Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

No El, vy teda řádíte 😀 Ale nejste sami, my ho už taky zlomili, pak to Milda nějak slepil, ale hrozně to vrže, takže už asi tak rok můžeme sexíkovat jen na jeho půlce, když jsme na mojí, tak o tom ví nejspíš celá bytovka 😀

eloana
5. dub 2009

😀 😀

moa
5. dub 2009

Ahojte kocky,tak ja som zasa rano testla mi to nedalo a zasa pozitivne.Ja pravda,ze ta druha ciarocka je uz o dost slabsia.Aj tak rozmyslam ci by nebolo lepsie skocit ku dokt a povedat mu to 😒

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

El mna tiez bolel zadok este asi 2 dni po pichnuti.

mannerka
5. dub 2009

moa,
nemoze to byt tym Pregnylom, co ti pichli, alebo neuzivas este nejake lieky - ked mas stale pozitivny ovu test? 😕

eloana
5. dub 2009

moa a to ovu test?? nekde jsme cetla od nejakeho gynekolaga ,ze ty ovu twsty nechce brat prilis vazne. Ze to je hodne individualni.

mannerka
5. dub 2009

baby,
ja som sa dnes rozhodla, ze domeriam teploty este v tomto cykle a koncim s BT.

Mne to ukazuje ovu, aj ked realne nebola -to je tym LH hormonom, co sa mi sice uvolnuje, ale nie dostatocne, aby folik praskol a tak sa uvolni aj progesteron a vyzera to potom na ovu aj podla teplot 😅

Kuk : http://www.fertilityfriend.com/home/259065

Podla mna je to pre mna zbytocne, iba to nadarmo riesim.

Budem papat clostil a chodit na folikulometriu a to je vsetko 😉
Teplomer zatvorim do sufliiicka a uz nepustim 😀

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

Moa, je možné, že trošku toho LH hormonu zůstává v těle a proto se ukazuje slabá druhá čárka. Podle teplot je jasné, že ovu proběhla, tak už to neřeš a čekej až na // na těhu testíku 🙂

Man, koukám, že jsi udělala rázné rozhodnutí. Ale máš pravdu, když je to u tebe s tím LH hormonem tak, že ho máš málo a folík nepraskne, tak to nemá smysl. Doktor si tě ohlídá 😉

mannerka
5. dub 2009

baby
vyrazame na opekacku, vecer sem mrknem.

Krasny den vam vsetkym prajem 😵

eloana
5. dub 2009

mannerka paa dobrou chut🙂 tak bych si uz neco opekla🙂

shaarka
5. dub 2009

mannerka, a ako vies ze ovu nebola??? ja berim viac BT ako folikulometrii. ibazeby som bola nonstop napojena na vaginalny ultrazvuk. ale kedze sa na mna moze Dr pozriet akurat tak kazdy druhy den (mozno ani to nie), tak to je fakt malo, nie? 🙂

moa, na tvojom mieste by som zmenila ovu testy. tie so smajlikom sa mi nepozdavaju vobec, to je blbost. a tie ciarkove... inu znacku, najlepsie len taky pruzok. 😉

vsetkym vam prajem krasnu nedelu. u nas je dokonale slnecno. papa***

shaarka
5. dub 2009

a este toto som chcela:
www.fertilityfriend.com/home/shaarka
🙂

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

Kočky, ma taky vyrážíme ven, tak si užijte krásnou neděli a navečer se tu zase uvidíme. Paaaaa 😵

moa
5. dub 2009

ahoj shari ,tie ciarkove su naplne do toho smajlikoveho,to sa tam len zasunie a po dotestvani to vyberies a vyhodis a mozes pouzit dalsiu napln.
pockam este par dni a ak to neprestane pojdem za dokim,mozno to bude fakt z toho Pregnylu

moa
5. dub 2009

ok ideme aj my dakam von konecne

pekny den vsetkym 🙂

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

Tak už jsme doma. Dneska je opět krásný den, jen jednou trošinku pršelo, jinak je pořád teploučko 🙂
Jak jste se měly? Mě nějak všechno bolí, asi jsem to včera s těma oknama přehnala a dneska ještě na kole, to budu zítra jako lazar 😀

moa
5. dub 2009

ahoj Leni som asi jedina kto tu ostal ☹ skoncila som z bolavym hrdlom v posteli.
uzila si si to dufam dneska riadne,ked bolo tak pekne 🙂

papus
5. dub 2009

ahoj holky četla jsem vaše zprávičky já mám brát Clostilbegyt od třetího dne menstruace na pět dní budu to brát poprvé doktorka to chce ještě zkusit před IVF jaké s tím máte zkušenosti????díky 😉

