Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
17. lis 2009

i ja jdu konecne neco delat.

dasa.77
17. lis 2009

odpoledne nakouknu

bobi.............testuj 😉

kkamca
17. lis 2009

Tak já taky půjdu.

pajinka111
17. lis 2009

ještě taky beru utroš a ten mi vždycky teplotu zvedne na 36.8 a víš a níž ji nepustí dokud utroš nevysadím,pak klesá..tento měsíc su poprvé bez clostilu,tak možná sou teploty trochu rozházeny,asi si tím přestanu lámat hlavu,uvidíme na konci cyklu co se bude dít 😉
Bobi určitě testni 😉

janana
17. lis 2009

dasa - používám testy všechny stejný - GS mamatest. S těmi mám nejlepší zkušenost. Nikdy neukázaly špatně.

bobi - tak jak? nenapínej nás! 😉

misa1misa
17. lis 2009

Ahojte holky,
omlouvám se, že Vám tu vstupuju, ale potřebovala bych poradit...
dnes jsem 31.DC, 15. den od injekce Pregnylu...MS zatím nedorazila
zatím se ale neraduju, já totiž mívám doost nepravidelné cykly, tento měsíc jsem brala poprvé Clostilbegyt 3. - 7. DC, 16. DC jsem šla na UTZ a měla 1 folík 18,3mm, další den - 17. DC jsem dostala injekci Pregnylu (aby vajíčko prasklo a proběhla ovu).
Dnes jsem 15. den od injekce a MS zatím nikde, tak čekám, že se zase někde zpozdila, ale zase dr. říkal, že Clostil a Pregnyl by měli cyklus srovnat, ale nevím ☹
Nemáte s tím některá zkušenost?
Testík se bojím teď dělat, protože jsem slyšela, že Pregnyl se v těla může držet i přes 2 týdny, tak se nechci radovat a potom být zklamaná ☹
díky holky a všem Vám přeji brzké // 😉

janana
17. lis 2009

misa1misa - pokud jsi 15. den od Pregnylu, tak si test klidně udělat můžeš. Já testovala 12. den a už tam, byly // těhu a ne Pregnylovky. Píší, že Pregnyl se drží maximálně 14 dní. Což u tebe už bylo. Ale zas za sebe musím říct, že já sem minulý měsíc měla cyklus 33 dní. I po Pregnylu a Clostilu. Záleží na tom, kdy byla ovulace. Pak se to může posunout. Ale přeju ti, aby jsi měla //.

govinda
17. lis 2009

ahojte, tak dnes asi takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

zrejme ovu ešte nebola ☹

govinda
17. lis 2009

a keď ma môžete opraviť v tabulkách, dnes som 18DC 😉
A idem variť ... 😀

mata1001
17. lis 2009

ahojte baby chcem sa vas opytat ako dlho ste brali clostyl?a pribrali ste od neho?ak ano tak pocas liecby alebo po dobrati liekov?dakujem...

govinda
17. lis 2009

mata, ja mám teraz 1.cyklus s clostilom, zatiaľ som nepribrala 😉

mata1001
17. lis 2009

govinda a beries 5 tabliet alebo 10?

govinda
17. lis 2009

mati, beriem 2x1 od 5 - 10DC, teda 10. Ale ako hovorím, tak zatiaľ len prvý cyklus 😒

mata1001
17. lis 2009

a dr ti nespominal nejaky liek s nazvom pregnyl?to baby pisu ze by ti mal dat po dobrati clostylu.bud je to liek alebo injekcia.neviem presne.mne to moj dr nehovoril...tak sa ta len pytam ci nevies nieco blizsie

govinda
17. lis 2009

áno, poznám pregnyl. Pri clostile sa robí často aj folikulometria, kde sa zistí, ako rastú folíky a keď tam je dominatný folík, tak lekár pichne pregnyl, aby folík praskol. Myslím ale, že ak je folík dominatný, tak by mal prasknúť aj sám, nie? Teda bez Pregnylu 😒
Mne teraz pregnyl nedal, som zvedavá, či vôbec reagujem na clostil,lebo ovu zatiaľ nebola. Ak ani tebe nerobi folikulometriu, meraj aspoň BT, aby si odsledovala ovulku. Po ovulke často lekári nasadzujú Duphaston, to je na sliznicu maternice, ale tiež sa to líši od lekára k lekárovi 😉

pajinka111
17. lis 2009

Těhulky:
amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...........31DC/13dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 11.11.našla//

snažilky:

