Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

govinda
4. lis 2009

tak ako pozerám, došla som tu taký čas, že tu už nikoho nie je ☹ . Ak budete môcť, tak mi skúste odpovedať, dobré rady sa vždy zídu 🙂 . Jo a môžem 2 clostili naraz, keď mám 2x1?

jerryjanka
4. lis 2009

govi - takto
dufik nebrzdí ovulaciu ako takú ale je lepšie ho dať na 10 dní po 2 tabletky až po ovulke
ja mavam ovulku na 14 DC a dufik od 16 DC do 25 DC a clostil 3DC-7DC
ktovie prečo ti to predpisal tak

slavulilienka
4. lis 2009

bobi, ja viem mám dve, ale s ex.... a s týmto , ktorý by si to vedel vážiť, sa nedarí.....paradox čo? ☹

dasa.77
4. lis 2009

AHOJ HOLKY.I JA CHCI DO TABULKY.TAK ME NEKTERA DOPISTE.DEKUJI

31LET.............0d................14DC....................CL2X2..............36MES OD PRVNI STIMULACE(celkem 5 let)

jaspina
5. lis 2009

Dobré ránko, tak já jsem 1DC..
Jé mihla se tu Dáša 🙂 Jak je?

bobi3
5. lis 2009

slavulilenka, jáj, tak to je niečo iné, to plne chápem... ja kým som našla toho pravého, tak to trvalo, a teraz ked už je tá správna konštelácia mať bábo, nie a nie prísť ☹ aj keď včera sme mali tichú domácnosť, takže snažilkovanie sa nekonalo 😒 dúfam len, že ešte dnes to stihneme...

govinda, dávaj si jeden ráno a druhý večer (po cca 12 hodinách), nie obe naraz

bobi3
5. lis 2009

Těhulky:

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........31DC /13DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........1DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........31DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........29DC(15DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........27dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........24DC/11dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........22DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............22dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........20DC.....................2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........15DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............14DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............14DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..............9DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... ..9DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............7dc.......................3x1cl.........4mesiac
dasa.77.....................31let............0d............15DC......................2x2cl.........36mesiacov

kkamca
5. lis 2009

ahoj holky..Koukám těhulka nepřibyla žádná ☹
Na mě něco leze,tak jdu do postýlky zas.papa

pajinka111
5. lis 2009

Těhulky:

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........31DC /13DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........31DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........29DC(15DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........27dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........24DC/11dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........22DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............22dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........20DC.....................2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........15DC.......................2x1cl..........17mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........15DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............14DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............14DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..............9DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... ..9DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............7dc.......................3x1cl.........4mesiac
jaspina......................27 let...........0d..............1DC.......................2x1cl..........7měsíců

jaspina
5. lis 2009

Kkami tak se brzo uzdrav 😉

dasa.77
5. lis 2009

ahojky,dekuji za pridani do tabulky.dnes jsem si zapisovala teplotu do grafu a znazornilo se mi tam prazdne kolecko.co to znameny,nevite? Je to tim,ze jsem merila pozdeji nez v jinou dobu,nebo ze nejspis dojde dnes k ovu? Nebo to neznamena nic? kouknete:

http://xxx.fertilityfriend.com/home/2abe9e

dasa.77
5. lis 2009

no,to se mi zase neco povedlo,ted je to spravne

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

dasa.77
5. lis 2009

JASPI,AHOJ.
Mihla jsem se tady 😎
Mam odpoledni,ale nemuzu tu byt tak jak kdyz je muj v praci.Ma dovolenou a porad neco chce podat,donest,otravuje.Dal se do brouseni zarubni a natirani.Takze ja prijdu vecer v 9 z prace a jeste zametam,protoze jeho styl uklizeni je des.Ale celkove to tady nejspis nikomu nevadi.Jen ja jsem takovy magor na poradek,nebo co.Vcera jsem uklizela skoro cely barak a on to dole v chodbe zametl,aby se nereklo.Takze se ten prach roznasel opet po celem baraku 😠

Jinak zitra jdu na UTZ,mam pocit,ze k ovulajde dojde asi fakt dnes.Chvilku me to boli,chvilku ne.Vcera jsem mela vetsi bolesti,ale podle teploty,ktera jeste nestoupla k ovulce zatim nedoslo.Ted jsem si uvarila kontryhelovy caj.Ja vim,ze Jaspince rekla doktorka,at ho radsi nepije.Ja mam ted taky kratsi MS a skoro dva dny pred jen spineni.Ale vcera mi napsala Lenca,(lenka_bohousek) ze ted pije taky kontryhel a snad diky tomu festovne citi,kdy ma ovulaci.Je fakt,ze me to taky boli az posledni 2 mesice,co ho piju.Urcite mi neublizi,navic ho nepiju uz v tak velkych davkach.Nechce se mi ho varit.Takze jsem ho mela naposledny asi pred tydnem.

