Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kebule82
7. říj 2009

taky se chystám na utz, ale až 16 dc, dřív neměli volno, chodím do CARu, a bojím se, že už bude po... tak mě to jen tak zajímalo 🙂

jaspina
7. říj 2009

Tak před tím zkus testík a uvidíš. Mě minule píchali Pregnyl 14DC a teď 15DC - takže ovulka byla později. Teď mi to vyšlo blbě - chodím tam vždy 14DC ale to je neděle, tak si mě pozvala už ta 12DC..

kebule82
7. říj 2009

jsem na to zvědavá, je to můj první cyklus s clostilem, tak uvidíme, jak bude tělo reagovat... Je fakt že mě občas píchne napravo i nalevo... poznala jsi ovulku na sobě nějak podle příznaků? bolelo tě třeba víc břicho?

jaspina
7. říj 2009

Já jsem měla pocit první měsíc, že určitě folíky rostou - břicho dost bolelo - a ony tam pak nebyly. Respektive byly, ale malé..takže nic. Pak už jsem tomu ani nevěřila další měsíc a to tam byl 1 dostatečně velký a další měsíc 2.. Tak nevím, ale já bych to nepoznala. Až potom, jak mi píchnou Pregnyl, tak mám větší bolesti.. jinak nic asi..

pajinka111
7. říj 2009

ahojík kebule..ovulka je u každeho jiná,u mě někdy 12DC jindy 18 až 20dc ,nebo taky vůbec i s clostilem.
v pondělí jdu na UTZ jestli sou folíky,tak su zvědavá..mám poslední cyklus s clostilem

jane86
7. říj 2009

pajinka- já jsem teď první měsíc bez clostilu. Zítra jdu na UTZ ale myslím, že nic 😢

jaspina
7. říj 2009

Páji já mám pravděpodobně tento měsíc a pak ještě 2 - a pak když tak ta laparka. Teď jsem najela na výrobky od Diochi - fakt se po nich cítím líp a hlavně mám o dost silnější MS - měla jsem i dorostlou sliznici a bez nich jen špinění.. Ani kontryhel mi to nijak neměnil..

kebule82
7. říj 2009

já jdu na utz ve středu, příští týden, tak jsem taky zvědavá... já dostala hned 2x1 tabletu, tak doufám, že reagovat budu...

pajinka111
7. říj 2009

jane- já myslím že příští měsíc na tom budu stejně jako ty,i po clostilu nemám folíky nic moc,zatím největší 18mm nebo jen malé..bez ovulky to prostě nepujde..
Jaspi a co máš za ty výrobky od diochi? já mám sliznici pěknou,ale falíky nic moc,že bych to vyzkoušela..

kebule82
7. říj 2009

tak na to diochi jsem taky zvědavá... taky mi nedorůstá sliznice. prý hodně pomáhají tablety s obsahem mateří kašičky

janana
7. říj 2009

ahoj holky!
Kebule - vítej.
Já bych teď chtěla zkusit ten Gynex, tak sem na to zvědavá. Když nebudu mít pak Clostil, tak si říkám, že vysadím úplně všechnoa a nechám jen ten Gynex. Když sem otěhotněla, tak sem taky všechno měla vysazený. Tak třeba to bude tím, že pořád do sebe jen něco cpu.

jaspina
7. říj 2009

Mě gynex neudělal nic... Mateří kašičku taky beru - tu v těch ampulích, jak se pije. Je jich tam 5 a piju je kolem ovulky ob den.. A od Diochi momentálně 2 čaje a tinkturu.. Ale přesné názvy nevím.. Tam asi každému sedne něco.. Zkuste mrknout na stránky diochi - mají poradenská místa.. Mě to kdysi doporučila jedna vyhlášená bylinkářka - ale te´d se jí dlouho nedá dovolat, tak jsem si je sama koupila. Ten čaj se vždy pije celý den a je ho 3/4 litru - takže termosku do práce.. 😀 Vím, že na začátku jsem měla čaj Smilax a Vendeta a kapky Intocel, ale teď mám nějaké jiné..

kebule82
7. říj 2009

jaspi, teda ty toho bereš... a nemůže se ti to nějak tlouct s těma hormonama?

