Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nanulik
15. lis 2009

dobré ranko, dúfam že si nepomyslíte niečo zlé ale ako je to s tým meraním taploty? Viem že sa to má merať každý deň v rovnaký čas, ešte v posteli, ale nechápem tie výsledky. Čo znamenajú tie krivky? Ako sa to vypočíta podľa teploty? ďakujem 😕

sysysy
15. lis 2009

janana - zvýšila se ti tedy BT po Pregnylu? Vím, že si psala, že ovu asi nebyla a pak jsi psala, že zpětně podle BT grafu Ovu asi byla.... Já si dosud myslela, že jsem ovu po pregnylu neměla, neb nebyly žádné příznaky a teplota se zvedla jen o jednu desetinku. Ale dnes mě začínají bolet prsa a to mívám vždy po Ovu - tak týden před MS - což by odpovídalo, když jsem dnes 24DC. Můžeš sem hodit tvůj "těhu BT grafík"? 🙂

sysysy
15. lis 2009

nanulik - tady je to vysvětlené:
http://www.sexus.cz/clanek/1194-bazalni-teplota...

kkamca
15. lis 2009

ahoj
No já se u prvního neměřila,sem ano neměla potuchy,že něco takovýho jako bazal tepl.existuje.Ale to je tim,že sem nechodila na koně 😀 😀
JANANA:mě se to fakt nezdá víš..když rovnám teploty s léky a bez léků..Jinak ještě jednou gratulace.No pošli ten tvůj těhu graf 😉

janana
15. lis 2009

holky já bych ho sem klidně dala, ale nevím, jak. Mám ho na fertilityfriend

janana
15. lis 2009

holky zkuste to, jestli Vám to půjde

http://www.fertilityfriend.com/home/2a653b

sysysy
15. lis 2009

janana - grafík funguje a vypadá to veeeelmi nadějně 😎 . Držím palečky, ať ti Dr. těhu potvrdí. Kdy vlastně jdeš na UTZ?

Mně čeká zítra to Brno....to bude dneska noc, myslím se budu jen převalovat a přemýšlet JAK dopadnu 😕 😒 😨

simusca
15. lis 2009

Ahoj holky, dnes aktualizujem ja, snad to nedopletiem 🙂

Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...........30DC/12dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 11.11.našla//

snažilky:

kkamca.....................29let..........1d...........32DC......................1x1cl............38snažení
nela00......................32 let.........0d...........30DC/13dpo/.............2x1cl..........18 mesiacov
bobi3........................32let..........0d...........25DC/10dpo/..............2x1cl........18mesiacov
Dasa.77.................... 31let..........0d...........25DC/6dpo/..............2x2cl..........36mesicu
dasa.77.....................31let..........0d...........25DC......................2x2cl............36mesiacov
simusca.....................26 let.........0d...........24DC.......................0cl...............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........24DC......................3x1cl.............12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..........19DC.................... ..0cl................39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........19DC........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let..........0d..........17dc.......................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........17dc.....................2x1cl..............11mesiacov
jerryjanka....................26let.........0d..........11DC.......................4x1cl............22 mesiacov
jaspina........................27 let.........0d.........11DC.......................2x1cl............7měsíců
slavulilienka..................32 let.........2d..........8DC................... .....0cl..............9 mesiacov
sofokleska...................24r.............0d..........7DC......................1x1cl.............15mesiacov
nanulik........................27r.............0d..........7DC.......................1x1cl...........12 mesiacov
denkap.......................30r ............0d...........6DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov
mireag........................28r.............0d...........5DC........................0 Cl.............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321..................30r.............0d............4DC.......................0cl...............13mesiacov
tatranka111..............25let............0d.............?DC........................?cl...............? mesiacov

dasa.77
15. lis 2009

ahojky.

jajana..........to je supr,ze to vyslo aspon tobe.ale jsem docela zmatena z tveho grafu.ovulajda se ti vyznacila,ale ne plnou carou,coz znamena,ze pravdepodobne byla.nechapu,ze se vyznacila druhy den nejvetsiho poklesu a ne az ten nasledujici.

kamco,nejsi sama,kdo ma teploty jen 36,8.ja jsem se dnes konecne vyhoupla o desetinku vejs.

