Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
1. pro 2009

alamala - ovulku jsi měla podle ultrazvuku zjištěnou? A píchali ti pregnyl?

jane86
1. pro 2009

alamala děkuji, asi si dovedeš předtsavit jak bych si to přála. Já jsem pořád nadávala, že mě na Laparku posílá takhle brto, ale teď jsem ráda, že to mám za sebou a že jsem OK. Ulevilo se mi, tak třeba to pomůže....

alamala
1. pro 2009

jerryjanka počítáš správně holka jedna šikovná 15DPO!Testila jsem už 12,13DC a pouze /,druhá se objevila vždy až večer,několik hodin po testování.
jane86 ovulku jsem měla zjištěnou z krve,kdy mi řekl doktor,že proběhla. Z UTZ mi ovulku nezjišťoval,jen mi řekl od kdy mám zkoušet dělat ovu testy.

jane86
1. pro 2009

Tak mi držte palce. 😉 😉 Dobrou noc

jerryjanka
1. pro 2009

alamala - aha ja som myslela že si dve čiarky nemala vôbec
ale ty si ich mala aj predtym ale až večer

alamala
1. pro 2009

🙂 Dobrou Jane86 🙂
jerryjanka ano měla dřív,ale přitom podle těhu testů,kde píšou, že už nesmíš odečítat výsledek po 10 min bych to neměla vůbec za nic brát po tolika hodinách,ale byla jsem na vážkách no a pak ten 30DC//
Musím do hajan,dobrou

govinda
2. pro 2009

ahojte kočky 🙂
ja dnes takto: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

teplotka pekná, ale tehu testík negatívny, tak je to myslím jasné 😒 .
Prajem krásny deň

nela00
2. pro 2009

těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............47DC/23dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................33dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........36DC.........................0 cl..............27 mesiacov
govinda .....................29r............0d..........33DC........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........28DC/15dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........28DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........25DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........24DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........24DC.......................1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........24DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........23DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........22DC.......................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........15DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........15dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........14DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........14DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............13DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d............10DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............9DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37 let.........1d.............3DC........................ .2x1cl..............40měsíců

ahojte
nanulik tie zelene pruhy su najplodnejsie dni 🙂 takze ste sa dobre trafili 😉

nela00
2. pro 2009

těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............47DC/23dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................33dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........36DC.........................0 cl..............27 mesiacov
govinda .....................29r............0d..........33DC........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........28DC/15dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........28DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........25DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........24DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........24DC/17dpo/...........1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........24DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........23DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........22DC.......................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........15DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........15dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........14DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........14DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............13DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d............10DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............9DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37 let.........1d.............3DC........................ .2x1cl..............40měsíců

dievšatá mohli by ste si pridať, ktorý ste dpo 😉

nela00
2. pro 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............47DC/23dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................33dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........36DC.........................0 cl..............27 mesiacov
govinda .....................29r............0d..........33DC/17dpo/.............2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........28DC/15dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........28DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........25DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........24DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........24DC/4dpo/.............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........24DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........23DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........22DC.......................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........15DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........15dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........14DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........14DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............13DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d............10DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............9DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37 let.........1d.............3DC........................ .2x1cl..............40měsíců

a do tretice, pomylila som si nanulika a govidnin graf 😅

jaspina
2. pro 2009

Dobré ránko, tak u mě už je MS sviňucha na cestě.. Zatím nedorazila, ale už se klasicky ohlašuje nafouklým břichem a migrénama.. Tak už jen 1 pokus a laparka..
Jane - chtěla jsem se zeptat, jaká ta laparka byla? Pomohla ti? Já jsem taky vždy měla problém s tím, že MS nechodila.. Zjistili u tebe, proč jsi to tak měla?

bobi3
2. pro 2009

krásne ránko princezny 🙂

tak ja som včera dostala pregnyl a zajtra ma čaká IUI... 😒

jane, mne vravel doki, že po pregnyle počkať dva dni a potom snažilkovať... mne sa to zdá ale dosť neskoro, veľa báb má snažilkovať hneď po pichnutí, tak neviem... ja som tiež po laparke, tiež som mala všetko ok, len mi poprepichovali vyječníky, no nám sa to stále nepodarilo ☹ teraz som už 3. cyklus s clostíkom, tak sa doki rozhodol pre IUI...

govi, to by podľa mňa ešte mohlo byť tehu... začínaš stúpať... ako sa cítiš?

alamala, opatruj sa 😉

wera
2. pro 2009

dobré ránko 🙂

bobi neboj uvidíš že teraz sa určite podarí a hlavne sa treba tešiť, veď to bude zase nejaký krôčik vpred k úspešnému cieľu 🙂 hlavne nám zajtra daj vedieť ako si dopadla, budeme všetky stráášne moc držať palčeky 🙂 🙂 🙂

bobi3
2. pro 2009

weruška, ďakujem, mám trochu strach, dúfam, že to nebude moc bolieť
ozvem sa vám ale až v piatok, zajtra už nebudem mať prístup k netu ☹

monthana
2. pro 2009

Ahoj, občas k vám nakukuju a chtěla bych se zeptat, zda někomu z vás clostil rozhodil MS. Moc děkuji. Já to měla dřív jako hodinky 28 dní a teď třeba špiním pak nic a pak teprve se mi to rozjede. Tento měsíc je nějaký začarovaný. Nevím jak clostil užívat když to mám tak blbě. Omlouvám se že jsem sem tak vtrhla.

