Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

gigi2
31. říj 2009

Ahojky, MS ani dneska nikde, bolesti břicha úplně ustaly a test je negativní.Tak nevím, co to je...

jerryjanka
31. říj 2009

tak dnes aktualizujem tabuľku ja

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........29DC /11DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........27DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........26DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........24DC(10DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
mimina321................30let............0d...........19DC/6dpo/............2x1cl........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........17DC......................2x1cl.......10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............17dc......................1x1cl.......38snažení
nela00......................32 let...........0d...........15DC.....................2x1cl.........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........10DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............9DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............9DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d............4DC/................... ..2x1cl.........39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... 4DC........................0 cl..........27 mesiacov

jerryjanka
31. říj 2009

jaspi ☹ a testila si? či si čakala?
gigi - meriaš teplotu?

sysysy
31. říj 2009

gigi2 - kámošce vyšel pozitivní test až 10 dnů po vynechání MS. Do té doby byl test pořád negativní, i když už byla těhu...

gigi2
31. říj 2009

Neměřím, možná to příští měsíc zkusím.Ale pracuju a vstávám tak nepravidelně, že to nebude k ničemu.
Dosud mi MS chodila vždy jak hodinky, 28.-29.DC.Nemůže ten cyklus být ovlivněn právě Clostilem?

jerryjanka
31. říj 2009

gigi - bola si na uzv ? potvrdili ti ovulku alebo aspon dali pregnyl? lebo ak ano tak kedy to bolo?

gigi2
31. říj 2009

Ovulka byla, to na sobě poznám.Tentokrát jsem měla takové při ní bolesti v břiše, že jsem nedošla ani do práce. 😒
No, uvidíme, pokud bych to zítra nedostala, tak si v pondělí nechám nabrat HCG a bude jasno hned.

jerryjanka
31. říj 2009

a vieš presne kedy bola ovulka? lebo dôležite je to kedy bola a odvtedy treba ratať cca 14 dní ako lutealnu fázu
ak bola neskôr napr. na 18 den cyklu tak potom aj ms sa môže oneskoriť preto sa pytam 🙂

gigi2
31. říj 2009

Přesně 14.DC

jerryjanka
31. říj 2009

aha - tak potom neviem - v podstate by to malo byť len tehotenstvo - lebo mrcha nezvykne len tak meškať jedine že by sa ti opozdila ovulka o nejaky ten den.

gigi2
31. říj 2009

A ta možnost, že by cyklus byl ovlivněn Clostilem je blbost?

alamala
31. říj 2009

Ahojky holky, tak vás zdravím po dvoudenní odmlce po prvním přihášení. Ráda bych jsem vložila taky graf a mé zkšenosti s clostíkem, ale vůbec nevím jak to děláte? Jinak se mi po 8 denním zpoždění objevila včera slabě mrcha a mám hlavně jen strach,když se mi to stalo prvně a testy byly negativní,abych nebyla náhodou těhotná a nebylo to jen špinění z uhnízdění. Mám za sebou už třetí pokus s clostikem.Doktor totiž říkal,že zkusíme poslední čtvrtý pokus a pak necháme tělo odpočinout.No a na clostiku píšou,že ho nesmí užít gravidní ženy.Poraďte prosím

sysysy
31. říj 2009

gigi2 - a měla jsi kromě Clostilu něco jiného? - např. Duphaston nebo Utroš?
Si myslím, že Clostil cyklus neprodlouží... A MS by měla vždy dorazit nejpozději do 15.dne od OVU.

alamala
31. říj 2009

měla, beru už přes rok i utrogestan! takže vetšinou to chodilo pravidelně plus mínus dva dny!

gigi2
31. říj 2009

Kromě Clostilu nic jiného.
Ne, že bych nebyla ráda, kdyby to vyšlo, ale pravděpodobnost v 1.cyklu Clostilu není asi moc velká, tak spíše mám strach, aby to nebylo něco typu cysta.

