Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
23. lis 2009

hlasim ze zatim se ms nerozjela.stale jen spinim.na to,ze to zacalo v sobotu,je to docela zvlastni.i ta teplota. 😠 pak aby se v tom clovek vyznal.........

http://fertilityfriend.com/home/2abe9e

govinda
23. lis 2009

dasi, no teplota je nezvyčajne vysoká na mrchu 😕 . A keď len špiníš a nekrvácaš, tak to by vôbec nemuselo byť zlé 😉 . Určite meraj aj zajtra a ak aj zajtra bude teplota vysoká a stále by si len špinila, tak to by som išla k lekárovi 😉

dasa.77
23. lis 2009

k doktorovi pujdu tak ci tak,pro recept. 😉
ale pokud budu i zitra jen spinit a teplota bude stejna,tak si koupim test,pro jistotu,nez nasadim clostilbegyt.

bolesti fakt nemam 😅

govinda
24. lis 2009

ahojte 🙂 .
dasi, aj ja by som to urobila rovnako 😉

u mňa dnes pokles: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
Prajem krásny deň všetkým.

kkamca
24. lis 2009

dobré ráno...
DÁŠO to vypadá teda zajímavě jako..Teplota dost vysoká 😕 na mrchu.
Dnes jsem měla měřit a úplně sem zapoměla..Loučim se za chvíly mažu na bus a do školky pá a hezký den

nela00
24. lis 2009

ahoj dasa teplota ti môže spadnúť aj počas mrchy 😒

pajinka111
24. lis 2009

těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............41DC/21dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............18měsícu .............našla //

snažilky:

simusca.....................26 let.........0d...........33DC.........................0cl.............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........33DC.........................3x1cl...........12měsíců
nana.76....................33let...........2d..........33DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37 let.........1d..........28DC/9dpo/............. .0cl..............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........28DC.........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let.........0d..........26DC.........................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........25DC........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........20DC/7dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........21DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........17DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........16DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........16DC.......................1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........16DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........15DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........14DC.......................0 Cl...............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321.................30r..............0d..........13DC......................0cl.................13mesiacov
kkamca.....................29let...........1d...........7DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........7dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........6DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........6DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........5DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d..........3DC.......................2x2cl..............37mesicu

nanulik
24. lis 2009

prajem bré ránko 😉 všetkým, pridávam graf. dnes mi teplota nejako stúpla, uvidíme čo sa bude diať.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

pajinka111
24. lis 2009

daší teplota je fakt dost vysoká,ale už sem to taky tak měla dokud se ms nerozjela,pak mi teplota klesla..člověk je z toho pěkně nervozní co 😉
U mě se i dnes drží teplota víš..poprvé co je teplota 3 dny kolem 37,vždycky druhý den většinou poklesla ,nebo kolísala..takže su taky značně nervozní..kdyby nebyla ovulka tak pozdě,tak bych měla ms dostt zítra,ale budu mít ted cyklus delší,takže budú nervní..
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

jaspina
24. lis 2009

Holky jste tu některé, co taky berete Utroš - ale že ho polykáte? Já jsem po něm snad čím dál víc unavená.. 😒

pajinka111
24. lis 2009

jaspi,já ho taky utroš polykám,utahaná su taky,točí se mi po něm hlava,ale už to není tak zlé..doktor mi říkal,pokud by se mi točila hlava pořád ,tak bych ho zkusila zavádět,už sem ho i zaváděla,ale zase mě štvou ty výtoky..

nela00
24. lis 2009

nanulik vidím to na ovulu, ešte to dnes potvrdte a potom už držať palce 🙂

zakupanda
24. lis 2009

holky a co by jste řekli na můj grsf?že by pozdní ovulka nebo spíš pokles před mrchou,díky.http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda

nela00
24. lis 2009

zaku asi to druhé 😒

zakupanda
24. lis 2009

taky jsem si to myslela,díky ☹

jaspina
24. lis 2009

Páji já ho právě teď zas zobu třetí den a jsem úplně mrtvá.. Dnes mám jít na pilates a fakt nevím.. Přemýšlela jsem, jestli ho nemám do vánoc přerušit.. Stejně pak půjdu na laparku, tak bych musela..

pajinka111
24. lis 2009

já každý měsíc reaguju na ten utroš pokaždé trošku jinak,někdy mi je i špatně..jednou sem omylem vzala 3x1 místo 2x1 a motáka sem měla celý den,bylo mi zle,zapoměla sem že sem si ráno už jeden vzala..doktor mi říkal že se muže brát i 2 tabletky na noc,že se s tím tělo lépe v noci vyrovnává,ale to mi zase přišlo,že špatně spím..tak nevím..