jaspina
7. říj 2009

Snad ne...ale i v tom obchodě říkaly, že se to tak dá.. To se pije 14dní 1 čaj, pak druhý..

mimina321
7. říj 2009

ahoj 🙂
janana colstil beriem až od budúceho ciklu,teraz sme merali ako rastie bez neho
jaspi téda ty toho ale konzumuješ 😉
kočky ja som tiež kde čo brala,ale teraz mi dr.kázal len femibion-všetko ostatné nechať a hlavne vit.E za ten ma vyhrešil

pajinka111
7. říj 2009

mimina vitamin E ti říkal dr že nemáš brat?já ho beru taky...tak ted nevím,ještě sem si koupila nové balení..proč se nemá brát?

mimina321
7. říj 2009

paji pretože ja beriem femibion a E v ňom je....a ja som si ešte prikúpila 400 😝 ,takže mohol byť dokonca pre mňa toxický.
vieš v snahe otehotnieť by som zjedla tuším aj žabu keby to pomohlo 😀 😀 😀 😀 a tam som prečítala to tam to a prišla som k celkom slušnej výbavičke 😀 no šiši čo ti budem hovoriť,nakoniec som ostala pri femibione/pretože mám MTHFR a neviem spracovať listovku/

janana
7. říj 2009

tak já teda vitamin E neberu, brala sem taky Femibion 800 a když sem naposeld byla v lékárně, tak ho neměli, tak sem si vzala nějaký vitamíny, co se dají užívat před otěhotněním i první tři měsíce těhtenství. Ale až je doberu, tak se chci zas vrátit k Femibionu.

simusca
7. říj 2009

Ahoj holky. 🙂 Tak som naspäť z UTZ. Foliky tam stále sú - vpravo 21-22mm (môj rekord 🙂 ) a vľavo len 15-16mm (tajne dúfam, že ešte dorastie). Sliznica taktiež narástla, má cca.1cm, takú som ešte nemala. Tak aspoň nejaké povzbudivé správy. Doki by mi aj pichol pregnyl, ale nemá ho v ordinácii a teraz nezoženiem žiadnu otvorenú lekáreň. A keďže on predpokladá, že to bude OK aj bez toho, tak sa mám prísť ukázať v piatok, či teda praskli alebo nie. Ale ak tam stále budú, vyžiadam si pichnúť trebárs aj trojitú dávku pregnylu, nech sa to už konečne podarí. 😀
Už mi aj povedall, že by bolo dobré ísť na laparku - mám rátať zhruba 2 týždne mimo (no neviem, čo poviem v práci), tak chytám stres. Už aby bol môj drahý doma a priviedol ma na iné myšlienky. 😉

frufrunka
7. říj 2009

Ahoj holky! Koukám, že se tu probírá ovulka (tedy folíky) s clostilem. Teď jsem ho začala brát, mám ho na 3 měsíce. Všem vám tu měří folíky, mě leda prd, mám přijít, až to doberu, ať už těhu nebo ne. Chtěla jsem se proto zeptat: má clostil nějaký vliv na ovulační testy? Zkresluje výsledky? Zajímá mě, jestli má vůbec smysl dělat si ovulační testy nebo ne... Jestli třebas clostil automaticky nedělá ovulační test pozitivní a přitom třeba prd - třebas se to dá zjistit právě jen tím ultrazvukem, když vám ho tady skoro všem dělají... Máte nějakou zkušenost? Předem moc děkuju.... 🙂

mimina321
7. říj 2009

simusca folíky aj sliznica super,držím palce aby o chvílu boli // 😵 môžem sa opýtať kolký dc si?
frufrunka aj ovu test môže oklamať,či ho skresluje clostil neviem....

kkamca
7. říj 2009

hoj..frufrunka:myslim si že clostil na ovu testy nemá vliv..Bud tam prostě něco je nebo ne.. 😎

pajinka111
8. říj 2009

Ahojík, simus más krasné foliky. 😉 ,sliznice taky OK,takže nic nebraní,ted se musí snažit pulčíci 😉
frufru dr by ti měl asi měřit folíky ,aby si věděla jestli vůbec zabral a folíky rostou,většina z nás chodí 11 až 13 DC a pak třeba ještě jednou na UTZ a dr hned vidí co se v těle děje,jestli clostil zabíra,nebo je třeba zvýšit dávku,nebo jich naopak roste moc..měla by si se poradit..jestli clostil skresluje ovu test nevím,ale myslím že ne,skresluje ho prý pregnyl,který se píchá když jsou folíky pěkně veliké a by byla ovulka..

