat a pak zas 3 měsíce - tak máš aspoň delší dobu na to, aby se to povedlo. Nebo někdy je clostil takový ten impuls pro tělo, aby začalo fungovat samo - tak chce třeba zjistit, jestli je u tebe ještě potřeba. 😉

jaspina
18. zář 2009

Kam jste se dnes všechny zatoulaly? 😉

pajinka111
18. zář 2009

Ahojík,taky bych asi poslechla mudr. přece jen oni by měli vědět proč nám ho nasazují a vysazují,prý se často dělají po clostilu cysty..

pajinka111
18. zář 2009

kouknite na ty obličejíčky..vypadají že jsou právě narozená http://fishki.net/comment.php?id=46495

dasa.77
18. zář 2009

AHOJ HOLKY.TAK VIDIM,ZE SE STALE NIC NEDEJE.ZADNA NOVA TEHULE?

POZDRAVUJE VAS LENCA Z DOVOLENE.PRY JE TAM SUPER,LIDUPRAZDNO,TEPLO,KOUPOU SE NA ADAMA A PAK PRICHAZI NA RADU SEX.TAK SNAD SI PRIVEZOU MIMINKO.SKORO JIM ZAVIDIM.VRACI SE MYSLIM KOLEM 24.9.,TAK SE TU URCITE ZKAZE.NO NIC,JA PADIM,ZITRA JDU DO PRACE.

ZDRAVIM KAMCU ASPON TOUTO CESTOU,NA VICE UZ NEZBYL CAS.PAPA

jane86
19. zář 2009

Ahoj holky potřebuju radu. Jsem 24 DC nevydržela jsem a udělala jsem si testík. Nejdřív nic a když jsem přišla cca po 45-60min¨. tak tam byl jen hrozně slaboulinký stíneček. Je možné, že bych mohla být těhu nebo se to už nedá po hodině brát. Už mi z toho začíná hrabat. Díky za rady.......

elizabettt
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elizabettt
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janana
19. zář 2009

elizabett - při ovulaci se někdy může objevit trochu krve. Někdo to tak má. Jinak mně teda po Clostilu taky bolí břicho. Může to být klidně tím.

jane86 - tím bych se už neřídila, minulej měsíc mi to vyšlo úplně stejně. nejdřív nic a za 20 minut slboulinký stín a nejsem těhu. Zkus test zopakovat tak za 3 dny a uvidíš.

jaspina
20. zář 2009

Jane doufám, že ta čárka bude jen sílit 😉
Jak jsem měla strach z té dvojité dávky Pregnylu, tak v momentě kdy jsem měla píchlou injekci, tak už jsem měla nejhorší za sebou - jak toho byly ty 4 ampule,tak to bylo nepříjemné, ale jinak jsem furt čekala, kdy mi začne být blbě a ono nic.. Fakt v pohodě. Snášela jsem to líp¨než minule 1 dávku. Ani křeče v břiše, ani nevolnosti. Pro jistotu jsem si dělala ovutest - jsem byla nervní, jestli to vůbec funguje, ale dopadl dobře 🙂

mireag
20. zář 2009

Ahojte baby, tak ja som bola pripravena, ze mi bude treba pregnyl, ale ovu prisla 16dc. 😉 Dr. v cechach bol strasne mily a spravil mi aj foto. 😀 Hned na druhy den som nasadila duph a budem ho brat do 25dc. Dnes som 21dc a od vcera ma boli brucho. Tak neviem, ci z clostilu alebo duph.... 🙄 Kto sa ma vyznat z tych "stavov a pichania" pocas celeho cyklu... 😖

pajinka111
21. zář 2009

Ahojík, jaspi tak to je v pohodě,že ti nic nebylo,možná to dělá jen ta první dávka,mě teda blbe bylo a pořádně,alé pregnyl byl poprvé ,třeba přiště to bude už lepší..tak ted už jen držet palečky at to dopadne všechno OK-at jsou u všech // 😉

jaspina
21. zář 2009

Mireag - to je super 🙂
Páji - taky jsem si říkala, jestli mi to tak doktorka nedala schválně - že se třeba při dvojité dávce to vajíčko uvolní nějak rychlej, tak nejsou takové křeče atd. ? Nevím fakt. A nebo to bylo tou první dávkou. Akorát včera večer cítila jakoby tlak na vaječníkách, ale přes noc to povolilo. Jo a taky jsem ráda, protože doteď mi nikdy nenarostl folík vlevo - vždycky buď byly jen drobné všude a nebo velký vpravo a teď poprvé byl větší vlevo. A moje doktorka si taky při každé folikulometrii dělá fotku a zakládá do karty. Tak aspoň fotky folíků tam mám.. 😀

jane86
21. zář 2009

Tak jsem ráno dělala mamatest a na tom zatím nic. MS má přijít ve čtvrtek.

mireag
21. zář 2009

Dobre ranko, tak ja uz neviem, co so sebou, tak som si rano odmerala BT a uvidim, co na to teplota... 😅
Jane, ja mam dostat v nedelu a budem sa snazit netestovat. 😀 Neviem, ci vydrzim... Som strasna... 😀

dasa.77
21. zář 2009

ahojky,zdravim vsechny.
tak ja jsem dnes 41dc a kazdou chvili ocekavam,ze se to ze me spusti.Uz mam predmrchovske priznaky.Dnes mi klesla BT na 36.8,tak jsem jasna.Ja se na to vykaslu.To zas budou krokodyli slzy.
Ja vedela,ze mam pockat s testem,zbytecne bych byla jeste vice zklamana a tu druhou carku bych si tam vsugerovala.
Proc nam to stale nejde?Ja si nedokazu predstavit zivot bez deti.Jak tohle pisu,hrnou se mi do oci slzy.A ten muj trouba me trapeni klidne prehlizi.Uz nevim,jak bych ho presvedcila,ze jit na IVF neni zadna potupa ani tragedie.No nic,jdu vas docist.

janana
21. zář 2009

dasa77 jak to 41DC? Ty jsi teď Clostil nebrala? Četla sem, že pokud je žena těhotná, tak jeden den teplota může klesnout a druhý den zas vystoupí. tak to zkus zítra a uvidíš. Jenodu se to musí podařit 😠

Jinak´já sem taky s testama hrozná. nejradši bych si ho udělala hned po sexu 😀 Jsem strašně zvědavá 😅

Já mám jít ve čtvrtek na folikulometrii, ale mám docela strach, že se nic neděje, protože mně vůbec nebolí břicho.

dasa.77
21. zář 2009

Tak mam docteno.

Jaspi...........po pregnylu bude ovu test vzdy pozitivni 😖

mireag
21. zář 2009

Ahojte, tak ja som si dnes zacala berat BT... Som sice 22dc, ale som v napati, ci sa teplota udrzi. A ked nie, tak snad nebudem mat depku ako dvere, ked dojde mrcha. 😖
Nasledujuci cyklus budem merat konecne cely.

dasa, ved nejako ho prehovor. Na tom predsa nic nie je. My ked do pol roka nic, ideme hned do CARu. Povazujeme to obaja uplne za normalne riesenie. 😉

dasa.77
21. zář 2009

Tak ja zase jdu,nikdo tu neni.Od soboty me trapi migrena.A to dva dny pred jsem rikala kamosce,ktera mela migrenu cely minuly tyden,ze mam dlouho klid.Ja si to asi privolala.V sobotu jsem byla v praci,trpela jsem jak kun,dvakrat jsem zvracela.V nedeli jsem mela namale.Vecer me zacala bolet prava strana hlavy v ovlasti spanku.Mela jsem pocit,ze se mi ta hlava scvrkava.Nemohla jsem usnout,rano,jak muj vstaval do prace,musela jsem na WC.Ani si nedokazete predstavit,jak jsem se bala,ze najdu na kalhotkach krev.Ja spim posledni dva dny radsi se slipovkou,protoze me poboliva v podbrisku.No a zacala me znovu bolet prava pulka palice,tak jsem si musela jit vzit brufen.Vim ze bych nemela,kdyz nevim jiste,jestli prece jen nejsem tehu.Ale ja to nemuzu vydrzet.Jak me ta hlava boli uz tak dlouho,dojde to do stavu blindeni.A to uz je na brufen pozde.Pak se nehorazne trapim cely den.Dnes rano me palela zaha.To mi normalne nedela.Aspon myslim,ze to bylo ono.

Drzim pesti tem,co maji dostat v nejblizsi dobe MS,at neprijde.A tem,co cekaji na OVU,at to vyjde.AHOJ

dasa.77
21. zář 2009

AAAAAAA,JSTE TADY.......AHOJ

dasa.77
21. zář 2009

janana...............clostil nemam uz dva mesice.Ale na dalsi cyklus jsem pripravena ho brat.Dve baleni mam doma,minule jsem ho zapomela zacit brat.
Posledni cyklus se mi protahl na 34 dni.Ted mam rekord.Ale jak uz jsem tu nedavno psala,stale jsem dole hrozne natekla.Par dni to bylo uplne,ze jsem mela problem s merenim BT,pak se to spravilo,ale je to zas jako predtim.Neco neni ok.Cekam do ms,pak musim na gyndu

dasa.77
21. zář 2009

mireag...........ja jsem si rikala,ze mereni BT je nad moje sily.Kdo by to hlidal,kazdy den ve stejnou dobu.Ale muzu rict,ze po par dnech jsem si zvykla a uz automaticky,jak se vzbudim,saham po teplomeru.Ja mam vyhodu,ze na ranni vstavam v 7.A tak pri odpoledni se to da.Vetsinou se probudim mezi 7-7:30,zmerim teplotu,zajdu si na wc a nekdy spim dal.

Na ovu testy jsem se uplne vykvakla,je fakt,ze mereni BT rekne vic,je levnejsi a spolehlivejsi.