• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
já chodila obden,když už to vypadalo na pregnyl,tak i denně
25. lis 2009 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wera, bobi, já jdu na folikulm. taky asi v pondělí nebo úterý :wink:
25. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim ubrat v tabulce 1 den cyklu.Dnes jsem 3DC,clostilbegyt uz mam doma,zacinam v patek 2-0-2

ahoj zase zitra

ps:krvacim hodne a tak uz nemerim :frowning2:
25. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso : 2-0-2... to je docela dost...1-0-1 ti nefungovala? Ale ty asi nemáš PCO, že?
25. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakupanda: dřív než 12 DC je myslím zbytečné.. To ale neznamená, že se nemůžete pro jistotu snažit:slight_smile: A pokud bys náhodou přišla s křížkem po funuse a Mudr. už viděl jen tekutinu, tak ti řekne, že už jsi pravděpododně ovulovala
25. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
duduindu tak teda vidím že nás to čaká začiatkom týždňa tak hlavne nech sa folíkom darí a nech sa máme čím u dokiho pochváliť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi teda vidím že budeš mať riadne silnú dávku, tak hlavne nech poriadne zaberie :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nasledujúci cyklus s clostilom už aj ja nabehnem na usg. Takto len stresujem, či ovu bola a čo sa deje :wink: . ALebo by bolo najlepšie, keby žaidny ďalší cyklus s clostilom nemusel byť :grinning:
25. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nooo ta druhá alternatíva znie omnoho lepšie govi :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
že? No čo by ma viac potešilo takto pod stromček? :wink:
25. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..Tak já dnes dobírám posl tabletku clostku,teplota 36.6 sem zvědavá kdy klesne. :pensive: Jsem měla naprd spaní.
Dášo to máš teda pěknou dávku..
26. lis 2009 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko.
Ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
Prajem vám pekný deň :slight_smile:
26. lis 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajojky :slight_smile: ja to mám nejaké rozhádzané :unamused: ale asi preto lebo som vstávala veľmi skoro a nemerala som v tu dobu ako som zvyknutá.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=75409/nummer=2
26. lis 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanulik, podľa mňa je skreslená včerajšia teplota, lebo si merala veľmi skoro :wink:
26. lis 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, normálně tento měsíc jsem po utroši extrémně obeďarovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: i záda - hnus! No a včera jsem měla ukázkový PMS - tak je to aspoň jasné - ale depkovat už fakt nehodlám. Naplánovala jsem si nějaké věci, na které se těším a zbytek nechám osudu. Už mám jen 1 měsíc s clostilem, takže jsem smířená s laparkou - když nezabral za 5 měsíců, tak ten 1 už to nevytrhne.. Ale co, po laparce se to snad aspoň někam posune. Tak by měl být příští rok ve znamení změn. I kdyby třeba pomocí IVF :wink:
26. lis 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2009 v 07:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............43DC/21dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............18měsícu .............našla //

snažilky:

simusca.....................26 let.........0d...........35DC.........................0cl.............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........35DC.........................3x1cl...........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..........30DC/11dpo/............. .0cl..............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........30DC.........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let.........0d..........28DC.........................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........27DC........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........22DC/9dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........23DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........19DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........18DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........18DC.......................1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........18DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........17DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........16DC.......................0 Cl...............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321.................30r..............0d..........15DC......................0cl.................13mesiacov
kkamca.....................29let...........1d...........9DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........9dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........8DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........8DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........7DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d..........4DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........3DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
26. lis 2009 v 07:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi,já mám taky krásny bedary,jeden velkej na brade,jedem mezi očima a u nosu,zaří jak lampičky :grinning: ,fakt su kočka :grinning: ,sem tušila že jede ms :frowning2:
Taky si dávam naději na příští rok,tak držím i tobě pěstičky at nám to vyjde :wink:
26. lis 2009 v 07:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páji uvidíš, že příští rok se budou dít věci! :wink:
A já mám dokonce pupen i na krku, ve výstřihu se mi taky dělají a teď se vyloženě vyřádily na zádech. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že na prdeli je nemám - bych se zítra styděla jít na tu lymfodrenáž!
26. lis 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko prajem žienky :slight_smile:
tak pripájam aj moju krásnu horskú dráhu: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db :sweat_smile:
hmmm neviem prečo je teplota stále taká vysoká...normálnu teplotu nemám...
26. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásne ránko :slight_smile:

tak ja som mala pupák naposeldy priamo v strede čela, ako princezná so zlatou hviezdou na čele :grinning:
čo sa túka tej folikulometrie, tak ja chodím vždy 11 alebo 12DC... teraz idem v pondelok a to budem 11 DC... som zvedavá :confounded:
paji, to ma mrzí, u mňa to tiež tak prišlo, BT nenápadne dolu a trochu špinenie... :frowning2:
dasi, tú dávka máš fakt konskú, držím palčeky, aby si to zvládala v pohode :wink:
26. lis 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
wera já těm teplotám vůbec nerozumím a asi jsem ráda - že se tím nemusím zabývat. I tak je toho dost :wink:
Takže neporadím..
26. lis 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teraz už tiež BT nemeriam, trochu som na to rezignovala :unamused:, no 37,5 sa mi zdá dosť...
26. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veď uvidíme, spomeniem to v pondelok dokimu keď pôjdem na folíky :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
weru,je to fakt horská dráha,teploty máš teda nějak vysoké,nemáš třeba nachlazený močový mechýř,mě taky jednou takhle vyletěla teplota a držela se nahoře a pak sem zjistila zánět močáku..
26. lis 2009 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak vy to máte s léčbou do budoucna? já clostil ještě příští měsíc a po novém roce laparka..dál podle ní.
26. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi, ja som brala clostil začiatko tohto roka 3 cykly, bezúspešne, tak som sa rozhodla pre laparku... teraz som už 3. cyklus po laparke s clostíkom a zatiaľ sa nepodarilo :unamused: teraz skúsime IUI a keď to nevyjde, tak už neviem... IVF mi naháňa strach :fearful:
26. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji neviem ešte som nikdy nemala takýto zápal a cítim as úplne normálne :slight_smile:
jaspi ja ešte vôbec neviem aká bude moja liečba do budúcnosti, tento mesiac beriem prvý krát clostík a až v pondelok idem na folíky tak potom uvidím čo mi odporučí doki...

bobi neboj IVF bude určite v pohode, veď aj laparku si krásne zvládla :slight_smile: a možno motyka vystrelí a po IUI už ani IVF nebudeš potrebovať :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko babuľky,
práve som sa vrátila od dokiho a strašne sa ponáhľal na kongres, ani som sa ho nestihla nič spýtať, len mi kukol folikuly.
Prosím vás, viete mi odpovedať na 2 otázočky?
1. mám dnes folikuly veľkosti 19 mm a povedal mi, že to nie je ešte veľmi dobrá reakcia na Clostík, ale že aj tak sa dnes máme snažiť s partnerom - koľko mm majú mať správne narastené folikuly?
2. beriem teraz čípky Betadine - sú proti zápalom, obsahujú jód, každý večer beriem jednu - ale keď sa dnes máme snažiť otehotnieť, tak si asi dnes nemám zobrať potom večer ten čípok, nie?
26. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
juliet ,já teda nevím ,ale mě doktor říkal už když měl folík 18mm,že je hezký a bud když měl 18 nebo 19 mm,tak mi píchnul pregnyl,ale je fakt že i po pregnylu ovulka proběhla až tak za 3 dny.tak nevím co ti poradit..
26. lis 2009 v 08:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek