Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mimina321
4. pro 2009

ahoj kočky 🙂
ja som dnes tiež po iui,aj som zadala do ff -ale mne sa teplota správa akoby jej šibalo od 14dc vysokááá 😝ale ovu bola až dnes-mám to odsledované sonom,štvrtok sme pichli pregnyl
bobi čo povieš kdy testneme?

wera
4. pro 2009

jej mimina budeme moc moc držať palčeky 🙂 🙂 🙂 a zákrok bol v pohodičke? zvládli ste ho?

nanulik
4. pro 2009

mimina prajem aby z toho bolo miminko 😉 🙂

mimina321
4. pro 2009

mooooc dakujem kočky 😵 🤐
dalo sa bolo to trochu nepríjemné ale len chvílku,dnes mi kázali oddychovať,tak to poctivo dodržujem 😅 😀

wera
4. pro 2009

tak tak mimi treba pooooriadne oddychovať 🙂

mimina321
4. pro 2009

ved sa vyvalujem pred televízorom ako tuleň 😀 😀 😀 😀 😀 dnes nebudem nič ale nič robiť-ťažké pre mňa 🙂
sestrička hovorila nie že vás napadne umývať okná a mm do smiechu lebo to už týždeň omielam ale okná počkajú 😵

dudunidu
4. pro 2009

To víš že jo mimi, jen si hezky užívej toho nicnedělání 😀 Budeme tobě i Bobi držet palečky 🙂

mimina321
4. pro 2009

dakujem 😵 ste zlatíčka 😵

dudunidu
4. pro 2009

holky jak jsme se bavily, jak často sexíkovat před ovu, tak jsem dohledala, co hradí chytrý přítel FF:

Intercourse Frequency

There has been some speculation that couples who are trying to conceive should reduce the frequency of sexual intercourse during the fertile window to increase sperm supply. This is not true for most couples. While couples with known male factor issues should consult their doctor for the best intercourse strategy, couples with normal fertility and no known sperm issues should not reduce the frequency of intercourse in the fertile window. Your probability of conception is increased when you have intercourse multiple times in your fertile window. While it is true that sperm concentrations decrease slightly with increasing intercourse frequency, frequent intercourse is still more likely to result in conception than infrequent intercourse for couples with no male factor fertility issues. Each additional act of intercourse within your fertile window increases your probability of conception for that cycle.

govinda
4. pro 2009

mimina, držím palčeky 😵

wera
4. pro 2009

díky dudun za vysvetlenie 🙂 ...tedaale je to dosť zložito napísané tak som si pre istotu musela prečítať tri krát aby som pochopila 🙂 🙂 🙂

govinda
4. pro 2009

ja som síce nepochopila všetko, ale niečo málo áno. Vie tu niekto tak anglicky, aby to vedel zhrnúť? 😀

dudunidu
4. pro 2009

Ano, goci: že pokud má partner zdravé sperma, tak není důvod během plodného období (cca dny před ovu) abstinovat proto, aby byla lepší koncentrace spermií v ejakulátu. Sice by byla, ale pořád máme větší pravděpodobnost početí pokud se sexuje denně. Doslova píšou, že každý sexuální styk navíc v průběhu plodných dnů zvyšuje pravděpodobnost početí v daném cyklu. Takže kočky snažilkovat se o 106 😀

Pokud má partner sperma horší, tak je vhodné se zeptat doktora.

dudunidu
4. pro 2009

govi, promiň, přepsala jsem se 😉

dudunidu
4. pro 2009

jééjda a ještě jsem měla vypnutou klásevu num lock - chtěla jsem napsat, že plodné období jsou cca 3 dny před ovu.

govinda
4. pro 2009

dudu, ďakujem 🙂 .
Len ono spermiogram takmer nikdy nie je fakt dobré 😒 . Tak teraz neviem 😀

jane86
4. pro 2009

Ahojky. Včera mi píchla ten pragnyl..poradíte mi někdo kdy má cenu testovat?

dudunidu
4. pro 2009

Jane86: nejdřív se snažte 😀 😉 Dnes, zítra, pozítří. A testovat ... no chceš-li se vyhnout zklamání, tak testuj až ten den, kdy se ti má dostavit MS... Navíc pokud měříš BT, tak poznáš, bude-li se teplotka držet nahoře...

