Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janana
23. zář 2009

orchidejka - mně bylo vidět malou až v 6 tt

simusca - mně se to taky stalo, že sem špinila mimo termín, ale nakonec sem to dostala. A jsi si jistá, že nejsi těhu? Radši bych si bejt tebou zajdu k doktorce, ať ti dá vyvolávačku, přeci jen je na Clostilu napsáno, že se bere 5. DC a ten se počítá od menzesu.

carmenuska
23. zář 2009

ahojte, ja som tu uz raz pisala a priznala sa kvam, len nema cas tu tolko chodit. tak co co je tu noveho, moc ste tu toho popisali, ako sa vam dari, uz je niektora tehulka? Ja som prave dopapala posledny duphaston, som 25dc tak uvidime,ale urcite dorazi ms, hrozne ma boli brucho,mam pocit, ze zajtra je tu ako na koni, ze to umelo drzal len duphaston ze som ju nedostala skor...ach joj, no ale ideme dalej nie???

simusca
23. zář 2009

janana - tehu bohužial nie som, ovu aj nepriek Clostilu tento mesiac nebola 😠 , BT je veľmi nízko. Dnes som pila poctivo ženský čaj a dám si horkú vaňu, tak sa to snáď pustí. A keď nie, zájdem na agolutin, ako si mi poradila.
Inak vítam nové clostilky a jaspina, jane86 dajte info, či sa už risujú // (držím palečky).

jaspina
24. zář 2009

Dobré ránko,
Simus - já netestuju dřív jak po několikadenním zpoždění - minule jsem pak byla jen zklamaná.. Ale zatím to nevypadá.

janana
24. zář 2009

jaspina - a kdy má MS přijít?

orchidejka
24. zář 2009

Janana: mi dělal UTZ 14DC a pak ještě 17DC, když jsem jedla clostík a říkal, že mi nezabral, tak teď by byla mega náhoda, kdyby tam minule nic neviděla teď taky ne....Ale byla by to krásná mega náhoda, viď 🙂

jaspina
24. zář 2009

Dnes jsem teprv 20DC, ale MS se mi opozdí asi dík Pregnylu. Už minule mi ho píchali 14DC a měla jsem cyklus místo 28 dní, tak 30. A teď mi ho píchli ještě o den pozděj. Takže dokud nebude zpoždění víc jak 3 dny, tak netestuju.

janana
24. zář 2009

orchidejka - a ten další měsíc ti taky dělali UTZ? Někdo tady psal, že mu MUDr. řekl, že ovulace se nekoná podle UTZ a konala se. Takže třeba to bylo až později... Zkoušela si test?

jaspina
24. zář 2009

Mě by zajímalo, jak je to s tím testováním ovu po pregnylu? Ovlivní teda jen těhutest nebo i ovulační?

janana
24. zář 2009

jaspina - to by mě taky zajímalo. V návodu ovu. testů o tom nic nepíšou, kdežto v těhu jo.

orchidejka
24. zář 2009

janana: testík jsem nezkoušela, vůbec mě to nenapadlo. Já jedla clostík zatím jen jeden měsíc, teď čekám na MS a budu jíst dvojitou dávku....UTZ mi dělal pro jistotu v jednom měsíci 2x, právě ten 14 a 17DC....
no a teď jsem 2dny po druhé injekci agolutinu a MS pořád nikde. Odpol asi zkusím ten testík....teď mě napadá - nemůže ten výsledek na testíku ovlivnit agolutin, který mi pichli v úterý?

jaspina
24. zář 2009

Orchid - ne ne, to si nemyslím, že by to ovlivnil Agolutin..
Janana - já jsem četla u Pregnylu, že se vyrábí z moči těhotných žen, takže podle mě by měl mít vliv na ty těhotenské.. Nevím, ale příště se na to zeptám doktorky..

pajinka111
24. zář 2009

ahojík,sem se dočetla toto .. ovulační testy..
Léky obsahující hCG (těhotenský hormon) nebo LH mohou ovlivnit výsledek testování a neměly by tedy být během testování užívány. Dále, výsledky testu nemusí být správné pokud je testující žena těhotná, v menopause nebo užívátá antikoncepci. Výsledky testu by neměly být zkresleny používáním léků proti bolesti, antibiotik a dalších běžně dostupných léků

http://www.rodina.cz/clanek4909.htm , http://merenibt.xf.cz/index2.html

jaspina
24. zář 2009

Aha... tak je to možné! Hmm, tak to doufám, že byla. Ale myslím že jo - měla jsem bolesti a pozorovala jsem i ovuhlen..

pajinka111
24. zář 2009

mě je pořád tak nějak šoufl,někdy je mi trochu líp,někdy je mi hůř,trochu se mi motá hlava,v autě je mi šíleně,myslím že to dělají ty hormony,nejdřív pregnyl,ale ten už je pomalu pryč a ted asi ten utroš..asi tak za týden se taky testnu tt,ale nic nečekám..pak nastupuje posední měsíc clostilu,pak děj se vůle boží..

jaspina
24. zář 2009

Páji mě zas teď poslední 3 dny tak zvláštně pobolívá břicho - vaječníky i uprostřed. Ale taky si říkám, že po tom utroši mě pokaždé břicho bolí..

