Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

denkap
10. lis 2009

slavulilienka, moze to zacat aj prilozenim ruky niekam 😀

kraskanz, nemusis sa bat navstivit car, ja som problem zatial neriesila s gynekologickou, ale sli sme rovno do CARu, lebo sme chceli mat vysetrenia obocho naraz...

slavulilienka
10. lis 2009

no moja...veď z Teba dušu vytrasie... 😀 , tak ale super že je taký výkonný....môjho musím riadne prehovárať na druhé kolo... 😉 povedal, že on už je postarší pán... 😀 že ho musím šetriť....tak veľa usilovných bojovníčkov Vám prajem.. 😉

kraskanz1
10. lis 2009

a v ktorom meste ako to tam chodi ja si neviem predstavit co mam robti ake papiere vybavit a tak..alebo lent ak pridem ??? ☹

denkap
10. lis 2009

bobi, dik za podporu, vyrevala som sa piatok pri negativnom teste, teraz uz ficim v pohode.

my chodime do heliosu v martine, netreba tam doniest nic, iba sa telefonicky objednat na konzultaciu a tam spravia vsetky potrebne vysetrenia a podla toho urcia postup... ak budes chciet nieco vediet, kludne sa spytaj, ak viem, odpoviem 🙂

slavulilienka
10. lis 2009

denka...no veď o tom nepochybuj...to tým začne... 😀

kraskanz1..nevzdávaj sa...v Care Ti určite pomôžu viac...teda podľa môjho názoru..majú viac skúseností a posledujú si Teba aj drahého...nastavia liečbu a uvidíš...bude to len a len lepšie....mysli pozitívne...aj ja som sa to tu naučila...držkám paľuchy.. 😉

bobi3
10. lis 2009

ja všetko riešim s mojim gynekológom, žiadne CAR... aj clostil, aj pregnyl, aj folikulometrie, aj spermiogram... jedine som bola na laparke na Antolskej u jeho kámoša...
😝

kraskanz1
10. lis 2009

snazim sa to nevzdavat je ale dneska velmi zle ...on mi uz spominal CAR ale ja neviem jednoducho sa bojim ze aj tam sa mi to nepodari a berem to ako poslednu moznost ked uz vsetko zlihalo ...no a ked sa to tam nepodri tak potom uz nikde a neviem co spravym potom

slavulilienka
10. lis 2009

ja Ťa chápem...ja mávam takéto stavy už dosť dlho, vždy keď príde mrcha..., ale potom si poviem, že to nesmiem tak rýchlo vzdať a akosi ma to nakopne...neviem, nepoznám Tvoj príbeh, tak sa mi zle posudzuje..., ja som šla do Caru hneď ako som nadobudla pocit, že niečo nie je v poriadku...a potvrdilo sa mi to...moja gynekologička sa mi zdala akási spomalená..o všetko som ju musela akoby prosíkať...nič nenavrhovala sama od seba...tak preto som sa rozhodla pre Car...nehovorím že všetci sú takýto, no Ty musíš vedieť či si s postupmi svojej lekárky spokojná, alebo chceš niečo viac....no myslím si , že za opýtanie nič nedáš...a rozhodneš sa sama , čo Ti nakoniec vyhovuje viac... 😉

bobi3
10. lis 2009

môj gyndoš je v tomto super, hneď sa toho chopil... dúfam, že to s ním aj dobojujem do úspešného konca 🙂 on je aj pôrodník, takže by ma rodil on... ako už uvažujem o pôrode, že? 😀

slavulilienka
10. lis 2009

super , že máš takého starostlivého..., ale myslím ,že to je aj tým, že je aj pôrodník...má asi iný prístup k pacientkám...a je super , že máš vopred vybaveného pôrodníka...máš výhodu... 😉 a pokojne o pôrode uvažuj, lebo aj to príde... nebojkaj. 😉 cítim v kostiach, že sa Vám to podarilo...fakt....som Ti asi nepovedala, že som sa narodila v piatok trinásteho a ešte k tomu na Luciu...? Takže som taká malá bosorka... 😀 😉 bacha na mňa. 😀

kraskanz1
10. lis 2009

je to hrozne vzdy som dufala ze stacia nejake lieky ktore ma trochu nakopnu ale nic..moj prebeh je asi taky nedozrievaju mi vajicka teda vobec mi nerastu folikuli...mrcha ta mi dojde len ked mi pichnu inekciu.no tak najprv mi dal doky lutenil ten absolutne nezabral potom som bola na vysetreniach u endokrinologycky a ta mi robila hormonalny profil mam nizky nejaky hormon asi progesteron ale doky mi nieco hovoril dnes o estorgene.tak teraz neviem..tak potom mi nasadili clostyl teraz som ho brala druhy cyklus a nic ani naznak ..mam strasny pocit zo seba netusim naco som zena ked nemozem mat deti a hned ma posielaju do CARu lebo ma povazuji ako beznadejny pripad .. ☹

