Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

michamicha
1. lis 2009

jerry a co to je? to slyším poprvý...

jerryjanka
1. lis 2009

aha no to je nativ alebo soft ivf - kedy sa nestimuluje tak aby si mala napriklad 2 folikulov ale len tak 2, 3 - clostilom alebo puregonom v malych davkach pripadne sa nestimuluje vôbec - potom sa vajka vyberu oplodnia a vložia sa
žiadne mrazenia ani nič aj hrozba ohss je nižšia

sysysy
1. lis 2009

michamicha - to mě zaujalo, že máš s Puregonem jen IUI. Já totiž na clostil asi nereaguju, ale na injekce jo. Já měla tenkrát asi větší dávku Gonalu,když mi narostlo 15 folíků, ale přemýšlela jsem, že bych chtěla ty injekce jen na stimulačku bez IVF, ale nevěděla jsem, že to jde. A s tou nízkou dávkou by jich teda mělo vyrůst jen pár? Představovala bych si tak 2-3max 😉 .
A i před IUI musí partner na spermiogram? By mě totiž zajímalo, zda mi Dr. v centru napíše injekce bez vyšetření manžela...

gigi2
1. lis 2009

MS pořád nikde a celej den migréna jak pes.... ☹ 😠

alamala
1. lis 2009

ahojky, tak to mám docela strach s tou cistou. Nechtěla jsem ten čtvrtý pokus,ale doktor mi řekl,že v tom nevidí problém,že se dá pauza až potom. Cistu zjistí doktor,nebo to na sobě poznám nějakými příznaky sama?

jerryjanka
1. lis 2009

gigi :(
a dnes si testila?

gigi2
1. lis 2009

jerryjanka:test už nemám, tak zítra ráno zkusím a pokud bude zase negativní, nechávám si udělat HCG a pokud i to bude negativní, tak razím k doktorovi.Děsím se té cysty fakt dost. 😒

jerryjanka
1. lis 2009

gigi - cysta zvyčajne praskne - mala som raz 5 cm cystu teda riadnu hrču a po mesiaci to bolo ok - toho sa neboj - možno maš len horší progesteron a bude treba dať dufik alebo agolutin

mimina321
1. lis 2009

gigi ja mám vyrobenú cystu po clostíku,jeden folikul preskol dr mi tým pádom nedal pregnyl a další už nepraskol sám mám cystu-moc dúfam že praskne sama
vo štvrtok mala 3.6cm ,sama som na to neprišla zatial to nijak necítim ale asi budem ked praskne 😔

jerryjanka
1. lis 2009

mimina - ona zvyčajne odide s MS ja som ani nevedela kedy mi praskla a fakt mala 5 cm - na 13 DC takže potom asi ešte rástla
neboj citiť to nebudeš 😉

mimina321
1. lis 2009

jerry dúfam 😉 do ms asi dorastie do celkom slušných roznerov 😝
čo už clostík mi zobrali mám po ňom vela vajok,tak snád na tú náhradu budem reagovať lepšie

gigi2
1. lis 2009

Tak myslíte, že je zbytečné tam zítra chodit?Když by nepraskla a zůstala tam, tak co se s ní bude dít dále?Na další UTZ mám jít zase až 12.DC, tak nevím, jak by to pak bylo, kdyby tam stále byla.

jerryjanka
1. lis 2009

mimina - ja by som brala mať aspon 4 vajka vždy
ale mavam maximalne dve

ereska
1. lis 2009

Ahojte cysty po clostiku sa zvyknu robit ked ho beriete kazdy mesiac ja mam vzdy medzi tym jeden cyklus pauzu aby sa mi ziadny cysta nespravila a zatial nic 🙂

mimina321
1. lis 2009

gigi tak to ti neviem povedať,aj ja som zvedavá ako to s tou mojou dopadne 😝

jerryjanka
1. lis 2009

ano je to tak po clostile sa robia cysty preto sa odporuča maximalne 3 cykly a potom pauza
gigi - zbytočne to nie je aspon ti povedia prečo neprišla ms a možno prideš s dobrou spravou 😵

michamicha
1. lis 2009

sysysy: no v centru kam chodím já, tak dělají spermio pokaždý, pochybuju, že by ti předepsali léčbu a partner by měl nějaký problém o kterém by se nevědělo...

