Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
8. dub 2009

ja ich tam fakt vidim //

rina1
8. dub 2009

Moa tak potichu gratuluju, dojdi si jeste pro jeden test a zitra k dr. na krev. Jsi po IUI?? nebo jen tak lazo plazo??

kikina666
8. dub 2009

moa tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

miluse
8. dub 2009

Moa, gratuluju 😉

rina1
8. dub 2009

Je Moa to budete mit krasne velikonoce, to bude radosti, zavidim ti strasne mooc ale preju ti to.Ja budu testovat asi v pondeli jestli to nedostanu jsem po IUI prvni takze to skoro nikdy nevychazi, jedeme do Bratislavy tak prijdu na jiny myslenky a cas utece.

moa
8. dub 2009

rina dalsi skusim v sobotu aby to bol dlhsi odstup a to bude aj drahy doma ,tak ho prekvapim.dufam,ale ze to nebude ziadny zatr ako kedysi som si dala test mala som // slabucke a ked som dala za 2dni bol negativny.
brala som 7mesiacov Duph a teraz mi doki predpisal Clost ,ale este pred zacatim bratia som mala ovu tak mi dal Pregnyl

miluse
8. dub 2009

Moa a ty jsi i teďky měla Pregnyl? 😕 ten totiž těhu testy zkresluje

rina1
8. dub 2009

Ale dojdi si na krev jeste v patek, vysledky jsou ten den at to mas jisty, krev je nejjistejsi 😎

moa
8. dub 2009

kocky drzte palce aby to zas nebol aprilovy vtip.cela sa trasiem mam mu to dnespovedat alebo pockat do tej soboty

rina1
8. dub 2009

Jestli ti ukazal test tak krev ukaze urcite a budes vedet, ze testy neblbnou ☹
Ja chci takyyyyy

kikina666
8. dub 2009

moa chod na krv ... ktory den mas cyklu ?

rina1
8. dub 2009

dve carky muzou byt z Pregnylu jestli jeste zustal v tele, zustava tak 8 dni po pichnuti.

rina1
8. dub 2009

Ale tim te nechci zblbnout, proste jdi na krev.

eloana
8. dub 2009

ahoj moa gratuluji🙂

moa
8. dub 2009

no ku dokimu sa dostanem az buduci tyzden tento tyzden ma dovo ☹
rina dnes je asi 8 ale 9dni co mi pichol ten Pregnyl,takze s radostou asi pomaly co?
ale ked ho dam v sobotu to uz bude dlhsi cas ,tak by to malo byt ok nie?

mannerka
8. dub 2009

moa
potichucky gratulujem 😵 a verim, ze // tam zostanu aj ked mozny Pregnyl vyprcha 😉
To by bola aka super spravicka, hrozne moc drzim palceky 🙂

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Teda hodinku jsem na poradě a co to tady čtu - Moa moc gratuluju 😵 a nechci ti kazit radost, ale nejsem si jistá, jak dlouho pregnyl zůstává v těle a hlavně ovlivňuje těhu testy. Lepší to bude opravdu z krve, to je opravdová jistota.
Pošli nám grafík a vyfoť ten testík 🙂

rina1
8. dub 2009

Moa tak pockej s testovanim tak o vikendu jetli bude silit tak to bude dobry, nacpi se treba k obvodnimu dr by ti taky mohl vzit krev, ukecej sestricku. 😉

moa
8. dub 2009

kocky dakujem a moc si zelam aby tam ostali tie // stale .ani by mi nenapadlo,ze by to mohlo byt aj tym Pregnylom.na tu krv si budem musiet pockat do buducej stredy.joj to sa asi aj zblaznim od tolkeho cakania ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

rina1
8. dub 2009

To je brzo po pregnylu, ja pregnyl pichala 30.3 a 1.4 byla IUI taky se klepu na testovani ale jeste je brzo fakt.

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Moa, taky bych testovala až tak nejdříve 28 - 30 DC. Určitě bude druhá čárka silnější 😉 Anebo jak píše Rina, zajdi k obvoďákovi nebo do laboratoře, tam ti vezmou krev.

eloana
8. dub 2009

a kolikaty je moa den cyklu?🙂

moa
8. dub 2009

ja mam ale taky problem,ze som v zahranici a tu na to aby ti zobrali krv ta poslu do nemocnice ☹ ja chodim do polskej nemocnice a to je skoro take ako u nas tak preto musim cakat do sterdy .
ak testnem potom v sobotu a budu zasa // a silnejsia tak by to malo byt ok nie?

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

El, koukám na grafík a Moa je teď 29 DC a asi tak 8 dní od píchnutí pregnylu 😉

rina1
8. dub 2009

Jestli bude silnejsi tak to bude ok a pak jeste krev stejne, kolikaty jdi den cyklu??

rina1
8. dub 2009

To ji pichali ten Pregnyl nejak dlouho ne??Moa ty jsi mela ovu tak pozde??

moa
8. dub 2009

a este som zabudla ten hlupy ovu test konecne prestal ukazovat pozitivne ,si predstavte ,ze ukazoval 7dni aj ked mi graf vyznacil ovu .
s tym fotenim problem mame novy fotak a ja na nom strasne vela gombickov,nie ze by som nevedela odfotit ,ale vsetko sa to musi rucne priblizovat ☹
ak bude pozitivny v sobotu potom fotim a odfotim aj tento

moa
8. dub 2009

rina nie pychol mi ho minuly tyzden v stredu iba 1injekciu,neviem ako to mam zapisat do grafu,ze co to je?
moja ovu chodi ako sa jej zachce a som rada ak vobec pride

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Moa, ty jsi začala brát utrogestan (duphaston) dřív než ti píchli pregnyl? Já myslela, že se bere až po ovulce. Už jsem z toho blázen 🤐

rina1
8. dub 2009

jeste pockej Moa, to jsme asi stejne s Pregnylem a ovu akorat ty mas asi dlouhy cykly, ja zkusim v nedeli/pondeli.