Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
25. zář 2009

janana,já mám většinou jen jeden,sem tam 2,ale víc nikdy,taky velikosti nic moc,ted poprvé mi píchal pregnyl a folík měl jen 18mm,taky nic moc,největší jsem měla 19mm,větší sem zatím neměla ☹ ..on ti ještě doroste uvidíš,ikdyž je fakt že mi taky sem tam zanikl než stačil dorůst,ale píchat že nemá cenu dřív, dokud nemá aspon těch 18mm a víc..
papouch mi tu chodí po klávesnici pořád mi tuká nějaky písmenka,tak to furt musím mazat 🙂

jaspina
25. zář 2009

Orchid - po agolutinu do 10ti dnů 😉 Já vždy 6tý den.
Janana - já poprvé neměla žádný, pak 1 o vel.2,7 a teď vpravo nějaký menší (mezi 1 a2 cm, přesně nevím) a vlevo byl 2,2 - ale to bylo 13DC a chtěla je nechat dorůst do 15DC. Mě to skoro vždy vyjde na víkend. I Agolutin kdysi, pak krev na HP a teď Pregnyl. Ale mě to píchne kámoška když je třeba. Sama doktorka se ptala jestli nemám nějakou sestřičku kolem sebe a když jo - tak mi nabalí injekce, zkumavky..co je potřeba. Ale zas ti nemůže asi dát Pregnyl na píchnutí doma, když neví jestli folík dorostl..

pajinka111
25. zář 2009

nevíte někdo kdo tady na koník.prodává ovu testy levně?někde sem zahlídla ,ale stratila sem to..myslím za 13 nebo za 15kč..je to možné?nejsou třeba prošlé nebo proč jsou tak levně když v lékarně jsou tak drahé..?nemáte s tím někdo zkušeneost..? 😉

jaspina
25. zář 2009

Páji - já jsem je kupovala tady za 15,- a byly v pohodě. Jsou prostě jen v sáčku, bez krabičky, ale o.k..
Ale ty od kterých jsem je kupovala poprvé, tak pak už neměly. Nakonec jsem je koupila od nějaké ženské na mimibazaru. A taky si můžeš dát inzerát tady na bazar, že koupíš a do jaké ceny a někdo se ti ozve..

kacenka24
25. zář 2009

Ahojte dievčatá. Minulý mesiac som po prvýkrát brala Clostil 1 tbl. denne 5 až 9 DC. A nič viac. Žiadny pregnyl, folikulometria a tak. A u mňa tak zaúčinkoval, že som prvýkrát v tomto roku mala ovu a úspešne. 🙂 🤐 V pondelok by som mala ísť k Dr. na potvrdenie tehu. Takže u mňa Clostil fakt zabral.
Ovu testy som si kupovala v lekárni také, že 5 v 1 za cca 3,5 Eur.

pajinka111
25. zář 2009

Kačenka ,teda to koukám 😉 ,moc gratuluji a držím palečky,at je všechno OK,tak doufám že jednou clostil zabere i nám

janana
25. zář 2009

jaspina . manžel by mit o kldině píchnul, ale nejde to, když nevím, jestli zanikne nebo bude růst dál ☹ No budu doufat, že doroste a ovulace bude.

pajinka - tady na koníkovi v inzerci jsem je kupovala minulý měsíc, jeden za 15,- Kč a jsou dobrý

janana
25. zář 2009

eště sem se Vás chtěla zeptat, jak to máte s ´folíkama? RŃarostou vám vždycky v obou vaječnících nebo taky jen v jednom?

jaspina
25. zář 2009

Kači - to se někdo má! 🙂 Ale samozřejmě že ti to přeju - a závidím i když se to nemá... 😔
Já mám takový dojem (hlavně když se mrknu na tabulku k Clostilkám těhulkám) že všechny otěhulily první nebo druhý měsíc braní a pak už nic.. ☹ Mám dojem, že to tak nakopne tělo, že buď otěhotní a nebo to stejně nepomůže - protože je ještě někde asi problém.. ☹ Ach jo, už ho beru 3tí měsíc a nějak tomu trochu přestávám věřit - i když asi nepřestanu aspoň doufat.. ale už více méně počítám s tou laparkou..

