Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mimina321
27. říj 2009

mireag určite zavolám 🙂
možno si myslel,že ked mám sliznicu 5mm je zbytočné nasadiť ho

amisa
27. říj 2009

mireage.. gratulkacia velikanska..uplne najvetsia..to tu uz davno nebolo..drzim palceky abyvsetko dobre dopadlo a za par tyzdnov si mala na monitore to njakrajsie srdiecko na svete 🙂
Mozem si ta zapisat ked lekar vsetko potvrdi do nasej tabulky (pozri mi do albumu)

mireag
27. říj 2009

amisa,dakujeeeem. 😵 Jasne, ze mozes, ale az to bude potvrdene.

mimi, 5mm je viac ako zle... 😠 Teda podla toho v akom case. Ak to bolo 5-6dc, tak ok, ale pri ovu mala moja tych 10-11mm. Clostil moc sliznici nepomaha, preto sa nasadzuje duph., aby bola pekna silna a aby sa malo babo kam uchytit.
Ja som napr. 14dc mala 7mm sliznicu a 16dc 9mm, no a 18dc bola ovu.

mimina321
27. říj 2009

mirea ja som bola včera 14dc jeden folík bol prasknutý,sliznica 5.8mm-no to je skoro 6
2 folíky ešte neboli prasknuté

bobi3
27. říj 2009

mireag - pripájam sa aj ja... veľmi veľmi blahoželám, bodaj by sa do tabuľky teraz dopĺňali už len tie dve vysnívané //

ja chcem len všetkým, ktorých čaká laparka, povedať, že nie je to až také hrozné, dá sa to vydržať, a trochu tej bolesti pre vysnívané mimi predsa vydržíme... nám laparka zatiaľ nepomohla, začala som opäť s clostilom druhý cyklus, tak uvidíme. Každopádne mi prefukli vajcovody a poprepichovali vaječníky, takže teraz by mala byť väčšia šanca. A hlavne zistili, že mám všetko prichodné, to je tiež dosť podstatné...

bobi3
27. říj 2009

a ešte som zabudla napísať, že tiež užívam Femigard a sliznička pekne rastie... odporúčam... 😉

mireag
27. říj 2009

mimi, tak dufajme, ze porastie. Kedy ides zase na sono? 🙂

bobi, dakujem. Len nech vsetkym babulam pribudaju //. 🙂

pajinka111
27. říj 2009

mireag,velké gratulace,přece jen se někomu zadařilo,tak at je hlavně všechno v pořádku a mimísek roste a nám ostatním at tě brzo následujeme 😉

amisa
27. říj 2009

mireag velmi sa na teba vsetky tesime aj v teme: tehulky od clostylbegitu pokracovanie temy.. V sekcii tehotenskej 🙂 dufajm ze vsetko pojde dobre. Pevne drzime palceky.

pajinka111
27. říj 2009

Těhulky:

amisa.......................?let............0d...........TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........29DC /11DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

pajinka111................37 let.........1d............28DC/14DPO/......... 2x1cl.......38 snažení
carmenuska................25 r............0d..........28DC.....................1x1 cl......26 mesiacov
jaspina......................27 let...........0d..........23DC....................2x1cl.......7měsíců
tatranka111..............25r.............0d...........22DC........................?cl.........0 mesiacov
jerryjanka..................26 r............0d...........21DC(6DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
mimina321................30r.............0d...........15DC......................2x1?cl........12mesiacov
janana......................28 let.........1d...........13DC........................2x1cl........10 snažení
nela00......................32 r............0d............11DC.....................2x1cl........18 mesiacov
bobi3........................32r..............0d...........6DC......................2x1cl........17mesia
simusca.....................26 let.........0d.............5DC........................?cl.......12 snažení
sysysy.......................31 let.........1d.............5DC....................3x1cl........12měsíců

mimina321
27. říj 2009

mireg až o mesiac po megadávke clostilu

mimina321
27. říj 2009

mám novinku-vo štvrtok idem do car s tou sliznicou-už nebudem strácať čas a ked sa mi to takto podarilo vybaviť tak to využijem
kočky moje držte palce 🙂

mireag
27. říj 2009

mimi, dobre robis. Lebo na utz by si mala ist napr. o dva dni...a potom takisto. Pokym ti jednoducho dr. nepotvrdi, ze je alebo nie je ovu a nie ze budes mesiac cakat... 😠
Tak som zvedava, co ti tam povedia. 😉

amisa, dakujem za pozvanie. Az mi zapne, ze som skutocne tehu a budem to mat potvrdene, urcite k vam zavitam. 😀

jaspina
27. říj 2009

Mireag gratulujuuuuu! A kolik cyklů si brala clostil?

janana
27. říj 2009

mireag - taky se přidávám, veliká gratulace!!!!!!!!! To je super, že tady smůlu končně někdo prolomil, třeba se to teď rozjede i ostatním 🙂 😉

bobi3
27. říj 2009

možno je to nejaké znamenie 😉 ... dievčatá, nevzdávajme sa!!!

ja idem na folikulometriu 2.11., som zvedavá, čo a ako narastie 😕

jaspina
27. říj 2009

Nevíte jak dlouho Mireag clostil brala?