kraskanz1
10. lis 2009

no a este mrcha mi teraz dosla nacas lebo som brala duphaston takze bolo bez vyvolavacky

cibka
10. lis 2009

bobi3: ahoj, tak vás tu tak pročítam beru clostík ted 2 měsíc a pokud se prý nezadaří půjdu na laparoskopii, mam docela strach muzete mi nekdo poradit co me ceká

slavulilienka
10. lis 2009

nebuď smutná...určite sa s tým dá niečo robiť...bude to možno dlhšie trvať, ale musíš veriť do poslednej chvíle, že sa to raz podarí....podľa mňa by si mala skúsiť ten Car...objednať sa na konzultáciu a oni hadam niečo vymyslia aby sa to podarilo...musíš si veriť...aj im...sú tu od toho aby nám všetkým pomohli ako je v ich silách....držkaj sa..a ja budem držať silno paľuchy keď to budeš potrebovať..kedykoľvek... 😉

babule končím ja, bo sa mi láska vracia z práce, idem mu dať napapať a poškrabkať po chrbátiku....prajem pekný večer všetkým....zase sa na Vás teším...pa 🙂

govinda
10. lis 2009

monulka, tak počkaj cca do 12-teho dňa po Agolutine a potom choď na ultrazvuk a nedaj sa odbiť. 😉

kraskanz1
10. lis 2009

slavulienka dakujem si vlemi zlata som sa trochu ukludnila 😉

dasa.77
10. lis 2009

AHOJ HOLKY.

bobi..........prognoza po laparce dobra,mela jsem 2 cysty.Jinak pruchodnost ok na obou stranach,zadne srusty atd.Muj ja spermiogram v normalu,takze nevim!Ale asi to bude taky mnou.Neotehotnela jsem s zadnym partnerem. ☹

mireag.............ted se budu opakovat............i me to mrzi,ze ti to nevyslo.Ale jak uz tu nekdo psal,aspon ze vis,ze muzes otehotnet.Ted uz se to bude jen zlepsovat.

paji...........to je ale pech,co?Ovulka za dverma a chlap v prd... 😠

Janana.........pochopila jsem to spravne,ze jsi testila a nasla // na tehu testu?

A ted pro vsechny.............pregnyl vyprcha do 14 dnu........zalezi na davce,hmotnosti a spalovani dane osoby.Takze u nekoho 10 dni po injekci tes negativni,u nekoho 13 den pozitivni.Ja uz ani netestuji,i kdyz posledne jsem spise mela.A kdyz budu chtit prece jen testnout,tak ne driv nez 16 den po ovu.

sysysy
10. lis 2009

mireag - je mi to moc líto ☹ ....ale jak psala bobi - když se to podařilo jednou, podaří se i podruhé 😝

jaspina - úplně tě chápu s tím IVF. Byla jsem rozhodnutá, že po novém roce půjdu na IUI do Brna, ale čím dál víc přemýšlím o IVF.... už jsem z toho věčného sledování unavená....vím, že mě na růst folíků pomůžou jen injekce, ale nějak na to nemám chuť a náladu zase podstupovat několik měsíců stimulaci...IVF by mohlo být rychlejší 😕

Jinak OVU stále nedorazila....už to ani nepočítám, jak je to dlouho od sobotního Pregnylu...a dokud nestoupne teplota, tak si duphaston nasazovat nebudu...

sysysy
10. lis 2009

kraskanz1 - já taky na clostil nereaguju...a bohužel běžný Dr. nemůže na nedozrávání vajíček napsat nic silnějšího. To ti napíšou jen v Caru. Já jak šla poprvé do Caru, tak jsem byla vystresovaná, že mě ani injekce nepomůžou a jsem totálně beznadějný případ 🙄 Sestřička mi tenkrát řekla, že injekce jsou oproti clostilu jako mercedes versus trabant...a taky to tak bylo!!!! Folíky rostly jak blbé 😀 😀 😀
Takže buď tebou bych na nic nečekala a rovnou se objednala do Caru, u svého doktora jen ztrácíš čas!!!

pralinka007
10. lis 2009

ahoj holky, asi jsme ted trosku mimo tema, ale potrebuji se zeptat....min mesic jsme uzivala clos a pak pichnuti pregnylem....dneska jsme to dostala a to v dost velke forme, tze asi vite jak mi je :((( rozhodla jsme se, ze bych zkusila inseminaci....potrebuji vedet, zda muzu do jakehokoliv centra bez doporuceni (sama od sebe)....co vse k tomu potrebuji a co vse tomu predchazi....prosim muzete mi nekdo poradit? Zacinam byt celkem nestastna...vim, ze nejsem sama, ale moc by mi pomohla jakakoliv rada, dekuji 😕

dasa.77
10. lis 2009

PRALINKA................vrat se o stranku zpet,dotaz tam byl zodpovezen,at se stale neopakujem 😉

treba dnes to tu byla tabulka za tabulkou,jednou dobre,pak zase spatne........ 😎

kraskanz1
10. lis 2009

sysysy a to ti dali len inekciu a uz to bolo??? 😲 takze mi este nehorzi ziadne umele oplodnenie mozno este bude stacit nejaka inekcia...

