Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

slavulilienka
2. lis 2009

ahojte, môžem sa pridať? Tiež sa liečim Clostilom, síce len druhý mesiac, ale zatial neúspešne.... ☹ teraz užívam Duphaston, o dva dni končím, tak som zvedavá či sme niečo ušuľkali.. 😉 , snažím sa myslieť pozitívne, ale po ôsmych mesiacoch už akosi ani nemám silu.

nela00
2. lis 2009

bobi potom daj vedieť čo bolo na ultrazvuku som zvedavá 🙂
slavu pridaj sa do tabuľky 😉

pajinka111
2. lis 2009

bobi napiš jak si dopadla,by mě samotnou zajímalo,jak to je,jestli ti ovulka proběhla,nebo se teploty drži nahoře i před ovulkou..
slavus vítej u nás,jestli chceš do tabulky,bud se tam zapiš,nebo napiš,kolik máš let,kolik máš děti,kotikáty si den cyklu a kolik bereš clostilu

slavulilienka
2. lis 2009

nela00, pajinka 111, ste zlaté, len problém je v tom že som tu prvý krát v živote a vôbec sa tu neviem orientovať ešte, takže o akú tabuľku ide...sorry 🙂 asi som blbá že? ani neviem ako sa to tam vpisuje...help me..mám 32..dve deti dcéru 13, syna 8 a keďže mám nového partnera, chceli by sme spolu mať ešte jedno mimi..som 24DC a momentálne beriem duphaston 2x1a clostil som brala od tretieho dňa cyklu 2x1 počas piatich dní.

bobi3
2. lis 2009

jasné, určite sa hneď ozvem, keď dorazím naspäť... chystám sa tam až tak okolo jedenástej

tie BT mi stále nejdú do hlavy, lebo teraz som za sebou mala ráno 37,2; 37,1; 36,9; 37,2... 😢 a zdajú sa mi fakt vysoké

slavulilienka, správne, mysli pozitívne, osem mesiacov ešte nie je až tak veľa, verím, že sa to tiež raz podarí 😉 a možno sa už 🙂

nela00
2. lis 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........29DC /11DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........29DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........28DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........26DC(12DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
mimina321................30let............0d...........21DC/8dpo/............2x1cl........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........19DC......................2x1cl.......10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............19dc......................1x1cl.......38snažení
nela00......................32 let...........0d...........17DC.....................2x1cl.........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........12DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............11DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............11DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..............6DC.................... ..0cl.........39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... ..6DC........................0 cl..........27 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d.............24dc.....................2x1cl..........? mesiacov

slavulilienka tak vitaj medzi nami, už si v tabuľke, len doplň koľký mesiac sa snažíte 😉

slavulilienka
2. lis 2009

nely díky, si poklad, ja by som to nezvládla ...asi...a snažíme sa už ôsmy mesiac, ale s clostilom len druhý..

slavulilienka
2. lis 2009

bobi3 : díky za povzbudenie.. no a Ty ..hádam Ťa doky poteší nejakou dobrou správičkou...🙂 , dúfam že sa s nami podelíš o výsledky...držím paľuchy. 🙂

bobi3
2. lis 2009

ďakujem, sama netuším, čo ma čaká 😒
ale občas už tiež nevládzem, tie každomesačné kontroly a každomesačné sklamania ☹

slavulilienka
2. lis 2009

bobi3...no moja...ja by som o tom tiež vedela rozprávať..minulý mesiac, keď prišla mrcha...som preplakala celý deň..., drahý bol tiež hotový, on si totiž myslí , že už je starý, preto to nejde... ☹ ale lekárka v heliose nás uistila, že spermiogram nie je najhorší, že je aj pohyblivosť, aj množstvo, akurát nejaké percento nemá ten správny tvar, ale že vitamínmi by sa to malo upraviť... teraz som 24DC , bolia ma síce prsia, ale prikladám to duphastonu..už si radšej nerobím zbytočné nádeje..uvidím v stredu ho doberiem a budem čakať...čakať...čakať.

