Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
3. pro 2009

Dík slavuli, si hodná. Tak já budu na oplátku myslet na tebe 😉 Teda né přímo pod tím stromkem, ale až potom jo? 😀 Jinak já už mám clostil jen na poslední měsíc, tak se k tomu radši neupínám..
Vidím že máš 2 dětičky - tak jsi neměla problém nebo jsi taky zobala hormony?

slavulilienka
3. pro 2009

No dobre stačí až potom... 😀
Nie nebrala som nič...tie prišli ani som nevedela ako..... 🙂 tým nechcem povedať, že som ich nechcela..
Teraz som rozvedená, ale už tretí rok bývam v inom meste s priateľom, ktorý detičky nemá a veľmi by chcel.., tak som mu povedala, že ja mu jedno ešte darujem.. 🙂 , no len akosi sa nám nedarí...tak je smutný..., ale stále verí... 🙂 Je to paradox , že s človekom ktorý Ti hrozne vo všetkom pomáha, váži si Ťa , je Ti s ním neskutočne dobre sa to nechce podariť.... ☹ snažíme sa už skoro rok a zatial nič...uvidíme. Ak sa to nepodarí ani po Novom roku, tak pôjdem asi na IUI... 😒
No..ostáva len čakať do Mikuláša... 🙂

dudunidu
3. pro 2009

slavu a byl už přítel na spermiogramu?

slavulilienka
3. pro 2009

ahoj dudu...
áno bol, dokyna povedala, že vcelku nič hrozné, pohyblivosť dobrá aj množstvo vyhovujúce, len nejaké percento malo nejaký iný tvar, no ubezpečila nás, že sa s tým dá otehotnieť...tak neviem...napchávam ho vitamínmi aj mu zdravo varím, tak uvidíme.. 😉
A Ty sa mi máš ako moja? 🙂

jaspina
3. pro 2009

Slavuli - někdy si prostě hormony dvou lidí "nesednou" a pak se nedaří. Ale doktoři když tak pomůžou a mimís bude! 😉

dudunidu
3. pro 2009

Slavu no já taky neztrácím naději! 🙂 My jsme sice neměli výsledky spermiogramu ideální (cca 15 milionů, což je málo a hybnost taky nic moc), ale manža bral 3 měsíce Profertyl, tak jsem zvědavá, jestli to pomohlo aspoň trošku... Příští týden zajdeme na kontrolní spermio... Teď ještě ne, i když jsem samozřejmě zvědavá, nebudeme přece plýtvat ostrou municí, když mi včera píchli ten Pregnyl 😀

jaspi: já jsem moc vděčná za dnešní medicínu - té nebýt, tak neotěhotním vůbec. A jsem taky moc ráda, že žiju v ČR, kde zdravotní pojištění většinu prohlídek kryje...Teda nemám na mysli IVF, to bude pálka 😒 Teda s trochou štěstí se k němu ani nedopracujeme... A nevíte holky, jestli se u gynekologa platí i za IUI? Nebudou mi to dělat v žádném CARu, ale přímo můj doktor... 😕

slavulilienka
3. pro 2009

😉 ja stále verím...

dudunidu
3. pro 2009

No právě jsem si spočítala, že očekávám mrchu 19. prosince.... takže kdyby se náhodou nedostavila a štěstí se na nás usmálo, tak dám manžovi pod stromeček těhu test, hihi 🙂 To by byl dáreček! 😀 No, já jen mluvím, ale hlavně na tom musíme teď zapracovat, takže jakmile dojde dnes manža z práce, musím ho znásilnit! A zítra pro jistotu taky 😎 Ještě že se moc nebrání, mám totiž kámošku, která i když měla zrovna píchnutý pregnyl, tak jí manža řekl: sorry, nemám zrovna náladu... 😖

jaspina
3. pro 2009

Duduni s tím IUI netuším-..

slavulilienka
3. pro 2009

Dudu no to v žiadnom prípade netreba plytvať genetickým materiálom....teraz musíte pekne snažilkovať, aby ten vianočný darček vyšiel....veľmi Ti to prajem... 😉
Ja som tiež vďačná za vymoženosti dnešnej mediny, lebo naozaj veľmi veľa ľuďom lekáry pomáhajú, podľa mňa majú zlaté ručičky..a mali by mať za to náležite zaplatené,aby neutekali do iných krajín , lebo takto prichádzame o ozajstných odborníkov.., ale to by museli pochopiť ľudia na istých pozíciách... 😒
Ale dosť bolo polemizovania....idem dovariť obedík, lebo za chvíľku príde cmuko z práce hladný ako štyria.. 😀 a aj mladšie dieťatko mám už doma, tak sa idem trošku povenovať...dnes majú nejakú slávnostnú akadémiu pri príležitosti 75 výročia založenia školy, tak majú pripravený nejaký program o 16.30, takže dnes bude aj kultúrna vložka...môj synček tam tancuje s nejakou prváčkou...už sa teším, bude srandy kopec..Idem rýchlo ponabíjať foťák aj kameru..nach má spomienky chalan nie?
Tak babuľky lúčim sa zatial s Vami, ale večer tu určite zaskočím...
papa

jane86
3. pro 2009

Ahojky. Tak hlásím. Jsem 14 Dc folikul 25 mm, píchla mi pregnyl a uvidíme. Snažilkovali jsem včera tak nevím jestli opět dnes a pak i zítra nebo obden? Co myslíte?

