Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dudunidu
2. pro 2009

Ahoj holky! Tak mám dnes za sebou ve 14 DC vyšetření na gyndě, a mám dobré i špatné zprávy. Dobrá je, že mám krásnou sliznici a dva folíky 18mm a 21 mm (píchli mi hned Pregnyl), špatná je, že mám na levém vajuchu cystu a musím vysadit Clostyl na 3 měsíce, které budou pravděpodobně bez folíků... Takže bych potřebovala otěhotnět tento cyklus, jinak mám na čtvrt roku utrum 😢

No a co se týče laparky, tak doktor řekl, že počkáme do února a když neotěhotním, tak mě na ni pošle. No a já do února otěhotním těžko, bez Clostylu....A ještě mi udělá na konci ledna test průchodnosti spermií hlenem. No já myslela, že je to spíš taková formalitka a překvapila mě jeho odpověď, že výsledky jsou cca 50:50, že opravdu ty spermijky tím hlenem vždy neplují a pak doporučujou IUI, takže to by mi kdyžtak udělali....

Tak uvidíme... Tak jsem vám napsala hot news a jdu si přečíst co se tady mezitím událo 😉

dudunidu
2. pro 2009

Bobi: budu na tebe zítra myslet, neboj, to bude v pohodě! 🙂 A dělali ti i test průchodnosti spermií hlenem dělož. čípku? Protože třeba je problém v tom, že jím plavou těžko, potom by IUI bylo řešením, aspoň tak mi to dnes říkal doktor. A šance je prý 20%, to není tak špatné! Uvidíš, třeba se nám oběma ještě podaří dáreček pod stromeček, budeme si držet palce 😀

dudunidu
2. pro 2009

Nanulik: a kolikátý den jsi byla na folikulometrii? Podle tvého grafu byla ovu 19. DC, takže já věřím, že pokud jsi byla na měření kolem 12DC, mohl ti folík ještě dorůst. Navíc mně se jednou stala taová kuriozita. Byla jsem měřit 14DC a folík byl malík, tak mi řekli, ať přijdu ještě 16DC, že mrknou, jestli povyrostl. A pak ho tam vůbec nemohli najít, ale protože jsem věděla, že tam byl, tak doktor hledal dál a nakonec ho našel!!!! Prý se schovával, protože jsem měla plné střeva 😀 A taky se stalo, že otěhotněla právě jedna holka z Koníka, i když jí mudr. řekla, že má folíka jen malého nebo blbý tvar či co. A že se nemá prý cenu ten cyklus snažit. A ona je přesto těhu 😅 Takže myslím, že je dobré sexíkovat každý měsíc, i kdyby se doktoři dušovali, že je to bez šance 😀

jaspina
2. pro 2009

Bobi na zítra ti budu držet palečky, at tě tam netrápí a hlavně ať se dílo podaří 😉

dudunidu
2. pro 2009

jane: tak držím palce, ať je tam zítra folíků celá úroda 😀

jane86
2. pro 2009

dudunikdu. Neboj,ikdyž to dojde až do Laparky nic to není a budeš vědět na čem jsi... 😒

dudunidu
2. pro 2009

No já jsem na ni chtěla jít nejlépe hned, já se toho nebojím, spíš nechci ztrácet čas.. Ale doktor říkal, ať tolik netlačím na pilu, že ještě počkáme 😕

jarynek
2. pro 2009

ahojte holky, teda vy v té diskuzi chvátáte, ani jsem to nestihla dočítat. Tak mám za sebou první Clostyl a dneska 13DC jsem byla u doktorky a krásné dva folíky, oba 20mm, tak ze mě měla radost, jak krásně reaguji, sliznice prý taky dobrá....píchla mi pregnyl a teď snažení. Dneska to kašlu...skočíme na to až zíta... minule po píchnutí pregnylu to dorazilo až za dva dny....zkusím tedy zítra...a potom, a potom.. 😀 snažím se na to nemyslet, ale asi těžko, že? 😒

dudunidu
2. pro 2009

jarynek mně dnes taky píchli pregnyl a taky se chystáme na to vlítnout až zítra a pak pozítří a pro jistotu i popozítří 😉

jarynek
2. pro 2009

dudunidu..tak je fajn vědět,že v tom nejsme sama... jak dlouho už to bereš?

jane86
2. pro 2009

Odpoledne dám vědět jak jsem dopadla...Nemusí jich tam být oc stačí jeden velkej🙂

jerryjanka
2. pro 2009

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............47DC/23dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................33dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........36DC.........................0 cl..............27 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........28DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........25DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........24DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........24DC/4dpo/.............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........24DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........23DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........22DC.......................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........15DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........15dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........14DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........14DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............13DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d............10DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............9DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37let.........1d.............3DC........................ .2x1cl..............40měsíců
govinda .....................29r............0d...........1DC....................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...........1DC..............4x1cl.............23 mesiacov

alamala
2. pro 2009

Ahoj holky,nějak moc tomu nerozumím,dnes už bych měla být 34DC,nespletli jste se?