Jak uz jsem psala posledne,od noveho roku koncim s hormonama,musim nechat telo trosku odpocinout,zhodit ty hnusne kila,co jsem diky tomu pribrala,zacnu na sobe pracovat a tak aspon prijdu na jine myslenky.Ale tady sem tam zajdu,at mate aktualni info.

Zatim ahoj......nikdo tu neni,tak padim

slavulilienka
5. lis 2009

čafte slečny.... 😀 neuveríte , ale som pred chvíľkou vstala.... 😕

slavulilienka
5. lis 2009

bobi...tak to mi je ľúto, že nič nebolo.....neboj, to sa uloží, vysvetlí a bude dobre....každý normálny pár občas má takéto chvíle....určite to nieje nič vážne...porozprávajte sa pekne...usmejte na seba a rychlučko ťuťu-muťu. 😉

bobi3
5. lis 2009

slavulilenka, ďakujem za povzbudenie... verím, že dnes to doženieme, len dúfam, že už nebude neskoro... brucho ma bolí ako čert, dnes som 15DC, tak ešte dúfam, že sa to stihne, ak sa do toho večer pustíme 😉
Je to strašné, že celomesačné snaženie závisí od pár hodín, keď sa to môže podariť. A mňa trochu znervózňuje aj to, že nezávisí to len odo mňa, treba na to dvoch, všetko pekne zosúladiť... 😔 A tiež ako manželíkovi pekne vysvetliť, že teraz je ten správny okamih...
A u vás nič nové? Žiadne dve čiaročky? 😅

dasa.77, ja si popri clostíku dávam Femigard 2xdenne jednu lyžičku a sliznička pekne rastie... no a tiež ma počas ovulky strašne bolí brucho ☹ Pozerám, že vy sa už snažíte pekne dlho. Na laparke si už bola?

slavulilienka
5. lis 2009

bobi...u nás to bolo cca pred dvoma mesiacmi podobne...tiež sme sa v deň D tak dosekali, že som si už myslela, že nič z ťuťu nebude, no potom sme to v noci dohnali, síce bezvýsledne ale čo už...Je to zvláštne keď je to také plánované....on chudáčik totižto vstáva o 03.00 - 03.30 do práce, takže je rád keď môže spinkať, no a keďže sme mali domácu úlohu, tak som ho samozrejme budila, tak aby nezmeškal do práce...., lenže on spal, spal a ja som sa potom rozplakala a urazila, že je mu na tom teda až tak nezáleží....no to nebola pravda, len proste mu chvíľku trvalo, kým sa preberie...no a ja som taká náramnica náramná vieš? všetko hneď aby bolo... 😒 , potom sme sa vyrevali obaja a mali sme o to krajší keksík... 🙂 , takže moja nezúfaj, nie si sama...uvidíš bude to dobré.. 😉

slavulilienka
5. lis 2009

no a k tým čiaročkam ešte...ee, myslím že sa ani tentokrát nebudú konať, lebo som dnes ráno začala slabunko špiniť, takže čakám ...tak ..max. do dvoch dní mrchu...presná ako vždy..mrcha jedna! 😖

bobi3
5. lis 2009

presne tak to bolo aj u nás včera, akosi mi nebolo do reči, bol z celého dňa nejaký unavený... a videla som na ňom, že je to to posledné, na čo myslí... mne to občas tiež pripadá, akoby som to chcela len ja, jemu akoby to bolo jedno, aj keď viem, že to nie je pravda... no chlapovi ťažko vysvetlíš, že musí teraz, lebo zajtra už môže byť neskoro ☹ no dnes to dúfam vyjde, drž palčeky 😉

