Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
4. pro 2009

bobi zatiaľ sa na IUI nechystám, ale ak sa nebude dariť tak by som to dokimu navrhla vyskúšať 😀

yvetta
4. pro 2009

ahoj holky mam na Vas otazocku - lekar mi odporucil, kedze mam anovulacne cykly liecbu tymto liekom - upravil sa Vam po liecbe aj celkovo cyklu cize brali ste tento liek a potom aj bez neho ste dostavali pravidelne ovu aj MS?

wera
4. pro 2009

ahoj yvetta ja Ti neviem poradiť, lebo tento cyklus je môj prvý s clostylom, ale narástol mi z neho jeden pekný folík.... a keby už nedošla mrcha tak by to bolo úúúúplne najsamsuper 😀

bobi3
4. pro 2009

ahoj neli 😉 ďakujem
hej, aj ja som rada, že mi to robil priamo môj doktor, aspoň viem, že to skúsim určite ešte raz, ak to teraz nevyjde... a s tým vytečenímmáš možno pravdu,mne to takmer vždy po styku vytečie, a môžem robiť neviem aké stojky a gymnastické čísla 😠 bodaj by bol problém v tom a vyšlo to pri IUI...

wera, IUI je úplne v pohode, ak by sa nedarilo, tak určite pouvažujte

yvetta, reakcie na clostil sú u každej z nás iné... mne to upravilo cyklus až po laparoskopii, predtým to bolo také všelijaké 😖

yvetta
4. pro 2009

no to chapem bobi, ze je to u kazdej ine len nechcem mat ovulaciu len na zaklade liekov - chcela by som to prirodzene 😉

dudunidu
4. pro 2009

Bobi: tak to jsi nás - čekatelky na budoucí IUI hodně potěšila 🙂 Mně to taky bude dělat můj doktor, asi ale až někdy na jaře... Momentálně řeším, jestli u mě ovu už proběhla, nebo ještě ne... Pregnyl mi píchli předevčírem, včera se mi ale bohužel nepodařilio změřit BT a dneska je už hodně nahoře, myslela jsem, že půjde nahoru až zítra... 😕 http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd... Měla bych si totiž ovu vyznačit do grafíku ale nevím teda jestli ji napsat včera nebo dnes...

Bobi a tobě před tím dělali ten test průchodnosti spermijí hlenem a zjistili, že je tam problém? Nebo jste k IUI přistoupili jen tak, pro jistotu?

nela00
4. pro 2009

dudunidu FF by ti ju dal sám 🙂

bobi3
4. pro 2009

yvetta, to by sme chceli všetky, oby bola ovu prirodzene, žiaľ, no teraz sme radi keď ovulujem s clostíkom... občas treba prírode aj pomôcť 😉

dudunidu, ten test priechodnosti mi nerobili, nevedela som že sa také niečo robí, ja som bola len na laparke, kdemi poprefukovali vaječníky... pre IUI sme sa rozhodli po druhom neúspešnom cykle od laparky...je to aj menej stresujúce... lebo pre mňa bol aj problém to, že som stále myslela, že dnes mám ovu, dnes to musíme skúsiť... nehovoriac o tom, že to snažilkovanie je potom také nijaké, ako na povel ☹ tak aj preto IUI 😵

nela00
4. pro 2009

mne ten test robil, mali sme to ok. a prd z toho

bobi3
4. pro 2009

ako sa ten test robí?

wera
4. pro 2009

dudunidu pokiaľ Ti pichol pregnyl v utorok tak ovu mohla prebehnúť v stredu alebo vo štvrtok...
ja tiež netuším kedy som mala ovu keď mi pichal pregnyl v pondelok ráno... ale verím že prebehla niekedy v utorok 🙂 a predpokladám že FF mi ju ovu asi ani nevyznačí keďže ja mám tie teplotky nejaké pobláznené 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db

nela00
4. pro 2009

bobi odoberie ti hlien z krčka a zmieša so vzorkou spermíí a vidí pod mikroskopom ako reagujú 🙂

bobi3
4. pro 2009

tak taký test mi nerobil...

dudunidu
4. pro 2009

weri: aha, zadej si tam ale HCG (= pregnyl) do kolonky MEDS, pak se ti dole v řádku v grafu objeví písmeno H a fertility tě sám vyzve, aby sis ovu (případně celý kříž) vyznačila. Bude potom ale modrou čarou, ne červenou. 😉

