Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
19. lis 2009

AHOJKY,moc jste toho dneska odpoledne nenapsaly.TY TY TY!!

zatim zadna zmena,ale podbrisek stale citim.navic jsem i dnes mela migrenu a tu mivam jako predvoj MS.tak ani netestuji. ☹

jedina,ze bych to nedostala do nedele. 😀

jane86
19. lis 2009

cibka-laparka je v pohodě, v nemocnici 2 a půl dne

dasa.77
19. lis 2009

ja byla v nemocnici pri laparce tyden.prijali me v utery,zakrok byl ve stredu a pustili me dalsi tyden v utery po velikonocich.
takze je to asi ajk u koho.

jane86
19. lis 2009

dasa.77 fakt? Já myslela , že se tam je vždy jen krátce. Ale je fakt, že já jsem uplně OK a žádný vážný zákrok nedělali. Vejcovody průchodné-jen mi udělali dirky 🙂 ve vajíčkách. A na co přišli tobě?

dudunidu
19. lis 2009

Ahojky holky, jdu se přidat k vám, protože v mojí "domovské diskuzi" nazvané Snažíme se od března jsou už skoro samé těhulky, což je mimochodem na depku, i když jim to samozřejmě moc přeju 🙂 . Tak snad vám tu nebudu překážet 😅
Jinak my se snažíme už dlouho, ale minulý měsíc mi Mudr. zjistil neprůchodné vejcovody... Dělal mi test nějakým plynem a vypadá to, že se možná podařil aspoň 1 zprůchodnit. Každopádně radši bych to ověřila laparkou.... Vidím, že už jste na ní některé byly... Jo a ještě mám PCO a beru Clostík a to je o mě pro začátek asi vše 😀 Můžu teda k vám? 😅

dasa.77
19. lis 2009

dudunidu....jasne ze muzes,kazdy je vitan! 😉

jane.............ja jsem zcela ok,mela jsem dve cysty.udelali mi driling,ale to se dela snad automaticky.to je vse.

jdu spat

dasa.77
20. lis 2009

ahoj a dobre rano.

tak hlasim,ze zitra budu na konci tabulky ☹ teplota klesa a klesa a neda si rict,potvora jedna.

takze dnes jeste sexikovani,at dlouho neabstinuji 😉 pokud se to ovsem do vecera nerozjede...............a tak nadejne vypadal muj graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

bobi3
20. lis 2009

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...........37DC/19dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............18měsícu .............našla //

snažilky:

bobi3........................32let..........0d...........30DC/15dpo/..............2x1cl........18mesiacov
Dasa.77.................... 31let..........0d...........30DC/11dpo/..............2x2cl..........36mesicov
simusca.....................26 let.........0d...........29DC.......................0cl...............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........29DC......................3x1cl.............12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..........24DC./5DPO/............ ..0cl..............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........24DC........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let..........0d..........22dc.......................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........21dc.....................2x1cl..............11mesiacov
jerryjanka....................26let.........0d..........16DC/3DPO/............4x1cl............22 mesiacov
jaspina........................27 let.........0d.........17DC.......................2x1cl............7měsíců
slavulilienka..................32 let.........2d..........13DC................... .....0cl..............9 mesiacov
sofokleska...................24r.............0d..........12DC......................1x1cl.............15mesiacov
nanulik........................27r.............0d..........12DC.......................1x1cl...........12 mesiacov
denkap.......................30r ............0d...........11DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov
mireag........................28r.............0d...........10DC........................0 Cl.............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321..................30r.............0d............9DC.......................0cl...............13mesiacov
tatranka111..............25let............0d.............?DC........................?cl...............? mesiacov
juliet2812...................30 r. ..........0d..........12 DC.......................2x1cl............6 mesiacov
kkamca.....................29let..........1d...........3DC......................1x1cl............39snažení
nela00......................32 let.........0d...........2DC..........................2x1cl............19 mesiac

bobi3
20. lis 2009

krásne ránko všetkým 😉

ja hlásim stále iba špinenie, a t také nijaké, mrcha ešte nedorazila, ale bruško už pobolieva, takže asi dnes 😠 idem ale pre každý prípad dnes k dokimu...

dasi, a ty ako?

nela00
20. lis 2009

bobi a teplota?

dasa.77
20. lis 2009

bobi.......nela...........ahoj
bobi..........odpoved vyse ☹

bobi3
20. lis 2009

to neviem, dnes som merala už o pol šiestej, lebo som musela skôr vstávať a bola 36,8... no ja vždy meriavam až pred siedmou, takže neviem... ale asi začína klesať ☹

bobi3
20. lis 2009

dasi, predbehla si ma 😀 ale asi sa už dnes stretneme na tom chvoste, že? 😉

pajinka111
20. lis 2009

Ahojky holčiny..
Dáši grafíík vážně vypadal hoooodně nadějně,ono to přijde až bude určitě grafík celý rozhozený a ty to nebudeš čekat 😉
Bobi to je mi líto,že zase asi nic,ale dokud mrcha nedojde,pořád je naděje..
Dudunidu vítej,tady je nás snažilek až moc,chtělo by to vidět taky novou těhulku,at máme motivaci 😉
můj grafík je všelijaký,kdybych nevěděla že ovulka byla 15.11.tak to ani nepoznám,taky ten den bylo jen jediné milování ,takže kdyby se to povedlo,tak to se rovná zázraku..
ovulka byla později,takže cyklus bude posunutý,budu pěkně nervozní,zatím su v klidu🙂

