Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
21. lis 2009

a s clostilem teprve zacinas?

wera
21. lis 2009

áno zajtra začínam prvý krát, tak som zvedavá čo a ako 🙂

dasa.77
21. lis 2009

ja tady chodim od dubny,to jsem byla na laparce a dlouho po ni jsem si pripadla jako zavislak na techto strankach 😀

pak jsem sem po dalsich zklamanich nemela silu ani chut chodit,ted posledni dva cykly jsem tu opet pravidelne.zapisuju do grafu BT a tak sem rovnou kouknu.Nejhorsi to je,kdyz mam odpoledni a muj ranni.to tu vydrzim kolikrat i cele dopoledne. 😉

dasa.77
21. lis 2009

na kazdeho pusobi jinak,ale jsou pry i takove,kterym vubec nezabere.ja nez jsem s nim zacala uplne poprve,tri mesice jsem chodila na utz,s tim,ze mi udajne bez nej vubec nedozravaji vajicka.proste anovulacni cykly.a z davky 1-0-1,jsem se dostala casem az na 2-0-2.coz by melo byt maximum.reaguji dobre,ale stale se nedari.

wera
21. lis 2009

🙂 tak je super, že takáto stránka je kde sa môžeme posťažovať, poradiť si, pokecať....aj ja si za chvíľku začnem pripadať ako závislák.... 🙂 chodievala som na fórum začiatkom roka, ale do iných rubrík... ☹ odvtedy som tu nebola, ale rozhodla som sa že je treba začať od znova 🙂 a hlavne brať všetko tak je 🙂

wera
21. lis 2009

...no neboj určite to výjde 🙂
ja mám od MA vo februári úplne rozhádzaný celý cyklus, k tomu som nemala moc dobrého lekára....zmenila som ho a teraz chodím do súkromného centra k super lekárovi a to že sa mi netvoria vajka som sa dozvedela len teraz nedávno a bola a teda aj som z toho ešte taká dosť nešťastná, ale lekár mi dal clostil 1-0-1 denne, tak pevne verím že mi pomôže 🙂

dasa.77
21. lis 2009

brat vse tak jak je? ono se to lehce rekne,po takove dobe to ani nejde.nekdy si pripadam,ze jsem s tim vsim smirena,ale pak to zacina na novo.proste to mam v hlave.

ja ted stimuluji rok,mela jsem 3 pauzy,asi po 4 cyklech mesic,pak po dalsich dvou cyklech s clostilem dvou mesicni pauzu.ted jedu zase tri mesi v kuse.koncim v prosinci,musim nechta telo odpocinout.stejne to nikam nevede.kdyz jsem to pocitala,tak minuly a predminuly cyklus jsem byla snad 7 dni bez leku,jinak jsem zobala porad cosi.a to neni dobre.tento cyklus jsem si sama "odordinovala" prednison,takze jsem konecne pozorovala bilkovy hlen a byla jsem tim padem spokojenejsi,protoze ten pry provazi dny pred ovulaci........ 😉

sysysy
21. lis 2009

holky, jak se sem vkládá BT graf? jsem si myslela, že normálně zkopčím jeho link a odkaz hodím sem, ale zřejmě to nefunguje, když tu graf nejde otevřít 😒

A jinak dnes jsem 30DC, ovu nikde, tak mě holky vyhodťe z tabulky. Nemá to cenu. Jen bych byla pořád na vrcholu a zbytečně by to mátlo 😖
Sice dnes ráno se mi zdálo, že mám ovu hlen, ale zas si říkám, že včera jsme s holkama kalily do rána, tak třeba to je hlen z chlastu 😀 😀 😀
A po Novém roku stejně zahajuju léčbu v Caru, takže si teď počkám, až MS dorazí - a to určitě dorazí neb sliznice se musí jednou odloučit 😉 , no ne?

wera
21. lis 2009

viem, že je ťažké nemyslieť na tieto veci, ja mám tiež také obdobia že si poviem, že však je všetko v poriadku a určite sa zadarí a inokedy sa zase bojím čo ak to nevyjde...
tak to verím, že brať tieto lieky tak dlho nie je asi nič moc...a na folikulometriu chodievaš? a vajka od clostilu dozrievajú? či máš aj iný zdravotný problémik?

dasa.77
21. lis 2009

no,jsem uz docela unavena,v noci jsem nemohla spat,od 5 jsem nespala vubec,vstavala jsem sice az v 7 do prace,ale co je z takoveho spanku? nic! a ted uz me docela boli za krkem a vidim se na gauci u TV.neco si pustim a do pul hodky spim 😀 jako miminko. 😅

vidis,zase ty miminka.........jsou proste vsude

a to kdyz tu nikdo neni,tak koukam na alba tech malych prcku.

wera
21. lis 2009

jo jo to robievam aj ja...pozerám si fotečky čakajúcich prírastkov....a teším sa kedy tam budem môcť zriadiť ten svoj..... 🙂
tak treba si poriadne oddýchnúť, ja tiež ležím v posteli ale s notebookom 😀

dasa.77
21. lis 2009

wera...........psala jsem vyse,ze chodim na UTZ.....coz jsem myslela na mereni foliku a na predesle strance jsem to rozepsla,co beru,kdy,jak mam velke foliky apd.tak se koukni,at se stale neopakujeme. 😉

sysynko...ahojik.NE NE NE!!! nikoho z tabulky vyhazovat nebudeme.Az budes 1DC,budes dole.nikoho to nemate,neboj.ja se obavam,ze zitra taky budu na konci.ale co nadelam.

wery........jiny problem neni

dasa.77
21. lis 2009

sysy.....skopirovat ano,ale link pod grafem tve domovske stranky na ff.

dasa.77
21. lis 2009

tak ja koncim,............wera.......mas spolecnici,tak uz ti nebude smutno.mrknu kolem 8.dnes jeste neni psani konec 😀

wera
21. lis 2009

tak sa idem kuknúť na predchádzajúce stránky 🙂 nech som v obraze 🙂
a mohla by ste aj mňa pridať do tabulky? ďakujem 😎

wera
21. lis 2009

dasi tak si oddychni 🙂

dudunidu
21. lis 2009

Dasa: no uhnízdění bývá myslím kolem 7. - 8. dne, na druhou stranu tělo je nevyzpytatelné... A jak dlouhou a pravidelnou míváš luteální fázi? Ten dnešní vzestup vypadá určitě nadějně, třeba se udrží🙂

pajinka111
21. lis 2009

weri jasně napiš udaje a přidáme tě.. kolik máš,let,dětí,kolikátý si den cyklu,jak dlouho se nažite,kolik beru clostilu

zakupanda
21. lis 2009

dobrý podvečer všem,chcii se zeptat co se zjistí s krve na progesteron?už jste někdo na tom byl?a jak se to popřípadě léčí?když mi zjistí že neprobíhá u mě iovulace,proto mi byla braná krev neví někdo?.

lauritka
21. lis 2009

zakup pokial viem, zisti sa, ci prebehla ovulacia...

http://family.cz/scripts/journal/journal.asp?id... kuk sem. tam su hodnoty, najdi si progesteron.

wera
21. lis 2009

ahoj pajinka, tak posielam tie moje údaje:

wera........................26let..........0d...........4DC..............2x1cl........???

- neviem presne určiť koľko sa snažíme, nejako to nerátam ale od potratu vo februári sa moc nesnažíme, lebo sa bojíme....

a ďakujem za pridanie do tabulečky 🙂

wera
21. lis 2009

jej lauritka aj ja ďakujem za tip na link s hodnotami hormonov, konečne som si mohla porovnať moje výsledky...teda nič moc u mňa všetkých mám strašne málo...

zakupanda
21. lis 2009

lauritka děkuji ,a když se zjistí že neprobíhá tak jak na to?na to jsou prášky nebo nevím?nebo jak se to pak léčí clostil je na vytvoření vajiček?díky.

lauritka
21. lis 2009

wera nemas za co, je tam kopec zaujimavych clankov a fotky testikov... 😉 hoci to uz je vacsinou po IUI, IVF a KET.

dudunidu
21. lis 2009

zakupanda: ano, i když neovuluješ tak se ovulace nastimuluje lékama. Já beru Clostyl. Bez něj jsem taky neměla ovu 😉 Neboj, doktoři si s tím poradí! 🙂 A z krve poznají právě třeba diagnózu PCO, což je prakticky příčina neovulování. A taky je dobré chodit každý měsíc na ultrazvuk, aby sledovali jak ti folíky rostou. A když si budeš ještě měřit BT, máš to všechno podchycené a budeš vědět, zda ovu proběhla a kdy přesně 🙂

dasa.77
21. lis 2009

takze zmena v tabulce 😠
prislo to tentokrat rychle.zadne spineni,pred chvili jsem zacala rovnou krvacet.je sice fakt,ze je krev svetla,hodne naredena,ale pokud se to jeste vice rozjede,povazuji to za .............1DC.

dasa.77
21. lis 2009

V TOM PRIPADE,proc ten dnesni vzestup? 😕

jeste pomerim zitra rano..........jen pro zajimavost.

nikdo tu neni,tak ahoj

lauritka
21. lis 2009

zakup :dudu ti uz odpovedala 😉

dasa:, no on to niekedy byva, ze klesne BT a potom este na chvilku vystupi a pride mrchana, ja tomu hovorim, ze sa este "bije" zvysok progesteronu s estrogenom 🙂 uz ho zacina ovladat...
ako si vravala IP na dpo je uz pomerne neskoro..aj ked som videla zopar takzch grafikov😉

dudunidu
21. lis 2009

Dasa a neměla jsi dnes na měření jiné podmínky? Nešla jsi třeba spát později, nepila jsi alkohol nebo nebyla jsi před měřením třeba uprostřed noci na WC? Jinak teda ta teplotka ulítla fakt podvně... To musí být deziluze, jestli ráno vypadala tak nadějně 😕

lauritka
21. lis 2009

dudu niektorym sa to tak stava, videla som uz aj take grafy, pokles a potom este dala teplota nadej.. a prisla mrcha 😔