Bobi, máš pravdu, snažilkování na povel není zrovna ideální... 😒 Já se rozhodně nebráním ani laparce, ani IUI... Jen z IVF mám strach, mám totiž PCO a tam může snadno při IVF dojít k hyperstimulačnímu syndromu 😖

wera
4. pro 2009

jeeej dudunidu si pokladík, práve som si to na FF nahodila a vyšlo mi to 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db
joj a ešte mi to tam napísalo že score good a testnúť mám 20.12. 😀

wera
4. pro 2009

inak ja sa tiež vôbec nebránim laparke...ak to bude nutné tak kľudne hocikedy 🙂 a IUI by bolo určite lepšie ako normálne snažilkovanie, lebo keď je to na povel tak je to úplne strašné.... 😖

nela00
4. pro 2009

dudunidu a nevyznačí ju sám podľa zadaných teplôt?

wera
4. pro 2009

nela00 určite vyznačí, ale pri mojej horskej dráhe by to FF asi nezvládol 😀

denkap
4. pro 2009

ahojte zienky,
prajem vam krasny vikend...

bobi, to je super, ze mate kvalitnych hosikov, dufajme, ze sa vam postaraju o krasny vianocny darcek 🙂

dudunidu
4. pro 2009

nela: no já myslím, že když se píchne Pregnyl tak to FF nevyznačí... Možná jo, nevím, mně to vždycky napíše, že si to mám doplnit dle info od lékaře. Když jsem neměla Pregnyl, tak FF vyznačoval ovu sám.... Těžko říct, jestli třeba se tou injekcí BT nějak víc rozhodí, nějak nestandartně....

Weri: není zač 🙂 A ty máš VIP členství? Že ti to píše skóre? Nebo to používáš jen krátce, tak máš zkušební VIP členství zdrama? Já bych se taky chtěla dozvědět, jaké máme skóre, ale platit se mi za to nechce 😀

govinda
4. pro 2009

ahojte kočky 🙂
bobi, držím pästičky 😵

wera
4. pro 2009

dudunidu som na FF len necelý mesiac, tak mám ešte asi testovacia VIP verziu 🙂 no veď tiež by sa mi za to nechcelo platiť...ale tak uvidíme koľko to vlastne je 🙂 a úplne najlepšie by bolo keby som už od budúceho cyklu nič merať nemusela 😉

govinda
4. pro 2009

wera, že? Ale možno keď si predplatíš, tak natruc budeš tehu 😀 😀 😀

sysysy
4. pro 2009

bobi - za co jsi platila těch 67euro? Já myslela, že IUI je úplně zadara - aspoň, tak jsem to pochopila v Caru jak jsme se na to domlouvali...

govinda
4. pro 2009

sysysy, za IUI sa väčšinou platí, všade majú iné ceny. u nás v nemocnici som to videla za 33 EUR

wera
4. pro 2009

nooo govi to znie dobre, to by som taký truc brala 😉 😉 😉

sysysy
4. pro 2009

teď jsem brouzdala po diskusi IUI a z toho jsem vyčetla, že u nás v Čechách to pojišťovna proplácí, ale na Slovensku se to platí. Takže to by tak odpovídalo, neb holky z Čech neplatili ani kačku - pouze si jen platili "lepší" injekce. Já budu stimulovat s Menopurem a ten je zadara. Prý je to stejná kvalita, jen to píchání je klasické (ty druhé mají pero).

sysysy
4. pro 2009

a ještě jak pročítám diskusi IUI, tak i v Čechách se může za IUI platit - ale to v soukromých carech, které rádi z pacientů ždímají prachy. V podstatě kasírují 2x, neb jim to proplatí pojišťovna.....je to bordel 😠

nanulik
4. pro 2009

ahojky ja to mám dnes takto

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

uvidíme či po clostile príde mens. a môžem začať s novým užívaním. ale najradšej by som bola keby prišla až tak o rok 🙂 ale kvôli niečomu veľmi peknému 🙂

wera
4. pro 2009

nanulik grafík je zatiaľ veľmo pekný 🙂 tak tak a teraz už len dúfať že mrška príde až o 9 mesiacov 😀