Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
8. pro 2009

bobi3 - nooooo to pichanie môže byť príznak 😉 aj mňa pichalo v podbrušku cez víkend...aj keď sa mi zdá skoro tiež na nejaké príznaky.... ale veď uvidíme, necháme sa prekvapiť 😀 ale tiež mám pocit že sa strááášne v poslednej dobe sledujem 😉
no uvidíme kedy testnem....ale možno by som fakt chcela počkať aspoň do nejakého toho 19-teho až 20-teho....aby som už určite vedela čo a ako.... ale zase neviem či to vydržím.... joj to by boli parádne vianoce ak by vyšla diaľnica 😀 a ja ani neviem kedy mi má prísť mrška tak nemôžem testnúť v deň kedy by mala prísť, tak budem asi dôverovať FF

denkap to mi je ľúto...... ale neboj určite pri zvýšenej dávke clostík pomôže a teraz si hlavne mesiac bez liečikov poriadne oddýchni aby sa telíčko poriadne pripravilo 😎

bobi3
8. pro 2009

veru, weruška, to by boli Vianoce 🙂 mne má mrcha doraziť 17.12., tak niekedy okolo toho dátumu testnem...

denkap
8. pro 2009

folik bol jeden, ale to byval bezne aj bez clostilu. len pri nasom spermiograme je snaha o viac folikov, aby aspon do jedneho spermosi zabludili...

nevadi, hadam novy rok prinesie nejake zmeny 🙂

to budete mat peknu ozdobku na vianocnom stromceku - testik s // 😅

bobi3
8. pro 2009

denkap, mrzí ma to, no páči sa mi ako sa na to dívaš... začneš odznova a už naisto 😉

a máte problém s spg?

mimina321
8. pro 2009

ahojte kočky 🙂
bobi tak ako u mňa to asi nevyšlo mám dosť velký pokles teploty 😔 neviem čo si mám myslieť

denkap
8. pro 2009

mm ma zlu morfologiu, takze mame capatych spermosov 😒 ale vraj to neni take zle, aby sa nedalo otehotniet prirodzene, tak uvidime, co bude dalej. vcera som si robila srandicky z manzela, ze po nejakej dobe opakuju spermiogram, ci sa nezmenil a ci sa tesi, tak ma skoro prizabil 🙂

bobi3
8. pro 2009

mimina, a ktorý DC si? chýbaš mi v tabuľke 😨
no ja teraz už len čakám, že sa zadarilo alebo nie, budúci týždeň sa uvidí 😉

deni, a robíte aj nejaké opatrenia na zlepšenie spg?

denkap
8. pro 2009

mm si da obcas vitamin E, obcas zinok, nic viac, toto mu odporucil dr.
este existuju drahsie tabletky - profertil, ale co som citala zopar diskusnych for, tak sa po nich zvacsa stav zhorsil, tak sa mi to zda skoda penazi.

mimina321
8. pro 2009

bobi som 27dc,ale ovu bola 23dc- 5 dní po iui
z tabulky som sa vymazala,teraz som fičala na iných dobrotách:fostimon,merional 😝

bobi3
8. pro 2009

deni, môj manžel bral selén so zinkom, snažila som sa mu zdravo variť, on ani nepije ani nefajčí a spg mal super... no neviem či to je tým, vraj sa aj odporúča vymeniť slipy za trenírky 😉

mimina321
8. pro 2009

kedy si bola presne na iui bobi ,ja 4.12

bobi3
8. pro 2009

ja 3.12. 😀

to si mala dosť neskoro ovu, ja už na 14DC... a ako sa cítiš? kedy budeš testovať? 🙂

denkap
8. pro 2009

ten moj tiez nefajci, pije sem-tam, trenirky si dava len ked je doma, lebo sa v nich neciti dobre, ale stale sa nervaci, ci v praci, ci doma, ked nieco robi, stale musi hresit, takze aj to moze ovplyvnovat kvalitu...

mimina321
8. pro 2009

neviem ale skôr ako o 10 dní určite nie......možno v nedelu to by bol jedenásty.neviem či naberem odvahu,som veeelmi zvedavá ale sa aj bojím čo bude na teste......
no ovu bola neskoršie, reagovala som horšie ako sme čakali

mimina321
8. pro 2009

samozrejme ak nepríde ms

bobi3
8. pro 2009

mimi, ako horšie? folíky nerástli? 😕

deni, hej, stres je v tomto zlý pomocník... musíš ho častejšie ukľudniť 😉

pajinka111
8. pro 2009

ahojky všem..mažu se s tabulky,momentálně jsem nesnažilka,mám nějaké zdravotní problémy..takže to ted zbytéčny..někdy sem tam na vás mrknu co je nového..držím vám pěstičky..

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............52DC/27dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................39dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........42DC.........................0 cl..............27 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d..........31DC.........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........30DC.........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........30DC/10dpo/..............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........30DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
mireag.......................28r.............0d..........28DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........21DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........21dc /7dpo/.................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........20DC/5dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........20DC............................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............19DC/5dpo/..................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................32let............0d............16DC..........................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............15C.............................3x1cl......1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d...............7DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d................7DC..........................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d................2DC..........................2x1cl.............7měsíců
denkap......................30r ............0d.............1DC ..........................0 cl..............19 mesiacov

mimina321
8. pro 2009

bobi presne tak ,po clostíku 4 a po tolkých inj.nič bola som z toho mimo,nakoniec sa jeden podaril...

wera
8. pro 2009

ahoj paji, tak to je mi ľúto že máš zdrav.problémy... tak Ti prajem hlavne strašne veľa pozitívneho myslenia a neboj, uvidíš že všetko dobre dopadne 🙂

bobi3
8. pro 2009

mimi, teba stimulovali injekciami? prečo,keď na clostil si reagovala dobre? alebo som to zle pochopila 😕

paji, to mi je ľúto, prajem rýchle uzdravenie, opatruj sa!!! 🙂

mimina321
8. pro 2009

bobi kvôli sliznici o tú išlo.teraz mala normálnych 8.5mm
po clostile bolo vajek až až ale v takej tenkej nemali šancu 😔 preto mi dali inj sliznica reagovala dobre len folíky sa pribrzdili-pripadalo mi to ako začarovaný kruh

bobi3
8. pro 2009

mimi, ja ani neviem akú som mala sliznicu... no asi dobrú, keď sa doki pre IUI rozhodol 😕 veď budúci týždeň uvidíme 😉

mimina321
8. pro 2009

bobi jasné 🙂 😵

wera
8. pro 2009

ja som mala endometrium 10 mm na 13 DC, je to dobré? ja sa v týchto číslach ešte tak dobre nevyznám... 😅

nela00
8. pro 2009

wera to si mala viac než dobrú. doktor je spokojný keď je 7mm 🙂

slavulilienka
8. pro 2009

ahojte..žienky.. ☹

nela00
8. pro 2009

ahoj slavi tuším správne čo znamená ten výraz? ☹ prišla?

slavulilienka
8. pro 2009

nely ja už neviem....mám stále ten hnedý výtok aj brucho ma pobolieva, ale čo je hlavné, to je že som klesla pod čiaru a to hovorí za všetko, takže už len s princípu zavolám o výsledky, ale nerobím si už žiadne nádeje... ☹

wera
8. pro 2009

slavuli ešte vydrž, počkaj na výsledky a nevzdávaj to ešte 🙂 moc na Teba myslíme 🙂

slavulilienka
8. pro 2009

wery...ste zlaté, ale ja už som zmierená.. 😢