bobi3
2. pro 2009

monthana, vôbec sa nemusíš ospravedlňovať, tu je vítaná každá snažilka i nesnažilka 😉

ja som pri clostile vždy vrala duphaston, takže cyklus mi to spravidelnilo, tak ti neporadím
ty duphaston neberieš?

juliet2812
2. pro 2009

Ahojte dievčatá 🙂
Bobi - držím palčeky, nech sa to určite podarííííííííí ...... a neboj vraj to nebolí, ja som sa rozprávala u doktora s jednou babou, ktorá bola na IUI a že je to len ako pri mrche bolesť, taká maličká

monthana
2. pro 2009

bobi3: díky. Právě že mi doktor nic nepředepsal. taky je divné, že se píše i vy to tu zmiňujete, že se bere 3 měsíce a mě řekl, že je jedno jak dlouho se bere. Fakt nevím. tohle má být můj třetí měsíc s C.

bobi3
2. pro 2009

julie, ďakujem veľmi pekne, verím, že to zvládnem 🙂 a môj drahý so mnou 😉 veľmi by som si priala, aby to už konečne vyšlo 😒 ale to asi všetky, že? to by bol darček pod stromček 😵

monthana, a prečo ho berieš? chceš otehotnieť a nemáš ovuláciu?

monthana
2. pro 2009

Bobi3: jo jo přesně tak netvoří se mi folíky. a otěhotnět se snažím už rok a půl ☹ .

bobi3
2. pro 2009

monthana, a po clostile sa ti folíky tvoria?... akú máš ovuláciu?

monthana
2. pro 2009

Když jsem brala clostil po prvé tak ani nevím, protože mi doltor řekl, ať přijdu na folikulometrii až měsíc druhý. Takže jsem tam byla a našel mi tři folíky jeden 25mm a 17mm vpravo a vlevo 16mm a to bylo 12dc. Pak jsem k němu šla znovu 14dc a to mi řekl, že ovulace už byla a že je vidět že prášky zabírají tak mi dal ještě na dva měsíce a chodit nemám, až když neotěhotním tak mě pošle na laparoskopii. Beru ho od 2DC a to 1-0-1.
A právě mám teď problm v tom, že jsem už začala špinit s krví a tak jsem druhý den zobla,ale dneska to vypadá, že zase nic. tak nevím zda si ho mám vzít nebo ne. Jinak mám měsíčky tak 3dny z toho jeden den silně a pak už jen málo, ale do teď než jsem začala užívat clostil jsem je měl fakt pravidelně.
Proč to naše tělo musí být tak složité.

bobi3
2. pro 2009

monthana, tak to reaguješ krásne, myslím, že by sa to raz mohlo podariť, folíky máš pekné... hlavne keď sa netvoria cysty a ovulácia je... to už treba len veriť
a o laparke si nerozmýšľala?

mne môj doki povedal, že 1DC je až vtedy keď krvácam, nie špiním, tak neviem 😒

monthana
2. pro 2009

no to rostou krásně. ale pod dohledem jsem byla jen minulý měsíc, jak to bude teď nevím. Mě taky řekl že až budu krvácet a já málo krvácela, ale byla krev tak jsem si zobla a ted když nic tak nevím zda mám zobat dál a nebo počkat až se mi rozjede. Myslíš že to vadí? Když jsem zobla včera 2tab a dnes a případně zítra vysadím. Doufám že mrcha dojde. jestli ne nic brát nebudu a budu muset na vyvolávačku. V životě jsem na ní nebyla. To je prostě pech.
Jo jo uvažovala jsem o laparce a uvažuji čím dál víc častěji. Jestli se na clostil už nevyprdnu a neobjednám se hned třeba po novém roce.

A co ty? jak dlouho ho bereš a jak reaguješ? Jak dlouho se snažíte?

wera
2. pro 2009

bobi neboj určite to nebude bolieť 🙂 tak zajtra si poriadne oddýchni 🙂

bobi3
2. pro 2009

ste zlaté babulky, verím, že to zvládnem, ďakujem 😉

monthana, my sa snažíme tiež už rok a pol... moje prvé stimulácie s clostilbegytom boli také nijaké, raz folíky boli, inokedy nie, potom pre zmenu cysta, tak som sa rozhodla pre laparoskopiu... bola som na nej v septembri, dopadla fajn, teraz ovulujem krásne, aj folíky sú, na zatiaľ bezúspešne ☹ no a zajtra ma čaká IUI... 😔

bobi3
2. pro 2009

monthan, podľa mňa by si v braní clsotíku nemala robiť pauzu... keď už si ho začala brať, tak ho ber, aj keď iba špiníš... každá menštruácia je iná... ak už bola aj krv, tak myslím, že by to malo byť v pohode, proste máš slabšiu menštruáciu tentokrát...

a tehotná byť nemôžeš? 😨

denkap
2. pro 2009

bobi, kedy ste vcera nakoniec pichli ten pregnyl?

monthana, a nie si tehotna, ked len spinis? aj mne doktor vravel, ze ako prvy den cyklu sa pocita prvy den silneho krvacania...

nela00
2. pro 2009

monthana testuj 😉

dasa.77
2. pro 2009

ahojky.nestiham docitat a ani psat.dva dny jsem tu nebyla,vecer budu mit co dohanet.jinak ja klesam.........asi takto

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e