Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
5. lis 2009

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........31DC /13DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........31DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........1DC...........4x1cl........22 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........27dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........24DC/11dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........22DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............22dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........20DC/3dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........15DC.......................2x1cl..........17mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........15DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............14DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............14DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..............9DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... ..9DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............7dc.......................3x1cl.........4mesiac
jerryjanka..................26let............0d.............1DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina......................27 let...........0d..............1DC.......................2x1cl..........7měsíců

jerryjanka
5. lis 2009

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........31DC /13DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........31DC........................?cl..........0 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........27dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........24DC/11dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........22DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............22dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........20DC/3dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........15DC.......................2x1cl..........17mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........15DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............14DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............14DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..............9DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... ..9DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............7dc.......................3x1cl.........4mesiac
jerryjanka..................26let............0d.............1DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina......................27 let...........0d..............1DC.......................2x1cl..........7měsíců

jerryjanka
5. lis 2009

sorry že 2x ale z prveho som sa nevymázla a som tam 2X - a schizu zatial nemám

slavulilienka
5. lis 2009

bobi..no ja som sa tiež dosť bála tento cyklus, lebo keď som bola na UTZ, tak mi moja dokča povedala, že mám tam dva pekné foliky, že či nebudú aj dve naraz 😕 .....jój je to pekné,ale mne by celkom stačilo aj to jedno..... aj suseda si so mňa uťahuje, že či má kočík odložiť, bo ona má dvoch chalanov... 😉

govi: mne pichnú vždy pregnyl, aby vedeli načasovať keksíkovanie.... 😉

jerryjanka
5. lis 2009

jaspi tak začiname znova spolu kukam

sysysy
5. lis 2009

je to fakt na mašlu pořád se sledovat.... Dneska jsem manželovi řekla, že po Novém roku jdeme na 100% do centra a víte co mi řekl? že proč to hrotím, že kdybysme sexikovali každý den, tak už dávno mimi je!!! No nezabily byste ho? 😠 Já nemám rok ovulaci a on mi řekne toto....prý si tu ovulaci psychicky blokuju....to určitě...hormony mám rozhozené od 16 roků a v 16 rokách jsem asi tak měla potuchy co to ovulka je 😕

jerryjanka
5. lis 2009

sysy - to su chlapi - na všetko maju svoje vysvetlenia a svoj čas - ktory je diametralne odlišný od toho nášho zmýšľania.
tiež by som niekedy muža zabila - no čo s nimi narobíme.
treba asi im to dať prečitať čierne na bielom že je to nahovno a samo to nepojde

nela00
6. lis 2009

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........31DC /13DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........32DC........................?cl..........0 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........28dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........25DC/12dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........23DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............23dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........21DC/4dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........16DC.......................2x1cl..........17mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........16DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............15DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............15DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............10DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... .10DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............8dc.......................3x1cl.........4mesiac
jerryjanka..................26let............0d.............2DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina......................27 let...........0d..............2DC.......................2x1cl..........7měsíců

dobré ránko 🙂

jaspina
6. lis 2009

Dobré ránko všem. Konečně pátek - tak aspoň něco pozitivního 😉

denkap
6. lis 2009

To je sice krasne, ze je piatok, ale nie je krasne to, ze som dnes na teste nasla len jednu /.takze ani sa mi nechce tesit na vikend 😠 radsej by som mala pondelok a pozitivny test 😝

bobi3
6. lis 2009

krásno ránko všetkým
slavulilenka, tak včera sme sa do toho pustili 🙂 , hneď ako sme došli z roboty, len neviem prečo mám stále pocit, že to už bolo neskoro... stále nerozumiem prečo mi doki povedal, že sa snažiť máme vo štvrtok, keď v utorok som dostala pregnyl... 😕 ach jaj, kým sa to podarí, ja budem môcť ísť tuším spraviť štátnicu z gynekológie 😀

