Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
6. lis 2009

hej, aj ja si myslím, že on to nemôže až tak presne vedieť, skôr to ja pocítim na sebe, či sa už ovu spustila či nie 😉

sysysy
6. lis 2009

tak už mám UTZ za sebou...a z výsledku jsem rozčarovaná 😒 - sliznici mám krásnou - 9mm (v úterý měla 4mm), ALE folík narostl jen o trochu - na 11mm a Dr. řekl, že zítra musíme bezpodmínečně píchnout Pregnyl a spustit ovulaci. Jsem na něj zůstala hledět jak na zjevení, co mi to vykládá, vždyť folík je dle mě malý a když je malý, tak je nezralý, ne???, tak jsem mu to i řekla, že to vajíčko přece nebude schopné oplodnění, tak mi řekl, že šance JE. Sice menší, ale JE!!! Jsem mu říkala, ať folík necháme do pondělí ještě narůst a on nekompromisně že NE, že v pondělí už bude pozdě. Maximálně to lze píchnout ještě v neděli dopoledne. Pak už je prostě pozdě, že to už může být po ovulaci. Holky, já tomu vůbec nerozumím!!!!!!!

govinda
6. lis 2009

ahojte kočky.
Mne Pregnyl ani nepredpísal a tak som vlastne zvedavá, či vôbec ovulka príde po Clostile aj sama alebo čo. Keď lekári robia také cirkusy s Pregnylom, že kedy pichnúť ... prečo mne nepredpísal žiaden pregnyl?

govinda
6. lis 2009

sysy, a ako si myslela to, že v pondelok by už bolo neskoro - teda podľa lekára? Že by folík nepraskol alebo že by praskol sám alebo prečo? Nerozumiem 😒

sysysy
6. lis 2009

govinda - to já právě taky nechápu, proč v pondělí už bude pozdě 😒 Vždyť když by praskl sám, tak jaký je rozdíl mezi samovolným prasknutím a prasknutím po Pregnylu? Si myslím, že žádný. Pregnyl přece nezvyšuje šanci na otěhotnění. Leda mě ještě napadlo, že se Dr. bojí, aby se nezměnil v cystu (v životě jsem ji ale neměla). Jsem z toho jelen, hlava mě třeští, jak se tu na netu snažím zjistit, kdy se pozná, že je zralé vajíčko schopné oplodnění. Všude se píše, že praská od 16mm - ale to přirozeně, Pregnyl mu teď pomůže a praskne. Ale jak mám vědět, jestli je zralé? Záleží tolik na velikosti? Zítra budu 16DC a ovu dojde tak 17-18DC. Tak to už by mohlo být vyzrálé - nemyslím velikostně, myslím stářím. Ach jooooooo ☹ ☹ ☹

alamala
6. lis 2009

Ahojky holky,taky jsem z toho pregnylu jelen. Doslechla jsem se něco takového až tady od Vás,že existuje něco co dokaže prasnout folikul. Vůbec mi doktor nic takového neříkal. Já jdu v pondělí na UTZ,tak jsem zvědavá a zároveň mám strach jestli tam nějaký bude a co sliznice, mívám ji většinou když mě prohlíží 11DC 5mm,mám s tímhle také problém,tak už abi moc nedoufám ☹

govinda
6. lis 2009

Ja som clostil už brala pred dvoma rokmi a vtedy mi pichli pregnyl aj keď folík nebol taký veľký ako mal byť, ale proste mi ho pichli, lebo išiel víkend. Ovulka potom prebehla niekedy v nedeľu. Teraz budem bez pregnylu, tak uvidím, či ovulka príde alebo nie 😒

dasa.77
6. lis 2009

Ahojky.Folikuly by mely rust u zdrave zeny od 12DC,coz je vetsinou prvni kontrolni UTZ,2 mm za den.Praskne az je vetsi nez 18mm,ale muze mit i 30mm.To uz je mega.Pregnyl pomaha k uzrani vajicek,nasledne folikul praska.Dalsi mensi,co nestihly dorust zanikaji.Jen ve vyjimecnych pripadech se stane,ze dozraji treba 2,3 vajicka najednou a dojde k oplozeni.Ale aby dozrabala a praskaly postupne,to myslim neni mozne.Jakmile prvni praskne,ostatni maji stopku.Foliku je pri stimulaci vetsinou vice nez 6,nektere jsou velikostne tretinou od dominantnich.Kdyby dozravala postupne i ty nejmensi,zena by bala plodna asi tak deset dni.Adeset dni mit ovulku,no potes 😀

