Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

govinda
4. pro 2009

ahoj slavu 🙂
ja akurát varím, aby som zajtra nemusela 😀 . A preto nestíham čítať, len sem-tam tu nakuknem 😀

slavulilienka
4. pro 2009

ahojky moje...no ja som sa s cmukom flákala po obchodoch.., tak varenie nechám na jutro...napchávame sa sladkosťami od Mikuláša...predčasného.. 🙂 a inak neviem či vieš...ale robila som si testík...a nič.. ☹ bola len jedna /....tak som z toho trošku mimo.. ☹

dudunidu
4. pro 2009

slavu a není ještě brzo na testík? Může být falešně negativní.... 😅

slavulilienka
4. pro 2009

neviem dudu...6-teho mám dostať mrchu...myslíš,že som mala počkať?

wera
4. pro 2009

ďakujem dudun, veď uvidíme či príde a čo príde 🙂
a prajem všetkým krásnu dobrú noc 😀

slavulilienka
4. pro 2009

ja už tiež idem pod deku kuk na nejaký film...tak papa

dudunidu
4. pro 2009

No slavu ještě šanci máš, viz ta tabulka, co jsem přepsala z fertilityfriendu na předchozí stranu této diskuze 🙂

dobrou noc govi a všechny clostylky! 😅 taky už to balím...

dasa.77
5. pro 2009

ahojky.Musim do prace a dnes mam az do 8. 😠 Tak prikladam pouze graf.ahoj

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

zuzike25
5. pro 2009

Ahojte dievčatá, ja som tu nová tak sa chcem k vám pripojiť lebo myslím že máme veľa spoločného.Aj ja už nejakú tu dobu chcem otehotnieť aj som bola 2 - krát ale nedopadlo to dobre, potratila som. Tak teraz sa liečim a včera mi bol pichnutý pregnyl lebo som konečne mala 18 mm folik, tak sa moc teším, aj ked nedúfam...
Raz mi to už tak vyšlo tak si dávam aspon aku taku nádej....

mimina321
5. pro 2009

zuzi tak držím palce nech je z folíka // 🙂

dudunidu
5. pro 2009

zuzike: na jiné diskuzi tady na koníkovi je Blondy400, která také 2x potratila a teď je těhulka a bude rodit v lednu 🙂 Důležité je, že vůbec otěhotnět můžeš, že jste s partnerem oba plodní, ono to nakonec vyjde, neboj! 🙂

wera
5. pro 2009

prajem krásny dník dievčence 🙂
tak moja horská dráha je dnes takáto: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db

zuzike vitaj, neboj nejako to spolu zvládneme 🙂 hlavne treba myslieť stále pozitívne 😀

govinda
5. pro 2009

wera, pekne skáčeš 😀

dudunidu
5. pro 2009

jojo, pěkná horská dráha 🙂 Držte si kloboukyyyyyy... jedeme do kopceeeee (ne z kopce, to teda ne! hezky pořád nahoru! 😀 )

wera
5. pro 2009

tak aspoň mám pri meraní bazálky zábavičku 😉 tak tak bodaj by už teplotka neklesala najbližšie mesiace 😀

zuzike25
5. pro 2009

ja viem že otehotnieť môžem ale bojím sa toho a hrozne. Clostil už beriem tretí mesiac najprv som brala po jednej tabletke denne a potom po dve a tento posledný po tri tabletky.... ale uvidíme testík si spravím až ked budem mať termín menzíku

wera
5. pro 2009

aale zuzike neboj všetko dobre dopadne uvidíš to, ja tomu verím že pre každú z nás príde čas na krásny malý uzlíček radosti 🙂 ja už mám tiež za sebou jednu zlú skúsenosť, ale verím že nabudúce to už dopadne šťastne 😉 hlavne treba myslieť pozitívne 🙂
a je super že na tejto stránke sa môžeme spolu deliť o všetky radosti aj starosti, mne to strašne pomáha 🙂

jane86
5. pro 2009

dudunidu- jojo taky byl manža na testech, ještě před mou laparkou-

zuzike25
5. pro 2009

dakujem wera aj ja som rada že existuje takéto niečo s kým sa o mojich problémoch môžem podeliť, lebo ten kto to neprežíva ten to nemôže pochopiť... no ja už to nebudem nejako siliť, uvidíme čo príde a či vlastne niečo príde. Doktor hovoril že keby to nevyšlo teraz tak nabudúce mi dá clostil na piaty den po tri tablety a že ich budem brať aj dlhšie pokial tam nejaký folik neuvidí takže uvidíme.

