Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
30. lis 2009

ahojte žienky 🙂
tak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db

inak som sa vrátila práve z folíkov tak našiel jeden krásny 20,2 mm, pichli mi pregnyl 😉
babi mám na vás jednu otázočku, snažilkovať je najlepšie po pichnutí pregnylu asi dnes, však?
krásny dník ešte prajem 😎

bobi3
30. lis 2009

tak ja som už tiež späť z folíkov... mám 3 na ľavom (16, 17, 18mm) a 1 na pravom (18 mm)... 🙂 veľmi sa tomu teším
zajtra dostanem pregnyl a potom vo štvrtok IUI...

wera, blahoželám k folíku 🙂 takže vy už idete na vec? 😉

wera
30. lis 2009

jeeeej bobi pekne 🙂 🙂 🙂 teda už iba straaašne moc držať palce aby sa Vám podarili aspoň dvojičky keď máš toľko krásnych folíkov 🙂
a ďakujem, som rada že sa podarilo vypestovať aspoň jeden 😉 a teraz už iba ísť na vec, drahému som to bola oznámiť v robote aby sa pripravil 😎 😎 😎

juliet2812
30. lis 2009

bobi - supeeer, veľmi držím palčeky....už by bolo načase, aby sa Ti to podarilo konečne

bobi3
30. lis 2009

ste zlaté, bábiky, ďakujem, bodaj by to tentokrát vyšlo 😉

wera, aj minule som mala krásne 4 folíky a nepodarilo sa ani jedno 😒 ale aj doktor vravel, že z toho môžu byť kľudne aj dvojčatká 🙂 želám aj vám vydarené snažilkovanie a veľa udatných bojovníkov 😉

wera
30. lis 2009

neboj bobi teraz po IUI sa už určite zadarí 😀

denkap
30. lis 2009

bobi, dobra uroda, pekne si ich vykrmila, ostava uz jedine - potiahnut to do uspesneho konca. dufajme, ze sa to podari a pribudne dalsia clostilka - tehulka. drzim palce 🙂

wera, ako sa drahy pripravuje na dnesny vecer? 😉 😉 😉

wera
30. lis 2009

denkap hlavne sa pripravuje psychicky 🙂 🙂 🙂 takto na povel sa mu to moc neľúbi, ale tak už nemá na výber 😀

bobi3
30. lis 2009

hej, deni, už len taká maličkosť, zavŕšiť to úspechom 😉 no pravdupovediac moc nedúfam, skôr nie ako áno, vraj úspešnosť pri IUI je dosť malá, ale ktovie, každopádne to chcem skúsiť

bobi3
30. lis 2009

wera, môj drahý to takto na povel tiež nemusí, a vlastne ani ja, je to také iné, ale čo už... čo by sme nespravili pre mimi, že??? držím palčeky na večer a hor sa na to 😀

wera
30. lis 2009

tak tak bobi máš pravdu, čo by sme nespravili? 🙂
a presne tak bobi skúsiť treba všetko, veď sa nikdy nemôže dopredu vedieť čo bude to pravé čo výjde 😉

denkap
30. lis 2009

ten moj caka, kym mu oznamim, kedy mame ist na to a bol by najradsej aj 2-3x za den, len aby sa to podarilo... ale to zase odmietam ja, ked sa to ma podarit, tak sa to podari aj s 1x denne... 😵

wera
30. lis 2009

jej denkap tak tvoj drahý je zlatý 🙂 keby sa aj tomu môjmu tak chcelo tak by som bola šťastná 😀

denkap
30. lis 2009

mna to tesi, ze sa mu chce, ked treba 😉
ale ked je to moc casto, potom si pripadam ako stroj na plodenie, v inych dnoch mi to nevadi, ale vtedy, ked prikaze lekar, tak je to take nutene...

bobi3
30. lis 2009

presne tak, ako stroj na plodenie ☹ no vraj sa cez ovu odporúča snažilkovať vždy obdeň, aby boli spremijky kvalitné a plné sily 😀

govinda
30. lis 2009

čaute kočky.
Tak som bola u zubára na preventívke a tam že kaz 😠 . Takže som dostala 2 včeličky a odchádzala som z vyvŕtaným zubom múdrosti 😀 .
Potom som šla na gyndu, takže nasledujúci cyklus mi urobí folikulometriu, mám prvýkrát prísť už na 9DC 😀 . Podľa mňa skoro, no neva. Radšej skôr, ako neskoro 😀 . S Duphikom som mu musela klamať, lebo on mi ho predpísal už 11DC a ja som ho nasadila až po ovulke cca 20DC 😀 . Neviem, ako ho budem môcť takto oklamať aj budúci cyklus, keď budem k nemu chodiť na folikulometriu. Ale na krabičke sa píše, že Duphaston ovulku neblokuje 😒 . Už fakt neviem, čo si mám o tom myslieť.
Hovorila som mu, že som včera vysadila duphik a že som cca 13DPO a že test negatívny, ale povedal, že to ešte nie úplne isté. Že mám ale naďalej merať BT a uvidím. AJ som mu povedala, že už klesám, no ale neva.

