Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
14. pro 2009

Mě pregnyl píchala 3.12. ovu byla 4.12. tak snad už to pregnyl není...

bobi3
14. pro 2009

tak ja som dostala pregnyl 1.12., IUI bolo 3.12., tak možno skúsim aj ja 😉

bobi3
14. pro 2009

jane, mimi, a nejaké príznaky pozorujete?

jane86
14. pro 2009

všechny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
né, je mi pořád divně a bolí mě prsa....

bobi3
14. pro 2009

tak mňa prsia bolia tiež, ale to mňa vždy pred mrchou, tak neviem, radšej sa moc nepozorujem 😖

jane86
14. pro 2009

Mě taky vždy bolí před MS.
Neřeš příznaky a zkus testík.....?????

jane86
14. pro 2009

Asi si budete myslet že jsem trubka,a le teď jsem udělala test a schválně, že změřím za jak dlouho tam ta // mrcha bude a je tam za 4 minuty.....

jarynek
14. pro 2009

ahojte baby...tak teď jste mě nahlodaly ani nevíte jak. Já jsem byla na Pregnylu 2.12 a vůbec by mě nenapadlo testit dřív jak ve středu, kdy to mám dostat.... 🙂 tak nevím, asi skočím do lékarny a taky to prubnu....

jane86
14. pro 2009

jarynek to je jasný zkus to ať jsme na tom všechny pregnylky stejně....

nela00
14. pro 2009

tak zajtra držím palce všetkým testujúcim 😀

jane86
14. pro 2009

Já také ať nám to všem dopadne tak jak si už dlouho přejeme...

ladenka
14. pro 2009

Ahoj holky, přiidávám se k vám clostylkám. Snažíme se od dubna 2009, a teď první měsíc jsem brala clostyl, a v pátek jsem dostala injekci pregnylu. Měli jsme snažilkovací víkend. 😀 Takže já si na testík ještě chvíli počkám, myslím tak do štědrého dne. 😉

jarynek
14. pro 2009

no já tomu moc nevěřím...asi ztrácím naději, jasně , že ve skrytu duše doufám, asi jako vy všechny tady...ale tak nějak se snažím na to neupínat, i když vím, že jak se spustí červená budu zklamaná...a celý den to budu rozcházet, abych druhý den nabrala sílu a zkusila to znovu. Nevíte jestli je nutné CB brát po sobě, nebo se může vynechat...odlítám na Silvestra do Irska, tak si myslím, že nemá cenu to brát, když v době ovulace budu od přítele

jane86
14. pro 2009

jarynek to se domluv s MUDR. ale myslím, že bys to do sebe jen zbytečně cpala.....

jane86
14. pro 2009

holky dala jsem tam ještě jednu fotku mrkněte? Test dělaný cca pře 30 minutama.

bobi3
14. pro 2009

jarynek, podľa mňa môžeš kľudne jeden cyklus vynechať... a čo sa týka tých stavov, keď príde mrcha, tak to poznáme všetky clostilky veľmi dobre, no spolu sa nám to zvláda ľahšie 😉

jane, máš pravdu, asi by som mala testnúť... 😒

sofokleska
14. pro 2009

ahojte babenky,no kludne ma možte dat na spodok tabulky včera mrcha dorazila v plnej parade☹takže dnes 2DC.fňuk fňuk....tak snažilkujeme dalej snad to konečne vide,len smola je ta že tento mesiac neviem isť na meranie bo ovulka mi vychadza na sviatky a na gynde nik nebude.ach jaj....
ozaj bobi ty si bola na tej inseminacii v care ak sa možem spytať tak kde bo ja mam najbližie blavu no zvažujem aj to ked sa teraz nezadarí...
išla si tam sama od seba bo ťa tam doki poslal?prosim napiš mi ako to prebieha najprv je nejaky pohovor nie....dakujem pekne a prajev vam krasny zvyšok dna

jane86
14. pro 2009

bobi tak kdy teda testneš? Když se nám to nepovede teď povede se to příště, hm? Všechny jsme na tom skoro stejně.....