pajinka111
24. zář 2009

mě sem tam břicho pobolívá taky,takové píchání,ale včera mě bolelo trochu víc,dnes skoro vůbec,každý den jinak,ráno mě to břicho bolí asi nejvíc..protože sem měla dost posunutou ovulku,pokud byla,tak bude i delší cyklus,předpokládám že ms by měla dorazit kolem 29.9.,jinak normálně bych ji měla mít zítra,ale na to nic neukazuje,taky beru utroš,tak to dostanu až ho 28.9. vysadím ..
taky sem si počítala,že příští měsíc asi v období předpokládané ovulky a posední měsíc clostilu ,má zrovna chlap odjíždet na 10dní pracovně na slovensko,mě asi trefí a odložit to prý nejde..tak fakt nevím ☹

jaspina
24. zář 2009

Páji to nejde odložit? Já jsem myslela, že pauza je jen ku prospěchu.. Mě teď to břicho bolí tak, jak kdyby vaječníky a děloha byly jak houbička na nádobí a čas od času se zmáčknou jak ta houba.. Nevím jak to popsat - vždycky takové ztáhnutí. Trochu jako před MS. Nevím - ale stejně ať to je cokoli, tak mimi to zas nebude, tak to radši ani nebudu řešit 😠

janana
24. zář 2009

holky, tak třeba to vyjde 😉

já jdu odpoledne na UTZ, tak sem zvědavá, jestli něco narostlo.

orchidejka - co ten testík?

pajinka111
24. zář 2009

jaspi,takové jakoby stahy mívám před ms,ale jinak spíš píchání..každá asi na hormony reagujem trochu jinak..No na konci cyklu mám jít k mudr,tak mu řeknu,že bych clostil odložila o měsíc,uvidím co mi řekne..možná mi dá delší pauzu apk ještě nasadí clostil,protože mám pocit že mi říkal že se to muže opakovat nejvíce 3x po 3 cyklech,já ho mám po druhé..uvidíme..
mimi řešit nebudem,prostě musíme věřit že jednou přijde... 😉 sice sem někde četla že je nesmysl hormonální nerovnováhu řešit hormonama,že si tělo pomůže samo,ale psala to paní co má 4 děti a taky tomu nevěřím,kdybych nebrala hormony nemám dcerku a ani bych asi neovulovala..jako většina z nás tady

pajinka111
24. zář 2009

Janana,tak držím pěstičky at máš pěkné folíky a dej vědět 😉

janana
24. zář 2009

tak na UTZ mě moc nepotěšila. Uzrál jen jeden folík (má 11mm), sliznice dle doktorky výrazu asi nic moc. V levým vaječníku ani prd. Ach jo! Mám přijít v úterý, ale myslím, že to už bude pozdě. Takže další měsíc bez Pregnylu. Už mi teda zbývá poslední šance příští měsíc. ☹

pajinka111
24. zář 2009

janana a kolikátý máš DC?já měla ovulku jednou 21 den DC,taky sem myslela že už nebude 13 dc byl folík 12 a druhý 11mm to byl čvtrtek a pak v pondělí byl jeden 18 a ten druhý že možná zrovna praskal,ale že to je těžké říct..tak mi píchnul mudr pregnyl,taky mě čeká poslední měsíc,nebo to budu muset odložit..uvidíš že ještě pěkně folík naroste.. 😉

janana
24. zář 2009

ale sem taková přešlá z toho, že je jen jeden, takže šance moc velký nejsou. Jsem 11 DC a v úterý už budu 16DC. Takže podle měn už bude pozdě. ☹

tatranka111
24. zář 2009

baby, tie ktoré beriete duphaston stretli ste sa už s dávkovaním 3 krát denne?

jaspina
25. zář 2009

Dobré ránko,
Janana - 11mm je ještě malý - třeba fakt ještě do té doby doroste. Já jsem měla minule 13DC tuším folíky 1,8 a 2,2 a ona mi ten Pregnyl dala až 15DC - že před tím to bylo málo. A neboj - když dorostou, tak buď prasknou sami nebo ti pak dá ten Pregnyl. Hlavně aby ještě povyrostly! 😉 16DC není pozdě.. Málokdo má ovulku přesně 14DC a podle toho rozměru si myslím, že ji taky nebudeš mít tak brzo. Prý rostou v průměru tak o 2mm denně, takže to bys měla těsně přes 2cm - akorát 😉 Mě píchali Pregnyl i při 2,7cm.

michamicha
25. zář 2009

ahoj,

chodí sem ještě dáša, kamča a lenička? dlouho jsem tu nebyla a jedinou známější tvář vidím jaspinu 😅

jaspina
25. zář 2009

Ahoj Michi. Dáša občas nakoukne, Kamča už tu nějakou dobu nebyla a Lenička ještě dýl..
A jak válčíš ty?

janana
25. zář 2009

jaspina - bojím se toho, že se do tý doby vstřebá a zase to nestihne. Ach jo, já nevím, že mi do toho pořád musí léztř víkend a ještě ke všemu státní svátek. To ja fakt jak naschvál. No budu doufat, že aspoň ten jeden se chytne. A kolik Vám v průměru folikulů naroste? Mně zarazilo, že jen jeden. Ještě teda je tam jeden, ale ten je moc malej.

orchidejka
25. zář 2009

ahoj holky, v úterý jsem byla na opakovaný agolutin a MS nikde. Včera jsem si dělala těhu testík a jen jedna /...☹ tak nevíim, co se děje....