alamala
1. lis 2009

Bohužel už jsem dnes najela na čtvrtý pokus s clostikem,tak musím doufat,že mě cysta nepotká,že to není pravidlem. Mám clostik uplně prvně, tak snad nemám tělo tolik zlikvidované. 😒

jerryjanka
1. lis 2009

alamala jasne že to nie je pravidlo - niekomu sa urobi niekomu nie - ja som to schytala po prvych 3 cykloch ktore boli ok
ale nebolo to nič - trocha to tlačilo a fakt nebolelo ani ked praskla a po ms už tam nebola 😉

alamala
1. lis 2009

a teď jsi ve které fázy?kolikrát jsi dohromady clostik už zkusila?měla si s ním někdy úspěch?

jerryjanka
1. lis 2009

ala - momentalne je to môj 5ty pokus s clostilom - na jar to boli 4 za sebou a potom som mala pauzu cele leto - kašlala som na všetko okolo plodenia proste ma to nebavilo už
a teraz som nabehla znova - od soboty budem mať 6ty cyklus s clostilom - ani jeden nebol uspešny

alamala
1. lis 2009

takže si taky měla čtyři za sebou?Dokonce i šestý cyklus a zasebou?Kolikrát se to vůbec může zkoušet,když to stále nezabírá. Doktor mi říkal,že když mi to teď nezabere,že pak je ještě možnost najed na nějaké injekce,ale nevím co to je zač,zatím jsme to podrobně neprobírali, jen že je to něco složitějšího a citlivějšího.

jerryjanka
1. lis 2009

no takto
ja som stimulovala april, maj, jun, jul
potom pauza
a teraz som začala oktober- a kedže myslim že tehu nie som tak o chvilu začina môj 6ty cyklus - zvyčajne zaleži na doktorovi kolko x ti predpiše clostil
uspešné bolo to že som vždy mala 2 foliky - až na ten 4ty pokus vtedy bola ta cysta ale inak vždy 2 foliky pekne
ale neuspechom to skončilo lebo pri mene nemam tie TT ☹

alamala
1. lis 2009

to je pravda,že asi záleží na doktorovi, kolikrát tě to nechá po sobě brát. Dávám tomu těď poslední čtvrtou šanci a pak si dám na nějaký čas pokoj.Mám pocit,že už jsem přehormonovaná.Dva foliky jsem měla až teď a dokonce se mi ukázal i pozitivní ovulační test,ale nezadařilo se a ani se nedovím proč. Brala jsem i hormony na snížení prolaktinu, ten už teď asi půl roku neberu,ale s clostikem beru ještě i utrogestan,abych vůbec měla menstruaci a kdyby se zadařilo tak aby se to vůbec udrželo.

jaspina
2. lis 2009

Dobré ráno - vidím že řešíte počet měsíců s clostilem - já teď budu najíždět na pátý a doktorka mi nechá ještě ten 6tý - do vánoc a pak laparka. Cysta zatím žádná a i když mi to bylo divné, tak mi psala holka, která to taky měla tak po sobě a právě tuším ten 6tý měsíc otěhotněla.
Jerry - netestila jsem, zatím se mrcha nerozběhla, ale v břichu cítím, že to nebude trvat dlouho.. ☹ takže test by teď byl zbytečný. Já MS dostávám až tak 30DC..

pajinka111
2. lis 2009

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........29DC /11DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........29DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........28DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........26DC(12DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
mimina321................30let............0d...........21DC/8dpo/............2x1cl........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........19DC......................2x1cl.......10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............19dc......................1x1cl.......38snažení
nela00......................32 let...........0d...........17DC.....................2x1cl.........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........12DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............11DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............11DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..............6DC.................... ..0cl.........39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... ..6DC........................0 cl..........27 mesiacov

nela00
2. lis 2009

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........29DC /11DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........29DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........28DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........26DC(12DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
mimina321................30let............0d...........21DC/8dpo/............2x1cl........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........19DC......................2x1cl.......10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............19dc......................1x1cl.......38snažení
nela00......................32 let...........0d...........17DC.....................2x1cl.........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........12DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............11DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............11DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d............6DC/................... ..0cl.........38 snažení -momentálně nesnažilka
carmenuska................25 let..........0d.......... 6DC........................0 cl..........27 mesiacov

ahojte dúfam, že je to ok 🙂

nela00
2. lis 2009

paji ma predbehla 😀

pajinka111
2. lis 2009

neli asi sme se šešly tady stejně🙂

bobi3
2. lis 2009

ahojky, ja dnes idem skontorlovať folíky, tak som zvedavá... no BT mám stále cez 37... 😒 Vôbec tomu nerozumiem, som zvedavá, čo povie doktor.

ja clostil beriem teraz len 2. cyklus, no pred laparkou som ho brala nejaké 4 cykly, no nepodarilo sa ☹ tak teraz stimulujeme zasa...