Ja jsem dnes byla na UTZ,ovulajda zatim neprobehla,snazili jsme se vcera,dnes nam to nevyjde,tak az zitra.Snad nebude pozde.Pregnyl jsem dostala skoro v 11.Tak se uvidi.Cestou z prace jsem mela neskutecne bolesti.Ted jeste neco citim,ale nehybu se,uz asi dve hodiny sedim u compu.To az vstanu,budu vedet,jestli to byla ovu,nebo ne.Pokud bolesti ustaly tak nejspis ano.BT stale merim,a myslim si,ze mi to pomaha.Zbytecne se nesnazime moc brzo,setrime na poradny "zastrik". 😀

Tak se mejte a zitra ahoj

dasa.77
6. lis 2009

bobi.........ja mam laprku za sebou letos v dubnu

dasa.77
6. lis 2009

laparku

zakupanda
7. lis 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda,co myslíte na můj graf je před ovulkou?

zakupanda
7. lis 2009

mmt to není co potřebuju

dasa.77
7. lis 2009

zakupanda..........tezko rict,jestli uz je tesne pred ovu.Koukni na muj graf,pokles jak hrom a stale nic,zadny vzestup.Ale bolesti jsem mela nejvetsi vcera kolem 21h.Ted jsou taky,ale mensi.Pregnyl vcera kolem 11h.

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

kkamca
7. lis 2009

čaau holky..
Dášo tak jak je?

nela00
7. lis 2009

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........31DC /13DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........33DC........................?cl..........0 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........29dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........26DC/13dpo/............2x1cl...........12mesiacov
denkap.....................30r .............0d............26DC /14dpo/.........2x1cl...........18 mesiaacov
janana......................28 let...........1d...........24DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............24dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........22DC/5dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........17DC.......................2x1cl..........17mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........17DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............16DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............16DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............11DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... .11DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............9dc.......................3x1cl.........4mesiac
jerryjanka..................26let............0d.............3DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina......................27 let...........0d..............3DC.......................2x1cl..........7měsíců

ahojte 🙂

pajinka111
8. lis 2009

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........31DC /13DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........34DC........................?cl..........0 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........30dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........27DC/14dpo/............2x1cl...........12mesiacov
denkap.....................30r .............0d............27DC /15dpo/.........2x1cl...........18 mesiaacov
janana......................28 let...........1d...........25DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............25dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........23DC/6dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........18DC.......................2x1cl..........17mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........18DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............17DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............17DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............12DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... .12DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............10dc.......................3x1cl.........4mesiac
jerryjanka..................26let............0d.............4DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina......................27 let...........0d..............4DC.......................2x1cl..........7měsíců

sofokleska
8. lis 2009

ahojte chcem sa spytať,či sa davate zaočkovať proti chripke aj ked beriete clostil?je to dobre alebo radšej nie?

mimina321
8. lis 2009

ahoj kočky 🙂 tetila som a zase nič 😔 očakávam kedy dorazí mrcha

bobi3
9. lis 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........32DC /14DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........35DC........................?cl..........0 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........31dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........28DC/15dpo/............2x1cl...........12mesiacov
denkap.....................30r .............0d............28DC /16dpo/.........2x1cl...........18 mesiaacov
janana......................28 let...........1d...........26DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............26dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........24DC/7dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........19DC.......................2x1cl..........18mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........19DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............18DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............18DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............13DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... .13DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............11dc.......................3x1cl.........4mesiac
jerryjanka..................26let............0d.............5DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina......................27 let...........0d..............5DC.......................2x1cl..........7měsíců

krásne ráno a hor sa do nového týždňa... dúfam, že tejnto už budú nejaké tehulky... 😉

bobi3
9. lis 2009

mimina321, to ma mrzí, no možno je ešte skoro, brala si aj duphaston?

dasa77, a aký bol záver laparky? lebo to už máš pol roka odvtedy a stále nič? 😒 ja som bola v septembri a tiež stále nič 😒 uvidíme tento mesiac

sysysy, pregnyl sa pichá presne kvôli tomu aby nevznikla cysta, to znamená aby folík určite praskol... a ako? bola v nedeľu ovu?

mňa už od 15DC pobolieva podbruško, tak zvláštne, akoby som mala dostať mrchu, žeby ovu tak dlho trvala? dnes som dokonca spozorovala aj taký zvláštny mokrý hlien 😨 Som z toho tiež jeleň, lebo folíky som mala 4, pregnyl som dostala 13DC...

monulkab
9. lis 2009

Ahoj holčiny, chtěla bych se zeptat, jestli některá měla po užívání clolstilogegytu problémy s cyklem??? brala jsem clostilobegyt 5 dní 2xdenně, pak přišel pregnyl, IUI a utrogestan, IUI bylo 2.10. od té doby nemám ms....dělali mi už 2x odběr krve na hcg, oba případy negativní, píchli mi agolutin, je to už týden a pořád nic...stalo se některé z vás něco podobného? měla jsem vždy pravidelný cyklus, nechápu proč mě to tak rozhodilo....