kacenka24
25. zář 2009

Jaspinka, ja som zmenila Dr. Na vstupnej prehliadke začiatkom augusta mi robil UZV a povedal, že vaječníky sú úplne v poriadku, čiže žiadne cysty, zrasty a pod. A vraj vidí aj foliky. Ja som si merala BT, tak som vedela, že nemám ovu. Tak som mu tie grafy doniesla vytlačené. 😅 A on mi potom povedal, že mi dá Clostil na "pošteklenie vaječníkov" - doslova mi to takto povedal. 🙂 No a ja som bola samozrejme nešťastná, pretože mi kázal brať iba Clostil a nič viac. V témach na MK som vedela, že treba pichnúť ešte Pregnyl. No a nejako zaúčinkoval na prvýkrát a ovu bola. Ale bola som si istá, že neotehu, pretože som si povedala, že bez toho pregnylu a folikulometrie to nepôjde. 😅 Príroda je mocná čarodejka, trošičku som jej pomohla.

A, kde majú dievčatá tú tabuľu, čo otehu po Clostile? 🙂

mimina321
25. zář 2009

ahoj bambulky môžem sa k vám pridať? od budúceho ciklu mám clostil 😵

janana
25. zář 2009

mimina321 - určitě můžeš. Aspoň nás bude víc 😉

mimina321
25. zář 2009

dakujem 🙂 ja už som vám sem jeden čas nakúkala ale teraz je to už regulerne od budúceho ciklu 2x1 😅 potom pregnyl

janana
25. zář 2009

mimina321 - no budem doufat, že to zabere. Nic jinýho nám stejně asi ani nezbejvá.

simusca
25. zář 2009

Pekný piatok všetkým.
janana - mne prvýkrát narástol folík len vľavo, druhýkrát len vpravo, ale ten zrejme nedorástol a len sa vstrebal a teraz mám brať tretíkrát Clostil, tak som zvedavá, či sa vaječníky zase vystriedajú. Ale dúfam, že budú veľké folíky aspoň 2-3, aby bola väčšia šanca.
jaspi - hlavu hore, zakiaľ neprišla MS, tak ešte nie je nič stratené. Ja zase dúfám, že na tretíkrát s dávkou Clostilu 3x1 to už musí vyjsť. 🙂 Inak MS našťastie dorazila, tak od pondelka nasadzujem Clostil.
kači gratulujem a dúfam, že budúci mesiac budem tiež hlásiť, že to zabralo.
Inak viete mi poradiť tie, ktoré ste užívali Clostil 3 tabletky, či ste ich brali naraz alebo v akých intervaloch?

pajinka111
25. zář 2009

já se pomalu a jistě připravuju na MS,břicho mě od včera pěkně bolí a su nafouklá,prsa mám jak balony,v křížích mě bolí že nemůžu sedět ani ležet..mám to tak vždycky,jen ted o trochu víc,ale to bude asi těma hormonama,ted jen kdy se spustí ☹ ..
vítej mimina
hezký víkend všem a pozitivní nálezy ot i tt 😉

mimina321
25. zář 2009

dakujem za privítanie 😵
janka ja velmi dúfam,potom zostáva už len ivf

janana
25. zář 2009

mimina - já pořád doufám, že se tomu vyhnu. Další člověk v mém okolí se rozhodl, že dneska na to vletí a hádejte co? No už samozřejmě čekají. To ja fakt k vzteku!!!!! A já pořád nic 😠 Taky si říkám, že když to nazabralo napoprvé, tak už asi nic moc čekat nemůžu.

simusca - já sem si myslela, že narostou aspoň dva, tři, ať je z čeho vybírat. A nakonec jen jeden a ještě jen 11mm. No uvidím v úterý, co mi řekne, ale myslím, že už tam nic nebude.

simusca
25. zář 2009

jani neboj, určite dorastie. Ja som bola minulý mesiac na UTZ 11 DC a to mi lekár povedal, že tam nič nevidí, tak som z toho bola hrozne nešťastná, že sa mi na ďalší UTZ už ani nechcelo ísť, ale som sa prehovorila a za 2 dni tam už bol jeden folík 14mm a to som bola na 100% presvedčená, že tam nič nebude.
A holky, aj ste rodine, kamošom a tak povedali, že skúšate a sa nedarí? My sme zatiaľ nič nepovedali, ale už sa začínajú množiť otázky, že kedy budeme aj my mať bábo (už máme rok po svadbe), kamošky a okolie sa totiž riadne rozrodilo, tak počúvame neustále narážky a niekedy neviem, ako reagovať. Aké máte príp.osvedčené výhovorky? 🙂

jaspina
25. zář 2009

Ahoj Mimi 😉
Simi - v mém okolí ví, že beru hormony, protože ty svoje mám v nepořádku. A aspoň se mě nikdo na nic neptá (rodina) a s kamarádkama o tom tím pádem můžu mluvit..