bobi3
14. pro 2009

ahoj sofokleska, tak to ma mrzí veľmi, ale neboj, raz sa dočkáme aj my 😉 mne robil insemináciu môj vlastný gynekológ, do žiadneho CAR som ísť nemusela... ja som po laparke od septembra mala dva neúspešné cykly, resp. folíky rástli pekne, no nepodarilo sa to, tak mi doki navrhol IUI... a keď povedal, že mi to aj on spraví, tak som vôbec neváhala... spravil mi folikulometriu, na 12DC som dostala pregnyl a na 14DC som ráno doniesla manželových bojovníčkov, on ich dal do nejakého stroja a presne o dve hodiny som došla a vložil ich do mňa... je to úplne nebolestivý zákrok, určite všetkým neúspešným snažilkám odporúčam. Ja na neho pôjdem určite znova, ak to tento prvýkrát nevyjde... stálo ma to síce 67,- Eur, ale nejak som to neriešila... len aby to vyšlo, nie? 🙂 držím palečky

jane, testiť budem v stredu, ak mrcha nedorazí... dnes u nás spí sestra a to ráno budú stresy, takže až v stredu... 😝

jane86
14. pro 2009

bobi tak pak hlavně dej vědět

bobi3
14. pro 2009

no jasné, možno to budete vedieť skôr ako manžel 😀

jane86
14. pro 2009

No já to manželovi chci říct až to bude jisté. Víte to zatím jen vy......

dudunidu
14. pro 2009

holky my taky máme problém se snažením na povel, tak jsem na to vymyslela malý fígl. Cca týden před tím žádný sex a pak máte vidět, jak je manža natěšený a je mu úplně jedno, že se mi to právě hodí kvůli ovulce 🙂

jane86
14. pro 2009

Holky kdy muže doktorka vzít krev a říct mi jestli jsem těhu??? Chtěla bych to vědět do Vánoc???

dudunidu
14. pro 2009

mimi tohle už vážně nevypadá na Pregnyl, takže GRATULUJUUUUUUUUUUUUU 😀 To je nádherná zpráva! 🙂

dudunidu
14. pro 2009

Jane: ta čárečka tam opravdu je a teď už bude určitě jen sílit!!! To je bomba!!!! Holky já vám tak závidím, vezměte mě taky do řad těhulek 🙂

bobi3
14. pro 2009

aj mňa, prosíííím 🙂

dudu, len ako týždeň pred tým žiadny sex? neviem či môj manželík by to tak dlho vydržal, hlavne keď to je takmer ten týždeň hneď po mrche 😝

jane, skús jej zavolať... podľa mňa začiatkom budúceho týždňa by si kľudne mohla ísť, robiť ešte budú

dudunidu
14. pro 2009

sofokleska: Máme stejný problém, ovulka mi vyjde na svátky nebo Silvestra a to budu někde na chatě.... 😒
Takže i když mi vždycky píchají pregnyl, pokud tam folík je, asi to budu muset ponechat na přírodě, což mě pěkně štve....Protože budu mít pauzu od CC tak by mě zajímalo, jestli se náhodou nějaký folík přece jen neudělá i sám po té předchozí stimulaci... Tak řeším, jestli kvůli tomu absolvovat stovky km cesty domů a pak zase zpět do tramtárie, kde bude Silváč, sááákriš 😠

dudunidu
14. pro 2009

Jojo Bobi přesně tak, podusit manžu ve vlastní šťávě a začít sexíkovat až tak 3 dny před očekávanou ovu. Navíc to není tak na povel, když je to každý den (3 dny do ovu, 2 dny, 1 den, a přesně v den pregnylu či ovu a klidně i den po). A vzhledem k životnosti spermií je velká šance, že tam přežijou a počkají si ty z předchozích dnů, i kdyby to už na povel pak v samotný den ovu nevyšlo. Já to tak teda dělám. A po tomto období, kdy máme sex denně, ho pak zase nechám klidně 5 dnů bez ničeho. Prostě pak to nebere jako povinnost, ale štěstí, že už je ovu před náma a že se bude konečně sexovat, haha. No je to trochu drsné, ale to neznamená, že se spolu nemůžete mazlit nebo tak... Ale pak je fakt téměř zaručené, že vám v plodných dnech neodmítne spolupráci 😅 😀

dudunidu
14. pro 2009

Jane a bobi: mně píchli pregnyl přesně mezi váma, takže 2.12.... Já bych taky ráda testovala, ale pořád si na to moc netroufám... Měřím si BT, takže ta mi většinou spolehlivě ukáže, že jde dolů a blíží se mrcha... Nevím, jestli mám plýtvat testem, když nepociťuju absolutně žádné příznaky. Mě teda prsa nebolí nikdy, ani před MS. No výtok taky nemám... Špatně mi taky není... Akorát mě občas pobolívá jako by vaječník, ale to není žádné překvápko, když mám polycystická ovaria. Navíc si myslím, že v době uhnizďování už by neměly bolet vaječníky nebo vejcovody, ale spíš děloha, takže místo bolesti po stranách by to mělo být spíš uprostřed, ne?? 😕