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

Moa, to mě mrzí, takové krásné počasí a ty musíš ležet doma. Tak to brzy vymaroď, ať si můžeš užívat jara a pracovat na miminku 🙂

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

Ahoj Papuš, je mezi námi Kikina666, které dokonce už podstoupila IVF, ale neúspěšně a teď má stimulaci pouze s clostíkem a snaží se přirozeně. Určitě je to lepší a šetrnější pro organismus, než rovnou IVF a pokud to pomůže k miminku, tak to bude super. Na jak dlouho máš clostík?

papus
5. dub 2009

Ahoj Leni já mám za sebou jednu stimulaci fostimonem píchala jsem si 3amp a stříkala do nosu synarel,ale 7den jsem měla jen 1folík tak mi dr přerušil stimulku tak jsem šla raději rovnou do CARU a tamjsem byla prvně 1.4 a doktorka mi řekla,že to zkusíme ted tím Clo mám ho na 5dní 2denně dnes jsem to teprve dostalal po injekci ta stimulka mi to nějak zblbla měla jsem to dostat 11.3 a nic až dnes po tom Auglinu

papus
5. dub 2009

jukni se do albíčka tam to mám popsané 😉

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

Je Papus, ty už sis v životě užila hodně špatného a obdivuju tě, jak to zvládáš 😉
Jsem tedy moc zvědavá, jak ti bude clostík fungovat, já teď naposledy měla 3 dominantní folíky a 4 menší a většinou holky mají aspoň 2 dominantní. Když mám odstraněnou tu přepážku v děloze, tak by se vám mohlo zadařit i přirozeně?

papus
5. dub 2009

no to mi právě doktorka říkala,že je to krátká doba po odstranění tak by to mohlo jít raději přirozeně tak mi to nasadila 😉 dnes to mám brát jako 1DM a zítra jít na krev????mám jít na krev 2DM a 10den na UTZ

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

jj, Papus, přesně tak, dneska když jsi to dostala, tak to je 1. den cyklu a zítra jdi na krev. A od úterý začneš baštit clostil a pak na kontrolní UTZ, jak rostou folíky 😉

papus
5. dub 2009

super díky moc 🙂 teď jsem četla u tebe v albíčku už se taky pěkně dlouho snažíte kolik ti je pokud to není tajné???? 😕 ty jsi děláš ovu testíky mám si je taky dělat?většinou ovulaci poznám já mám ten pravý vejcovod po slepáku ucpaný tak proto dr chce tím Clos nahnat vajíčka z obou stran 😉

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

Papus, to víš, že to není tajné, patřím mezi ty postarší - 34. A tobě je kolik?
Ovu testíky jsem začala dělat až teprve někdy před půl rokem, já právě moc necítila, kdy mám ovu, tak jsem byla zvědavá. Ale s clostíkem jí poznám, bříško je víc nafouklé a podbřišek cítit, že se tam něco děje.

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

miluse
5. dub 2009

Hezký podvečer, koukám nová členka, vítej Papus.

Tak jsme tu z výletu, zkoukly jsme ráno formule a pak mastili do Globusu, něco pokoupili, navštívili oboje rodiče a jsme tu. Akorát jsme dojedli tousty a mám chvíli na PC než mi ho zabere manža 😅 , tak se vás pokusím dočíst

mannerka
5. dub 2009

caute baby,
tak som naspat z hor a smrdima ko udene maso od ohnika 😀 😀 😀
Manzelik mi obsadil sprchu, tak som rychlo pustila PC, ze nech sem nakuknem 😉

papus vitaj 😉

shaarka
BT neverim, lebo pri mojom probleme sa progesteron uvolni aj bez ovu 😒
Na folikulometriu chodim kazdy druhy den 3x a vzdy okolo ovulky a po nej. Vzdy folik rastie a potom sa zmensuje, ovu nie je mozna ☹

Aj tak ma ta BT iba "stresuje", potom na to vsetko okolo velmi myslim, takto sa nebudem tolko sledovat 😉

ma.ja
5. dub 2009

ahoj holky,
teda Leni "postarší" jo??? No jo máš pravdu, už jsou i mladší snažilky 🙂
Dneska mi paní dr naměřila folík 21mm, ale nerozumím tomu, v pátek jsem měla dva folíky 18mm a dnes jen jeden 21mm. Tak teď přemýšlím, může ten jeden prasknout dřív nebo kam se vypařil. Jsem hlupaňa, měla jsem se zeptat.