mireag
27. říj 2009

Dakujem, baby. 😵
Jaspi, brala som ho 2cykli 1tab. denne. Hned prvy cyklus bola ovu 15dc a teraz 18dc - bez pregnylu.
😉

bobi3
27. říj 2009

tak to ja som teraz tiež 2. cyklus 😀 ... smejem sa, ale už ani moc neverím, že sa to raz podarí... každý mesiac to isté sklamanie 😢

mireag
27. říj 2009

bobi a merias BT? Mne meranie pomohlo. Ak chcete kuknite graf.
Aky si mala folik prvy cyklus..? 🙂

www.fertilityfriend.com/home/29b1ac

bobi3
27. říj 2009

mireag - no grafík máš krásny, priam ukážkový 🙂 Ja si BT už nemeriam, vraj to užívanie Clsotilu a potom Duphastonu dosť ovplyvňuje a skresľuje, tak neviem. Folíky prvý cyklus som na 10DC mala jeden 19mm a druhý 13mm. Hneď som aj dostala pregnyl. Snažili sme sa každý druhý deň a predsa to nevyšlo. Od 15DC som potom brala duohaston a na 26DC prišla mrcha silná ako svet ☹ Popritom som užívala ešte aj Femigard a kyselinu lsitovú. Už neviem čo všetko mám spraviť 😒

sysysy
27. říj 2009

mireag - mooooc GRATULUJUuuuuuuu 🙂 🙂 🙂

mimina321 - zkus ten Oestrogel co mám já, je to vyloženě na sliznici. 14DC jsem měla 7 mm, ale o týden později už 11mm - pořád rostla...mimču stejně trvá tak 5 dnů od oplodnění než doputuje do dělohy a než se zanoří, ne?

mireag
27. říj 2009

bobi, neviem, ci skresluju teplotu, lebo toto je moj uplne prvy graf celeho cyklu. Zacala som v sep, ale az od 20dc a sa mi to zapacilo, tak som merala aj teraz. 😀 Cize to nemam ani s cim porovnat. Ale ako mozes vidiet je tam Clostil aj Duph. a predsa celkom vkusne vydarena krivka. 😉

Foliky mas pekne, asi sa staci len trafit. 😉 No a kedy si mala teda ovu..? Ja som duph nasadila az po nej.
My sme keksikovali den pred ovu 2x vecer, na druhy den mi ovu dr. potvrdil na utz a prikazal este pre istotu zneuzit MM, tak sme keksikovali este vecer, no a vyslo to. 🙂
Prvu ovu minuly mesiac sme tak trochu presvihli, lebo som ju necakala... 😅

bobi3
27. říj 2009

mireag - no ovu presne neviem, kedy som mala... skôr som sa riadila podľa toho, čo mi povedal doktor, že ktoré dni sa máme snažiť. My sme to skúsili ešte v ten 10DC keď som dostala pregnyl, no a potom každé dva dni... Podľa hlienu a bolestí by som ovu tipovala na 14-15DC. Len ja som 15DC začala brať duphaston. Neviem či to nebolo skoro a ovu sa zablokovala. No tak to kázal doktor, tak ja už neviem... Tento mesiac začíname odznova 😖 Clostil beriem už 2x denne. Na folikulometriu idem na 12DC. Pozerám, že vy ste sa snažili aj viackrát denne a nie obdeň ako mne odporúčal doktor. Asi skúsime aj my 😉

denkap
27. říj 2009

pozitivna spravicka - tehulka po clostyle - srdecna gratulacia 🙂 ja som tiez druhy cyklus na clostyle a duphastone, tak uvidime, co nam najblizsie tyzdne prinesu 🙂

pajinka111
27. říj 2009

mireag,koukám že tvůj grafík s teplotama je hodně podobný mému,většinou u všechtěhulek vidím teploty nejmín 37.1 a daleko víc a tobě zatím nejvyšší tepl.byla 37.00,tak vidím že nemusím házet flintu do žita🙂 ,když vidím že nejsu jediná komu teploty stoupají jen mírně,mě se teploty držely 3 dny 37.1,ale už bohužel klesají včera 36.9 dnes 36.8,tak je mi jasné že jede ferary 😠 nevíc TT nic,tak se holka drž a at čárečky pěkně zesílí 😉

mireag
27. říj 2009

bobi, ono je to tak, ze ja som mala brat duph 11-25. Ale ma presvedcili baby na koni, ze to nemam robit a pockat na ovu. Nemusela si ho nasadit 15dc, ale pockat. Dr. netreba pocuvat vo vsetkom, ale vybrat si zlatu strednu cestu. 😉
V tomto pripade velmi pomoze BT, lebo ked vidis, ze je teplotka po ovu hore, nasadis 10 dni duph a mas dostatok progesteronu na zahniezdenie. 😉
Je skoda pchat sa clostilom a potom bloknut ovu. 😒
Co sa tyka snazenia. Radsej sme sa poistili. Predsa len vajicko preziva velmi kratko
a je doslova umenie trafit sa. 😅
Nechapem, ako sa niekomu smykne...😅 😀

bobi3
27. říj 2009

mireag, veru, to nechápem ani ja... ako môžu niektoré ženy otehotnieť len čo na nich chlap hodí trenírky 😀 a my sa tu triafame do hodín až minútiek kedy by to mohlo vyjsť ☹ Ale asi máš pravdu, duphaston som mala začať brať neskôr. Skúsim si od zajtra merať BT a podľa toho sa zariadiť. A manželíka otravovať častejšie 😉 každopádne ďakujem!!!

carmenuska
27. říj 2009

ahojte, tak aj ja sa pripajam ku gratulaciam...ja som dnes 28 dc, a citim ako sa blizi ms...takze neviem co bude a nejdem ani testovat
baby a vam po clostile do kolkych dni prisla mrcha?
Mireag- kedy sa chystas k dokimu???

pajinka111
27. říj 2009

znám spoustu holek,co opravdu otěhotněli po prvním a jediném milování..jedna to dokonce zjistila až ve 3 měsíci,s tím klukem už nechodila,on ji pak nevěřil že je to jeho,nakonec se vzali, když byla v 6 měsíci a testy ani dělat nemuseli-on si je přál,ten klučina je uplně stejný jako on🙂 a my se mužeme snažit jak chceme a nic ,tak kde je co špatně ☹