No nechci ti brát iluze, spíš zabránit zbytečnému zklamání... Já ze začátku snažení taky pořád testovala... A byly tojen zbytečně vyhozené peníze... Pokud ale opravdu testovat chceš, tak rozhodně ne dřív než 11 DPO 😕

dudunidu
4. pro 2009

Přikládám odkaz na FF, pro ty, kdo moc neholdují angličtině, je tam i přehledný grafík... 😉
http://www.fertilityfriend.com/Faqs/When-can-I-...

jane86
4. pro 2009

Teplotu neměřím, neztíhám... 🙂
Do příchodu MS? To nemůžu vydržet... 🙂

dudunidu
4. pro 2009

Govi: no upřímně já taky přesně nevím, my taky neměli ideální spermiogram... Ale já si pořád říkám, že cesta spermiík vajíčku není jednoduchá, musí překonat nejen dlouhou vzdálenost, ale i hlen, který je některý den prostupnější, jiný ne... Tak si laicky vysvětluju, že když tam třeba nedoplujou jeden den, doplujou tam na druhý den.... Prostě radši to pojistit 🙂 Navíc vajíčko má životnost jen 24 hodin, takže spermijky tam musí být v tu správnou dobu. Ony jsou teda schopné i počkat pár dnů, ale zase jen v ideálním hleníku a navíc asi musí být dobře životaschopné, což taky každý chlap nemá... No já prostě věřím tomu, co píše FF radši víc, než míň, mají to statisticky ověřené, data tam zadávají tisíce holek. A vsadím se, že i polovina jejich partnerů nemá ideální spermio a ani o tom třeba neví, vždyť ne každý na spermiogram vůbec jde...

dudunidu
4. pro 2009

Jane: chápu 🙂 No takže já sem přepíšu tu statistiku:

6% žen má pozitivní test 4 dny před oček. MS
3 dny do MS už je jich 15%
2 dny .......27%
1 den ....43%
v den oček MS...60%
1 den po .....75, 2 dny....86, 3 dny.....95%, 4 dny .....100%

Někomu se to embryjko může uhnízdit dřív, jinému později... Pak teprve začne vylučovat nějaký ten hormon, na který reaguje těhu test.... Kéž by to šlo urychlit 🙂 Ale třeba budeš mít i jiné příznaky, jako třeba bílý výtok a citlivá prsa... Různé holky to ale prožívají jinak... Někdo pociťuje spoustu příznaků a pak přijde mrcha... slyšela jsem dokonce, že 50% oplodněných embryí se neudrží... Takže někdo zjistí testem, že je těhu a pak stejně přijde mrcha... Což je psychicky asi hodně náročné, vědět, že se mimi neudrželo... Možná je lepší to fakt nevědět a testovat opravdu až když MS vynechá 😕

wera
4. pro 2009

ďakujem za tip na link dudun, som si ho preštudovala 🙂
tiež si myslím že je lepšie testovať až keď mrška vynechá...to už budeš vedieť či sa na test dá spoľahnúť 🙂
... no ale ja netušííím aký mám dlhý cyklus...posledné mesiace mi skáče dva týždne hore dole.... ☹
nevadí budem čakať a čakať a dúfať že sa nedočkám 😀

jane86
4. pro 2009

Citlivá prsa mám pokaždé před MS. A všechny těhu příznaky mám každý měsíc. Sice jsou vsugerované ale jsou. Bohužel
Nesnáším čekání....

dudunidu
4. pro 2009

weri: víš jak poznáš kdy čekat mrchu? Pokud teda víš, kdy jsi v minulých cyklech ovulovala? Protože cykly můžou být dlouhé různě, ale většinou se shodují v délce luteální fáze, což je počet dnů od ovu do MS. Já to mám téměř vždy 13 nebo 14 dnů. Teda jen když jsem brala utrouš, tak se mi to oddálilo.

dudunidu
4. pro 2009

no jo, jane... ale ty jsi ještě mladinká, ne? 86 je tvůj ročník narození??? 😕

wera
4. pro 2009

dudun absolútne netuším kedy mi príde mrcha, nemávam žiadne také predmrškové stavy....vždy sa to dozviem až keď to uvidím na vlastné oči.... 😀 a bazálku som začala merať až teraz a ovulky som posledné mesiace som bola bez ovulky.... 😒

jane86
4. pro 2009

dudunidu. Mladá? Asi jo, ale rok snažení už taky leze na mozek....to mi věř a manželovi je 30 a mimi už chce dlouho.

dudunidu
4. pro 2009

aha weri, no já taky ovulku nemívala, ale hormony pomohly 🙂 Takže teď si spočítej počet dnů od ovu do MS (pokud by náááhodou přišla) a příště už bys věděla, jestli má MS zpoždění 🙂

jane: jojo, my už se taky snažíme dlouho, je to opruz, ale říká se, že čím víc se na to člověk upíná, tím hůř to jde...Ty jo, 30 to není žádný věk 🙂 To manža ještě vydrží 🙂 A byl taky na testech? 😕

slavulilienka
4. pro 2009

ahojte babule...ako sa Vám darí? 🙂