Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
30. říj 2009

mimina, k dokimu idem na UTZ v pondelok, to budem 12DC, som zvedavá, držte palčeky

no dnes som mala zasa ráno zvýšenú BT 37,1 a to som len 9DC a čakajú ma ešte dva clostíky 😒
nezvyšuje náhodou clostil BT?

jaspina, to ma mrzí, neboj, raz to vyjde 😉

bobi3
30. říj 2009

tak dnes aktualizujem tabuľku ja 🙂

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........29DC /11DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........26DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........25DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........24DC(9DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
mimina321................30let............0d...........18DC/5dpo/............2x1cl........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........16DC......................2x1cl.......10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............16dc......................1x1cl.......38snažení
nela00......................32 let...........0d...........14DC.....................2x1cl.........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........9DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............8DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............8DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d............3DC/................... ..2x1cl.........39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... 3DC........................0 cl..........27 mesiacov

pajinka111
30. říj 2009

ahojky,jaspi ještě nezoufej,pořád ms nepřišla..a taky se prostě zaměř na tu laparku,taky věřím že něco najdou proč se nedaří.
alamala vítej 🙂
bobi,mě teda clostil teplotu nikdy nezvyšoval,je trošku možné že ovulka proběhla,ale uvídíš,doktor na UTZ ti řekne víc

bobi3
30. říj 2009

pajinka, ďakujem, no je možné, žeby ovu bola keď ešte len beriem clostil? No máš pravdu, doktor mi v pondelok povie viac, nebudem tu teraz špekulovať. Neviem, či máte novú MAMINU, tam je teraz článok aj o tom, že veľa žien má ovu počas alebo tesne po MS, a len vtedy sa im podarí otehotnieť... zaujímavý článok

alamala, vítame ťa, nezapíšeš sa do tabuľky? 😉

jaspina
30. říj 2009

Páji já z toho nejsem zoufalá - až MS dorazí, tak budu den, dva zklamaná - ale život jde dál.. a věřím, že na laparce něco najdou.. Mám zakloněnou dělohu a to prý často bývá u endometriozy a taky u srůstů..

bobi3
30. říj 2009

jaspi, to, že máš zaklonenú maternicu, ešte nič neznamená, ja ju mám tiež nejako vychýlenú, a žiadne zrasty ani endometriózu nemám... a to som na laparke už bola... Laparoskopia je dobrá vec, kompletne ťa skontrolujú a podľa toho môžu nasadiť liečbu. Lebo ja som pred ňou clostil brala úplne zbytočne, ovu aj tak nebola, museli mi poprepichovať vaječníky. Hlavu hore 😉

pri obrátenej maternici sa len vraj odporúča iná poloha, tak neviem 😝

kaciatko81
30. říj 2009

ahojte, bobi mozem sa spytat? ty si brala clostil a nereagovala si na neho?

pajinka111
30. říj 2009

jaspi já mám taky trochu zakloněnou dělohu,přesto sem 3x otěhotněla,před tím než sem poprvé otěhotněla,sem měla ještě komplikovanější operaci slepáku,prask mi...takže sem byla 3 týdny v nemocnici a pak sem ještě 3 měsíce marodila,tehdy mi doporučili že musím co nejdřív otěhotnět,že je velká pravděpodobnost že se udělají srusty..byla sem ve vnitř plná stehu otehotněla jsem až pak po roce..možná mám ted už srusty,prostě není možné abych nemohla tolki let otěhotnět.
bobi možná mi budou muset tky něco udělat s vaječníkama,protože clostil u mě taky moc nefunguje,pokaždé folíky nevyrostou ☹

bobi3
30. říj 2009

no ja som to pred laparkou mala také všelijaké

keď som brala clostil 1x denne, tak folíky nerástli, no keď som už brala 3x denne, tak vyrástli, ale nepraskli, spravila sa z nich cysta 😢 proste som nemala ovu, na laparke mi zistili, že povrch vaječníkov mám úplne hladký, bez akýchkoľvek stigiem po ovulácii, takže tú som pravdepodobne nikdy nemala. Vraj mi ich na povrchu nejako spálili či čo a tiež poprepichovali, aby sa vajíčka lepšie uvoľňovali... ináč som všetko mala ok, takže doktor bol veľký optimista 😎 no zatiaľ to nevyšlo, tak neviem 😢

kaciatko81
30. říj 2009

bobi dakujem! aby ste vedeli o mne, beriem clostil druhy mesiac, prvy som mala 2x1 a nic... teraz mam 3x1 a k tomu prednison, na sono idem v pondelok... tak uvidime...
iank, maternicu mam tiez dozadu, ale vraj to nie je problem

bobi3
30. říj 2009

ja idem na sono tiež v pondelok 🙂 tiež som zvedavá

kaciatko, foliky sa ti prvykrat nevytvorili? a na čo je prednison?