denkap, neboj, možno v pondelok bude pozitívny 😉 držím paľuchy

sysysy, presne to bolo aj u nás, vraj sa tým moc zaoberám a o ničom inom sa už nedokážeme baviť, len o dieťati... že on na povel keksíkovať nevie apod... ja ho plne chápem, len čo mám spraviť? už rok a pol sa snažíme, podstúpila som už fakt všeličo možné a stále nič... chlapi to ale nepochopia 😒 tak je to

nela00
6. lis 2009

bobi ja som dostala minule pregnyl a snažiť sme sa mali až o dva dni, lebo folík mal len 16mm, tak asi aj tvoje boli také 😉
denkap nechceš sa vložiť do tabuľky? 🙂 ktorý si dpo?

bobi3
6. lis 2009

nela00, jej, ďakujeeeem, povzbudila si ma, ešte teda máme nádej 😉 veď doki asi vie čo robí, nie? ale vám sa to asi nepodarilo, že? ☹ pozerám, že ty si na tom podobne ako ja, aj vekom, aj sa snažíte približne takú dobu ako my 🙂

jaspina
6. lis 2009

Bobi i mě říkala doktorka, že nejlepší je snažit se 36hodin od Pregynlu - ale ta druhá zas říkala, že snažit se po 3-5 dnů po pregnylu, takže v pohodě 😉

denkap
6. lis 2009

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........31DC /13DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........32DC........................?cl..........0 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........28dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........25DC/12dpo/............2x1cl...........12mesiacov
denkap.....................30r .............0d............25DC /13dpo/.........2x1cl...........18 mesiaacov
janana......................28 let...........1d...........23DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............23dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........21DC/4dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........16DC.......................2x1cl..........17mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........16DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............15DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............15DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............10DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... .10DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............8dc.......................3x1cl.........4mesiac
jerryjanka..................26let............0d.............2DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina......................27 let...........0d..............2DC.......................2x1cl..........7měsíců

tak som sa sama pridala do tabulky 🙂

sysysy
6. lis 2009

bobi - ovu bys měla poznat podle "šílené" bodavé bolesti. Když jsem měla moji poslední OVu v únoru, tak jsem bolestí myslela, že zdechnu a že mě to roztrhne. Trvalo to tak 3-4 hoďky a pak už to bylo OK. A pak by se mělo snažit ještě během 12hodin.
JInak dneska po obědě jdu na UTZ 15DC - jestli folík trochu povyrostl. V úterý měl jen 9mm.... A co jsem to tu četla, že se dává Pregnyl i když je folík jen 16mm - že by měl ještě dorůst??? TO mě přijde nějaké divné, přece každému roste jinou rychlostí, jako jasně že může dorůst, ale co když ne? Co když pregnyl praskne vajíčko, které nebude schopné oplodnění?

denkap
6. lis 2009

ja ovu necitim,
teraz, ked beriem clostil, tak ma trochu boli brucho, ale nie par hodin, ale par dni, ked mi vajka rastu... ale neviem presne odhadnut, kedy ovu nastala...
prvy cyklus s clostilom som mala jeden folik, ak si dobre pamatam tak 18mm a dr mi dal pichnut pregnyl az na druhy den, vraj vten den by bolo skoro...
druhy cyklus som mala dva foliky, tak som sa potesila, ze by to mohlo vyjst, ked je dvojnasobna sanca, a dnes ma sklamal negativny test 😠 vtedy som mala na UTZ oba foliky 21mm, tak mi pichli pregnyl hned.