dudunidu
2. pro 2009

jarynek: Clostík beru 6. měsíc, měla jsem 3 cykly, pak měsíc přestávku a další 3 cykly. Po tomto bude pauza bohužel delší, ať si tělo odpočine 😒 No, třeba ale počneme už zítra 😀

nela00
3. pro 2009

alamala ale našla si // na 33dc?

nela00
3. pro 2009

bobi myslíme na teba 😵

bobi3
3. pro 2009

holky, ste všetky super, už sa pomaly zberám, o 9.15 mám termín 😒 držte palčeky, určite sa zajtra ozvem, dnes už žiaľ nebudem mať prístup k netu

jaspina
3. pro 2009

Bobi ať vám to dobře dopadne 😉

pajinka111
3. pro 2009

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............48DC/23dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................35dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........37DC.........................0 cl..............27 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........29DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........26DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........25DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........25DC/5dpo/.............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........25DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........24DC ..........................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........23DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........16DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........16dc...........................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........15DC...........................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........15DC............................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............14DC..........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d............11DC..........................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............10DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37let.........1d.................4DC........................0cl..............40měsíců
govinda .....................29r............0d...............2DC.........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d................2DC........................4x1cl.............23 mesiacov

alamala,někdy se stane že člověk něco přehlídne a pak je to špatně,klidně si to oprav,když se ti něco nezdá..
i všem ostaním,když bude něco špatně tak se nezlobte a opravte si to..

wera
3. pro 2009

boni moc držím palce 🙂 🙂 🙂

wera
3. pro 2009

jooooj z rána ešte ani písať neviem, samozrejme bobi držím palce 🙂

wera
3. pro 2009

a ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db
teda pri tej mojej horskej dráhe mi FF asi ovulku nevyznači 😉 ale dúfam že po pregnyle bola v utorok 😀

alamala
3. pro 2009

Dobré ránko, Pajinka111 vůbec se nezlobím,jen jsem nevěděla jestli špatně nepočítám já 🙂 Dnes už je to v pořádku 😉
Nela00 // jsem našla už 30DC,dnes už je to šest dní 🙂
Pádím do práce, večer se ozvu...........

denkap
3. pro 2009

bobi, drz sa, nech sa spermosi dobre zahryznu 🙂 dneska si oddychni a zajtra sa ozvi...

pajinka, tesi ma, ze kazdy den aktualizujes tabulku, aspon si to nemusim ratat, na com som...

wera, ten tvoj graf sa neda nazvat inac ako horskou drahou 🙂

pekny den vsetkym...

dudunidu
3. pro 2009

bobi, těšíme se na tvé zprávičky a podrobné vyprávění, jaké to vlastně bylo 😕 Snad bezbolestné! 😅

Pajinka: taky děkuju za aktualizaci tabulky, jsi zlato 😉

tak co holky, nějaké novinky po ránu? 🙂 Mně se dnes nepodařila naměřit teplota, protože nás ve 4h v noci nenadále vzbudil náš pes, něco ošklivého se mu zdálo a pak jsme se mu museli čtvrt hodiny věnovat, aby znova usnul. 🙂 😀 No ale to neva, počítám s tím, že když mi píchli pregnyl včera, ovu bude zítra a pak už jen zbývá počítat dny do MS 😔

slavulilienka
3. pro 2009

Nazdárek babule...ja dnes takto: ( zatial sa mi to akosi zaseklo, bolo by super keby to tak zostalo... ☹ )
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
bobi už sa teším na zajtrajšie správy od Teba, myslíme na Teba...prajem usilovných bojovníčkov a hlavne trošku oddychni.
páji..., fakt díky za tabuľku, ja by som také nevedela...fajna si. 😉
jaspi a Ty čo? Už si testila? Sa zase niekde flákaš.... 😀 kde si , Ťa tu nevidím..

jaspina
3. pro 2009

Slavuli netestila. Já už ani nemám doma testy a nehodlám je kupovat. Pak jsem jen zklamaná. Dostávám MS až tak 30-31DC a vzhledem k příznakům vím, že dorazí..

slavulilienka
3. pro 2009

No nejdem Ťa presviedčať, že príznaky niekedy môžu klamať....sama sa poznáš najlepšie....
Ja mám testík už mesiac v šuflíku ale ešte nemám odvahu...a asi ani nebudem mať... 🙂 nechávam to v rukách Božích, aj keď veľmi by som si priala taký darček k narodkám a vlastne aj na Ježiška.. 🙂
Na Mikuláša by mala doraziť mrcha, no dúfam, že na nás zabudne..aj keď Mikuláš by mohol nejaký prísť.. 😀

jaspina
3. pro 2009

Slavuli já 2x zviklala sama sebe a pak jsem byla z / nešťastná, tak už na to kašlu. A příznaky MS mám vždy stejné, myslím, že ji poznám spolehlivě. Kdybych byla těhotná, tak aby mě břicho začalo křečovatě bolet zrovna v době MS.. tomu moc nevěřím. Příští cyklus mi vychází ovule těsně před Štědrý den, tak snad si to Ježíšek ohlídá a přinese co má 😉

slavulilienka
3. pro 2009

Ver tomu jaspi...určite má pre Vás prichystaný ten správny darček.. 😉 urobíte romantikuš večer pod stromom..
Musíš tomu veriť, že sa to podarí.....budem na Teba myslieť. 😉