wera
24. lis 2009

prajem krásne ránko všetkým žienkam 🙂

bobi3
24. lis 2009

ahojte babulky

dáši, tak ja som bola v piatok za dokim, že už tri dni len tak slabo špiním, že či to mám brať ako mrchu alebo ešte čakať... tak mi povedal, že mrcha je až vtedy, keď krvácam, nie špiním... že kľudne môžem byť tehotná, presne tak ako ty... tak mi povedal, aby som si v sobotu ráno spravila test. Pre prípad mi však dal aj recept na clostil, že ak to dostanem, tak začať brať od 5DC... no a mrcha dorazila hneď ako som sa vrátila od dokiho do práce a v plnej paráde, krvácala som dosť silno 😖 Takže piatok bol môj 1DC, no a dnes som 5DC, začínam s clostíkom 🙂 Verím, že som ti to aspoň trošku objasnila. A ty ako? Stále len špinenie? Držím veľmi veľmi palčeky!!!

slavililenka, áno, ako vidíš, začínam odznova no tento mesiać ideme skúsiť IUI, tak držte palčeky. V pondelok ma čaká folikulometria po clostíku 2x denne, no a potom sa dohodneme, kedy mi to môj doki spraví... 😔

bobi3
24. lis 2009

Paji, tvoj graf nevyzerá až tak zle... podľa mňa by z toho kľudne mohlo niečo byť. Kedy bdueš testovať? Strašne držím palčeky!

pajinka111
24. lis 2009

bobi mám dnes teprve 9 po ovulce,takže ještě pár dní počkám aspon 3 dny..pokud teploty neklesnou,testnu,pokud klesnou tak je jasné že jede ferari..

bobi3
24. lis 2009

paji 😀 😀 😀

jaspina
24. lis 2009

Dáši já beru 1 ráno a 2 večer.. A taky jsem si minule omylem vzala ráno 2 a myslela jsem, že mě tady bude šéf sbírat ze země 😝

juliet2812
24. lis 2009

Ahojte dievčatá,
tak ja som bola v sobotu na sone, bol to môj 13DC, no lekár mi povedal, že folíky sú len 10 mm a vraj by mali byť aspoň 18 mm ☹
Takže sú teraz 2 možnosti: 1. je že mám predĺžený cyklus a ovulácia bude až okolo 20 DC, čo by bola asi tá lepšie možnosť, no ale 2. možnosť je, že ovulka nebude a teda mám anovulačné cykly ☹
Čo potom, neviete aký je ďalší postup, ak vôbec nemávam ovuláciu ???
No vo štvrtok mám ísť zase na sono a vraj sa uvidí.

Bobi, držím palčeky nech IUI určite vyjde 🙂

bobi3
24. lis 2009

julie, ďakujem, IUI má vraj úspešnosť len nejakých 25%, takže moc nedúfam 😒 tak ale skúsiť niečo musíme...

ja som pri clostíku tiež mala ovuláciu takú poslabšiu, raz bola, potom zas nie, tak najprv mi doki zvýšil dávky clostilu, no to sa mi začali tvoriť cysty, až ma nakoniec poslal na laparku... ty si už na laparke bola? po nej ovulujem krásne, no mimi stále akosi nikde ☹

juliet2812
24. lis 2009

Jaspina, prišlo Ti zle od Clostilu? Normálne fyzicky zle?
Lebo ja keď som ho brala, síce len 2x denne po 1 tabletke, tak som mala z toho nejaké depky a také divné nálady. ☹

bobi3
24. lis 2009

mne po clostile trochu hapruje žalúdok, akoby mi netrávilo alebo čo 😒 no inak celkom fajn

jaspina
24. lis 2009

Juliet to moc nepozoruju.. Jako nálady mi to ovlivňuje určitě.. Při clostilu mám vždy chuť se na všecko vykašlat a po utroši jsem podrážděná a unavená.. Taky mám větší břicho, ale zle mi nebývá..

juliet2812
24. lis 2009

Bobi, ja som zatiaľ len začiatočník v plodení 🙂 Ešte len prvý mesiac som teraz na Clostíku a lekár len sleduje, že ako mi zaberá. Potom sa uvidí, čo bude.
Ale ešte mám jednu komplikáciu, lebo mám HPV virus, bohužiaľ vysokorizikový ☹ a v auguste som mama PAP test 2 s výkričníkom, takže v decembri mám ísť na PAP test a uvidí sa, že či mi lekár nebude musieť poriešiť najprv krčok maternice a až potom "plodenie"
Tak mám to vcelku komplikované 😖
Bobi, a nedarí sa vám, lebo manžel nemá dobrý spermiogram alebo prečo, to neviete?

bobi3
24. lis 2009

julie, to ma mrzí, že máš to takto skomplikované... verím, že krčok sa umúdri a PAP test sa zlepší 🙂 toberieš aj nejaké lieky alebo ako by sa to malo zlepšiť?

manžel má spermiogram ukážkový, ja mám všetko priechodné, hormóny v poriadku, ovulka po clostíku je a stále sa nedarí 😒 takže už vôbec neviem, kde je problém
Teraz skúsime IUI a ak to nevyjde, tak možno imunológiu... možno vytváram proti manželovým spermiám protilátky, neviem 😒