Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

miluse
8. dub 2009

Krásné ranko,

Leni ty jsi ale ptáčátko, hele musím opět napsat, že se tak trochu opičím 😀 páč mě taky dneska klesla teplota, takže myslím pozitivně a mimís se tam zavrtává a hotovo! 😝 Prsa zatím nic, ale je fakt, že jsou o trošku citlivější než obvykle ale není to takový jako v tom lednu, kdy jsem si na ně nemohla ani šáhnout, jak bolely.

http://www.fertilityfriend.com/home/miluse

Jinak přeji krásný sluníčkový den a jdu dočítat

eloana
8. dub 2009

AHOJ holky 🙂 no ja to mam zas naopak me prsa boleji od porodu vzdy hned po ovu. no a ted nic🙂) ale je fakt ,ze na tom utrosi pisou ,ze pomaha na bolesti prsou v premenstracnim syndromu mozna proto🙂

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Miluško, to víš, já už nemohla dospat, jak jsem se těšila do práce 😀
Ale jdu už ve dvě domů, tak se těším. Konečně zas jednou vypadnu dřív.
A ten pokles je určitě kvůli nějakým vlivům z vesmíru, to je jasný. My tam přece máme mimísky a jen tak s námi laškují 😉

Ahoj El, tak aspoň nějaká výhoda utroše. Jinak já když měla clostík poprvé, tak mě prsa bolely od ovu až do mrchy úplně hrozně nesnesitelně, teď je to mnohem lepší. Ale jako na bříšku ležet nemůžu a to mě štve, protože já na bříšku nejraději a hlavně tak usínám.

eloana
8. dub 2009

🙂 me prave neboleji -za ty leta uz jsme na to zvykla a prijde mi to spise divne 🙂
co me boli je bricho nevim proc .to me obvykla tedy neboli🙂 jsem zvedava co z toho bude ci nebude

papus
8. dub 2009

Krásné ráno kočky 🙂

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Ahoj Papus, už jsi začala s clostíkem?

papus
8. dub 2009

ahoj Leni jasan papám ho od včera

papus
8. dub 2009

jsem tady študovala ty vaše grafy já si nic neměřím tak snad budu mít ovulaci od toho 11dne do 15dne 😒

luuca2
8. dub 2009

Dobré ráno 😀 , zase nám svítí Mozol tak se hned zlepší nálada 😎

miluse
8. dub 2009

Krásné ranko,

Papus
to určo poznáš, většinou je takový tlak v břiše a trochu popolívavají vaječníky 😉 a když si nebudeš jistá tak nejlepší je si narodinovat sexík obden a ono to snad vyjde 😉

Lucci,
jj, tady taky... jen nám už asi 3 dny slibujou déšť a tady zatím po dešti vidu ani slechu 😀

papus
8. dub 2009

děkuji Lucci 😉 já většinou ovulaci poznám tak snad teď taky 🙂

luuca2
8. dub 2009

Dofám Milu, že nebude prše příští týden, budeme vyměňovat ty zatracený okna 😠 tak by se uvítalo počasí jako je teď 🙂
Holky, pořád mě pobolívá podbřišek, tak jako někde mezi vaječníka, občas i vaječníky tak se tam asi něco chystá, ale netuším co. Ale asi spíš mrcha 😠

kikina666
8. dub 2009

ahojte
lenka len aby to neboli kramy ....

kikina666
8. dub 2009

lenka graf vyzera velmi dobre

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Ahoj Luci, tady taky svítí mozol, tak se mi zase nechce makat 😝
Na mrchu je ještě brzy, to se zahnizďuje mimísek 🙂

Kikina, graf nevím, jestli vypadá dobře, dneska jsem trochu klesla, tak jestli to půjde i zítra dolů, tak je to jasný a žádný mimísek nebude ☹

kikina666
8. dub 2009

lenka nepojde neboj sa .... vcera v saune ma rozbolelo brucho strasne ale to z tej nervozity kvoli svagrinej

luuca2
8. dub 2009

Já vím, že je ještě na příchod mrchy brzo, ale třeba se to tak k tomu připravuje. Raději se snažím připravovat na MS, ale nějak se mi to nedaří. A Vpořád mi v hlavě leží myšlenka, že se to tentokrát povede, ALE JÁ SE NA TO NECHCI UPNOUT A SPOLÉHAT NA TO!! ☹

mannerka
8. dub 2009

Dobre ranko 🙂
lenka, miluska, vy ste uz prepojene, aj teplotka vam naraz skace 😉
Hadam aj tie // naraz nejdete 😵

Ja aj napriek tomu, ze ovulku nemam, mam riadny PMS a prsia ma bolia, ze sa ich dotknut nemozem 😒
Podla man to nie je spravodlive, ked nemam ovulku, nemam mat ani PMS nie? 😀 😉
Mrsku cakam cez vikend, tak uz sa neviem dockat, nech skusime ten 3x clostil.

kikina,
pekne sa setri nech po velkej noci mame o tehulku viac 😉

mannerka
8. dub 2009

luuca
neboj nic, vsetko dobre dopadne 😉

Jednu peknu vetu som citala, ze :
Vsetko nakoniec dobre dopadne .A ak nie, tak to este nie je koniec 😉 😵

...asi si ju dam do vizitky, je taka pekne pozitivna 🙂

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Ahojky Man 🙂
To máš pravdu, my s Miluškou to musíme vždycky stejně. Tak hlavně aby i ty // už byly. A to přeju všem holčinkám 😵

To je divné, že máš PMS i když nemáš ovulku. Ale asi to tak je, ale když se nad tím zamyslím, tak fakt by to nemělo být. No ale co naděláme, hlavně ať už je mrška pryč a můžeš začít s clostíkem.

Kikina, jsem na to fakt moc zvědavá, kolik bude těhulek po velikonocích 😉

kikina666
8. dub 2009

lenka ... no neviem ... ja som v takom strese ze skor nie ako ano

miluse
8. dub 2009

Hele, ale podle PMS s ovu moc nesouvisí, spíš to souvisí jen s menstruací, tedy to je můj laický názor 😉

Leni, neboj, my tam jednou určo ty //, letost určitě a jestli ne, tak tak tak .... nevím.... ☹ 😀

Holky uvidíme co nám velikonoční zajda nadělí 😝

kikina666
8. dub 2009

miluse no to uvidime .... ale mam strach ze mne len plac ...

moa
8. dub 2009

dobre ranko vsetkym,jauz som skoro zdrava.
vcera som kupil nejaky novy tehu test co si mozem dat este pred MS.s drahym sme sa dohodli,ze ho dame v sobotu. 🙂
kocky ja som to nevydrzala a testla aj tak.

rina1
8. dub 2009

Moa no a????

moa
8. dub 2009

bojim sa nan pozriet 😖

moa
8. dub 2009

je skory,ale ak tam budu //tak je poztityvny,ze?uplne sa traseiem

kikina666
8. dub 2009

jezis moa .... neblazni kukni sa nan

rina1
8. dub 2009

okamzite se koukni 🙄 no a???

moa
8. dub 2009

pane boze oni su tam //. prva kontrolna je silana a ta druha je slabucka aleje ju vidiet je to pravda alebo snivam,ak snivam zobudte ma