špinenie ešte nemusí znamenať, že sa mrcha hlási, niekedy je práve špinenie dôkazom, že sa to podarilo... ak samozrejme netrvá dlho a nekončí krvácaním 😢 tak držím palčeky, možno to predsa len vyšlo 😉

slavulilienka
5. lis 2009

budem moja, budem...a už nebuď smutná...určite to dnes bude stáť zato...uvidíš... hlávku hore. 😉

a to špinenie.......no uvidíme....už nech je ako má byť. 😉

jaspina
5. lis 2009

Dáši tak to máme stejně - já taky do konce roku, ale pak laparka. A normálně jak jsem kontryhel pila, tak jsem místo MS jen víc špinila a teď jsem ho před měsícem a něco vysadila a začala pít čaje od Diochi a dostala jsem to po dlouhé době hodně - a když jsem byla na UTZ ten 12DC, tak byla nižší a pak za 3 dny krásně dorostla - i doktorka říkala, že je pěkná. Tak mě to asi fakt vyhovuje víc.. Ale co, už na to stejně prdím - na testy, na všecko. Do konce roku to dozobu, ale už to nemíním řešit.

janana
5. lis 2009

zdravím všechny.

bobi - to zná, velice dobře. Taky mi přijde, že se skoro vždycyk, když je ten den D pohádáme. Asi je to tím napětím, že musíš a vlastně se ti ani nechce a ten stres aby se to stihlo - hrůza!!!!! Sem ráda že už to mám za sebou, už tohle počítání a snažení na povel fakt nechci. Plus mínus si dáme sexík kolem půky cyklu a tím to hasne. Určitě už to nechci takhle hrotit.

nela00
5. lis 2009

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........31DC /13DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........31DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........29DC(15DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........27dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........24DC/11dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........22DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............22dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........20DC/3dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........15DC.......................2x1cl..........17mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........15DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............14DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............14DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..............9DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... ..9DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............7dc.......................3x1cl.........4mesiac
jaspina......................27 let...........0d..............1DC.......................2x1cl..........7měsíců

ahojte krásky, doplnila som moje dpo 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/n

jaspina
5. lis 2009

Jak jste psaly o tom špinění.. Já jsem 27DC slabě špinila, pak nic a MS se rozběhla až 31DC - test samozřejmě negativní. Nevíte čím by to mohlo být?

bobi3
5. lis 2009

janana, je to ako na potvoru, po iné dni v mesiaci sa od seba nevieme odtrhnúť a keď vieme, že teraz by sme mali, je to také nijaké... môj manžel sa ma vždy opýta, čo povedal doktor, že kedy sa máme snažiť, on to myslí dobre, no to podvedomie, že dnes musíme, je pre mňa aj dosť ponižujúce. Bodaj by sa nám to čo najskôr podarilo 😖 Ja tiež už občas nevládzem... a často mám sto chutí sa na to vykašľať... no keď si predstavím ako poctivo som užívala clostil, potom sono, pregnyl a stále kontroly u dokiho, pripadá mi to strašne nespravodlivé, že práve v ten najrozhodujúcejší okamih sa akurát medzi nami niečo udeje a celé to spravíme len z akejsi povinnosti... ja by som rada, keby sa naše bábo narodilo z krásneho láskyplného splynutia, ktoré si obaja užijeme, a nie takto ☹

slavulilienka
5. lis 2009

bobi....už sa netráp....a takýto poznáš? " Hovorí blondínka blondínke:
- bola som si dnes robiť tehotenský test.
- a boli ťažké otázky???

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa už usmej.....pa

bobi3
5. lis 2009

si zlatá, ďakujem za povzbudenie 😉 už sme si to s manželom vysvetlili, tak dúfam, že sa nám to dnes už podarí

len trochu nerozumiem, prečo mi doki kázal snažilkovať dnes, v sobotu a pondelok... Pregnyl som dostala 13DC a snažiť sa máme 15, 17 a 19DC... nie je to už neskoro? dnes má už aj dosť pobolieva podbruško, takže ovu asi došla... Na folikulometrii 12DC vravel, že mám krásne 4 folikuly, no veľkosť mi nepovedal. Verím mu, že to odhadol správne a nič sme neprešvihli... ☹

neviete, ako to je, keď sú folikuly 4... prasknú naraz, alebo je to rôzne? 😝

slavulilienka
5. lis 2009

neboj je malá pravdepodobnosť že to budú štvoričky, aj keď nikdy nehovor nikdy..... 😀 a neboj nesústreďuj sa na to , či je alebo nie je neskoro....skrátka dnes dajte ťuťu-muťu a uvidíš....držím paľúch.

bobi3
5. lis 2009

štvoričky? to snáď nie 😝 ale dvojičky by som aj brala 😉

govinda
5. lis 2009

ahojte kočky.
Ďakujem za odpovede.
A pichali vám aj Pregnyl alebo niečo, ale praskol folík sám?