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

dasa.77
20. lis 2009

no nic,ja si jdu jeste na pul hodky zdrimnout.pak me ceka vareni.a odpoledni,jeste zitra ranni a hura vikend.sice kratky ale bude.tak se mejte,kouknu asi az vecer.

bobi3
20. lis 2009

ahoj paji, no asi dojde, potvora jedna, lebo už ma aj brucho pobolieva 😒

juliet2812
20. lis 2009

Ahojte dievčatá 🙂
Dúfam, že včerajší večer bol lepší ako ten predošlý, Bobi. U mňa už áno a to vďaka vám, že sa s vami môžem "porozprávať" 🙂
A drž sa Bobi dnes u doktora, ja idem až zajtra - dúfam, že sa nedozviem ďalšie zlé správy.

jednave
20. lis 2009

Jaspi - jo, se srazem počítám 🙂 Šak to nemáme daleko, takže doufám, že se potkáme, co nejdřív už i s dětma 😎 No, a snad to tak hronzné s tím naším vzhledem, až tak nebude 😀

jaspina
20. lis 2009

Jednave - 2 dny zpátky jsem nasadila dietu, tak snad něco málo sundám. Viděla jsem totiž kámošku po asi 2 měsících a měla dole 6kg a hrozně jí to sluší - tak jsem se na sebe naštvala. Ale včera mě honily takové chutě.. no děs. Já jsem závislák na sladkém 😝

wera
20. lis 2009

Ahojte 🙂 rada by som sa pridala ku Vám do fóra, od nedele začínam užívať 2x1 cl. a rada sa dozviem aké máte s ním skúsenosti a ako sa Vám darí. Pekný deň 🙂

bobi3
20. lis 2009

ahoj julie, som rada, že ti koník tiež takto pomáha 🙂 Držím palčeky zajtra k doktorovi.

Ja som sa akurát vrátila od dokiho, tak vraj tehu ešte nie je vylúčené, keďže nekrvácam, iba slabulinko špiním 😕 No ja to cítim na mrchu, takže pravdepodobne ma čaká ďalší cyklus s clostíkom, no a potom na základe folikulometrie si ma doki objedná na deň "D" a vloží do mňa manželíkových bojovníkov 😅 Súhlasila som s tým takto. Neviem aké percento úspechu takéto niečo má, ale pre mňa zasa aspoň aká taká nádej 😉

No samozrejme ak sa mrcha nerozbehne, zajtra testujem 😉 držte palčeky

jaspina
20. lis 2009

Bobi držím palce, aby nedorazila.. 😉

bobi3
20. lis 2009

jaspi, ďakujem 😉 no ako sa vraví, že žena cíti, keď otehotnie, tak ja cítim pravý opak ☹

a s tým sladkým to poznám 😉 ale to sme asi všetky také...

juliet2812
20. lis 2009

Bobi, veľmi držím plačeky, aby si našla na testíku konečne // 🙂
Ja sa ozvem zajtra, že čo mi povie doktor, už som z toho trošku nervózna. 😒

janana
20. lis 2009

bobi3 - tak zlojm vaz a zítra dej vě´dět. Hele já sem to taky nepoznala že sem těhu, tím bych se neřídila.

denkap
20. lis 2009

ahojte vsetci,
ja som bola dnes na UTZ, clostil tento mesiac nezabral, nasiel sa jeden folik, co som mavala bezne aj bez clostilu, tak spermosi budu mat co robit, aby trafili do jedineho ciela 🙂

bobi, vyzera to nadejne 😵

wera, vitaj medzi nami...

slavulilienka
20. lis 2009

čafte žienky...tak ja dnes takto....stále rovnaká teplotka...
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

vítam nové snažilky..🙂

wera
20. lis 2009

ďakujem za milé privítanie 😎 je fajn že si budem mať s kým pokecať 😉 a podeliť sa o starosti ...
ako dlho už užívate clostilbegyt? viete mi poradiť aký teplomer je najlepši na meranie bazálky? zatiaľ si ju nemeriam, ale chcela by som cez víkend začať 😀
pekný deň 🙂

denkap
20. lis 2009

ja beriem clostil treti cyklus, len akosi nezabera 😒

co sa tyka teplomeru, najlepsie digitalny, niektore baby pouzivaju s dvoma desatinnymi miestami, ale nemusi byt... je ich na trhu vela, takze asi tazko hovorit o konkretnej znacke...

wera
20. lis 2009

ahoj denkap, ďakujem skúsim sa ešte poradiť aj v lekárni 🙂
prajem nech clostik zaberie čo najskôr 🙂
ja som strašne zvedavá ako a či mi clostík zaberie... od februára kedy som mala MA mám ten cyklus nejaký celý úplne zblbnutý tak dúfam že ho clostík znovu naštartuje 😀