jerryjanka
31. říj 2009

gigi - praveže je to najčastejšie že sa zadari hned prvý cyklus - ak sa to nepodarí na prvý pokus dalšie su už len loteria takže možno nakoniec aj si tehula len si urobila malo citlivy testik

gigi2
31. říj 2009

jerryjanka: Já vycházím z toho, že doktor mi říkal, ať si od 1.cyklu nic neslibuju, i když folíky porostou.Prý to tělu chvíli trvá, než se s tím srovná.
Čím dál tím víc přemýšlím nad tou cystou, i vzhledem k tomu, jak moc velké folíky narostly... 😒 Ale pak zase naopak bývá falešně pozitivní test.

michamicha
31. říj 2009

spagatice: já jsem podobný případ jako tvoje kamarádka, clostil nezabral, chodím do CARu od 4/2009. Dneska (2dc) jsem píchla svojí první injekci Puregonu, dr. mi dal zatím jen 50 jednotek, což je nejnižší dávka jakou předepisuje... na UTZ jdu 9dc a podle toho jak budu reagovat, tak mi eventuelně zvedne dávku 😉

jak psala sysysy, tak jsou 3 kategorie léků (tak mi to vysvětlil dr.):
1. skupina jsou léky který hradí pojišťovna buď zcela nebo z velké části, ale nejsou moc dobré
2. skupina jsou léky, u kterých si část hradí pacientka, ale jsou dost podobné těm z první skupiny
3. skupina jsou léky, kde je vyšší doplatek pacientky, ale jsou to moderně vyráběné léky, většinou ve formě pera s velmi jednoduchou aplikací - ty mám já 😉

U prvních dvou skupin jak mi řekl dr. se musí léky míchat, ředit, atp... což si nedovedu představit, že bych si něco měla sama doma míchat 😕

a co se týče těch doplatků, tak třeba ten puregon mě vyšel doplatek za balení 2x 300 IU celkem 1500,-Kč

pajinka111
1. lis 2009

Ahojky,tak aktualizuju tabulku..ze mě je ted nesnažilka,bohužel můj chlap,ted bude minimálně 3 měsíce možná i dýl jezdit pracovně pryč na 10 dní,bohužel zrovna v době mojí ovulky a že by se to povedlo jindy moc nevěřím..takže sme se z doktorem domluvili ,že vysadím na tři měsíce clostil,pak zkusíme nasadit clostil vyšší dávku 3x1 a uvidí se..Mám prý měřit teplotu at se vidí,jak tělo reaguje bez clostilu a jestli je ovulka..No uvidím,vůbec nejsu nadšená,takže u mě dáreč do vánoc nehrozí☹

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........29DC /11DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........28DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........27DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........25DC(11DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
mimina321................30let............0d...........20DC/7dpo/............2x1cl........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........18DC......................2x1cl.......10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............18dc......................1x1cl.......38snažení
nela00......................32 let...........0d...........16DC.....................2x1cl.........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........11DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............10DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............10DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d............5DC/................... ..0cl.........38 snažení -momentálně nesnažilka
carmenuska................25 let..........0d.......... 5DC........................0 cl..........27 mesiacov

mimina321
1. lis 2009

ahoj 🙂
michamicha aj ja dostanem od car neajké injekcie len si neviem spomenúť na názov

sysysy
1. lis 2009

michamicha - takže ty teď stimuluješ na IVF? Pokud jo, neříkali ti kolik budeš za 1.IVF platit? Co tak zjišťuju informace, tak každý to má jinak... Já se hned od začátku ptala na cenu,neb jsem absolutně netušila kolik to může stát a bylo mi řečeno, že tak max.10-15tisíc. A pak jak jsem ležela po odběru vajíček na pokoji s holkama, které právě postoupili transfer embryí, tak mi říkali, že jich to vyšlo kolem 30-40 tisíc a že jim to taky nikdo dopředu neřekl. Jsem jim nevěřila, dokud jsem neměla fakturu v ruce.... Ale zas kámošku to teď naopak vyšlo velmi levně - ale byla ve státním zařízení...