dudunidu
3. pro 2009

jane: my se budeme snažit denně, statisticky (podle fertilityfriendu) je tak vyšší pravděpodobnost otěhotnění než při snažení ob den. radši to pojistěte dnes, zítra i pozítří 😉

Slavu: mám stejný názor na naše nedoceněné doktory... Vůbec se jim nedivím, že odcházejí houfně do Anglie atd., když tady mají nástup ani ne 20.000 Kč, to je děsný, to má každá sekretářka...No radši obrátím list... 🙄

Říkáš že Vladka čeká taneček? To bude sladkééé hehehehe. A ty jsi doma nebo chodíš do práce? 😕

wera
3. pro 2009

ahojte dievčence 🙂
mám na vás jednu otázočku, v pondelok ráno mi doki pichol pregnyl a dnes ma celý deň pobolieva bruško, cítim v ňom také pnutie...neviem je to normálne? nemáte niektorá s týmto skúsenosť? mám z toho taký trošičku strach...a ešte ako na potvoru som dnes mala v robote toľko toho veľa a musela som lietať a nosiť...a som akurát tak riadne vystresovaná ☹
ďakujem a prajem pekný večer 🙂

wera
3. pro 2009

jane86 gratulujem ku krááásne folíku 😎 tak a preistotu by som tiež odporúčala snažilkovať dnes, zajtra aj pozajtra 😉

dudunidu
3. pro 2009

weru, to nevím... Mně sice pobolívá břicho v oblasti vaječníků i po Clostylu i po Pregnylu, ale nerada bych tě tím ukonejšila, co kdyby to bylo něco jiného... Pokud tě to do zítřka nepřejde, tak si zajdi pro jistotu na gyndu nebo tam aspoň cinkni 🙂

wera
3. pro 2009

ďakujem dudunidu, uvidím ako bude zajtra a keď tak pre istotu zabehnem za dokim... 😖

dudunidu
3. pro 2009

to bude dobrý, uvidíš 🙂

wera
3. pro 2009

verím že to bude dobré, len som teraz na seba asi trochu viac precitlivená... 😒 ...veď nikdy nemôžeme vedieť či sa už náhodou nezadarilo 😉

wera
3. pro 2009

dudunidu a prajem nech výjde darček pre manžela pod stromček a príjemné snažilkovanie 🙂

jane86
3. pro 2009

OK holky tak mi teď 3 dny držte palce. To by byl tak náááádherný vánoční dáreček.... 😉

dudunidu
3. pro 2009

jane86, budeme, a ty mě drž taky! PS: Byla jsi moc krásná nevěsta 🙂

Weri: děkuju za podporu 🙂 No manžel ještě pořád z práce nepřišel, už jsem nervózní, protože pregnyl mi píchl doktor včera v 17h, už myslím, že je nejvyšší čas 🙂

jane86
3. pro 2009

dudunikdu. Děkuji za kompliment 🙂
To je jasný že budu držet. Nějak se ztrácí, kolikátý DC jsi ty?

govinda
3. pro 2009

čaute babule 🙂
Čo nového? Včera ani dnes som tu nebola, nebolo času 😠 .
Ja si veselo mrchujem druhý deň a mám teda poriadne silnú mrchu a poriadne bolesti. Ktovie, možno práve kvôli clostilu alebo duphiku.

slavulilienka
3. pro 2009

čafte hviezdy....ja už som doma...kultúrne vyžitá...som sa nasmiala zase raz...malý tancoval ako o dušu.. 😀 bol tam najmenší z chalanov a tancoval z najväčšou babou čo tam bola... 😀 skôr ona tancovala s ním ako on s ňou...no srandy kopec.. 😉 😉
dudu...ja som momentálne doma, nepracujem, lebo som prišla v rámci krízového šetrenia o prácu....ale som žena v domácnosti na plný úväzok.. 😉
dudu, takže dnes sa u Vás budú diať veci čoooooooooo? 😝
govi nazdar...čo nové?

govinda
3. pro 2009

slavu, nové nič 😀 . Veľa práce v práci, okrem toho robím vodičák, tak som dosť rozlietaná a neviem čo skôr 😒 . Teším sa na víkend, lebo som posledný víkend robila, takže som už unavená 😠

slavulilienka
3. pro 2009

fíha, to si budem musieť dať bacha keď pôjdem na výlet do Kešicova.. 😝 , ale nie...verím , že my ženy sme lepšie vodičky..ako naše drahé polovičky...sme zodpovednejšie.., takže to určite zvládneš na plný počet. 😉
a kde pracuješ, keď pracuješ aj víkendy? Ak smiem vedieť?

govinda
3. pro 2009

slavu, ip 😉
inak, ja sa zatiaľ za dobrú vodičku nepovažujem. Teda zatiaľ ani za vodičku 😀 . Mám z toho stresy a strach ☹

slavulilienka
3. pro 2009

Ale neboj..to zvládneš...nie je to nič ťažké, len si musíš viac veriť.. 🙂

wera
3. pro 2009

jeeej govi robíš si vodičák? hlavne sa nenechaj nikým a ničím nahnevať a vytočiť, uvidíš že to v pohodičke zvládneš 😉 ja strááášne rada šoférujem, je to pre mňa relax 🙂 🙂 🙂

wera
3. pro 2009

neboj dudu určite stihnete ovulku 🙂 ...ale to verím že si nervózna, aj ja som v pondelok bola a riadne 😀 aaaale už to máme za sebou tak teraz už len čakať a čakať 😉 😉 😉 😉