sysysy
11. lis 2009

kraskanz1 - já tentkrát stimulovala rovnou na IVF, takže jsem měla vyšší dávku, ale minulý týden jsem psala do Caru, jestli můžu stimulovat jen s nižší dávkou injekcí, tak, aby vyrostly třeba jen 2-3 folíky a mohli jsme se snažit přirozeně. A Dr. napsal, že to LZE (jedná se o IUI), ale musí se před tím udělat celkové vyšetření. Co tu holky psaly, tak partner musí jít před tím na spermiograf. A pokud by manželovi vyšel spermiogram špatný, tak na to nebudu brát zřetel...před 1.IVF mu vyšla pohyblivost 10% a stejně jsem pak hned otěhotněla přirozeně...
A co jsem si tak četla na netu, tak je spousta holek, co na clomifen nereagují, ale na injekce jich reaguje drtivá většina....
Jo a na ty léky se připlácí. Ta nižší dávka na jeden cyklus vyjde tak na 1500,- kč.

bobi3
11. lis 2009

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........32DC /14DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........37DC........................?cl..........0 mesiacov
mimina321................30let............0d...........30DC/16dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........28DC./10 dpo/...........2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............28dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........26DC/9dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........21DC/6dpo/..............2x1cl..........18mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........21DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............20DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............20DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............15DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... .15DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............13dc.......................3x1cl.........4mesiac
govinda ....................29r..............Od............13DC......................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka..................26let............0d.............7DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina......................27 let...........0d..............7DC.......................2x1cl..........7měsíců
slavulilienka.................32 let..........2d.............4DC................... bez cl..........9 mesiacov
sofokleska....................24r............0d..............3DC......................1x1cl..........15mesiacov
nanulik.......................27r............0d...............3DC.....................1x1cl...............12 mesiacov
denkap.....................30r .............0d............2DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov

pajinka111
11. lis 2009

Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........32DC /14DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

tatranka111..............25let............0d...........37DC........................?cl..........0 mesiacov
mimina321................30let............0d...........30DC/16dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........28DC./10dpo/...........2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............28dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........26DC/9dpo/.............2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........21DC/6dpo/..............2x1cl..........18mesiacov
dasa.77.....................31let............0d...........21DC......................2x2cl.........36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............20DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............20DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d.............15DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... .15DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d............13dc.......................3x1cl.........4mesiac
govinda .....................29r..............Od............13DC......................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka....................26let...........0d.............7DC.......................4x1cl........22 mesiacov
jaspina........................27 let..........0d..............7DC.......................2x1cl..........7měsíců
slavulilienka..................32 let..........2d..............4DC................... .....0cl..........9 mesiacov
sofokleska...................24r..............0d...............3DC......................1x1cl..........15mesiacov
nanulik........................27r..............0d..............3DC.......................1x1cl...............12 mesiacov
denkap.......................30r .............0d...............2DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov

Ahojík děvčata,která se ještě chcete přidat do tabulky,tak si klidně přidejte nebo napiště údaje:
kolik máte roků,kolik máte dětí,kolikátý ste den cyklu a kolik berete clostilbegytu a jak dlouho se snažíte..

slavulilienka
11. lis 2009

Dobré ránko prajem všetkým... vyspinkané do ružova? 😉

pajinka111
11. lis 2009

bobi vidím že se pravidelně potkáváme s aktualizací tabulky 😀

bobi3
11. lis 2009

krásne ránko všetkým 🙂

ja som tu večer nebola, tak sa pokúsim trošku reagovať...

slavulilenka, ty bosorka jedna, bodaj by si mala pravdu... ináč, veľmi mi pripomínaš moju sestru, volá sa Slávka... ty si tiež Slávka?

cibka, mne tiež clostil najprv nezaberal, raz áno, potom zas vôbec, potom sa spravila cysta, bolo to také všelijaké a tak ma môj doki poslal na laparoskopiu... bola som v nemocnici 4 dni a aj keď som pol roka váhala, či pôjdem alebo nie, tiež som sa bála, ale som rada, že som sa rozhodla, aspoň viem, že mám všetko priechodné, žiadnu endometriózu, žiadne cysty, len mi poprepichovali vaječníky, takže môj operatér bol veľmi optimistický... neboj, určite to zvládneš, veď čo by sme pre mimi nespravili, že? 😉

dasa.77, tak to ma mrzí, že vám to po laparke zatiaľ nevyšlo 😒 ja dúfam, že nám sa podarí 😉

bobi3
11. lis 2009

páji 😀

slavulilienka
11. lis 2009

ahóóój bobi...no počúvaj, keď budem mať pravdu tak pijeme šampus...či? 😉 a áno volám sa presne ako Tvoja sestra.... 😀 tiež je taká strelená? 😀