Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sysysy
30. říj 2009

čau holky, tak se mi zdá, že zakloněnou dělohu tu máme snad všechny 😀
Já jdu na UTZ 12DC v úterý, teď se cpu Clostilem 3xdenně, ale jestli ani po této dávce folíky nenarostou, tak na poslední-3.cyklus si ho už nenechám napsat a zkusím nějaký Car.
Nevíte o nějakém dobrém v Brně?

gerdusha
30. říj 2009

sysysy, keby som bola z CR, tak by som volila asi len Reprofit, citam tu o nom neskutocne chvaly...momentalne lutujem, ze nemam poistovnu v cechach..okamzite by som sla tam.

jaspina
30. říj 2009

Já vím, že prý Zlín je dost dobrý - co se týká úspěšnosti i metod.. Třeba na dárcovské vajíčko tam čekáš tak 2 měsíce a jinde i rok a půl.. ale zase mají ceny podle toho.. No mě by nic jiného nezbylo, než ty prachy dát - bydlím ve Zlíně..

pajinka111
30. říj 2009

sysysy moje kamarádka byla tady a už má 2 děti a to se snažili před tím 5 let a do pul roko měla první,za dva roky další.. http://www.reprofit.cz/page.php?id=11&lang=cz dávám za pravdu gerduš ,moc si to chválí,po laparce uvidím co mi zjistí a pujdu tam taky..

sysysy
30. říj 2009

nad Zlínem jsem taky uvažovala. Já to mám do Brna tak 100 km a do Zlína cca 60km, ale protože nejezdím autkem neb jsem posera 🙄 , tak je pro mě výhodnější jezdit vlakem do Brna, tam jsem za necelé 2 hoďky. A chtěla bych jít do státního zařízení. Tentkrát jsem byla v Brně v Repormedě - bylo to tam luxusní - jde vidět, že jde o dobrý byznys a penízky se jen sypou. Tak tam už ne, tam jsem jen platila a platila.... Kámoška byla na iVF v Praze a zrovna vystihla akci na injekce zdarma k IVF, tak ji to vyšlo sakumprásk kolem 5 tisíc. A já dala 30litrů...

zakupanda
30. říj 2009

ahojky můžu se přidat k vám ,budu ted prvně brát CLOSTIL a chci se zeptat už se někumu z vás zadařilo otěhotnět s clostilem?dejte mi někdo radu zabralo to někomu z vás?ted budu brát 3-7dc 1 tabl.pak 22dc jdu na ultrazvuk tak bych chtěla znát pár infor.děkuji.

mireag
30. říj 2009

zaku, no ten UTZ by sa ziadal 12dc, nie 22... Nech dr. vidi, ci je tam nejaky folik. A potom nasadzujes duph alebo utrogestan, alebo ako..?

Mne zabral. Brala som 1tab. 5-9dc. Teraz ho ma druhy cyklus a som otehu. 🙂 Idem v utorok k dr., tak dufam, ze mi to potvrdi. 🙂
Babam pichaju pregnyl, no mne praskol folik sam. 🙂

Veeeelmi to prajem vsetkym clostilkam. 😵 🙂

pajinka111
30. říj 2009

zukupanda vítej mezi náma.. 😉 clostil tady berem skoro všechny,už hodně clostilkám se povedlo těhotnět,takže je velká šance,pokud ovšem nemáš ještě jiné problémy ,jako já a některé tady taky....na utz až 22dc ,není to pozdě?já třeba chodím poprvé tak 12dc,minule sem měla už 13dc folík narostlí,před tím ještě 17dc nebyl dost velký..chodím na utz několikrát až pokud je dostatečně velký

zakupanda
30. říj 2009

no me rekla 22dc tak nevim zda se nespletla v pondeli budu volat tak se na vše poptam,merim bt kouknete mi do grafů tamty cykly byli většinou anovulacni prpoto budu brat ted clostil

zakupanda
30. říj 2009

mireg?začínám ted prvně s clostilem

mireag
30. říj 2009

zaku, no ked budes volat, tak jej povedz, ze chces prist uz 12dc. Ja som chodila az do ovu. 10, 12, 14, 16 a 18dc mi dr. potvrdil ovu. 😉 No teplotky ti skacu, ale dufajme, ze cl. to napravi.
No a po ovu by si mala nasadit nejaky progesteron, aby si mala silnu sliznicu a babo sa malo kde uchytit. 😉

Moj graf vyzera takto.
www.fertilityfriend.com/home/29b1ac

pajinka111
30. říj 2009

zaku no ten první gragík,je anovulační určitě,aspon se tak tváří..ty další ..no možná tam i pozdější ovulace byla..uvidíš s tím clostilem co bude teplota dělat.. já beru po ovulaci utrogestan a ten mi pak teplotu zvedne,tak čekám až se na pár dní teploty sama zvedne a pak ho nasadím..určitě se dr zeptej jestli nemůžeš přijít na měření folíku dřív,většina z nás chodím několikrát až do ovulace
mireag,teplotka pořád pěkně stoupá,což svědčí o tom že se vám daří 😉

sysysy
30. říj 2009

zakupanda - taky nechápu proč UTZ až 22DC - co tam chce jako vidět?

zakupanda
30. říj 2009

mireg:no máš krásný grafík to ti takhle vyskočilo s tim clostilem?no jde oto že ted to budu prvně brát tak nevim jestli teploty skáčou víc nebo jak to vlastně je to potřebuju vyzvědět jak to chodí.není po tom třeba nějak špatně.ted právě ten poslední můj graf těch 36,9 co jsem měla to jsem úplně čučela nikdy mi to tak nevyskočilo bylo sice tak 5 dní spožděni ale zase nic tak doufám že ten clostík zabere,taky mi dok.říkala že se může brat tak prý půl roku víc né a podle UTZ se prý třeba i zvyšuji dávky je to pravda?