kkamca.....................29let..........1d...........34DC......................1x1cl............38snažení
nela00......................32 let.........0d...........32DC/15dpo/.............2x1cl..........18 mesiacov
bobi3........................32let..........0d...........27DC/12dpo/..............2x1cl........18mesiacov
Dasa.77.................... 31let..........0d...........27DC/8dpo/..............2x2cl..........36mesicov
simusca.....................26 let.........0d...........26DC.......................0cl...............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........26DC......................3x1cl.............12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..........21DC./2DPO/............ ..0cl..............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........21DC........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let..........0d..........19dc.......................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........18dc.....................2x1cl..............11mesiacov
jerryjanka....................26let.........0d..........13DC.......................4x1cl............22 mesiacov
jaspina........................27 let.........0d.........13DC.......................2x1cl............7měsíců
slavulilienka..................32 let.........2d..........10DC................... .....0cl..............9 mesiacov
sofokleska...................24r.............0d..........9DC......................1x1cl.............15mesiacov
nanulik........................27r.............0d..........9DC.......................1x1cl...........12 mesiacov
denkap.......................30r ............0d...........8DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov
mireag........................28r.............0d...........7DC........................0 Cl.............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321..................30r.............0d............6DC.......................0cl...............13mesiacov
tatranka111..............25let............0d.............?DC........................?cl...............? mesiacov

mata1001
17. lis 2009

govinda ja BT meriam.ja beriem clostyl od augusta a tento cyklus som uz ovu mala.tak sa tak tesim...dr mi minuly tyz v pondelok povedal ze mam folik 18,9mm a ze kazdym dnom ovu pride.a myslim ze dorazila vo stvrtok.

a ty beries aj ine liekyokrem clostylu?ja este estrofem a lutenyl.ale na co su sa ma nepytaj lebo neviem...a pri tolkych liekoch mam BT zvysenu takze sa nou neriadim,ale za to meriam si ju.uz som si zvykla...

pajinka111
17. lis 2009

mata já beru clostil už delší dobu brala sem ho 3až 7 den 3 cykly,pak 3 měsíce pauza ,pak dávkování stejné 4 cykly,ted mám zase pauzu,pak se uvidí co dál..někdy mi folíky narostly jindy ne..a jestli sem po něm přibrala to nevím..mám sice asi 3 kg navíc,ale myslím že to nebude clostilem🙂

govinda
17. lis 2009

mati a ktorý DC si mala ovulku?

mata1001
17. lis 2009

pajinka ja som pauzu vobec nemala a to beriem 4 mes.a dr mi ani nepovedal ze by pauza mala byt.ja som vobec ms nemala tak asi preto mam 3 druhy horm liekov.ja som tiez pribrala asi 2-3 kg ale zatial v pohode.no niekedy mam take brucho ze az.jak tehula v 3 mes 😀 😀

govinda ovu bola 16 DC ak som sa v nej nezmylila a bola v ten den na ktory myslim.12.11.

govinda
17. lis 2009

mati a grafík nemáš? 😉

mata1001
17. lis 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001
ale tu mi neukazuje ovu.ja sa nim moc neriadim lebo tie teplotky mam vysoke vdaka liekom...

govinda
17. lis 2009

matka, ak bude zajtra zvýšená teplotka, tak ti ju tam určite vyznačí 😉

mata1001
17. lis 2009

bude urcite nad 37 lebo tak to mam aj predosle cykly.

govinda
17. lis 2009

no tak to potom pekne vyznačí ovulku 🙂

dasa.77
17. lis 2009

ahoj holky.jsem tu zas.
tak vidim,ze probirate clostik a kdo kolik po nem pribral.Ja jsem pribrala dost,ale je fakt ze uz jsem mela hodnekrat stimulovany cyklus.Ale neni to po clostylu ale nejhorsi jsou glukokortikoidy.Coz mezi ne patri prave prednison,ktery mi nejake to kilco pridal,tak jsem ho tento cyklus bez vedomi lekare uz ani nebrala.

dasa.77
17. lis 2009

govinda,normalne bych rekla,ze ovulaci jsi mela asi 13DC,ale ty jsis delala ovu testik,ze? A nic.Skoda,ze jsi nemerila predesle 3 dny.Ale nezoufej,me se ovu vyznacila az 19DC,coz podle me byla o den driv.

dasa.77
17. lis 2009

mata,tobe se ovu nevyznacila snad proto,ze jsi hned 15DC zacala brat progesteron,ktery teplotu malinko navysi.ale jak uz ti psala govinda,dalsi den dva zvysena teplota a ovu se vyznaci. 😉

govinda
17. lis 2009

dasi, nemohla som merať, boli sme s drahým na takom víkendovom pobyte a fakt sa mi tam nechcelo vstávať o 4:45 a šaškovať tam s teplomerom. No ovu testík som ocikala aj dnes a dnes je tá druhá palica silnejšia oproti včerajšku, ale stále nie sú rovnako silné, tak neviem 😒 . Možno najbližšie dni?

dasa.77
17. lis 2009

govi,ja vim,ze jsi byla v laznich,muselo to byt super.takze ted jsi plna elanu,hezky odpocata........ 😉