jerryjanka
2. lis 2009

slavulienka - a nevieš presne ake vysledky ma drahý? my mame tiež ten problem - s tym že ja mam ešte pco - a v januari idem na laparku kvoli priechodnosti vajcovodov
tak my mame 2% morfošku

slavulilienka
2. lis 2009

jerry..presne Ti to fakt nepoviem, ale povedala, že z toho množstva čo sme odovzdali, malo nejaké percento abnormálny tvar, ale presne aký a koľko..fakt neviem...mala by som sa o to asi viac zaujímať , no doky ma ubezpečila, že to nie je nič strašné...začala mi dávať duphaston..., tento cyklus som mala clostil, potom pregnyl a teraz beriem duphaston....je mi s tých liekov na nič, ale uvidím ako to teraz dopadne...ak znovu nič, dám si asi pauzu, lebo ich naozaj dobre neznášam..hlavne clostil..dosť mi búši srdce po ňom..som z toho trošku mimo..nejde mi do hlavy, prečo vlastne lieči mňa, keď hormonálny profil som mala v poriadku...viem, že ma potrebovala stimulovať..., len neviem či to bude mať nejaký účinok..

jerryjanka
2. lis 2009

no krajko nam toto tiež povedal tak som to brala akože v pohode - a ked som potom videla vysledky na papieri skoro ma šlahlo - take zle som ich totiž nečakala... ☹ a ked hovoria že je tam teratozoospermia ale da sa s tym otehotnieť tak to budete mať asi podobne ako my. 😒

pajinka111
2. lis 2009

Trošku jsem to ještě poopravila,at to máme postupně va tabulce 😉

Těhulky:

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........29DC /11DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........29DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........28DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........26DC(12DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........24dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........21DC/8dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........19DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............19dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........17DC.....................2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........12DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............11DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............11DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..............6DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... ..6DC........................0 cl..........27 mesiacov

jerryjanka
2. lis 2009

inak ja už mám jasno - test nega - o dva dni budem asi 1DC 😠

slavulilienka
2. lis 2009

no ja Ti neviem...ale myslím si , že keby to bolo tak zlé, tak by liečili v prvom rade jeho...či? Ja už fakt neviem, uvidíme ako to dopadne tento mesiac a ak nič, budem sa o to viac zaujímať..držím Vám palčeky...chodíte sem do MT? Ku Krajkovi?

jerryjanka
2. lis 2009

hej do MT chodime.
proste nam ked povedal že mierne zhoršene vysledky mame - ale len tvarovo a ostatne su uplne v pohodke a že s tym sa da uplne normalne otehotnieť tak som to neriešila
ale potom som si pri dalšej navšteve vypytala papier zo spg a tam boli tie 2,5% - teraz sme mali dokonca len 2% a to ma zložilo
aj ked tam maju normu myslim 3 alebo 3,5% takže tam sa to inak posudzuje - maju iny spôsob určovania morfologie
a najhoršie že aj ked sme do vitaminov dali asi 200 eur tak nič nepomohlo a vysledky sa po pol roku zhoršili 🙄

slavulilienka
2. lis 2009

No ja Ti neviem...zatial sa lekárke snažím dôverovať...vieš asi musia skúšať od najmenšieho zla...no a potom keď to už inak nepôjde, budú navrhovať hádam iní spôsob, skúsme im veriť čo Ty na to? Drahému povedz nech sa toľko v práci nestresuje..uvolnite sa..papajte všetko čo Vám príde na chuť a hádam sa to podarí..prajem Vám to...a hlavne túľte sa k sebe, keď to vy cítite, lebo aj keď to síce naplánujú, nie vždy má človek zrovna na to náladu.. 😉