bobi3
6. pro 2009

bohatého Mikuláša, babulky

😅

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............50DC/25dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................37dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........40DC.........................0 cl..............27 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........32DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........29DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........28DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........28DC/8dpo/.............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........28DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........27DC ..........................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........26DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........19DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........19dc...........................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........18DC/3dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........18DC............................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............17DC/3dpo/..................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d............14DC..........................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............13C.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37let.........1d.................7DC........................0cl..............40měsíců
govinda .....................29r............0d...............5DC.........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d................5DC........................4x1cl.............23 mesiacov

bobi3
6. pro 2009

slavi, no ako? stále nič? 😖 držím veľmi palčeky, podľa mňa si testovala ešte skoro

mimina, tak teraz už len kľudový režim a trpezlivosť 🙂 ja som si to naordinovala tiež 😉 a testovať budem až nejakého 18. - 19.... ak nepríde mrcha, skôr určite nie, ešte by tam mohol účinkovať pregnyl...

sysysy, hej, platila som 67,- Eur... aj mne sa to zdalo dosť, no nejako to neriešim, pre mimi všetko 😉 V CAR by to možno bolo lacnejšie, no mne to robil môj vlastný gynekológ a za to som si zaplatila rada 😵

slavulilienka
6. pro 2009

🙂 ahoj bobi....noooo stále nič....trošku špiním od včera, ale teplotka sa stále drží, tak neviem...bolí ma bruško ako pred mrchou, ale to v podstate už týždeň.....uvidíme či sa to rozbehne či čo....väčšinou tak k večeru mi je na nič... 😒 , neviem asi som fakt testila skoro, počkám ešte do zajtra a potom asi zbehnem k dokyne... 😉
No a Ty Bobi? Ako sa cítiš?

slavulilienka
6. pro 2009

inak prikladám grafík...http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 🙂

bobi3
6. pro 2009

nooo, žeby to vyšlo? Hlavné je, že sa teplotka drží, špinenie môže byť aj v tehu. Vieš, koľko si dní od ovu?

ja sa cítim tak normálne, teplota sa mi stále drží na 37,3, no aj tak je ešte priskoro aj na meranie BT aj na test... občas ma pobolieva podbruško, ale to je asi tak všetko

slavulilienka
6. pro 2009

podľa UTZ približne 15-ty deň. , možno 14-ty...neviem presne...bobi ja by som bola taká šťastná...fest. 😕

bobi3
6. pro 2009

takže by si už mala dostať dnes mrchu? no podľa mňa to vyzerá nádejne... skús zajtra ráno testnúť, BT ti neklesá, takže na mrchu to nevyzerá 😉 joj, ani nevieš ako by som bola rada, keby to vyšlo

strašne moc držím palčeky, budem na teba myslieť 🙂

slavulilienka
6. pro 2009

no ja som ju čakala už včera...večer som mala také kŕče, som myslela, že sa postavím a začne so mňa liať....a nič..., ani v noci, ani teraz, len taký svetlohnedý výtok...občas...no a riadne ma bolia prsia, ale to ma posledne vždy pred mrchou...sú také ťažšie, naliaté...toto čakanie ma asi dorazí....už si tie príznaky možno aj namýšľam.. 😒

bobi3
6. pro 2009

svetlohnedý výtok je tiež príznakom tehu... keď už začína červenať aj trochou krvi, tak väčšinou je mrcha za rohom... tak teraz už len dúfať a veriť 😉 podľa mňa to vyšlo!!! 🙂

slavulilienka
6. pro 2009

no ja si nejdem robiť nádeje....zajtra možno trošku, ale dnes ešte nie... 😉 Bobulik idem ja, lebo pečiem medovníčky, občas tu ale nakuknem...zatim papa a pestuj fazuľku... 🙂

bobi3
6. pro 2009

aj ty, moja, opatruj sa a určite sa ozvi s novinkami 😉 strašne prestrašne držím pästičky