jajajna,kamca.............platily jste neco na ff grafu? me se totiz ukazuje na strankach ze za 14 dni mi konci VIP free membership a pak jako bude co? to by me zajimalo.mam tam na vyber nekolik moznosti,jak zaplatit dalsi mesice,nebo rovnou na cely rok.

grafik prikladam

dnes mi neni po 4 dnech prvni odpoledne spatne.tak nevim,jestli to mam brat jako dobre znameni,nebo spatne znameni.

jako kazdy vikend tu bylo mrtvo,takze cekam nejake dalsi tehulky.

zitra rano jdu ke kamosce,mam odpoledni.uz se tesim,ma pul rocniho chlapecka.je hrozne fajn,smisek a moc hodny.je malinky,ale uz ted umi svudne pohledy a dokaze poradne rozesmat.

tak se mejte a kdo chce,muze opet kouknout na muj graf.ahoj

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

dasa.77
15. lis 2009

jdu koukat na superstar

jerryjanka
15. lis 2009

ahojte kočandy
ja rano vstavam na cestu do heliosu na ultrazvuk - tak som zvedavaaaaaaaaaaaaaa
určite sa zajtra ozvem ako som dopadla

janana
15. lis 2009

sysysy - zítra budu MUDr. volat, tak uvidím na kdy mě objedná.

dasa77 - nic sem neplatila a myslela sem, že to je navždy zadarmo. A to ani nevím, že když je to přerušovaně, že byla jen možná. Tak vidíš, nic není tak jak se zdá a i sblbým UTZ a "možná" grafem se to snad povedlo. Teď hlavně, aby to vše dobře dopadlo.

kkamca
15. lis 2009

Dášo já si nedala žádný placení..je to zbytečné.Teda pokud ti nebude vadit,že ti pár funkcí na ff ubude.
Ale mě to stačí.Ovulku to vyznačí,ovu testy se daj zapisovat,i sexík,a léky..Akorát to neukáže mrchu pravděpodobnou-aspon teda mě,ale to nevim jistě,protože já sem nepravidelná.Tak možná tím to je.Jinak mě to uspokojuje jak to je.
Graf máš pěkný no..ale už si vylezla.A tam já se nedostanu bez D,nebo utroše. 😠

janana:tý jo..fakt si nízko..mě uplně překvapilo.A jak ti to skáče.Jsem zvědavá na další dny!!!Tak vkládej. 🙂 A doufám,že to bude ok. 😵 😵

kkamca
15. lis 2009

janana:je to zadarmo,ale pár funkcí ti ubyde,ale stačí kdo neni náročnej 🙂

bobi3
16. lis 2009

krásne ránko 🙂 dnes zaktualizujem ja 😉

Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...........31DC/13dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 11.11.našla//

snažilky:

kkamca.....................29let..........1d...........33DC......................1x1cl............38snažení
nela00......................32 let.........0d...........31DC/14dpo/.............2x1cl..........18 mesiacov
bobi3........................32let..........0d...........26DC/11dpo/..............2x1cl........18mesiacov
Dasa.77.................... 31let..........0d...........26DC/7dpo/..............2x2cl..........36mesicov
simusca.....................26 let.........0d...........25DC.......................0cl...............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........25DC......................3x1cl.............12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..........20DC.................... ..0cl................39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........20DC........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let..........0d..........18dc.......................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........18dc.....................2x1cl..............11mesiacov
jerryjanka....................26let.........0d..........12DC.......................4x1cl............22 mesiacov
jaspina........................27 let.........0d.........12DC.......................2x1cl............7měsíců
slavulilienka..................32 let.........2d..........9DC................... .....0cl..............9 mesiacov
sofokleska...................24r.............0d..........8DC......................1x1cl.............15mesiacov
nanulik........................27r.............0d..........8DC.......................1x1cl...........12 mesiacov
denkap.......................30r ............0d...........7DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov
mireag........................28r.............0d...........6DC........................0 Cl.............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321..................30r.............0d............5DC.......................0cl...............13mesiacov
tatranka111..............25let............0d.............?DC........................?cl...............? mesiacov

bobi3
16. lis 2009

sysysy, jerryjanka, držíme dnes palčeky, určite dajte potom vedieť ako ste dopadli...