zakupanda
2. lis 2009

ahojky všem tak jsem se obědnala na 12dc takže to je zařízené tak jsem zvědavá už ted jestli budou nějaké folíky musí i ten clostík zabrat 😉

jerryjanka
2. lis 2009

slavulienka - no ja dokimu verím - je to jedine centrum AR na SVK ktore ma takéto postupy ostatné hned tlačia do ivf - a tomu by som sa rada vyhla - kedže sa snažime už 2 roky - tak v januari ma čaka laparka - a potom sa zasa uvidi
či znova clostil alebo iui alebo bude treba nakoniec aj to ivf 🤐

janana
2. lis 2009

Ahoj holky!Tak zatím žádná nová těhulka? U měn tnhle měsíc asi ovulka vůbec neproběhla, pořád se teploty drží dole. Ach jo. takže tenhle měsíc pro změnu nic. ☹

bobi - a dělala si si test? Nemůžeš být těhu?

denkap
2. lis 2009

slavulilienka, ja som tiez druhy cyklus na clostile, v stredu doberiem duphaston a potom sa bude cakat. no priznaky nemam veskere-zadne, tak neviem...
snazime sa o mimco 1,5 roka, pred par mesiacmi sme skusili CAR, tak uvidime, kedy sa podari.
manzel ma nizku morfologiu podobne ako jerryjanka, nepamatam sa presne, ci dve alebo tri percenta. moj hormonalny profil bol v poriadku. tiez mi to pripada srandovne, ze mam ja jest par krabiciek liekov za mesiac. uvidime, kedy a kam sa dopracujeme...

bobi3
2. lis 2009

ahojte holky, tak už som späť z folikulometrie, mám tam krásne 4 folíky!!! Vraj vaječníky zareagovali nádherne, tak sa teším. Zajtra dostanem pregnyl a potom už to ostáva len na mne a manželíkoví 🙂 No a od 16DC duphaston.
K tej vysokej BT mi doktor nepovedal nič, že u každej ženy je to veľmi indivinduálne.
janana: takže tehu nie som, ale je to aspoň na dobrej ceste, tak uvidíme 🙂

pajinka111
2. lis 2009

bobi tak to je paráda že ti clostil tak zabral..ted už je to vás🙂,možná se ti teplota zvedla,že ti jich tak roste tolik..on některý dekteor doporučuje měření teploty,jiný ani ne,ale hlavně se musí dělat UTZ

bobi3
2. lis 2009

ďakujem, Páji, áno, vraj clostil trochu ovplyvňuje teplotu
no hlavné je, že doktor ma komplet skontroloval a všetko je tak ako má byť... teraz už to len dotiahnuť do úspešného konca 😉
až sa bojím na to myslieť, že ak to zasa nevyjde 😒

jerryjanka
2. lis 2009

jeeeeeeej 4 foliky z toho kukaju krasne dve copane alebo dvaja futbalisti - parada - tak zatial gratulujem ku krasnym folikom 😵

bobi3
2. lis 2009

ďakujem 🙂 , len aby to dobre skončilo

držte palčeky 😉

slavulilienka
2. lis 2009

denkap...tak to ho dopapáš presne keď aj ja...😀 mohlo by sa nám obom zadariť nie? 😉 Ja urobím pre to všetko, len neviem , bo mi tie pirule fakt nerobia najlepšie..fest som po nich nervná....hrozné. Akurát ma dosť bolia prsia, ale prikladám to Duphimu...už si radšej nič nenahovárm. ☹

slavulilienka
2. lis 2009

jeryjanka...neboj moja, po laparke budeš tehotná na prvý šup, ešte aby dve neboli... 😉

slavulilienka
2. lis 2009

bobi...tak od zajtra vypnúť mobily, zatiahnuť žalúzky, uvolňujúca vaňa pri sviečkach a potom šup, šup pod perinku a vyjsť až za tri dni.... 😉 prajem veľa vytrvalých vojačikov.