zakupanda
30. říj 2009

jo ještě jeden dotaz ted v sobotu začnu brát ten clostil je jedno kdy se bere nebo jak vy ho berete?ráno,odpl..???

mireag
30. říj 2009

zaku, je jedno kedy ho zoberies. Ja som ho brala vzdy poobede. 🙂

Ja som zacala merat BT, az ked som nasadila Cl., takze ani neviem, aku som mala BT bez liekov... 😅

Ano, ked na utz neuvidi ziadny folik, zodvihne ti davku. 😉

pajinka111
30. říj 2009

no dávky se můžou zvvyšovat podle toho jak to posrotou folíky,nevím jestli ten 22dc něco ještě uvidí a podle čeho posoudí jak ti folíky vyrostly a kolik..
mě po clostilu špatně není,padají mi vlasy jak hrom,to asi bude clostilem,s teplotou nic nedělá..a po utrogestanu mi špatně někdy trošku je a ten mi zvyšuje i teplotu a taky su celkem dost podobaná,když dostanu pak pregnyl tak su fakt samej bedar 😒 ..já beru 2x1,asi je to jedno kdy,ale musíš pravidelně v tu dobu

jerryjanka
30. říj 2009

ahojte kočky ja som včera zasa dostala krče ako predzvesť ms - mam dostať o 4-5 dní - tak sme si uvarili vínko - je to nahovno všetko toto snaženie - človeka to uplne vycucne 😖

zakupanda
30. říj 2009

nio ty brdo takhle mi už padaj vlasy no potěš s clostíkem 😲 ,to budu asi plešatá 😀

jerryjanka
30. říj 2009

zakupanda - budeš moderná 😀
ale aj mne viac padaju vlasy - a predtym som mavala aj návaly
a z duphastonu zasa migrény fakt aj 9 dní v kuse otras
už je to ale lepšie asi už som si zvykla 😅

dasa.77
31. říj 2009

ahoj holky.tak jsem tady opet po delsi dobe.nedocetla jsem vse,tak jestli je tady nova tehulka,hned napiste.
ja jsem se vcera konecne zaregistrovala na ff grafu.tak jsem vice v obraze.ale stejne,asi to neni 100%,protoze na UTZ byla ovulace zretelna jiz 16DC,podle grafu snad 18DC.Ja mela dva dny po sobe ibalgin,tak nevim,jestli ten mi tu teplotu snizil.Stejne MS dorazila a dnes jsem 10DC.Graf pridam do alba.

dasa.77
31. říj 2009

aaaaa,tak jsem se koukla na graf mireag..........MOOOC GRATULUJI!

dasa.77
31. říj 2009

Holky,mam prosbu.Chtela jsem si pridat do alba graf ff,ale nejde mi to.lze pridat jen fata-soubory jpg. a ten graf je jako rastovy obrazek.Poradi mi nektera,co s tim?

spagatice
31. říj 2009

Ahoj holky, mám na vás prosbu. Já i moje kamarádka máme PCO. Obě máme stejného gynekologa. Ten nám nasadil clostilbegyt. Mě v druhém cyklu zabral. Kamarádce bohužel ne. Brala ho nejdřív tři měsíce, potom půl roku nic a teď ho bude brát zase tři měsíce. Náš doktor vůbec nehlídá, jestli clostil zabere, tedy jestli se vaječníky probudí k životu. Kamarádce navíc řekl, že je to naposledy, kdy ji clostil dává, potom už to prý nebude mít cenu. Kamarádka nechce zatím na IVF z finančních důvodů, ale chtěla by jít do nějakého CARu nebo poradny, aby na ni někdo dohlídl trochu víc, zkusil jí sledovat, udělal nějaké hormonální testy, dal ji třeba místo clostilu nějaké silnější injekce, nebo třeba přidal pregnyl apod. Akorát ji zajímá, jestli se i za takové zásahy platí. Nemáte s tím některá zkušenosti? Moc vám děkuju.

dasa.77
31. říj 2009

a nebo mi poradte,jak tady muzu vlozit odkaz na graf.jsem asi debil,ale nemuzu na to prijit.piste IP.diky

sysysy
31. říj 2009

spagatice - před IVF se podávají buď injekce, na které se musí doplácet cca 5-7tisíc a nebo jiné, které jsou prý zdarma - ale nejsou tak čisté jako ty injekce. A protože při těchto injekcích může narůst i 10folíků a více, dělá se při této stimulaci i IVF, protože žádný Dr. si nevezme na triko nastimulovat pacientku a pak jí nechat ať se snaží přirozeně. Byl by to průšvih, kdyby se oplodnilo např. všech 10vajíček!!!
Za konzultace a běžné výkony jako je odběr krve apod. neplatí.
Tady posílám odkaz na jedno centrum, kde je rozepsaná úhrada:
http://www.ivfbrno.cz/info.asp?ivf=9

dasa.77
31. říj 2009

na predesly cyklus mi nejde vlozit odkaz

jerryjanka
31. říj 2009

ahoj dasi - takže si začala merať? ja som naopak tento mesiac sa vyprdla na meranie - nevstavam... bojkotujem
dosť som smutna - dnes som testovala a negat. chjo
laparka ma asi fakt neminie 😢

jaspina
31. říj 2009

Dobrý večer, tak to vypadá, že se mi rozjíždí MS ☹ Zatím jen špinění, ale už se dostavila i bolest břicha a křeče..