mimina321
9. lis 2009

ahoj 🙂 bobi brala som utroš,skoro asi nie mala som ovu 13dc ☹
dnes sme absolvovali genetiku o 6 týžd.budú výsledky
už aby dorazila ms,nech môžme začať s injekciami

sysysy
9. lis 2009

bobi3 - už jsem 48hodin po Pregnylu a ovu ještě nedorazila!!! Si myslím, že bych ji 100% poznala podle obvyklé ovu bolesti, která ovšem zatím nedorazila. Ani ovu hlen ☹ BT jsem měla celý cyklus 36,5, pak teď 2 dny 36,7 a dnes ráno opět 36,5 - tak buď se konečně schyluje k ovu, nebo na mě prostě Pregnyl nefunguje 😕
A štve mě to, s manžílkem jsme se poctivě po 2 dny tulili a zřejmě zbytečně....a dneska už se mě teda fakt nechce 😖 , ještě jdu do cvičení, tak to budu večer úplně KO...

Holky, za jak dlouho po Pregnylu jste měli ovu bolesti?

sofokleska
9. lis 2009

ahojte,ak možem tak sa k vam pridam do tabulky
sofokleska.................................24r.........................0d..............1DC.........1x1cl..........15mesiacov

govinda
9. lis 2009

ahojte, aj ja sa chcem pridať do tabuľky

govinda .........................29r....................Od....................11DC.......2x1cl............11mesiacov

monulkab, ja keď som brala clostil a duph. pred dvoma rokmi, tak som aspoň vtedy mala cyklus normálny, že cca 30 dní, aspoň vtedy mi mrcha nemeškala. Takže takús skúsenosť nemám. A ultrazvuk čo? Ovu normálne prebehla? Lebo ak áno, tak predsa luteálna fáza nemôže byť taká dlhá, nie?

alamala
9. lis 2009

Ahojky,tak jsem dnes byla na UTZ a nevim jestli mám být spokojená 😒 Poslední čtvrtý pokus s clostikem vychází zatím nejlépe,jsem dnes 11DC a jsou tam čtyři vetší folíky 11, 13,14 a 16 mm,dr.říkal,že by dříve jak za tři dny ovu testy nedělal,že musí ještě vyrůst,jen mám opět problém se slabou stěnou sliznice. Nevíte náhodou některá co jíst či pít,aby sliznice zesílila.Ještě mě posílá na krev,že prý se z ní zjistí,zda ovu proběhla,jen mám problém,že 15 den nasazuji na 10 dní utroš a řekl ať si ho posunu,aby mi neovlivnil výsledky. Takže nic moc,budu v tom mít beztak zas hokej ☹
Jinak jsem se ho také ptala na pregnyl a říkal,že ten je pouze na to,aby folík praskl a že nijak neovlivňuje dozrání,takže nevím jestli mě netahá za nos.Každopádně mi ho nenabídl,ikdyž je jasné že je to v mém případě 11DC předčasné.

dasa.77
9. lis 2009

Ahoj holky.
BOBI.......................od laparky ubehl pul rok a stale nejsem tehu.

SYSY......................ja jsem dostala pregnyl v patek,bolesti jsem mela jeste vcera,ale nejvetsi v patek vecer.Ovu se mi stale jeste nevyznacila,teplota nestoupa. ☹ Dnes budeme jeste sexovat,at je jistota,ze se trefime.

Utrogestan jsem jeste nenasadila,pockam jeste do zitrka,podle ranni teploty.Pokud stoupne aspon na 36.7 ,budu vedet,ze je po ovu a zacnu ho brat.

zakupanda
9. lis 2009

já se taky přidávám s troškou do mlýna,dnes jsem byla na UTZ 12dc po první dávce clostíku a dopadla jsem tak že sliznice je prý zcela v pořádku a na levém vaječníku mám cca 3 folíky s toho jeden pěklně velký 17mm prý je to pěkné mi dr.řekla na pravém není nic a 22dc jdu na krev na progesteron aby se zjistilo zda u mě dochází k ovulce.tak se chci zeptat za jak dlouho můžou být tak ty výsledky s krve protože mám předepsaný recept na další clostík a pak aš prý budou výsledky tak mi řeknou zda zvýšit dávku či né,ale dok.si poznamenala,že budu brát 2+1tabl. to je asi normální pak ta zvýšená dávka?předem děkuji všem za odpovědi