ja už pomaly očakávam mrchu, dúfam však, že nepríde, potvora jedna
😠 zatiaľ na sebe nič nepozorujem, mala som len taký bledulinko žltý výtok bez pálenia a svrbenia, možno trochu cítim prsia ale to pred mrchou vždy...dnes končím posledný duphaston, tak uvidíme 😕

dasa.77
16. lis 2009

ahoj holcinky.tak jsem dnes rano prvni 😉
milacek sel na ryby,tvrdi,ze donese dva kapry.ze se vanoce blizi a bla bla bla.ma to hezky naplanovane,jen aby neco chytil.je tam hodinu a asi to neni zadna slava,protoze to uz by byl zpatky 😀

kamco,s tim grafem jsem si to teda myslela dobre.to me tesi.ja tam taky nepotrebuji zapisovat tolik nesmyslu.dulezite je,ze to vyznyci ovulajdu.

to zni skoro jako nejake jidlo! 😀 😀 😀
janana............teploty ti hodne skacou,ale je super videt,ze i s takovou krivkou se da otehulit. 😎 je to jasne,pregnyl v tom nema prsty.tfuj,tfuj,tfuj.

mimina321
16. lis 2009

ahoj kočky 🙂
držím palce,tým čo sa chystajú do car 🙂
janana tak nech to dr.rýchlo potvrdí 😉 🙂
ja od dnes pichám fostimon,že velmi štípe 😝

dasa.77
16. lis 2009

nez jsem to tu sesmolila,bobinka me predbehla.

bobi3
16. lis 2009

dasi 😉

dasa.77
16. lis 2009

bobi.........ty uz budes co nevidet testovat,ze? jak dlouhe mivas cykly?

bobi3
16. lis 2009

dasa.77, no my sme pozerám v rovnakom DC 😅
Minuly mesiac mrcha prišla už na 26DC, to bolo 2 dni od dobratia duphastonu. A keďže teraz som mala ovu trošku posunutú a s duphastonom končím až dnes, mrchu čakám niekedy v stredu... no teda, ja ju nečakám, no mala by v stredu doraziť (podľa mojich výpočtov) 😉
Ináč som však mávala cykly dlhšie, no to, keď som nebrala duhpík...

a ty? kedy ideš testovať? 😉

dasa.77
16. lis 2009

bobi.........janana je dnes 33DC 😉

bobi3
16. lis 2009

ja som 13DC dostala pregnyl. takže neviem, či by ešte nebolo skoro testovať...

dasa.77
16. lis 2009

bobi......ja budun testovat az 23.11. pokud do te doby ovsem hnusacka nedorazi.

bobi3
16. lis 2009

prečo až tak neskoro? brala si aj duphaston?

dasa.77
16. lis 2009

ja mela pregnyl 16DC

pajinka111
16. lis 2009

Ahojky holky,tak sem myslela,že tento měsíc nebudu vůbec stresovat jestli se to povede nebo ne,ale stejně budu..vysadila sem clostil,protože manžel měl byt pracovně na 10dní pryč,odjel a já myslela podle teplot a hlenu že ovulka proběhla,ale předevčírem přijel to mě už 2 dny bolelo břicho,měla sem dost hlen a po milování,sem měla i krev,to se mi nikdy nestalo,myslím že to byla ovulkato bylo 18 den,,břicho mě už neboli..tak uvidíme,třeba to zrovna vyjde i bez clostilu,zrovna když sem tomu tento měsíc nedávala šanci🙂,nasadila sem raději utroš..
krásné ranko všem..
janana velké GRATULACE,at je všechno v pořádku a brzo se těšíme na fotečku 😉

dasa.77
16. lis 2009

pripada ti to pozde? vubec ne.normalne bych netestovala vubec,nebo jeste pozdeji.ale protoze se mi tento mesic krivka obzvlast libi,testnu drive.

ano,beru utrogestan,to je to same a vysadim ho 19.11.

dasa.77
16. lis 2009

no nic,jeste chvilku a vstavam,mam hladecek.pak se dam do gala jdu na navstevu k te moji kamaradce.a pak bohuzel do prace.ale s predstavou,ze zitra budu opet doma pujdu do prace mozna s chuti 😅