kaciatko81
30. říj 2009

bobi, ano nevytvorili sa :( prednison pokial viem by mal znizit hladinu tst-ja mam pco, takze ju mam kusok zvysenu

pajinka111
30. říj 2009

kačiatko jestli chceš taky do tabulky,tak napiš kolik je ti let,kolik máš dětí,kolikátý jsi den cyklu a kolik bereš clostilů.. 😉

jaspina
30. říj 2009

Já mám dělohu asi zakloněnou hodně - podle toho jak ji doktorka kolikrát na UTZ hledá.. Někdy musím mít dokonce podložený zadek, aby se jí ten UTZ dělal líp.. No a srůsty bych právě mít mohla, protože mám taky operovaný slepák a minulý rok jsem měla hodně zánětů močáku - fakt silných a po nich se prý taky dělají. No tak snad mi tam při laparce udělají generálku a budu mít nové STK 😀

bobi3
30. říj 2009

jaspi, držím palčeky... ja mám maternicu tiež nejako divne, pred laparkou som mala v správe, že je obrátená, po laparke, že je v poriadku (AVF)... tak neviem, či mi ju obrátili alebo čo 😀

kačiatko, tak mne sa občas tvorili, občas nie, bolo to také nijaké... PCO je potvora, držím palčeky, aspoň vieš, v čom je problém 😖

u mňa je možno problém trochu aj hmotnosť, som dosť chudá a vraj vtedy ovu nie je, nemáte s tým niektorá skúsenosti? ... a tak ja sa teraz snažím trošku nabrať 😉

mimina321
30. říj 2009

ahoj kočky 🙂
jaspi zaklonená maternica nieje až taký problém,neboj 😵 možno tehu si a laparke sa vyhneš,vieš,že to príde ked najmenej čakáš 😵

kaciatko81
30. říj 2009

pajinka, dakujem! ale zatial asi nie, nejako nie som tabulkova 😀
bobi, ja som si raz bola pre vyvolavacku asi 37dc a tiez tam bol... ale na clostil zatial nic... dufam, ze v pondelok tam nieco bude...

mimina321
30. říj 2009

bobi tak držím palce,nech sú krásne folíky 😉
samozrejme aj dalším čakatelkám na folíky 🙂
a tým čo budú testiť tak // 😵 😵

jaspina
30. říj 2009

Mimi já si pořád možná naivně myslí, že až budu těhu, tak to poznám - že budu mít třeba naplá prsa, bude mi divně..atd.

gigi2
30. říj 2009

Můžu se taky přidat? Brala jsem tento měsíc Clostyl prvně, folíky byly 3,přes 30mm.Pan doktor byl spokojenej.Podle ultrazvuku praskly, ale nic se stejně neděje.Včera či dnes to mám dostat.Sice nešpiním, jako vždy jindy a ani prsa mě nebolí,ale břicho už bolí jako čert.... 😠

mimina321
30. říj 2009

jaspi v predchádzajúcom tehu mi nebolo nič,vôbec nič.cítila som sa super
zato ma napádali také s prepáčením za výraz sprostosti -ako umývať okná a robiť plot-už by som to nerobila tomu ver

jaspina
30. říj 2009

Mimi neboj se - brzo z tebe bude těhulka a budeš se pěkně opatrovat 😉 Teď se správnou léčbou to bude hned!
Gigi vítej 😉

mireag
30. říj 2009

kaciatko, tiez mam PCO... 😖 Ale vychcala som s nim. 😎 S...na jedna. 😠

jaspi, to nie je naivne... 🙂
Ja som citila, ze sa nieco deje uz 7dpo. Jednoducho ma zacalo boliet brucho tak, ako som to nepoznala + tlak v podbrusku a 9dpo sa pridali aj prisia, cize som vedela takmer na 99%, ze to musi byt tehu, lebo takto som sa nikdy necitila. Jasne, ze som sa snazila upokojit a hovorit si, ze si nic nenahovaram, ale takto som to jednoducho citila.
Dnes uz sa to zacina poriadne rozbiehat a boli ma cely clovek. 😖 Esteze som si zobrala dovolenku, lebo by som v robote umrela. 😖

mimi, tesim sa, ze ti dali ten utros, je to snad to iste ako duph. Silno ti budem drzat palce, nech zaberie. 😵

mimina321
30. říj 2009

jaspi ale berem ťa do partie 😵 😵
ahoj gigi 🙂

mireag
30. říj 2009

gigi, no 3cm je dost. Praskaju od 2cm do 2,4cm. Podla toho, co viem, ked maju viac, su cysticke. 😒
A nepichol ti pregnyl? 🙂 Ako casto chodis na utz? Merias BT?

bobi3
30. říj 2009

babiky, ja tu cez vikend nebudem, tak vám ho prajem úspešný a podľa možnosti plodný 😉
v pondelok sa ozvem, idem na sono, tak na mňa myslite...

nejako to musíme dobojovať 🙂

kaciatko81
30. říj 2009

mireag, ono to pco je svina... niekomu sa s him podari vybabrat inemu nie... ja zatial musim bojovat...

mireag
30. říj 2009

kaciatko, neboj nic. V pco teme, mame tehule a aj pekne grafiky s ovulkami. Ked chces nakukni. 😉 Da sa s tym vybabrat, neboj nic. Coskoro aj ty najdes //. Na clostyl nedam dopustit. 😎

gigi2
30. říj 2009

mireag: doktor povídal, že do 4 cm dobrý, ale je fakt, že i mě podle toho, co jsem si o tom nače´tla to přišlo už ty 3 cm dost.Pregnyl říkal, že 1.cyklus ne, pak se prý uvidí.Na utz jsem byla 1.,14,DC a teď 3 dny před MS.
BT měřit nemůžu, směnný provoz je v tomhle k ničemu...ale je fakt, že ovu na sobě poznám, to jsou tak typické bolesti v podbřišku, že se nedají přehlédnout.... 😠
Zkusíme 3-4 cykly a pak budeme mít pocit, že už jsme pro rozmnožení udělali maximum a zůstaneme jen u 1 dítka. 😉

gigi2
30. říj 2009

Ten utz mělo být první číslo 12.DC.Ten 1. DC by asi neby to pravé..... 😀