jerryjanka
1. lis 2009

pajinka ☹ musime sa len spolahnuť že ten rok 2010 už konečne bude ten náš rok.
ja mam nega test takže o par dni budem na konci tabulky 😢

alamala
1. lis 2009

Ahoj holky,potřebovala bych od Vás moc důležitě poradit. Najíždím na čtvrtý pokus s clostikem a mám strach,protože si z příznaků tento měsíc nejsem moc jistá. Měla jsem osm dní zpoždění,ale pak nakonec mrcha přišla sice slabě,ale něco bylo a hlavně je mi tak divně,stále motání hlavy,bolesti v podbříšku,takové divné návaly jakože na zvracení,ale testů jsem si dělala několik a všechny negativní. Teplotu mám 36,9 takže vážně nevím jestli si mám dnes začít brát čtvrtý pokus,který mi doktor naplánoval. Je u mě i dost problém,že beru utrogestan a pamatuji si,že mi doktor tenkrát povídal,že mi může ovlivňovat teplotu,tak jsem z toho už vážně jelen.mám jen strach,co kdybych byla a začla brát tak abych něco neprovedla s plodem,když tam jasně píšou,že ho nesmí brát gravidní ženy. 😢

nela00
1. lis 2009

ala ktorý si dnes dc? nemozes ist zajtra pre istotu k doktorovi? utroš som nebrala, či ovplyvnuje teplotu neviem. ale tie testy by už boli pozitívne, keby to bolo tehu. ale radšej by som zašla k dr. niektore baby berú clostil aj od 5dc

alamala
1. lis 2009

já jsem dnes 3DC,musím se jedině objednat,nevezme mě takhe rychle.Bohužel. Taky si myslím,že snad malinko těm těhu testům můžu věřit,dělala jsem si jich více,už v průběhu spoždění a stále negativní. Já mám právě clostik brát 3 až 7DC.Takže dnes ☹ brala si ho někdy více jak tři měsíce po sobě. Chce abych si ho teď už vzala naposled a pak by jsme tělu dali oddych.

pajinka111
1. lis 2009

alamala-já měla minulí cyklus taky divnej,teploty docela hezky vysoko,grafík hezký,hodně se mi točila hlava,trošičku sem si namlouvala že snad by to mohlo vyjít,ale těhu testy dvakrát negativní a za párdní sem špinila,to sem měla teplotu ještě nahoře,pak druhý den,dost spadla..a ms hrozně silná,takovou sem neměla snad 10let..Jestli si nejsi jistá tak zajdi na UTZ,ja si vždycky pak už jistá su že se to nepovedlo☹,ted navíc několik měsícu se budeme jen mimimálně snažit,no aspon se to možná u nás ukldní psychicky..já měla ted brát 4 měsíc clostil naposled,nakonec už ten 4 měsíc ho brát nebudu a mám 3 pauzu od clostilu,ale mám měřit teploty jak funguju i bez hormonu..tak se uvidí co a jak,po 3 měsících bud zvýšená dávka clostilu 3x1 nebo laparka,nebo naopak,to se pak prý ještě domluvíme..je fakt že ze mě spadlo to napětí jestli se to tento cyklus povede..nepovede,chlap mi za nedlouho dojíždí,takže v moje plodné dny nic nebude..možná to bude psychická vzpruha..

alamala
1. lis 2009

pajinko já jsem už minulý měsíc ten třetí brla 3x1,protože ty první dva pokusy se nepovedli.teď bych měla naposledy brát to samé. UTZ mi stejně udělá až na objednání,což už bude pozdě. Já mám slabou menstruaci od té doby,co jsem začla brát anti a teď,co ji už třetí rok neberu mi musel nasadit utroš,abych nějakou vůbec měla. Sice strašně slabě,ale mám. říkal,že mám být vůbec ráda za to. Teprve třetí pokus s clostikem se mi vytvořili podle UTZ dvě vajíčka a dělala jsem si i ovul testy byla tam,tak jsem tak nejistá. Ale těhu testy byly opravdu negativní. Tak asi opravdu zkusím poslední čtvrtý pokus a pak dám tělu na nějaký čas pokoj.

jerryjanka
1. lis 2009

ja som ho brala 4 mesiace - a prave ten 4 mesiac som si tym privodila cystu
odporuča sa 3 mesiace a potom pauza

michamicha
1. lis 2009

sysysy, já nejdu na IVF, půjdu ještě 2x na IUI, ale ten puregon mi dr. dal protože na clostil špatně reaguju 😉

jerryjanka
1. lis 2009

micha a nechceš ak by iui nevyšlo skusiť nativ?