bobi3
6. lis 2009

sysysy, presne to mi tiež nie je jasné... ak ešte folík nemal dostatočnú veľkosť, prečo mi potom napriek tomu pichol pregnyl? Nie je to pravidlo, že pregnyl účinkuje do 24 - 36 hodín? a čo ak folík dovtedy nedorastie? som z toho jeleň 😖
ale podľa toho čo píšeš, tak som ovu mala včera (cca 37hodín od pregnylu), dopoludnia ma neskutočne bolelo brucho, aj ma tak divne nafukovalo, popoludní to trochu ustalo... no a keksíkovali sme večer o pol siedmej... tak dúfam, že sme to stihli 😉 no a dnes ešte stále ho trošinku cítim

držím palčeky na tvoje UTZ 😉

bobi3
6. lis 2009

denkap, ja ovu odhadujem len podľa bolesti, napr. hlien tiež moc nemám, takže je to komplikované... a na meranie teploty som už rezignovala 🙄
ja som na poslednom sone mala folíky 4 a všetky boli k svetu, tak tiež dúfam, že by to tentokrát mohlo vyjsť 😨

nela00
6. lis 2009

denka akú mávaš lf?

denkap
6. lis 2009

co je to If?

nela00
6. lis 2009

luteálna fáza - počet dní od ovuly do mrchandy

sysysy
6. lis 2009

bobi - to tě teď bolí ta "jizva" po folikulu. I mně to tak dělá. A si myslím, že jste to vystihli dobře.
A s tou velikostí tomu taky nerozumím. My třeba zplodili malou 30DC. Takže podle toho soudím, že folíky rostou každému úplně jinak. Mě by technicky zajímalo, jestli moje folíky rostou od začátku cyklu šnečím tempem, nebo se třeba 20DC vzpamatují a začnou růst rychlostí blesku. Toto je fakt pro mě záhada. Z UTZ mám strach, tajně, doufám, že by mohl mít aspoň 15mm - to by byla jistota, že se tam vůbec něco děje a tento cyklus by mohla být ovulka. No, pak písnu, jak jsem dopadla.
A včera mi volala kámoška, že je těhulka!!! - snažili se asi 4 roky, nakonec podstoupila IVF a teď napotřetí jim to vyšlo. Včera testla a byly tam 2 čárky!!! Hurááááááá 😎 😎 😎

denkap
6. lis 2009

jaj, ta skratka mi nic nehovorila 🙂
normalne som mala okolo 14 dni, ale teraz - prvy cyklus s tabletkami som dostala mrchu piaty den po vysadeni duphastonu, co bolo nejakych 16 dni. uvidime, kedy dorazi v druhom cykle s tabletkami

bobi3
6. lis 2009

sysysy, tak to je dobrá správa, hlavne pre nás všetky snažilky, raz to predsa musí vyjsť!!! a kámoške blahoželáme 🙂
trochu si ma povzbudila, ďakujem, snažilkovať ešte máme v sobotu a potom v pondelok... to ešte stále budem mať plodné dni? 😕

sysysy
6. lis 2009

bobi - v sobotu si myslím, že už je pozdě. Ta OVu bolest značí, že folikul praskl a vyvrhlo vajíčko i s tekutinou ven. A vajíčko má cca 12 hod. na to, aby se spojilo se spermií a putovalo dál do dělohy. Pak už je pozdě.

bobi3
6. lis 2009

sysysy, veď aj ja si to myslím, len ak boli folikuly 4, prasknú všetky naraz alebo postupne? čo ak ešte niektorý praskne dnes alebo zajtra?

sysysy
6. lis 2009

bobi3 - si myslím, že dávka Pregnylu je tak silná, že praklo všechno. Ale to je jen můj názor.

bobi3
6. lis 2009

sysysy, asi áno, aj ja si to myslím, a hlavne bolelo to ako čert ☹ len prečo potom máme skúšať ešte zajtra a v pondelok? hm 😒
pozerám, že ty si dnes 15DC... budeš brať aj duphaston? od kedy? ja by som mala oddnes, len neviem, či nezačnem až zajtra, vraj to blokuje ovulku, a dnes ešte asi mám nejaké jej pozostatky

denkap
6. lis 2009

mozno vam chce doktor dopriat sexik, aby sa zvysili slovenske statistiky 😀
asi treba dat na svoje pocity a bolesti a tak, ked kazdy doktor hovori inak...