Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mirusska
25. bře 2009

no dufam, ze uz buduci tyzden, lebo ked mi robili minule UTZ tak som si pytala a ze to je este strasne male, tak nabuduce mi daju....31.3.idem na kontolu a uvidime ci poriadne rastie, teda ak tak niesu dve babatka..... 😀 , ale to hadam nie.....len abybolo vsetko v poriadku, nech ich je aj 5 😀 ....taky strach mam,ze sa nieco stane.....

mirusska
25. bře 2009

ja uz som tiez dobre hladna, este chvilu budem v robotke a idem rychlo domov sa napapat... 🙂

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Já jsem taky přejedené a šla bych si lehnout. Ale dneska už jen hodinku a jedu za mamkou a půjdeme po nákupech 😉

Miru, tak už se těšíme na fotečku 🙂

mannerka
25. bře 2009

teeda mirusska ako ti to tam pekne svieti, ze 7tt 😉 🙂

hlavne si davaj na seba pozor, ozaj a nechcela si zostat doma aspon takto zozaciatku?

vendy05
25. bře 2009

Ahojda clostilky 😵
koukám nové téma, tak všem moc přeji ty pozitivní těhu testíky 😵 😵

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Ahojík vendy, ty už máš 9tt, nějak rychle ti to utíká 😉

mannerka
25. bře 2009

ahojcek vendy 😉
tebe tam ten 9tt uplne ziari 🙂

..inak uz si hovorila rodine a okoliu, ze cakate baby, ci chcete s tym este pockat? 😉

vendy05
25. bře 2009

Holky teda já si ani nevšimla 😅 😀
mannerko ta nejbližší rodina to ví a zbytek se to dozví, až přiletíme z dovči, nechci poslouchat, jak jsme nezodpovědní, že letíme 😉

mannerka
25. bře 2009

vendy
a kedy letite? ja viem ze si to tu uz pisala (teda v temicke pred tym), ale zabudla som 😅
Budes uz v II.trimestri?

vendy05
25. bře 2009

mannerko letíme na konci dubna a na dovče začnu druhý trimestr, od doktorky mám svolení a i mi s sebou napíše nějaké léky, jak na let tak pak tam s sebou.... takže by v ničem být problém neměl.

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

holky, já už chci taky mít nějaký tt ve vizitce. za chvíli to tady bude samá těhulka a já furt nic 😠

eloana
25. bře 2009

holky ted me napadlo - mam jedno baleni clostilbegyt -a mam ho brat 3-7 2x denne den cyklu a baleni obsahuje 10 tablet tak to mi trosku nevyjde ne?🙂

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

el, to ti vyjde akorát - 2 tabletky po dobu 5ti dní, to je přesně 10 tabletek. ale jestli ti řekl, že ho máš brát 2 měsíce nebo víc, tak to teda napsal recept blbě a asi budeš muset zajít k dokymu pro nový 😉

eloana
25. bře 2009

fajn uz jsem i debil 😀 jo vyjde fakt sice Ing.ale na materske se blbne

vendy05
25. bře 2009

Leničko však za 3 týdny ti tam budou už krásně svítit 😉 😵
eleon 5x2 = 10 😅

vendy05
25. bře 2009

aaa pozdni reakce, že by se hlásil už odpolední spánek 😀

eloana
25. bře 2009

🙂) ja jsme si omylem napocitala 7 dni -fakt -dneska jsem se misto 3 na utz objednala 10 -jsem zas prehodila stranku v kalendari 😀 ja uz sedim mlcim🙂)))))

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

el, to je v pohodě, nemysli si - já jsem si na prstech počítala 3,4,5,6,7 den a to se rovná 5. a počkej, až začneš clostíl dlabat, to bude s hlavou ještě horší 😀

vendy, tak jo, snad jsi mě pořádně nakazila těhu bacilkama. a jdi teda odpočívat těhulko 😉

vendy05
25. bře 2009

Leni nakazila věř tomu poslala jsem ti jeden pěknej těhu vir 😀 😵
tak holky zatím se loučím jdu se natáhnout a pak půjdem na prochajdu.... tak zatím

eloana
25. bře 2009

leni no to ja taky 😀 ale do kalendare jsem si spocitala 7 no chapes to je ne -uz horsi to byt nemuze

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

tak jo vendy, díky 😉 😵
hezké odpoledne a pěkně se vyvenči 🙂

el, že ty jsi chtěla clostík brát 7 dní, abys měla větší vajíčka? 😝 😀

eloana
25. bře 2009

😀 😀 nastesti jsem psaal jen sem -predstava ,ze se ztrapnim v caru 😀 uz stacilo ,ze jsem volala ,ze jsme si spletla tyden🙂))

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

el, teda někdy se to všechno pěkně poplete 😀

eloana
25. bře 2009

jinak kamaradka povidala,ze pry po nem byla v pohode -ale od patku vse svadim na clostil 😀

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

jasně, na něco se to svést musí a clostil se přesně hodí 😉

clostilky, já už dneska prchám a jdeme s mamkou po nákupech. zatím se tu mějte fajn, večer se na vás zase juknu.
krásné odpoledne a všichni povinně ven na vzduch provětrávat si mozečky 😀

eloana
25. bře 2009

leni mej se🙂

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

el, taky se měj a pozdravuj malou a zvířectvo 😀

miluse
25. bře 2009

Leni, se máš, já ještě 2 hodiny a nějak ani nestíhám vás dočítat 😒

polesuvka
25. bře 2009

Ahoj lenka-bohousek-- podle BT ovulku nemám, Jinak jsem zmaténá. Gynekoložka mi řekla že ovulace přijde s teplotou nad 37 stupňů a vy mi tady píšete že to nemí podmínkou. Jak teda zjistím jestli ovulace probíhá, když né teplotou. To si mám kopovat testy na ovuleci? Menstruaci mám pravidelnou -....+ 2 dny .
na žádném vyšetřrnám jsem ještě nebyla. Dr. mi dala tyto léky. Moc dék za odpověď 🙂

miluse
25. bře 2009

Polesuvk, ona ti doktrokta nedělala hormonální profil? Z toho se dá totiž poznat, zda ovuluješ či nikoliv a pak podle toho by se měli nasadit léky.

Jukni se do diskuse o ovulaci popř. měření BT, tam ti to holky řeknou přesněji a podle mě je blbost, aby ti ovulace chodila pouze s teplotou nad 37, se koukni na mé grafy
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us..., taky jsem neměla teplotu nad 37 a ovu byla
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...