pajinka111
26. zář 2009

dobré ránko všem,tak su i dnes v pracovním nasazení..aspon nemám čas myslet na jiny věci..ten ten si najdu vždycky 😉
Vmé okolí už nikdo nepočítá že budu mít druhé,dlouho jsem říkala,že sem neotěhotněla,před před několika lety a ted že už nic neplánujem-prostě kecám..ale že beru hormony vědí skoro všichni ,ale taky vědí tak jak jaspina,že moje hormony nepracujou jak mají..no o to to bude pro všechny překvapení kdyby se to povedlo..chtěla jsem se vyhnout právě těm všelijakým dotazum..
MS zatím nikdekupodivu mě dnes ani moc nebolí břicho,ale prsa ty mi asi odletí-jsou neuvěřitělně nafoklé,ale ani moc nebolý,když sem čekala dcerku,tak mě bolely tak že sem si je musela občas držet 😉 ,chuze ze schodu,nebo utíkat bylo nemysletyleny 🙂

janana
26. zář 2009

simus - dík za podporu, budu doufat. Jinak já sem to kamarádkám řekla, že beru hormony, ale co se týče ostatních, tak říkáme, že jako druhý chceme, ale zatím že nevíme kdy. Kamarádka co nemá ještě dítě a taky se nedaří říká, že si chtějí užít ještě svobody. Myslím, že je lepší, když se máš komu svěřit, ale ne zas úplně všem.

carmenuska
26. zář 2009

Ahojte, tak mam cas vam pnapisat, ja som dnes 28dc, ms este nikde ale uz asi 4 dni ma statocne boli brucho, presne akokeby som kazdu chvilu mala dostat a nic, ani povyhadzovana v tvari nies om, no uvidiem co z toho bude. Inak som celkom rada ze po dlhdsej dobe mam normalny cyklus. Ako travitze sobootu. A viete co ja hovorim, ked sa nas niekto opyta? Ze bocian akosi meska.....a taku odpoved nikto necaka je im to trpane sa pytat dalej a take neurcite, nevedia co si maju mysliet.....skuste to, i ked nie je to lahke, ale to vieme vsetky....pekny den

janana
26. zář 2009

carmenuska - test sis zkoušela? To já jak se znám, už bych ji mjěla aspoň pět za sebou 😀 Tak držím palečky, ať se to podaří? Kolikátý cyklus jsi s Clostilem?

carmenuska
26. zář 2009

test si nechcem robit, aby som nebola sklamana, my sa uz snazime 2,5 roka a v podstate nam nic nenasli.....a pred rokom som brala clostil, ale len 1 mesiac, bo som mala hyperstimulacny syndrom tak sa to muselo stopnut, teraz ho mam 1.mesiac, celkom dobre reagujem, tak uvidime, ale ja to vidim na ms, to brucho bili poriadne ale tak chvilkovo,nie stale

mimina321
26. zář 2009

ach kočky.....tie sprosté otázky ma fakt rozčulujú,je to dosť intímna vec a každý do toho vyrypuje 😠 😠 😠 a čo kedy bude bábo?...no kedy už konečne budeš tehotná?atd.vraždila by som a vidím,že sa nevypytujú len mňa.....
u mňa je situácia o to ťažšia,že švagrová má babo ktoré je presne tak staré ako malo byť moje 😢ked ho vidím tak mi to vždy pripomenie aké by malo byť to moje..... 😢
a vrchol je ked sa zídeme celá rodina a všetci skonštaujú ako by nám to už bolo treba a zase tie otázky......začínam sa takým stretnutiam lebo potom týždeň prerevem a je mi nanič
tááák som sa vám vysťažovala 😅

mimina321
26. zář 2009

cakramenuska moc držím palce,aby to boli//

mimina321
26. zář 2009

carmenuška prepáč v tom rozčúlení som ti celkom pomotala nick-ospravedlnujem sa

bettynka222
26. zář 2009

ahojte babulky, brala osm teraz clostil prvy mesiac. som po dvoch potratoch a od kyretu som mavala vzdy tyzden pred ms spinenie. teraz ked osm brala ten clostil, tak som myslela, ze spinenie zmizne...al ebola zas a dost silne. stalo sa to niektorej? 😕

carmenuska
26. zář 2009

cau betty, hej stalo, uz som pisla do VS