mireag
8. říj 2009

frufrunka, no clostil nie je ziadny bompar a len tak ho naordinovat a nechat ta bez dohladu 3 mesiace... 😕
No co dodat. Co ked ti 1tab nezaberie a druhy cyklus by si mala brat 2tab...? Nato mas prist akoze sama...? 😅 Uricte by som trvala na UTZ, nech ta pekne dr. kontroluje a ma pod dohladom. 🙂 Ja idem napr. zajtra - 11dc a buduci tyzden pojdem cca 3x. Jednoducho pokym folik nepraskne. 😉
A nie, neskresluje ovu testy. 😉

simusca, krasne velkosti. 😉 Ja uz som nervozna z UTZ, ci mi nieco narastlo. 😒

pajinka111
8. říj 2009

já jdu na UTZ až v pondělí,protože mudr tam v pátek není,ale to už bude 13 den,tak si říkám jestli nebude po všem..no uvidíme.

jaspina
8. říj 2009

Já kdybych nechodila na UTZ, tak bych pořád brala původní dávku, která mi nezabírala... Ale je to o doktorech. Jsem ráda, že jsem přešla k této doktorce - ta předchozí by mi taky určitě UTZ nedělala..

mireag
8. říj 2009

paji, tak sa musis cez vikend udrziavat, aby si to nahodou nepresvihla... 😉 🙂

Ja tiez nechapem dr., ako k tomu pristupuju. Ja mozem napr. prist na UTZ kedykolvek po-st-pia od 15.00.
Je to strasne nefer, ze babe sa nedari a este aj natrafi na debila dr. ☹

jaspina
8. říj 2009

Já jsem taky úplně hleděla jaký je rozdíl v přístupu doktorky, kterou jsem měla dřív a ta nynější. Tento měsíc mi má vyjít 13 a 14DC na víkend a pátky a pondělí zas ona nemá ordinaci - tak jsem jí volala, jestli to nemám začít brát pozděj a ona hned, že jestli bych mohla v pátek - tak jsem se divila, že ona tam přece není. No a nabídla mi, že v pátky dělá na Prediku (ty těhotenské screeningy) a že mám jen říct sestřičce, že jdu za ní.. Takže fakt super doktorka. A i když měla dovolenou, tak mi dala doporučení na UTZ tady do nemocky. Fakt se stará. Jako někdy mě až zaskočí - jak když jsem k ní šla poprvé a prakticky jsem se ještě nijak pořádně snažit nezačali a ona mi hned dala papír pro přítele na SPG, nebo teď, že když tak po vánocích mě pošle na laparku.. Jako nechce se mi na ni, ale zas jsem ráda, že s ní fakt člověk neztrácí čas. Myslím, že když tak mě po laparce asi odešle do CARU..

mireag
8. říj 2009

jaspi, tak budme radi, ze mame dobrych dr. 😉 Keby som zistila, ze moj dr. je naprd, tiez by som ho okamzite zmenila. Hlavne som sa vela dozvedela na konovi, preto viem, ako ma liecba vyzerat. 😎

janana
8. říj 2009

já si teda taky na svojí doktorku nemůžu stěžovat. Čas si na mě udělá pokaždý, když je problém (teda mimo víkendy, což sem naštěstí nikdy nepotřebovala). A i když sem tam pečená vařená, nemám z ní pocit, že bych jí nějak obtěžovala. To k jinejm doktorům když jde člověk podruhý do měsíce, tak už se tváří, jako že je člověk už moc obtěžuje.

Jinak já čekám na neděli, jak to se mnou dopadne, jestli mrcha přijde nebo ne. Ale vzhledem k tomu, že mě dost bolí břicho, tak určo dorazí. I když dneska ráno mi bylo nějak blbě. Ale to sem klidně mohla něco blbýho snít. Po tom Clostilu se strašně přežírám.