dudunidu
30. lis 2009

slavu: já beru CC dokonce 7 dnů... i když dřív jsem brala taky jen 5.-9., takže 5 dnů

dudunidu
30. lis 2009

wera: Pregnyl většinou vyvolá ovu za den až dva. Nejlepší by bylo snažit se dnes, zítra i pozítří, tak si zvýšíš šanci 😀 A pokud má tvůj muž životaschopné spermijky a ty dobrý kvalitní cervikální hlen, tak přežijou i několik dnů 🙂

dudunidu
30. lis 2009

Wera: gratuluju ke krásnému folíku! 😀 Doufám, že mi ve středu taky sdělí takovou zprávu 😉

BOBI: tolik folíků????? Wowwwwwww!!!!!! 😀 MOC GRATULUJU! Máš určitě větší šanci, když je jich tolik. Škoda že není záruka, že se ti uvolní všechny. No ale můžeš si pro svůj klid říkat, že pokud je při jednom folíku šance na IUI 25 %, tak při čtyřech se ti to násobí a těhu bude na 100%!!! 😀 No, bohužel to tak nefunguje, ale krásná hypotéza, třeba navíc zafunguje 🙂 😅 Drřím palce!

govinda
30. lis 2009

bobi, wera - gratulujem vám k folíkom 😵

dudunidu
30. lis 2009

bobi3: já jsem taky přemýšlela, jestli je v plodných dnech lepší sexíkovat ob den, nebo denně. A na fertility friendu jsem našla statistiku, že větší pravděpodobnost otěhotnět máme, snažíme-li se denně. Vyšli ze stovek grafíků, které tam těhulky měly a zapisovaly si do nich sexování... Takže my sexíkujeme denně.

Jinak s tím nuceným sexem jsme na tom stejně, ten můj je sice hodně náruživý, ale ne na povel. Prostě když ví, že za ním každý večer dojdu po dobu cca 1 týdne, tak v tom moc spontánnosti není, ale co se dá dělat. Já s ním aspoň před tím pár dnů abstinuju, aby se pak víc těšil, aby to byla aspoň příjemná povinnost, když už to teda musí být 😀

dudunidu
30. lis 2009

Ahoj Govi a jak dlouhý míváš cyklus? Dnes jsi 31 DC, že?

govinda
30. lis 2009

dudu, áno, dnes som 31DC, ale pomaly klesám s teplotkou a test dnes ráno negatívny ☹ . Takže už len čakám na mrchu a presúvam dole na spodok tabuľky 😀 . Dnes som dobrala duphik, tak očakávam mrchu zajtra, pozajtra 😉 .
Inak, keď beriete duphik, ako ho beriete. Až po ovu? Lebo mne ho lekár predpísal 11-25DC a to je jednoznačne pred ovulkou. Aj tu na fóre sa názory líšia, niektoré kočky tvrdia, že duphik sa má dať až po ovulke, lebo inak by ju zablokoval alebo stopol a niektoré kočky zasa hovoria, že duphik určite nezabraňuje ovulke. A ja som z toho jeleň a už neviem, čo si myslieť 😒

dudunidu
30. lis 2009

Govi no já ho neberu... Měla bych si ho nechat předepsat? Na co je vlastně dobrý?
Musím se taky jít mrknout do tabulky, jak dlouho už se vlastně snažíš?

govinda
30. lis 2009

dudu, no je to dobré na žlté teliesko, teda progsteron, ak ho máš málo. Podporuje rast sliznice maternice tuším. Ale tiež o ňom neviem viac.
A snažím sa asi takto - 01/2007 - 06/2007 (to som brala clostil 2 cykly) a potom som zmenila prácu, tak som nemohla otehotnieť a tak som opäť brala HAK a teraz som vysadila HAK v januári tohto roku a odvtedy sa snažím. Ale tento cyklus bola ovulka od toho januára prvýkrát, takže asi také snaženie 😠 . Normálne len lietam na vyvolávačky, mrcha sama nechodí. Podľa HP - nízky progesterón, zvýšený testosterón a podľa usg mi diagnostikovali PCO, ale v septembri som bola na laparke a tam zistili, že žiadne PCO nemám, všetko je tak, ako má byť, všetko je priechodné ako má byť. Takže asi tak v skratke. A teraz som prvý cyklus na clostile 🙂

wera
30. lis 2009

ďakujem dievčatá, tak dúfam že to výjde 🙂 aj keď zase až taký strašný optimista hneď v prvom cykle s clostíkom byť nemôžem... 😉
dudunidu neboj aj Ty sa nám v stredu určite pochváliš krásnymi folíkmi 🙂 🙂 🙂

govinda
30. lis 2009

wera, aj ty stimuluješ prvý cyklus? Tak držím palčeky k ovulke 🙂

wera
30. lis 2009

jo jo prvý cyklus 🙂 ďakujem, dúfam že zajtra bude 🙂 🙂 🙂

wera
30. lis 2009

govi a tiež prajem nech hneď prvý cyklus poriadne zaberie 😉

govinda
30. lis 2009

tak šup, šup snažilkovať 😉