Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

eloana
7. dub 2009

kiki urcite. ř den jsi spinila bylo uhnizdovani to by bylo aby nebylo🙂

papus
7. dub 2009

Leni já vím,ale můžu vystrčit čumák a sednout si venku nemám moc lidí dnes tak to uteče tak se mějte a páááá večer 🙂

lenka_bohousek
autor
7. dub 2009

Papus, tak to máš bezva, že můžeš vystrčit čumáček na sluníčko. Tak hlavně ať ti to rychle utíká. Krásný den a večer pa 😵

kikina666
7. dub 2009

miluse .. no pokusim sa ta nesklamat a nahlasit // a ty dufam tiez, ved testujeme vsetky v utorok aj ty

eloana no neviem ci to je take iste, davam tomu spinenie trosku sancu, ze by to mohlo byt uhniezdovanie ale .... vcera bol 9den po ovulke a bola tam len / a na tych testoch je napisane ze 5 dni po styku ukazu vysledok

eloana
7. dub 2009

kiki to je jeste fakt brzo - nejaky gynekolog povidal ,ze to je nesmysl aby to ukazal 5 den , ze t zadny test neni schopny ukazat nebo maximalne 1% zen. zkus ten 14 den

zubajda
7. dub 2009

ahojky leni... mrkla jsem na tvůj grafík.. krásně stoupáš.. doufám, že za chvíli oznámíš //.... 🙂 😵 😵 😵

kikina666
7. dub 2009

eloana ja viem ... len to bolo na tom teste napisane ...

miluse
7. dub 2009

Kiki, no uvidím jestli budu testit v úterý, spíš jestli to stihnu, neb ráno jedeme do Prahy na imunologii, tak budu vystreslá z toho, ale každopádně do konce příštího týdne by tak nějak mělo být jasno 😉

kikina666
7. dub 2009

miluse no mne by to mohlo ukazat uz v utorok to bude 32 den cyklu ... takze uvidime, ked nie tak zacinam s dalsim clostylbegytom, uz ho mam aj doma

miluse
7. dub 2009

To já příští úterý budu teprve 30 DC, což je na mě ještě trochu brzo, ale ukázat by to možná i mohlo 😨 😵

eloana
7. dub 2009

ja jsme zvedava na sebe jak to vydrzim🙂 ale pockam jestli to nedostanu tedy alespon bych chtela .Ale stejne mam testovat i kdyz to prey dostanu a pak volat

kikina666
7. dub 2009

eloana a preco by si mala dostat ....

lenka_bohousek
autor
7. dub 2009

Ahojky Zub, no jo, stoupám, ale bojím, bojím, že klesnu 😒 Uvidíme, necháme se překvapit. Ale u tebe mě mrzí, jak se to vyvíjí 😢

Holky mě ten kůň zase blbne, to je hrozný. Než se mi to pokaždý načte, tak už toho napíšete ...

A kočky, kolik nás teda bude v úterý testovat? Už v tom ztrácím přehled 😉

eloana
7. dub 2009

🙂 ja nevim me ten utros nejak utlumil ,ze mi je to vsechno jedno -ale za 14 budu asi stresovat. ja jsme rada ,ze to mam za sebou

miluse
7. dub 2009

Ha, tak jsem přišla na to proč mi ten blbej graf posunul tu ovu, páč jsem si teďky nedělala ovu testy, tak se pořádně krom teploty nemohl ničeho chytit 😒

Leni, já ještě nevím, zkusím to vydržet až přinejmenším do čtvrtka

kikina666
7. dub 2009

miluse neboj ... tak az vo stvrtok, ja teda s lenkou testneme v utorok

lenka_bohousek
autor
7. dub 2009

No vidíš, Miluško, jaká jsi šikulka.
Ty jo holky, to by bylo tak super, kdybysme byly všechny těhulky 😵

miluse
7. dub 2009

Leni, to víš, si na mě nějakej blbej program nepřijde 😀

Leni, to jo... uvidí se po velikonocích, co jsme vyhodovaly 😀

kikina666
7. dub 2009

lenka to by bolo ....

miluse
7. dub 2009

Jsem se právě vrátila z obýdku a funím jak tele... nejradši bych se natála, nebo ještě líp by bylo, kdybych nemusel zpátky z toho krásného počasí do kanclu 😖

rina1
7. dub 2009

Holky, cus, dnes 7.den po IUI ach jo, nic mi neni, pomalu si pripravuju dalsi Clostil na dalsi mesic na dalsi IUI, nejak tomu neverim, ze bych se vesla do 10% obcas tu jednu stranu vajecnik citim ale to asi jak se chysta menzes 😒 .Ve ctvrtek jedeme na Slovensko uvidim, kdyz to do pondeli nedostanu zkusim test a necham si tam vzit u znamy sestricky krev.

lenka_bohousek
autor
7. dub 2009

Taky už jsem tady s plným bachorem a zralá tak akorát na lehátko někde na sluníčku. Mozek mi už nepřemýšlí, tak nevím, jak to tady překlepu.

lenka_bohousek
autor
7. dub 2009

Rina, ahojky. 7. den je ještě brzy a nemusí ti vůbec nic být. Třeba Vendy tu psala, že na sobě nic nepozorovala, jen prostě nedostala ms. Takže dokud nepoteče červená, tak naděje je stále 🙂

kikina666
7. dub 2009

lenka no ved to pokial nepotecie tak nadej je presne ako aj ja pobolieva ma podbrusko ☹

lenka_bohousek
autor
7. dub 2009

Kikina, to tě bolí od mimíska 😵

rina1
7. dub 2009

nikde nikdo, asi vsechny cekate na // 😠

mannerka
7. dub 2009

ja som tu 😉
ale je pravda, ze ja na // necakm tento mesiac 😒 😉

miluse
7. dub 2009

Rina, jen nakukuju.

Ale to víš, nesmíš se divit, že tu nikdo není, dneska je nejteplejší den tohoto týdne, tak to každej využívá, my se taky akorát vrátili z prochajdy a je tam fakt suprově

rina1
7. dub 2009

Ja vim, u nas taky krasne, jdu cumet na tv.

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Dobré ránko clostilky 🙂
Tak včera obsadil comp až někdy do 23 hod. Milda a neměla jsem šanci napsat vám ani dobrou noc 😠
Odpoledne jsme byli na kole, fakt bylo nádherně, jako v létě. A dneska to zatím taky vypadá dobře, tak uvidíme.

A když už jste psaly o těch // - mě dneska klesla teplota, tak nevím, nevím. Bolí mě prsa, to už skoro týden, jinak nic. No uvidíme o velikonocích, co z toho bude 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd